Přejít na obsah


Fotka

60/76 Cx/CSx FW 2.70


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 12:13

Je ke stažení.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 12:20

Je ke stažení.

ale bacha !!! neumi ukladat Tracky na microSD a pri downgrade na 2.62 beta zresetuje kompletne gps vc. WP, Tracks, ... !!!
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 19:23

ale bacha !!! neumi ukladat Tracky na microSD a pri downgrade na 2.62 beta zresetuje kompletne gps vc. WP, Tracks, ... !!!

Jinak WebUpdater 2.3.2 mi stahl GPS SW Version nejprve 0.21 (nebo tak neco) a po jeste jednom spusteni 2.50. Takze ted mam verzi SW 2.70 a verzi GPS SW 2.50
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 9:26

Jinak WebUpdater 2.3.2 mi stahl GPS SW Version nejprve 0.21 (nebo tak neco) a po jeste jednom spusteni 2.50. Takze ted mam verzi SW 2.70 a verzi GPS SW 2.50

Skvělá zpráva, díky moc.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 13:32

Skvělá zpráva, díky moc.

jj, take potvrzuji, presne tak to funguje. 2.70+2.50 a na firmare je i aktualni GARPATCH, takze s jazykovou mutaci (cestinou) neni zadny problem ;)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 15:50

jj, take potvrzuji, presne tak to funguje. 2.70+2.50 a na firmare je i aktualni GARPATCH, takze s jazykovou mutaci (cestinou) neni zadny problem ;)

akorat, ze se ten SiRF se zapnutym WAASem kouse porad stejne :((((
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 8:35

jj, take potvrzuji, presne tak to funguje. 2.70+2.50 a na firmare je i aktualni GARPATCH, takze s jazykovou mutaci (cestinou) neni zadny problem ;)

vcera vydal Garmin novej FW - 2.71 beta, ma v nem opet moznost ukladat Tracks na flashku a NAVIC to doplnil o funkcionalitu USB disku !!! Tim odpada nutnost pouziti ctecky karet pri cteni tech Tracku z te karty !!!!
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 9:48

...2.71 beta, ma v nem opet moznost ukladat Tracks na flashku a NAVIC to doplnil o funkcionalitu USB disku !!! ...


Mass storage funguje, no to je parada!

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2006 - 22:55

vcera vydal Garmin novej FW - 2.71 beta, ma v nem opet moznost ukladat Tracks na flashku a NAVIC to doplnil o funkcionalitu USB disku !!! Tim odpada nutnost pouziti ctecky karet pri cteni tech Tracku z te karty !!!!

Tak jsem si to tam "prdnul" tu 2.71 a vypadá to dobře. Já jsem zase zpozoroval, že GPSka skoro přestala "chodit" na místě. Nevím, jestli je to jen pocit, ale dnes po dobu jednoho piva "nachodila" jen asi cca 20 metrů. Jindy byla schopna udělat podstatně víc.
P.S. byla to Plzeň, tak jsem si ji vychutnával - cca 10 minut
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2006 - 18:00

vcera vydal Garmin novej FW - 2.71 beta, ma v nem opet moznost ukladat Tracks na flashku a NAVIC to doplnil o funkcionalitu USB disku !!! Tim odpada nutnost pouziti ctecky karet pri cteni tech Tracku z te karty !!!!

Dá se přímo v GPS nějak zjistit verze FW? Zkusil jsem 2.71, ale v PC nějak nevidím USB disk. Má se to takhle chovat, nebo je někde problém?
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 11:42

Mass storage funguje, no to je parada!

jasne :-))))), uz s sebou clovek nemusi tahat USB disk, vzdyt staci smazat mapy z flashky a mam ho !!!!ale vazne, je to fakt hooodne dobra vlastnost !!!
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 7:20

U předchozí 2.6x verze jsem si ukládání tracků na flashku moc neužil, protože kvůli podivnému občasnému vybíjeni baterek jsem musel downgradovat. Ale ted si s těmi tracklogy na flashce konečně hraju a co je dobrá funkce, že to (po zapnutí toho ukládání) strká tracklogy z jednoho dne do jednoho GPX souboru. Přehledné. I s denním využíváním GPS a dostatečnou kapacitou člověk může třeba rok cachovat a GPSkovat a nemusí se starat o přesun tracklogů na PC a kdykoliv přes USB rovnou tracklogy otvírat a editovat. Fakt dobrý. Teď ještě kdyby se daly třeba uložit a načíst waypointy z flashky, obešel by se tím šikovně ten limit 1000 WPT. To už by byla přímo pohádka.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 8:42

Tak jsem si to tam "prdnul" tu 2.71 a vypadá to dobře. Já jsem zase zpozoroval, že GPSka skoro přestala "chodit" na místě. Nevím, jestli je to jen pocit, ale dnes po dobu jednoho piva "nachodila" jen asi cca 20 metrů. Jindy byla schopna udělat podstatně víc.
P.S. byla to Plzeň, tak jsem si ji vychutnával - cca 10 minut

Mas pravdu, ja jsem si s tim taky trosku hral a mam tracklog, kdy za deset minut nachodila jen 4 m !!!
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2006 - 18:19

Dá se přímo v GPS nějak zjistit verze FW? Zkusil jsem 2.71, ale v PC nějak nevidím USB disk. Má se to takhle chovat, nebo je někde problém?

Verze software:
Main Menu / Setup Menu / System Setup : stiskni tlacitko MENU a vyber "Software Version"

USB mass storage:
Main Menu / Setup Menu / Interface Setup : volba "USB Mass Storage"
Pristroj se prepne do USB Mass Storage rezimu, po pripojeni k PC se tedy chova pametova karta jako disk, a samotny pristroj zustane v tomto rezimu do te doby nez se odpoji od PC, nebo vypne (alespon mne se ho tedy nepodarilo primet k opusteni toho rezimu jinak).
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 11:53

jasne :-))))), uz s sebou clovek nemusi tahat USB disk, vzdyt staci smazat mapy z flashky a mam ho !!!!
ale vazne, je to fakt hooodne dobra vlastnost !!!

S 1Gb je ani nemusíš mazat!
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 8:15

Teď ještě kdyby se daly třeba uložit a načíst waypointy z flashky, obešel by se tím šikovně ten limit 1000 WPT. To už by byla přímo pohádka.

Vím, že je to něco jiného, ale ne zas až tak moc. POI to částečně řeší. Prostě body, kterých je hodně, jako např. cache, radary apod. mám všechny v POI (momentálně asi 70000) přehledně rozdělené do kategorii a v paměti na wpt mám jen ty, které vytvářím ručně, bude je možná v gps editovat, potřebuji je vidět při všech zoomech apod. nebo např. nenalezené cache jen z okolí apod. Je to velmi pohodlné a když chci přidat nějaké body, tak prostě přidám gpx do příslušného adresáře a loadnu go gps.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 9:09

Mas pravdu, ja jsem si s tim taky trosku hral a mam tracklog, kdy za deset minut nachodila jen 4 m !!!


Kdyby nechodila vůbec, byl by to opačný extrém. Chození není nic jiného než update pozice na základě nových dat ze satelitů (nejde o to, zda jsou správnější, nebo méně správné). Prostě šipka trochu chodit musí, jinak by nebylo něco v pořádku :-)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2006 - 18:39

Verze software:
Main Menu / Setup Menu / System Setup : stiskni tlacitko MENU a vyber "Software Version"

USB mass storage:
Main Menu / Setup Menu / Interface Setup : volba "USB Mass Storage"
Pristroj se prepne do USB Mass Storage rezimu, po pripojeni k PC se tedy chova pametova karta jako disk, a samotny pristroj zustane v tomto rezimu do te doby nez se odpoji od PC, nebo vypne (alespon mne se ho tedy nepodarilo primet k opusteni toho rezimu jinak).

Díky, super! Všechno funguje, jenom po aktivaci USB Mass Storage při připojeném kabelu k PC GPS nejde vypnout. Musí se odpojit kabel, alespoň mě se to takhle chová.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 12:46

S 1Gb je ani nemusíš mazat!

no jo...ale když MetroGuide celý Evropy je tak veeeeeelikej ;-)))
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2006 - 9:27

S 1Gb je ani nemusíš mazat!

P O Z O R !!! Až na to, že GPSMAP 60Cx neumí pracovat s kartami 1 GB. Již mi zničil dvě 1GB karty. PICODAS i GARMIN sice tvrdili, že to má umět, avšak není to pravda. Alespoň s FW 2.62. Zatím největší de facto podporovaná kapacita karty microSD je 512 MB !!! Snad se to časem podaří nejen zlepšit, ale především také řádně komunikovat !!!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama