Přejít na obsah


Fotka

60/76 Cx/CSx FW 2.70


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 May 2006 - 12:33

Tak je pravda, ze nektere ty znacky jsou prinejmensim "podivne", ale jsou. :-) Nasel jsem od A-data (od nich bych si asi nekoupil), TwinMOS (tohle je slusna znacka a navic ta karta ma vyssi rychlosti cteni a zapisu nez nejaka ta obycejna) a nakonec jeste neznama znacka CnMemory (nazev podezrele zavani Cinou, ale tvrdi ze jsou Nemci :-) ). V CR se tyto kousky asi budou shanet spatne, ale dnes uz to neni zase takova bariera..


Nevím, ale A-data nemá na svých stránkách žádné microSD karty, jen miniSD, CnMemory jen do kapacity 512MB a TwinMOS se chlubí velkou rychlostí podobně jako Sandisk Ultra, která nechodí :-) Možnost reklamace žádná nebo přesněji náročná.
Rozhodni se sám.
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 19:25

jen podotykam (i kdyz je to vzheldem k nazvu tematu OT) - ze vista cx v soucasny dobe tydle ikony nezobrazuje (resp. zobrazuje asi o velikosti 4x4 - takze jen levy horni roh a jeste v mikro velikosti) - taky je prusvih, ze tydle ikony se zobrazuji az od zvetseni 200m a niz.


Úvodem se chci omluvit za OT - viděl jsem o tom zmínku, tak jsem se toho chytil... Ikony už tam mám, dokonce na místě, kde je potřeba - díky! Jen jsem zjistil, že se nedají "rozkliknout" - když na ně najedu šipkou, tak se nic neobjeví... To je normální, nebo mám někde něco špatně?
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 15 May 2006 - 10:59

Ještě jsem si vzpomněl, že pár lidí hlásilo problémy s kartami 128 MB.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 15 May 2006 - 12:13

.......
Možný závěr je zřejmě v tom, že, jak říkáte, obyčejné karty, byť Sandisk, v tom pravděpodobně chodí.

A nejsou někde definované rychlostní parametry používané karty?
Třeba Kingston na webu uvádí rychlosti jednotlivých řad dodávaných karet ....

  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 May 2006 - 12:39

Nevím, ale A-data nemá na svých stránkách žádné microSD karty, jen miniSD, CnMemory jen do kapacity 512MB a TwinMOS se chlubí velkou rychlostí podobně jako Sandisk Ultra, která nechodí :-) Možnost reklamace žádná nebo přesněji náročná.
Rozhodni se sám.

Ony stranky vetsiny vyrobcu teto sorty nestoji za moc. Od A-Data ale opravdu microSD karty existuji, stejne jako od te druhe firmy v kapacite 1GB. Klidne je ale mozne (tak jak tomu casto byva v jinych pripadech - napr. Transcend), ze to jsou jen "prebalene" karty od SanDisku...TwinMOS by mel byt slusny, otazkou ale je proc ta rychla karta od SanDisku na Garminech nefunguje a zdali by se to tady neopakovalo. Docela mne to mrzi, chtel jsem to taky trochu vyuzit pro prenos dat, kde by se ta vyssi rychlost hodila, ale nekde to vazne.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2006 - 0:28

Nevím, ale A-data nemá na svých stránkách žádné microSD karty, jen miniSD, CnMemory jen do kapacity 512MB a TwinMOS se chlubí velkou rychlostí podobně jako Sandisk Ultra, která nechodí :-) Možnost reklamace žádná nebo přesněji náročná.
Rozhodni se sám.

Používám SanDisk 1GB (modrý) zcela bez problémů. Dávat tam ULTRA II je už z principu nesmysl, protože zvýšená rychlost přenosu je v GPS nevyužitelná
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2006 - 10:45

Úvodem se chci omluvit za OT - viděl jsem o tom zmínku, tak jsem se toho chytil... Ikony už tam mám, dokonce na místě, kde je potřeba - díky! Jen jsem zjistil, že se nedají "rozkliknout" - když na ně najedu šipkou, tak se nic neobjeví... To je normální, nebo mám někde něco špatně?

Je to chyba, která se tam vleče. Ale dá se obejít aby se to zobrazovalo po najetí kurzorem, ale pak se zase nezobrazují waypointy. Takže z bláta do louže. Počkejme na další update. Postupně to dávají dohromady.
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 29 May 2006 - 15:45

Používám SanDisk 1GB (modrý) zcela bez problémů. Dávat tam ULTRA II je už z principu nesmysl, protože zvýšená rychlost přenosu je v GPS nevyužitelná

To je pravda. Ja jsem puvodne doufal v urcitou pouzitelnost pri prenosu nejakych dat, ale ony tyhle pristroje podporuji jen USB 1.1 jehoz prenosova rychlost je nizsi nez rychlost cteni i zapisu tech pomalych micro SD karet.
Mimochodem brzy by se na svete mely objevit 2GB micro SD.
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 30 May 2006 - 1:39

To je pravda. Ja jsem puvodne doufal v urcitou pouzitelnost pri prenosu nejakych dat, ale ony tyhle pristroje podporuji jen USB 1.1 jehoz prenosova rychlost je nizsi nez rychlost cteni i zapisu tech pomalych micro SD karet.
Mimochodem brzy by se na svete mely objevit 2GB micro SD.

Legrační je, že na světě jsou již paměti iNAND, které mají kapacitu 30GB a jsou stejně velké jako microSD. Zatím se s nimi však počíta jen s pevnou instalací do přístrojů. Zkrátka výrobci nám to dávají po kapkách:-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama