Přejít na obsah


Fotka

Série - šablona ggstatu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
120 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:02

Prihlasuje se to tim uctem, ktery sis do Geojarry nastavil.
  • 0

#62 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 16:13

Ahoj, nainstaloval jsem si geoget a zacinam se statistikama. Libil by se mi i seznam nalezenych serii, ale nejak nemuzu vygenerovat ty serie. V profilu se mi zobrazi jen baner SERIE ale nema zadny obsah. Předem děkuji za radu a omlouvam se, ze otravuju, ale teprve se v geogetu zacinam orientovat
  • 0

#63 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 17:06

nechtelo by to mit v geogetu nejak poznaceny jaky kese jsou z jaky serie? nevim jak presne tato sablona funguje, ale podle me bude vycitat tagy z databaze.. v tom pripade si kese otaguj podle serii treba geojarrym. a aby to nevypadalo, ze predpokladam znalost gj tak: (co chci delat? pustit gj) -> geojarry (potrebuju otagovat kese podle bookmarku, takze se to bude asi tykat) -> geocaching.com (rikal jsem bookmarky, ne, takze zalozka) -> bookmark (no a vyberu si treba bookmark legendy I) (a zalezi zda ty kese uz v geogetu mam, pak mi bude jen stacit je otagovat) -> nezaskrtnu "stahnout..." (pokud ne tak i stahnout) -> zaskrtnu "stahnout..."
  • 0

#64 carpkiller

carpkiller

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 17:18

Dobrý den, jen bych se chtěl zeptat jestli by mi někdo neřekl jaký gpx vytvořit v geogetu, aby šlo nahrát do garmina. Je jich na výběr 6 a nevim který. Vím, že tu bylo i vlákno, s obsahem, jak náhrat gpx do navigace a podobně, ale nemůžu to najít. Kdyby někdo věděl, prosím odkaz. Předem děkuji
  • 0

#65 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 17:23

to ale OPRAVDU nesouvisi s timto tematem!
http://geoget.ararat...kript:gpxgarmin s diskuzi zde
  • 0

#66 carpkiller

carpkiller

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 17:25

já vím, omlouvám se a moc děkuji.
  • 0

#67 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 18:24

Diky moc za napovedu,uz to funguje, presne takovyto navod jsem potreboval.
  • 0

#68 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2011 - 3:22

mikrom napsal/a:
nechtelo by to mit v geogetu nejak poznaceny jaky kese jsou z jaky serie? nevim jak presne tato sablona funguje, ale podle me bude vycitat tagy z databaze..
v tom pripade si kese otaguj podle serii treba geojarrym. a aby to nevypadalo, ze predpokladam znalost gj tak:


(co chci delat? pustit gj) -> geojarry
(potrebuju otagovat kese podle bookmarku, takze se to bude asi tykat) -> geocaching.com
(rikal jsem bookmarky, ne, takze zalozka) -> bookmark
(no a vyberu si treba bookmark legendy I)
(a zalezi zda ty kese uz v geogetu mam, pak mi bude jen stacit je otagovat) -> nezaskrtnu "stahnout..."
(pokud ne tak i stahnout) -> zaskrtnu "stahnout..."


A slo by to udelat i pomoci gpx souboru?
  • 0

#69 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2011 - 7:27

Ano, slo. Ale nebude to tak pekne automatizovane bezpracne.

a) soubor naimportuj (Soubor -> Import)
b) zobraz si vysledky importu (vysledne okno importu, kliknout na vycistit seznam, zobrazit)
c) oznacit vsechny kese v seznamu (ctrl+a)
d) kliknout do seznamu pravym tlacitkem a dat zmenit tagy
e) Vsem kesim pridat tag kategorie Bookmark s hodnotou název označovaného bookmarku.
  • 0

#70 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2011 - 16:35

Diky moc za radu
  • 0

#71 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 17:45

Tak zase jsem to posunul kousek dál a je tam novější verze pro generování statistik sérii B) Připomínky mi hažte sem...

Pozor trochu zásadně se změnila koncepce nastavování pluginu a z toho titulu je nutno mít i nainstalovaný GgsExpr 1.3.6 který novinky podporuje ukázky jsou na stránce pluginu.

B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#72 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 22:37

Divná čísla to píše.

Naposledy obnoveno: 2010-04-12

to se bere odkud ? Je to i u seznamů, které byly cca před 14 dny doplněny o mnou zaslaké keše

Odloveno: 15 ze 196 (7.65%), Nedostupných: 14 keší z 210
14 archivováno, 21 nedostupno, 175 OK

naproti tomu

Nedostupných: 7 keší z 284
9 archivovaných, 14 nedostupných, 251 OK

.... blíže viz můj profil

EDIT.: To vypadá, že odlovená archivovaná keš se poavžuje za dostupnou. Ale ty o které jde byly odloveny ne jako archivované, ale jako normální - takže nynější stav se z toho odvodit nedá. Nebo to porovnáváš se seznamem archivovaných lovitelných ?
  • 0

#73 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 11:50

Arne1 napsal/a:
Divná čísla to píše.

Naposledy obnoveno: 2010-04-12

to se bere odkud ? Je to i u seznamů, které byly cca před 14 dny doplněny o mnou zaslaké keše


Bere to z datumu update v DB GeoGetu a projede to celou sérii a najde to nejstarší datum updatu (možná by to mohlo ignorovat datumy archivovaných keší ....)

Arne1 napsal/a:
Odloveno: 15 ze 196 (7.65%), Nedostupných: 14 keší z 210
14 archivováno, 21 nedostupno, 175 OK

naproti tomu

Nedostupných: 7 keší z 284
9 archivovaných, 14 nedostupných, 251 OK

.... blíže viz můj profil

EDIT.: To vypadá, že odlovená archivovaná keš se poavžuje za dostupnou. Ale ty o které jde byly odloveny ne jako archivované, ale jako normální - takže nynější stav se z toho odvodit nedá. Nebo to porovnáváš se seznamem archivovaných lovitelných ?


U těch Archivovaných je to tak, že pokud je archivovaná a nemáš ji odlovenou je jednou pro vždy nedostupná
Pokud ale ji máš odlovenou započítá se do odlovených jako by byla dostupná prostě jsi ji odlovil

tak polopaticky když koukneš na můj profil: Série Filmová Místa
mám tam jednu odlovenou archivovanou a je to takto
Graf Dostupnosti říká:
------------------------
7 archivovaných (skutečně)
12 disable (skutečně)
75 OK (skutečně)
Tady je to skutečná realita
Takže nyní skutečně dostupných (87) - s ohledem na UPDATY

Graf Nálezů
8 nalezených
80 nenalezených
(8+80) = 88 (dostupných v době nálezu)

Ty archivované ale nalezené jsem tam promítnout musel

Možná mate to na tom řádku za procenty a měly by tam být skutečně nedostupné keše... asi !! nebo to tam vůbec nedávat...

Pokud bys měl nápad jak to zpřehlednit klidně to upravím tohle byl momentální nápad na statistiky nevím jestli je to zcela vypovídající
ale je to snad pochopitelné

nikdy to nebude 100% vzhledem k updatům sérii ale aspoň trochu sem se to snažil posumírovat :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#74 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:03

Upravím: 1) vyhodím z update času - archivované (ikdyž pokud dám přes geojary updatovat danou sérii veme mi to všechny i archivované) 2) a vyhodím z pásku ty nedostupné je to matoucí (grafy jsou vpořádku) celé je to postavené na tom, že máte v geogetu celou sérii a čas od času ji přes geojarry updatnete (celou) když běžně updatujete keše jiným způsobem u různých keší se čas updatu mění (zjistíte - ho tak, že najedete nad čudlík ve sloupci "S." - Status a zobraazí se to jako hint ale čas updatu je pořád ta keš co má nejstarší čas...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#75 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:15

No vidíš, já ten čas update původně chápal jako čas kdy udělal autor bookmarku poslední změnu - ani nevím, zda tahle informace jde vytáhnout.
  • 0

#76 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 14:04

Arne1 napsal/a:
No vidíš, já ten čas update původně chápal jako čas kdy udělal autor bookmarku poslední změnu - ani nevím, zda tahle informace jde vytáhnout.

No já to tam schválně dal aby bylo vidět kdy naposledy se to updatovalo nebo přesněji jak starý je nejstarší údaj aby člověk věděl jo je potřeba si to zase jednou přejet ... nebo se koukl u disablovanejch jo super už zase žije ... ale ty archivovaný z toho vyrazím u těch to není důležitý...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#77 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 17:52

Koukám na to datum aktualizace. To vlastně říká, kdy byl naimportován nejstarší listing leše z bookmarku. Přiznám se, že nevidím moc velký význam této informace - už jen proto, že v databázi mám pravidelně aktualizované jen určité části republiky, ostatní jen náhodně. Stahovat pravidelně geojarrym kompletní bookmarky se mi taky zdá docela nesmyslné. Pro aktualizaci rozdělení do sérií úplně stačí dotáhnout seznam a databázi otagovat (případně dotáhnout jen novinky). Jenže informace o tom, kdy naposledy tohle otagování proběhlo (a ta by vlastně byla zajímavá) asi nikde není.
  • 0

#78 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 17:55

Arne1 napsal/a:
Koukám na to datum aktualizace. To vlastně říká, kdy byl naimportován nejstarší listing leše z bookmarku. Přiznám se, že nevidím moc velký význam této informace - už jen proto, že v databázi mám pravidelně aktualizované jen určité části republiky, ostatní jen náhodně. Stahovat pravidelně geojarrym kompletní bookmarky se mi taky zdá docela nesmyslné. Pro aktualizaci rozdělení do sérií úplně stačí dotáhnout seznam a databázi otagovat (případně dotáhnout jen novinky). Jenže informace o tom, kdy naposledy tohle otagování proběhlo (a ta by vlastně byla zajímavá) asi nikde není.

můžeš si to vypnout není to problém :-)
kyž před volání pluginu napíšeš:
SETVAR IN_UPDATE 0
tak to tam nemáš B)

p.s. tagování (čas) by nic ani neříkalo.... jen kdy jsi přiřadil TAG...
důležitá informace je spíš kdy byla updatovaná daná keš to jest jak moc je relevantní informace Archived/Disabled/OK - pokud bych tohle vypustil pak to tam nemusí být vůbec....

asi je to o tom jak kdo si databázi udržuje (já si ty série jednou začas zupdatuju celý a pak to smysl má)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#79 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 18:06

Pokud nezupdatuješ celou sérii pak ji nemusíš mít ani celou nataženou a ty procenta jsou pak taky k prdu.... ale i na to je ten plugin zařízenej prostě věci co nechceš si vypni :) viz návod na stránce pluginu

asi ještě udělám jednu úpravu aby se nezobrazovali ani ty procenta dole ve výsledku (volitelně) prostě nemáš celou sérii nemáš k čemu počítat procenta bude tam jen odloveno X keší z Y

snažil sem se to udělat tak aby to každej použil dle svejch potřeb :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#80 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 13:18

Tak verze 1.1.3 zparametrizováno snad úplně vše B) Prostě každý si může zobrazit co chce a jak chce ze sérii a to včetně poladění barev (doplněno nastavování barev, vyhozen jeden matoucí údaj, doplněno různé zobrazení výsledné patičky pro danou sérii) B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama