Přejít na obsah


Fotka

Hledají se betatesteři!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
316 odpovědí na toto téma

#201 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 12:35

29. 7, jsem požádal Poleroka o betatest své nové kešky. Ihned mi napsal, ať mu pošlu listing- což jsem udělal a taky, že bych betatest rád obsolvoval s ním. Od té doby se neozval, i když jsem se párkrát upomínal :(. Tímto oslovuji i další zájemce. Je to multina ve Vratimově.
  • 0

#202 t.tengler

t.tengler

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 12:51

Zdravim, byl by nekdo pripadne ochoten betatestnout jednu v Hradistku u Sadske (okres Nymburk)?
  • 0

#203 JerryTomisek

JerryTomisek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 7:21

Nabízím své služby v oblasti Severního Plzeňska, Rakovnicka, Lounska a východu Karlovarska :)) Přeci jen honit s eza FTFkama už nemám za potřebí a rád pomohu něčím užitečnějším :)
  • 0

#204 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 9:26

bral bych okoli kladna a prahy
  • 0

#205 Kumba_Cz

Kumba_Cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 21:43

Ahoj nabizim sve sluzby most a okoli do 50 km.
  • 0

#206 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 7:55

Kumba_Cz napsal/a:
Ahoj nabizim sve sluzby most a okoli do 50 km.

Jsi dosti odvážný, 50 km vzduchem od Mostu. To je pohledem do mapy oblouk Děčín - Kladno - Jáchymov. Člověče, vždyť ty by jsi měl pomalu větší záběr než tvůj Temný pán :)
  • -2

#207 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 9:01

KaMo_cz napsal/a:

Kumba_Cz napsal/a:
Ahoj nabizim sve sluzby most a okoli do 50 km.

Jsi dosti odvážný, 50 km vzduchem od Mostu. To je pohledem do mapy oblouk Děčín - Kladno - Jáchymov. Člověče, vždyť ty by jsi měl pomalu větší záběr než tvůj Temný pán :)


Já bych spíše řekl, že je odvážný z jiného pohledu. Nechci nikoho zrazovat od betatestů, každý betatest je dobrý, ale osobně nerad vidím betatestery, kteří nemají nic založeno. Přece jen betatest by neměl jen kontrolovat, zda je keš na místě a není proti pravidlům, ale měl by i poradit po praktické stránce. A k tomu jsou potřeba nějaké zkušenosti a ty se nejlépe získají právě založením vlastní krabičky.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#208 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 9:03

Tak tomu rikam paradox, 700 nalezu a hleda betatest a 150 nalezu bez jakekoliv publikovane nabizi betatesty. Bud netusi oc bezi nebo nevim. Ono je to docela casove i financne narocne betatestovat kvalitne a na vetsi vzdalenost, ale hlavne to chce dost velke zkusenosti. A take by nemuselo byt na skodu nejake kladne renome v geokomunite, ktere zvysuje pravdepodobnost uspechu pri komunikaci s RV.. Sam mam 2 tis. nalezu, 11 ulozenych a presto se mam porad co ucit od zkusenejsich. Nejakou tradicku, multi bych take zbetatestoval i jednodussi mysterku, ale jsou tu vetsi speky, ktere at betatestuji Ti co to opravdu dobre znaji ...
  • 0

#209 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 10:23

weri napsal/a:

Tak tento aspekt jsem radši na světlo ani nevytahoval, abych zase nebyl popotahován, že shazuju malonálezové lamy B)
  • 0

#210 Kumba_Cz

Kumba_Cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 11:11

KaMo_cz napsal/a:

Kumba_Cz napsal/a:
Ahoj nabizim sve sluzby most a okoli do 50 km.

Jsi dosti odvážný, 50 km vzduchem od Mostu. To je pohledem do mapy oblouk Děčín - Kladno - Jáchymov. Člověče, vždyť ty by jsi měl pomalu větší záběr než tvůj Temný pán :)


Ahoj myslel jsem dojezdovou vzdalenost. Timto se omlouvam .
  • 0

#211 Kumba_Cz

Kumba_Cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 11:15

Je pravda, ze nemam moc nalezu, ale mam snahu neco udelat. Zalezi na Vas zda budu osloven.
  • 0

#212 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 05 květen 2013 - 19:22

Já myslím že reviewer má rozum a ví kdo mu píše o betatestu;)
Takovej smogeo B)
  • 0

#213 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 19:57

Betatester by měl mít vylovené všechny (nebo aspoň skoro všechny) keše v oblasti, pro kterou nabízí betatest - třeba už jen proto, aby hned věděl o případné kolizi s finálkami nebo stejdžemi multin a mysterek.
Taky by měl mít pár vlastních keší založených, aby věděl, co to obnáší.
A taky by to neměl být kačer teoretik s poměrem (příspěvků na foru)/(uloveno keší) víc než...takových deset :)
  • 0

#214 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 21:32

A nezapoměnme na inteligenci. To že má někdo xyz nálezů ještě neznamená, že musí být automaticky kvalitní betatester :o)
  • 0

#215 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 22:00

dr.vota napsal/a:
Betatester by měl mít vylovené všechny (nebo aspoň skoro všechny) keše v oblasti, pro kterou nabízí betatest - třeba už jen proto, aby hned věděl o případné kolizi s finálkami nebo stejdžemi multin a mysterek.

Blbost. Žádnej z "byměl" radílků nemůže zaručeně ownerovi říct jestli tam bude nebo nebude kolize. Neví kde jsou rozpracovaný jiný keše, nebo naopak - neví že tamhencta cedulka je vedena jen jako QtA a že je tam tudíž volno. Nebo mi snad chceš tvrdit, že ty to dokážeš?:)
  • 0

#216 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 22:22

Smogeo napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Betatester by měl mít vylovené všechny (nebo aspoň skoro všechny) keše v oblasti, pro kterou nabízí betatest - třeba už jen proto, aby hned věděl o případné kolizi s finálkami nebo stejdžemi multin a mysterek.

Blbost. Žádnej z "byměl" radílků nemůže zaručeně ownerovi říct jestli tam bude nebo nebude kolize. Neví kde jsou rozpracovaný jiný keše, nebo naopak - neví že tamhencta cedulka je vedena jen jako QtA a že je tam tudíž volno. Nebo mi snad chceš tvrdit, že ty to dokážeš?:)

Máte pravdu oba dva, je výhodou když betatester ví rovnou o kolizi, nicméně pravda je, že nemůže mít plný a aktuální přehled. Nicméně může upozornit na to, že keš dubluje tématem jinou, nebo podobně.
  • 0

#217 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 23:33

Smogeo napsal/a:
Blbost. Žádnej z "byměl" radílků nemůže zaručeně ownerovi říct jestli tam bude nebo nebude kolize. Neví kde jsou rozpracovaný jiný keše, nebo naopak - neví že tamhencta cedulka je vedena jen jako QtA a že je tam tudíž volno. Nebo mi snad chceš tvrdit, že ty to dokážeš?:)

Seď tiše v koutě a doufej, že se něco přiučíš teoretiku (nebo seš další troll z žumpy?)
Rajón (+ solidní rezervu okolo), který betatestuju mám 100% vylovený, v GSAKu s korekcema uložený a není problém si okamžitě zobrazit kolize.
On totiž nebývá tak často problém, že by se 2 owneři shodli na jedné keši. Ale že nováček jde zakládat keš na již dávno existující. No a co se asi stane, když on má 30 FI a betatester 130 FI ???
Proč to před 3 a více lety mohlo fungovat, tady věcně diskutovat a teď? Teoretik co viděl letos jednu keš bude radit jak by se mělo zakládat. Kvůli takovejm šaškům, jako si ty budeme mít extra pravidla.
Co asi nováček pochytí? Na event se zeptat nepříjde. Koukne do zdejšího fóra - zde mají převahu trollové a 100x opakovaný nesmysl se stává pravdou. :(
  • -1

#218 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 7:34

Kolize si pohlídá RV od stolu, na to přeci nemusí chodit do terénu. Kumba_cz by si měl založit jednu tradičku aby se naučil o ni starat a z logů nálezců se něco dozvěděl o svém díle, co se líbí co nelíbí a pak nějakou krátkou multinku a projít se s nějakým kolegou, který má u nich v okolí dobrou pověst jakožto kvalitní zakladatel, aby viděl jak to v praxi probíhá. To je totiž ta nejlepší škola ...
  • 0

#219 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 7:42

Hele, nechcete se uklidnit? Pro Smogea - Betatester by měl poznat, co by mělo být vedeno jako QtA a co jako StM. Bohužel ani někteří autoři stávajících keší v tom nemají jasno a tak mají tyto WP špatně - takže i v systému je tento WP asi špatně, ale to pak RW nepozná. Pak je lépe, když na to upozorní betatester. Já osobně si značím do GG i QtA a StM u různých Letterbox atp., takže jsem takhle šel jednou na jednu novou hradeckou tradičku a koukám - 30 metrů od ni mám nějakou Stage of Multi... Koukám okolo a vidím - stage jedné multiny! Nejspíše ji tam neměl autor té předchozí multiny prostě zadanou... A tohle prostě zkušenější betatester může odchytit... Tím nezatracuji méně zkušené betatestery, i člověk s 500 nálezy může mít svůj rajón v pohodě vylovený a může být velice zkušený člověk! Takže nikdy bych to tady tak negeneralizoval... Proto KaMo - snaž se být trochu slušnější... Nezdá se ti, že to už trochu přeháníš?
  • 0

#220 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 7:50

Ono se dá přeci publikovat i s udělenou výjimkou od RV, pokud to ownerům nevadí a je jednoznačné, že nemůže dojít k nějaké záměně. Ale máš pravdu, já to takhle také měl, udělal jsem multi a finálka byla v kolizi s mysterkou a přišel na to až můj všímavý kolega, který jel na FTF a zjistil, že vedlejší WP není otázka, ale fyzická stage. Přitom jsem měl odloveno, ale vůbec mi to neseplo. Pořád je se co učit a víc očí víc vidí, to je celé. Hlavně abychom nadšeného kolegu neodradili svými plky :o)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka