Přejít na obsah


Fotka

Garmin spouští OpenCaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#181 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 12:22

A k čemu jsou ty kulicky dobrý?
  • 0

#182 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 12:24

Bombis napsal/a:
A k čemu jsou ty kulicky dobrý?


já bych z ní udělat TB, na co je to mudlům, nevím :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#183 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 12:44

Bombis napsal/a:
A k čemu jsou ty kulicky dobrý?

Kurna turistickej suvenír :D Prostě se muzes chlubit ze ji mas...ale ziskat ji je opravdu o hubu, a to doslova...boj o kazdý centimetr...sice uz to není jako pri spustení (viz video, kdy slo opravdu o to narvat ruku do díry a v jedné dimenzované pro jednu ruku jich bylo tak deset) ale zatím jsem to teda taky nezkousel protoze bych tam musel stát 20min předem a náhodou bych zrovna vybral díru spatnou (pro nezasvecené jsou tam 4 díry a kulicka muze spadnou jakoukoli z nich) proste svinárna :D ale lidem se vzdycky smát musím...

asi nejlepsí bylo, kdyz jeden kulicku chyt, postavil se a zarval ze prej prodá za 500 :D no hold už jsme v brne takoví podnikaví...

(kurna vedet to sin uz má na Pomniku FTFko :D)
  • 0
Užívej života...

#184 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 12:49

2 puczmeloun: co udělat celodenní (11-23 hod) Event:chyt si kuličku? :D Kačeři by byly na dírách nonstop po dobu konání eventu a střídali se se zbytkem, který by popíjel v okolních stáncíh :P
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#185 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 12:57

Jo a tak po dvou hodinách uz by bylo obtízné se po vsech tech puncích, medovinách, moraváckách a podobných trefit rukou do díry, natož kuličku chytnout :) Vsak pockej kdo ulovi FTFko a toho pak na eventu okradem...:D
  • 0
Užívej života...

#186 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 13:29

20 minut předem? Optimisti! Šla jsem kolem v 15:05 a u každé díry už byl čekatel na 16:00 :D Ale kuličku bych chtěla, jsem pro event :)
  • 0

#187 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 14:01

Chryseis napsal/a:
20 minut předem? Optimisti! Šla jsem kolem v 15:05 a u každé díry už byl čekatel na 16:00 :D Ale kuličku bych chtěla, jsem pro event :)


tak šup vypiš to... každou hodinu to padá jen do štědrého dne ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#188 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 14:03

Diky za objasnění. Minulý víkend jsem v Brně byl a ještě, že mě ty kuličky byly utajeny. Jinak tam stojim ještě teď, pětikilo je pětikilo.
  • 0

#189 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 10:00

neni me jasna jedna vec to ma byt na jednom miste krabka OPEN a Klasik .. nebo se to resi do jednoho? a krabicky ktere existuji dualne se budou logovat zpetne, nebo znova? a pokud bude kolize na GC vs OPEN kdo bude met prednost? protoze pokud se open chytne tak je otazka co si pocnou starsi a krasne kesky, kdyz jim to zabere nekdo jiny .. (pokud to padlo tak sry, ale cist 10 je trochu moc)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#190 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 22:55

Zajímavost:
Garmin po počátečních zkušenostech zjistil, že kontrola nových kešek má něco do sebe.
Nové poklady tak procházejí procedurou, při které je musí schválit jiní lovci (něco podobného funguje na terracachingu).

http://www.opencaching.com/#review
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#191 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 11:05

Fakt super. Ještě 13. prosince jsem tady hřímal o tom, že je potřeba opencaching ignorovat a teď na Geoskořápkovém eventu jsem si vzal TB a to nejspíše patří do opencachingu. Proto, abych ho zalogoval, jsem se musel registrovat na geotrackables.com To TB želva se mi neukládá do statistik tady na gc.com., jen ji mám na tamtěch stránkách. Kdybych předtím věděl, že existují putovní předměty registrované na jiném webu, toto TB bych ignoroval. Teď mám zbytečnou registraci na jiných stránkách jen proto, abych mohl posunou TB, jehož pohyb můžu sledovat na jiných stránkách. Fakt tohle nechápu, někdo nemá 125 korun na TB štítek a pak vnáší do geocachingu chaos. Kdyby tu energii na programování a logování na jiných stránkách vkládal do práce, vydělal by si i na ty štítky. :@ TB se zbavím na nejbližší keši a pak už tyto předměty nadále ignoruji.
  • 0

#192 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 11:13

Or_Mi napsal/a:
Fakt super. Ještě 13. prosince jsem tady hřímal o tom, že je potřeba opencaching ignorovat a teď na Geoskořápkovém eventu jsem si vzal TB a to nejspíše patří do opencachingu. Proto, abych jí zalogoval, jsem se musel registrovat na geotrackables.com


Uz jsem se s tim take setkal a nez bych se registroval do neceho, co odmitam podporovat, radeji jsem predmet vratil tam, kde jsem ho vzal.
  • 0

#193 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 11:51

Or_Mi napsal/a:
(...)teď na Geoskořápkovém eventu jsem si vzal TB a to nejspíše patří do opencachingu. (...)


Geotrackables.com není vázaný na opencaching o nic víc než na geocaching. Je to prostě jen další stránka umožňující trackování předmětů bez závislosti na serveru, na kterém je publikovaná ta která keš (podobné jsou třeba známé geokrety.org).

Například pohlednice zaslané v rámci projektu GEO POST OFFICE se trackují tímto způsobem a nepřijde mi na tom nic špatného. Že se její přenesení nezobrazí ve statistice je přece jedno, hlavní je, že cestuje.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#194 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 12:53

Smogeo: Co ti vadi na tom, ze jsem predmet vratil tam, kde jsem jej vzal? Co je na tom spatneho?
  • 0

#195 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 13:33

fotrik napsal/a:

Uz jsem se s tim take setkal a nez bych se registroval do neceho, co odmitam podporovat, radeji jsem predmet vratil tam, kde jsem ho vzal.


Taky bych to udělal, ale bohužel to na eventu udělat nemůžu. Jedině, že bych ho držel rok a umístil ho na Skořápky 2011. :D
V každém případě si to už budu hlídat. Nechci přijít domů a přihlašovat se na tři, čtyři a více serverů a logovat každou věc někam jinam.
  • 0

#196 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 21:42

Opencaching pro iPhone:
http://navigovat.mob...c-266-a-1316268
  • 0

#197 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 8:20

Funguje vam opencaching.com? Nebo ta hra uz zkrachovala?

Nacte se mi jen prazdna stranka a po chvili se objevi error Gateway Timeout. Nerikam kdyby to bylo kratkodobe ale uz to zkousim asi mesic.

Zadna login obrazovka, mapa s keskama. Nic.

http://gyazo.com/14c...d4f87b3379e83c7
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#198 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 9:15

stejné. škoda... :-)
  • 0

#199 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:10

Taky tak. Už jsem to dlouho nezkoušel. Ještě je tu opencaching.cz, tam by se možná dalo udělat totální vylovení, je tam jen 377 krabic a myslím, že většina se jich bude tuplovat s GC. Nechce se mi tam hlásit, abych viděl mapu. Co se týká geotrackables (QL, Quicklog) tak se mi zdá škoda, že se to nerozšířilo. Já zkusil jeden poslat a občas popojede, z logů vidím, že to dost lidí vidí poprvé a to pochopitelně nevidím ty, kteří to nechají být. Chtěl bych zkusit GPO, ale poštoven je málo a i když se dají použít i jiné krabice po trase, tak do většiny z nich se pohlednice nevejde.
  • 0

#200 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:22

mpik: totalni vyloveni? Tak az pujdes na Insane 70, tak dej vedet, prijdu se podivat. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama