Přejít na obsah


Fotka

schvalování WM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#61 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 13:29

tak ja detailed description vyplnuju vzdycky snad s jedinou vyjimkou - telefonni budky. vratilo se mi to jen jednou, kdyz amik prehledl anglicky odstavec pod trema ceskyma a dozadoval se prekladu :). za sebe jako schvalovace bych na tebe asi taky vznesl pozadavek, abys neco vypotil :) - ale zalezelo by na situaci. ono se da vzdycky neco sesumirovat. kdyz uz opravdu neni co, tak popis wm objektu neuskodi - jak je to velky, z jakeho kamene/kovu/materialu je to zhotoveno atd. ac to zni trochu divne - mas to prece na fotce a dojdi se tam podivat :) - tak nekteri schvalovaci k tomu pristupuji tak, ze si se zajmem prohlizeji a ctou o wm, ktere nemaji sanci navstivit.
  • 0

#62 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 16:13

BellaUH napsal/a:
Asi přitvrdili.
Mám schváleno 5 WMK v kategorii "World War I Memorials and Monuments", ale až při šestém si to někdo rozmyslel a že mám doplnit "Detailed Description:"
...
Ne že bych se dovolával precedentu, ale nemáte stejnou zkušenost?

U WW I Memorials jednou, u WMA4GC jsem mel puvodne jen, ze to je obycejny pomnicek u silnice, a ze pry abych aspon doplnil preklad venovani a "My vlast osvobodili, vy svobodu zachovejte" :)
A kola vod vozu mam jen WMB9BX, tam byly puvodne 2 vety v quick description, tak jen lehce preskupeno a rozvinuto - je fakt ze tam aspon nejakou minimalni Long Description v popisu vyzaduji.
  • 0

#63 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 15:58

Posíláte někdo občas ke schálení nějaký ten Exceptional tree? Já jich mám přes dvacet a ze začátku nebyl problém ani se stromy, které nejsou památné. A najednou po mně chtějí odkaz na nějaký zdroj týkající se toho stromu. Stalo se vám to taky někomu? Dal jsem tam tedy odkaz na český seznam památných stromů. Zaráží mne ale to zpřísnění - jako by měli pocit, že tu těch pěkných stromů máme nějak moc.
  • 0

#64 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 11:30

Vidím, že zde lze občas nalézt odpovědné mušketýry za Renesenční architekturu. Proč mám ve schvalovací frontě waymark (WMBHFE) už od května ?
  • 0

#65 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 15:09

tak to netusim, ja ho vubec nevidim. renesance je kompletne prazdna. zrus ho a posli znovu.
  • 0

#66 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 17:09

Dain a Olik napsal/a:
tak to netusim, ja ho vubec nevidim. renesance je kompletne prazdna. zrus ho a posli znovu.


je to trochu problém, protože já ho mám zamknutej:

The status of this waymark is presently being voted on by the category management group (waymark can't be edited while in this state). a nemohu s ním nic dělat. Leda ho vytvořit opravdu úplně znovu.... Ale tento tam pak stejně bude stále zavazet.
  • 0

#67 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 17:25

nakopíruj sem odkaz, ja ho nikde nevidim - ani v historii past activity.
  • 0

#68 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 17:33

Geoget přes Geojarry waymarky stahuje. Ale bez logů. A tedy ani nepozná ulovený. Prý to tam někdy bude, ale zatím ne, protože je tam 5,5 logu dohromady. Takže si je označuju za nalezené sám, loguju prolikem z geogetu na web. Ono to k ničemu není, jen na waymarkový odznak do Badgegen a ten je silně podhodnocený. Diamant za 350 nálezů. Stálo by za to, kdyby GS dodělal waymarky do použitelné podoby. Třeba aby k tomu byla mapa. Pochopitelně cachemapa z geogetu na to funguje. Jak už tady někdo psal, docela otravné je logování do jednotlivých kategorií. Náš kostel jsem logoval třikrát a pořád mi ještě 2 zbývají. Katolický, barokní, katedrála, sluneční hodiny, kříž... A logovat stejnou fotkou se mi to nechce.
  • 0

#69 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 17:37

Dain a Olik napsal/a:
nakopíruj sem odkaz, ja ho nikde nevidim - ani v historii past activity.


už jsi to ty nebo někdo jiný postrčil
  • 0

#70 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 17:58

to je fakt divny - nikdo jiny prihlaseny dnes neni a ja jsem urcite nic nestrkal. :)
  • 0

#71 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2011 - 19:47

Dain a Olik napsal/a:
to je fakt divny - nikdo jiny prihlaseny dnes neni a ja jsem urcite nic nestrkal. :)


Bohužel, tyhle majly jsou šíleně anonymní...

Congratulations! Your new waymark, 'Fortna Litomyšl - Czech Republic' has been approved and can be found here: http://www.waymarkin..._Czech_Republic

"Your waymark was voted on by the category managers, here is the list of comments by the various members:

Initial vote call comment:...no nevím, sam jsem to fotil s tim že to asi nikam dat nejde. Renezančniho na tom neni nic a zdroje o tom nic moc nerikaji :(

Vote comments:

"

If you wish to view or edit your waymark listing you can click on the above URL or use the waypoint name WMBHFE.

Happy Waymarking!

The Groundspeak Team


přišlo 17:13
  • 0

#72 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 11:52

3.1. jsem poslal WM ke schválení, hned ten den se objevilo, že probíhá hlasování. A dál nic. Mám poslat dotaz (když mají všichni v dané kategorii "no message"). Nebo ho zrušit a poslat znovu? Jedná se o sušárnu chmele do kategorie "mills and gins." Kategorie kde se píše: "Please do not submit water or wind powered mills" a poslední dva schválené waymarky jsou vodní a větrný mlýn, tak nevím, co si o tom mám myslet. Ámíkům asi vadí, že jsem použil název "hop kiln". Protože jinak je to kategorie pro mlýny jako třeba "sawmill", "sugarmill" a tak.
  • 0

#73 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 12:28

Od 3.1. v hlasování, to bude nějaký šotek. Hlasování se normálně ukončí po třech dnech bez ohledu na to, kolik oficírů se k waymarku vyjádřilo. Navíc tvůj waymark není vidět ani v minulé aktivitě skupiny, takže to vypadá, že uvízl kdesi mezi hlasováním a frontou. Občas to zlobí, dokonce jsem zažil situaci, kdy jsem neschválený waymark neviděl ve frontě, zatímco jiný oficír ho zobrazil bez potíží. V těchto případech je nejlepší řešení waymark stáhnout a poslat znovu.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#74 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 12:40

PaWcz napsal/a:
V těchto případech je nejlepší řešení waymark stáhnout a poslat znovu.


Ale je v hlasování, takže nejde editovat ani stáhnout. Nebo to nějak lze?

Aspoň jsem to zkusil u požární zbrojnice, ta sice čekala jen 10 dní, ale mezitím bylo schváleno asi 6 dalších (i v Německu).


Tak ta hasičárna byla fakt zaseklá/ztracená - během hodiny schválena.
http://www.waymarkin...ice_SDH_Brtniky
Ta sušárna je asi taky. Poraďte někdo, co s tím. Napadá mě akorát vytvořit nový a texty obrázky zkopírovat.
  • 0

#75 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 16:50

PaWcz napsal/a:
Od 3.1. v hlasování, to bude nějaký šotek. Hlasování se normálně ukončí po třech dnech bez ohledu na to, kolik oficírů se k waymarku vyjádřilo.

Ty šotky jsou asi dost časté. Mně se několikrát ve více různých kategoriiích stalo, že mi to na hlasování viselo i týden nebo více. Přiznám se, že mě tohle a pak ještě ta nejednotnost rozhodování (když vám jeden oficír něco schválí a druhý typově úplně stejnou věc ne) docela odrazuje od dalšího zakládání.
  • 0

#76 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 19:00

Mně jeden visel přes půl roku, než jsem to popohnal přes zdejšího oficíra - taky psal že to vůvec nevidí ale pak se mu to podařilo nějak profouknout.
  • 0

#77 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 08 únor 2012 - 19:03

hrabosata napsal/a:
(...) nejednotnost rozhodování (když vám jeden oficír něco schválí a druhý typově úplně stejnou věc ne) docela odrazuje od dalšího zakládání.


Zkusil bych dotyčným officers napsat, když jim to popíšeš, napadneš ten který waymark, tak si - musím zaklepat - zatím dali říct.
Když práskat, tak pěkně zatepla B)
Mě se nedávno podařilo odpublikovat jeden ne-Bailey Bridge :)
  • 0

#78 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 21:08

Mimochodem, kdyz je vás Waymark v hlasování, vidí nekde autor jeho prubeh a výsledek?
  • 0
Užívej života...

#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 21:15

puczmeloun napsal/a:
Mimochodem, kdyz je vás Waymark v hlasování, vidí nekde autor jeho prubeh a výsledek?

Výsledek většinou dostane mejlem o schválení/neschvlení
  • 0

#80 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 21:29

Mimo mailu je ještě jedna možnost - když je autor waymarku členem skupiny, může si výsledek ukončeného hlasování (včetně případných komentářů) zobrazit v "past activity".
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama