Přejít na obsah


Fotka

Hledají se betatesteři!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
316 odpovědí na toto téma

#181 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 21:26

JE TO NEPSANE PRAVIDLO muzes napsat skupcovi drive to byla takova tradice.
  • 0

#182 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 21:33

chose44 napsal/a:
JE TO NEPSANE PRAVIDLO muzes napsat skupcovi drive to byla takova tradice.


Pokud se jedná o nepsaná pravidla, tak se o souvislosti jedné založené a 100 nalezených mluvilo pouze o tom, kdy založit první. Bývávalo nepsaným pravidlem, že s první založenou se mělo počkat aspoň na stovku nalezených. Ovšem to bylo v době, kdy ještě nebyly různé PT a série a kdy skupinka kačerů, co zvládla odlovit 100 keší v Brně za 24 hodin byla za hrdiny, protože to bylo maximum, co se dalo dát. Ale ty časy jsou pryč, teď stovku dá kdokoliv s autem a jedním volným víkendovým dnem.

PS: Skupcovi nikdo nepište, už takhle má dost práce než aby se věnoval nějakým nepsaným pravidlům...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#183 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 21:42

chose44 napsal/a:
JE TO NEPSANE PRAVIDLO muzes napsat skupcovi drive to byla takova tradice.


Nepsané pravidlo je také nelogovat keš, kterou nenajdu. Ne místo ní hodit papírek a pak se ptát ownera zda to uzná........
  • 0

#184 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 6:48

Aqualung Reviewer napsal/a:
V našich luzích a hájích jsme to vyřešili po svém a tady už nejde jen o pouhý betatest, tedy kontrolu v terénu. Vybudovali jsme (a stále budujeme) síť zkušených kačerů a kačerek, ochotných pomoct začátečníkům nejen zkouškou v terénu, ale i radou, konzultací či editací listingu. Tyto dobrovolníky nabízím začátečníkům a oni se na ně obracejí se svými nápady. Pro začátečníka je to taková první zkouška, jestli to myslí se zakládáním vážně: pokud možnost pomoci nevyužije, jeho listing zapadne bez publikace. Myslím, že to funguje víc než dobře. ;)
Seznam je na http://dsg.k-servis.cz

Vidíš, pro mě je tohle novinka... A já když chtěl pomoct, tak se napsal na Wiki do sekce Betatest a divil se, že se nic neděje...

Tedy, jedině se mi na základě toho odkazu na wiki ozvala paní z nějakého Golf-hotelu, která měla zájem o založení komerční kešky, tak jsem jí vysvětlil, že komerce néé, trochu jsem ji osvětlil, co to vlastně geokešing je, a pro případ, že bude mít zájem o zakládání nějaké normální kešky, tak proto, že jsem to měl bohužel trochu více z ruky, tak jsem ji odkázal po domluvě na kačery z okolí...
  • 0

#185 opocor

opocor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 8:41

Dobrý den, hledám někoho na betatest mé nové kešky nedaleko Kolía ( 49°50'49.158"N, 15°2'8.389"E ) pokud máte zájem napšte na: liamevukrij@gmail.com nebo na 776565649 předem díky opocor
  • 0

#186 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 8:57

Aqualung Reviewer napsal/a:
.....
Seznam je na http://dsg.k-servis.cz


Hm, tak o tomto sdružení jsem neměla ani páru a musím říct, že mile překvapilo. Sice jsem mimo působnost, ale tenhle nápad se mi líbí moc;):)
  • 0

#187 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 9:00

Aqualung Reviewer napsal/a:
V našich luzích a hájích jsme to vyřešili po svém a tady už nejde jen o pouhý betatest, tedy kontrolu v terénu. Vybudovali jsme (a stále budujeme) síť zkušených kačerů a kačerek, ochotných pomoct začátečníkům nejen zkouškou v terénu, ale i radou, konzultací či editací listingu. Tyto dobrovolníky nabízím začátečníkům a oni se na ně obracejí se svými nápady. Pro začátečníka je to taková první zkouška, jestli to myslí se zakládáním vážně: pokud možnost pomoci nevyužije, jeho listing zapadne bez publikace. Myslím, že to funguje víc než dobře. ;)
Seznam je na http://dsg.k-servis.cz

Na stránkách jsem nenašel kontakt na nějakou zastřešující osobu, komu napsat a zeptat se na pár věcí. V Olomouci je víceméně také organizovaný betatest. A protože sousedíme, mohli bychom navázat spolupráci. Např. betatest na pokraji teritoria může provést i někdo od nás, když to má blíže, viz. keš http://coord.info/GC3FVE0.
  • 0

#188 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 18:46

prosím na Geowiki o upravu nekoho komeptetního: Litoměřice a okolí - adam a veru (Mortticia na gc.cz) (gc.com) - vše, i těžké mysterky a vysoké terény na Litoměřice a okolí - adam a veru (Mortticia na gc.cz) (gc.com) - vše do Terenu 4
  • 0

#189 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 19:11

Mortticia napsal/a:
prosím na Geowiki o upravu nekoho komeptetního...

Adame, to by zvládla i Veru...:D
  • 0

#190 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 17:16

Ahoj, potřebovala bych nějakého dobrovolníka, který by mi okouknul jedno zadání, jestli to má hlavu a patu a vyjádřil se k tomu. Ideální by bylo, jestli tu je někdo mezi 10-15ti lety případně pokud máte někoho takového doma a mohli by jste to na nich odzkoušet. Ozvěte se prosím VP a já pošlu zadání. Díky
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#191 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 18:07

irillee napsal/a:
Ahoj, potřebovala bych nějakého dobrovolníka, který by mi okouknul jedno zadání, jestli to má hlavu a patu a vyjádřil se k tomu. Ideální by bylo, jestli tu je někdo mezi 10-15ti lety případně pokud máte někoho takového doma a mohli by jste to na nich odzkoušet. Ozvěte se prosím VP a já pošlu zadání.
Díky


Měla bys mít ode mě maila ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#192 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 19:44

Mám, moc díky i za další VP, čím víc názorů tím líp...
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#193 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 21:01

Klidně se taky přidám je mi 13.
  • 0

#194 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 21:18

Jestli chceš, můžu to dát otestovat dceři, je jí 14.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#195 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 12:54

V pátek bych měl mít kompletně hotovou novou multinu. Nachází se ve Vratimově, vedle Ostravy. Mohl bych někoho poprosit o betatest. Nejideálnější by byla neděle dopoledne, nebo pondělí po 14 hodině rád bych to projel s betatesterem. Ideálně na kolo, ale dá se dobře i autem. Napiště mi na mail david.bohm(zavinač)seznam.cz Dík
  • 0

#196 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 13:32

davidb11 napsal/a:
V pátek bych měl mít kompletně hotovou novou multinu.
Nachází se ve Vratimově, vedle Ostravy.
Mohl bych někoho poprosit o betatest. Nejideálnější by byla neděle dopoledne, nebo pondělí po 14 hodině rád bych to projel s betatesterem.
Ideálně na kolo, ale dá se dobře i autem.
Napiště mi na mail david.bohm(zavinač)seznam.cz
Dík


Ahoj.
Vzhledem k tomu ze spadas do pusobnosti reviewera Moraviana, mas 2 zalozene kesky, doporucuji kouknout se na jeho profil a oslovit nejlepe nektereho kacera z jeho seznamu betatesteru.
Je pravdepodobne ze pred publikaci bude betatest primo vyzadovat.
  • 0

#197 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 13:42

Jo, já vím. Proto jsme taky tady požádal. Je tam psán Polerok a CZTomidlo. Už při té své první jsem žádal tady a přijeli kačeři z okolí a betatestovali. Uvidíme. Kdyby se nikdo neozval tak oslovím Poleroka přímo.
  • 0

#198 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 17:50

Rád provedu betatest keše v okolí Otrokovic ... Na wiki seznam se zapsat neumím, pokud to někdo udělá za mne, budu rád...
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#199 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2012 - 19:25

Kdyby byl zájem, rád udělám nějaký betatest v Žatci a přilehlém okolí (tak do těch 10 km, mám jen geokolo). Taktéž rád něco vyzkouším i v Děčíně, kde se často objevuji, dále ještě v Mostě, ale hlavně v Žatci. Beru vše (tradiční, multiny, mysterky, wheriga, letterboxy, earthky), ale obtížnost max. 3,5-4 a terén max 4. Nic super složitého a žádné slaňování nebo potápění :D :D Jako kolega se neumím zapsat, tak mě tam prosím přihoďte ;)
  • 0

#200 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2012 - 19:31

Chlapci, zapsat na wiki je jednoduché... najděte si tam příslušný kraj a pak úplně vpravo je "editovat" - kliknete a dopíšete se do seznamu... Jednodušší to asi ani být nemůže;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama