Přejít na obsah


Fotka

GC2JVNQ - Hostivarske podzemi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#41 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 11:45

fotrik napsal/a:
Uz jsem to tu jednou psal, ale asi jsi to necetl. Ze pouzil retract misto archive melo urcite svuj duvod. Nejspis ma kes odstranitelnou vadu a muze byt po jejim vyreseni radne publikovana. Tak proc archive? Navic kdyz archive, uz vidim, jak dalsi nadsenci si predaji odkaz tichou postou a budou na ni chodit i kdyz by nemeli. Takze dockej casu, treba se to vyresi. A kdyby ne, log si opravdu vynucovat nelze. To uz je riziko FTF lovcu a ne jedine.

Já to četl, ovšem to jsou jen tvoje teorie, nějaké kompetentní vyjádření chybí. Ale já tam nebyl, jen by mě to zajímalo. Třeba i ve vztahu k Longinovi.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#42 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 12:03

Prave aby to nedopadlo nijak, o to se snazime. A zase se opakuji, Ano, byla vzata z5, ale ne hned, coz by ukazovalo na omyl a nikde nebylo receno vice (jake ma chyby atd...) Ano, can be... Byla online, odlovena a pro zapis vzata z5. Nasli jsme publikovanou schranku, proto ji chceme zalogovat. Ano, hrajeme si. Nekdo si stavi babovicky, nekdo hleda poklady a nekdo oboji a nekdo ani jedno. Kes v systemu je, je i na miste, byla publikovana, byla odlovena. Ma vady? Nezmineno... Nepatri sem? Patri do archivu, nebot byla publikovana. Ano, lze ji vzit z5. Spatny, chybny listing atd... Vypada to jak informacni embargo. Nikdo nechce odpoved pred minutou, ale pokud s tebou nekomunikuje schvalovaci instance, neinformuje te a tim padem vsechny ostatni, neni to dobre.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#43 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 16:24

Tak ono, pokud jsou to vratné chyby, tak je na ownerovi, aby je napravil. Pokud je nenapraví, pak je to blbé. Pokud ano, neni problém ji pustit...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#44 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 16:50

Ahoj, aby nebylo informační embargo, jak to s touto keškou vypadá, tak vezte, že cache je v řešení s ownerem. Jak to vypadá konkrétně si nechám pro sebe, protože se jedná o soukromou komunikaci a bez souhlasu ownera ji nejsem oprávněn zveřejnit. Děkuji za pochopení a děkuji ownerovi, za trpělivý přístup pří publikačním procesu a poskytnutý materiál, která jsem si vyžádal. Ahoj a hezký víkend. P.S. pokud nebudu odpovídat v tomto vlákně, je to dáno tím, že jedu na Geopivo a pak hned na další event v Jizerkách. Celé to zakončíme Geoskořápkami. Děkuji a ahoj
  • 0

Skupec Reviewer


#45 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 18:22

Dekuji za prinosne informace :) Navic jsme napomocni s informacemi z terenu z oldlovu, kdyz by to pomohlo. Diky
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#46 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 19:04

zlicinaci napsal/a:

zLOST napsal/a:
... vono to nejak dopadne.. casem..

Dopadne to jak u Longina. Nijak.
Já jen nerozumím tomu, proč ta keš, byť z jakéhokoli důvodu mylně publikovaná, nemůže jít, když už má tedy nějaké nálezce, do archivu místo jejího totálního odstranění.


Jednoduse, protoze ji tam nechce owner, ktery ocekava, ze reviewer publikuje kes v poradku nebo mu rekne, ze kes musi byt upravena.
  • 0

#47 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 22:36

Hele lidi, já trochu nechápu proč se to vše řeší a navážíte se do akryxe. Podle mě pravdu a taky bych si ráda zalogovala keš, podle mě by měla být archivovaná. Včera jsem ještě se třema kačerama se vydala na keš. Keš je naprosto normální kanálovka jako každá jiná. Ownera znám dobře a také mi řikal proč mu keš neschválili rewievři. Možná bych počkala, podle mě keš bude normálně publikovaná, jen co to rewievři vyřeší s ownerem. a když nebude publikovaná tak bude snad archivovaná :-)
  • 0

#48 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 9:16

lucik7 napsal/a:
Hele lidi, já trochu nechápu proč se to vše řeší a navážíte se do akryxe. Podle mě pravdu a taky bych si ráda zalogovala keš, podle mě by měla být archivovaná. Včera jsem ještě se třema kačerama se vydala na keš. Keš je naprosto normální kanálovka jako každá jiná. Ownera znám dobře a také mi řikal proč mu keš neschválili rewievři. Možná bych počkala, podle mě keš bude normálně publikovaná, jen co to rewievři vyřeší s ownerem. a když nebude publikovaná tak bude snad archivovaná :-)

Luci, nebude... Protože by ji museli kvůli té archivaci publikovat, což neudělají. Holt se tady pustí keš, nechá se skoro hodinu venku a poté, co má dávno nálezce, se stáhne zpátky, jako by se nechumelilo, a "prostě to tak je, protože já jsem si dupnul". :(
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#49 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 9:55

co je za problem pochopit, ze byla publikovana omylem a ven vubec (aspon ne v ten moment) jit nemela? za timhle ucelem tam je retract, kterej retrivri pouzili. a ze to stahli po hodine a ne po dvou minutach a trinacti a pul vterinach? no a co? proste si toho nevsimli. zbori se snad svet?
  • 0

#50 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 10:11

lukasekprochazka napsal/a:
Holt se tady pustí keš, nechá se skoro hodinu venku a poté, co má dávno nálezce, se stáhne zpátky, jako by se nechumelilo, a "prostě to tak je, protože já jsem si dupnul". :(


no ty jsi z toho hodne ukrivdenej. copak, nepoposunuly se ti statistiky ftfek? ;)
jeste napis, ze to stahli proto, aby sis nemohl placnout bookmark "byl jsem tady prvni az x-ty" a ze kdyby tam byl někdo jiny, ze to nechaji venku :)
  • 0

#51 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 11:03

Dain a Olik napsal/a:

lukasekprochazka napsal/a:
Holt se tady pustí keš, nechá se skoro hodinu venku a poté, co má dávno nálezce, se stáhne zpátky, jako by se nechumelilo, a "prostě to tak je, protože já jsem si dupnul". :(


no ty jsi z toho hodne ukrivdenej. copak, nepoposunuly se ti statistiky ftfek? ;)
jeste napis, ze to stahli proto, aby sis nemohl placnout bookmark "byl jsem tady prvni az x-ty" a ze kdyby tam byl někdo jiny, ze to nechaji venku :)

A co se do mě jako navážíš ? Jde o princip. Když už to pustím blbě a všimnu si toho až potom, co je x lidí v terénu, tak to archivuji, ale nebudu jim brát možnost si keš zalogovat. A ano, JE to o bodech, no a co ?
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#52 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 11:05

zLOST napsal/a:
co je za problem pochopit, ze byla publikovana omylem a ven vubec (aspon ne v ten moment) jit nemela? za timhle ucelem tam je retract, kterej retrivri pouzili. a ze to stahli po hodine a ne po dvou minutach a trinacti a pul vterinach? no a co? proste si toho nevsimli. zbori se snad svet?

Řekl kdo ? Byl jsi na té keši ? Takovéhle kešky patří k těm nejlepším, nikdy nikomu nevadily, a pak se někdo rozhodl, že je prostě pouštět nebude a přes to nejede vlak. Tak fajn, budeme živi na nákupních horečkách, viz dnešní novinka, které na místě nevydrží ani do prvního nálezu...
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#53 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 11:26

lukasi, copak jsem rekl ze ta kes je spatna? naopak - taky bych se tam vydal, mit tu moznost. ale evidentne tam nebylo uplne vsechno v poradku, takze zasahla vyssi moc (retrivr). co bylo duvodem jejiho stazeni, nevim, takze to neposoudim, ale pravidla se muzou menit i v prubehu hry, takze s tim my tezko neco udelame
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 11:44

lukasekprochazka napsal/a:

A co se do mě jako navážíš ? Jde o princip. Když už to pustím blbě a všimnu si toho až potom, co je x lidí v terénu, tak to archivuji, ale nebudu jim brát možnost si keš zalogovat. A ano, JE to o bodech, no a co ?


nic. prestan se tady navazet do revieweru, není to prijemny, vid?
  • 0

#55 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 12:16

Hele lidi já jsem se bavila s donaldem (ownerem) a řikal mi proč to neschálili, je to podle mě ten nejdebilnější důvod co znám a také měl něco s listingem a také jsem na té keši byla, jak už jsem psala a keš naprosto normální a pohodová. Aspoň ji mohli archivovat.
  • 0

#56 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 12:22

lukasekprochazka napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

lukasekprochazka napsal/a:
Holt se tady pustí keš, nechá se skoro hodinu venku a poté, co má dávno nálezce, se stáhne zpátky, jako by se nechumelilo, a "prostě to tak je, protože já jsem si dupnul". :(


no ty jsi z toho hodne ukrivdenej. copak, nepoposunuly se ti statistiky ftfek? ;)
jeste napis, ze to stahli proto, aby sis nemohl placnout bookmark "byl jsem tady prvni az x-ty" a ze kdyby tam byl někdo jiny, ze to nechaji venku :)

A co se do mě jako navážíš ? Jde o princip. Když už to pustím blbě a všimnu si toho až potom, co je x lidí v terénu, tak to archivuji, ale nebudu jim brát možnost si keš zalogovat. A ano, JE to o bodech, no a co ?


A taky je to o sobectvi. Tvem. Retract je tam presne pro takove pripady. Pro napravu omylu u nove kese, ktera jit jeste ven nemela, ale lze ocekavat, ze nakonec pujde. Takhle si vydupavat archivaci, kdyz by pozdeji po naprave mohla byt publikovana i pro vsechny ostatni. Jsou tu tisice dalsich kaceru, ktere by na ni mohli pak jit, tak nebud sobec.
  • 0

#57 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 13:03

Dain a Olik napsal/a:

lukasekprochazka napsal/a:

A co se do mě jako navážíš ? Jde o princip. Když už to pustím blbě a všimnu si toho až potom, co je x lidí v terénu, tak to archivuji, ale nebudu jim brát možnost si keš zalogovat. A ano, JE to o bodech, no a co ?


nic. prestan se tady navazet do revieweru, není to prijemny, vid?

Já se do nikoho nenavážím.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#58 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 13:05

fotrik napsal/a:

lukasekprochazka napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

lukasekprochazka napsal/a:
Holt se tady pustí keš, nechá se skoro hodinu venku a poté, co má dávno nálezce, se stáhne zpátky, jako by se nechumelilo, a "prostě to tak je, protože já jsem si dupnul". :(


no ty jsi z toho hodne ukrivdenej. copak, nepoposunuly se ti statistiky ftfek? ;)
jeste napis, ze to stahli proto, aby sis nemohl placnout bookmark "byl jsem tady prvni az x-ty" a ze kdyby tam byl někdo jiny, ze to nechaji venku :)

A co se do mě jako navážíš ? Jde o princip. Když už to pustím blbě a všimnu si toho až potom, co je x lidí v terénu, tak to archivuji, ale nebudu jim brát možnost si keš zalogovat. A ano, JE to o bodech, no a co ?


A taky je to o sobectvi. Tvem. Retract je tam presne pro takove pripady. Pro napravu omylu u nove kese, ktera jit jeste ven nemela, ale lze ocekavat, ze nakonec pujde. Takhle si vydupavat archivaci, kdyz by pozdeji po naprave mohla byt publikovana i pro vsechny ostatni. Jsou tu tisice dalsich kaceru, ktere by na ni mohli pak jit, tak nebud sobec.

Nevydupávám archivaci, jsem pro publikaci, protože dle názoru všech, co na keši byli, jí naprosto nic nebrání. A je -li někdo opačného názoru, pak měl po platných nálezech keš nikoliv stáhnout, ale archivovat nebo disablovat do nápravy.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#59 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 13:17

lucik7 napsal/a:
Hele lidi já jsem se bavila s donaldem (ownerem) a řikal mi proč to neschálili, je to podle mě ten nejdebilnější důvod co znám a také měl něco s listingem a také jsem na té keši byla, jak už jsem psala a keš naprosto normální a pohodová. Aspoň ji mohli archivovat.


Ahoj,
prosím tě, oprav si interpunkční znaménka a velká písmena ve vlastních názvech.

To, že se owner vyjadřuje o neschválené kešce před ostatními kačery, je špatné, protože nezachovává mlčenlivost mezi reviewerem a ownerem. Důvěra mezi dvěma je základ. Víš čeho jsi nyní dosáhla? Četla jsi vůbec důvody, které jsem ke keši napsal? Znáš vůbec rozhodnutí každého jednoho reviewera k této nebo podobné kešce? Víš, kam chci svými rozhodnutími ve spolupráci s ownerem listing keše dotáhnout?
To je ke stavu rozpracované kešky, protože alespoň jeden z nás mlčenlivost zachovávat musí. Nebo chcete, abych vybrebentil jak a kdo kešky připravuje a předkládá ke schválení? Asi ne, že?

K retract této keši jsem se již vyjádřil a znovu opakuji. Pokud se vám rozhodnutí a postup zvolený konkrétně u této kešky nezdá být v pořádku, můžeš si Lukášku stěžovat na GS. Jistě tě rádi vyslyší a systémově změní postup schvalování kešek a pravidla používání funkce retract na celém světě.

Tak jsem si zase udělal ve svém fanklubu pár přátel:) .

Mějte se fajn a dost emocí, nemá to cenu. Děláme to přeci pro zábavu, ne?
  • 0

Skupec Reviewer


#60 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2010 - 13:22

Skupec Reviewer napsal/a:

lucik7 napsal/a:
Hele lidi já jsem se bavila s donaldem (ownerem) a řikal mi proč to neschálili, je to podle mě ten nejdebilnější důvod co znám a také měl něco s listingem a také jsem na té keši byla, jak už jsem psala a keš naprosto normální a pohodová. Aspoň ji mohli archivovat.


Ahoj,
prosím tě, oprav si interpunkční znaménka a velká písmena ve vlastních názvech.

To, že se owner vyjadřuje o neschválené kešce před ostatními kačery, je špatné, protože nezachovává mlčenlivost mezi reviewerem a ownerem. Důvěra mezi dvěma je základ. Víš čeho jsi nyní dosáhla? Četla jsi vůbec důvody, které jsem ke keši napsal? Znáš vůbec rozhodnutí každého jednoho reviewera k této nebo podobné kešce? Víš, kam chci svými rozhodnutími ve spolupráci s ownerem listing keše dotáhnout?
To je ke stavu rozpracované kešky, protože alespoň jeden z nás mlčenlivost zachovávat musí. Nebo chcete, abych vybrebentil jak a kdo kešky připravuje a předkládá ke schválení? Asi ne, že?

K retract této keši jsem se již vyjádřil a znovu opakuji. Pokud se vám rozhodnutí a postup zvolený konkrétně u této kešky nezdá být v pořádku, můžeš si Lukášku stěžovat na GS. Jistě tě rádi vyslyší a systémově změní postup schvalování kešek a pravidla používání funkce retract na celém světě.

Tak jsem si zase udělal ve svém fanklubu pár přátel:) .

Mějte se fajn a dost emocí, nemá to cenu. Děláme to přeci pro zábavu, ne?

Stěžovat si nebudu a za nepřítele Tě kvůli tomu rozhodně taky nemám. To, že s retractem nesouhlasím, je jiná věc, ale nemusí mít nakonec všichni stejný názor... Jen bych se nerad dočkal toho, že brzy všechny kešky budou okapovky, protože ty Hostivařskému podzemí podobné se prostě "nebudou líbit"... Nic, jdu radši lovit. Ahoj
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama