Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
882 odpovědí na toto téma

#721 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 19:59

Tak už zase nic :( Nečekaný vývoj :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#722 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:01

nechalo me to najit kesku a napsat log. Odeslat sem uz nestacil :D
  • 0

#723 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:03

Já jsam zalogovat stihnul :D B)
  • 0

#724 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:05

Ó velký Temný... jenom malý rejpnutí zcela nevážně ve snaze zabít čas čekání před //viz téma threadu// vyvoláním nejapného FLAME -- což už, jak vidno, není potřeba. B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#725 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:06

puczmeloun napsal/a:
EDIT: Jenom nikde nevidím, to ověřovátko o kterem se tu vedla bouřlivá debata?

Ještě než to zase spadlo, jsem to stačil zjistit. Ověřovátko je na této adrese:
http://certitude.comxa.com/
Ale jak funguje, to už jsem nestačil vyzkoušet.
  • 0

#726 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1353 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:14

mh.mail napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
EDIT: Jenom nikde nevidím, to ověřovátko o kterem se tu vedla bouřlivá debata?

Ještě než to zase spadlo, jsem to stačil zjistit. Ověřovátko je na této adrese:
http://certitude.comxa.com/
Ale jak funguje, to už jsem nestačil vyzkoušet.

Nemyslel jsem overovátko souradnic (preci jenom uz jich je dost - evince, doxina atd... uvidime co tahle speciálni bude umet), ale ono zakládací - zda je místo bez kolize...
  • 0
Užívej života...

#727 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:17

Právě loguju , teda spíš neloguju sérii FCPT, to snad bylo lehčí a rychlejší kešky najít než dnes večer :Dzalogovat:-)
  • 0

#728 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:18

Co dnes večer.. Pravděpodobně to bude delší doba, než to všechno zase zaflikujou ;)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#729 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:22

Prvni poznatek je, ze myfound se nepripoji ke GC.com :D
  • 0

#730 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1353 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:23

Hele nezdá se vám, že to zobrazování logu je nejaké ale opravdu velmi zrychlené? Na nekterých kesích az tak, ze po otevrení listingu jsem uz rovnou u FTF logu...
  • 0
Užívej života...

#731 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:23

Jestli je to na gc.com stejné jako při zakládání a editací WM, tak to že občas cacheška uletí do Atlantiku nemusí být chyba ownera. Dost často se mi stane, že se to W/E přepne samo od sebe (jestli to nějak dělám já, tak jsem ještě nepřišel na to jak). A přidat nějakou automatiskou kontrolu na to jestli jsou zadané atributy, WP s finálkou u multin a mysterek nebo že u tradičky nemá WP s finálními souřadnicemi co dělat by neměl být problém...
  • 0

#732 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:29

puczmeloun napsal/a:
Nemyslel jsem overovátko souradnic (preci jenom uz jich je dost - evince, doxina atd... uvidime co tahle speciálni bude umet), ale ono zakládací - zda je místo bez kolize...

Asi nakonec vážně četli ty naše příspěvky, že v tomto stádiu to k ničemu nebude :D

Já se zase divím, že tam nikde není zmínka o opravě té chyby, jak může kterýkoliv uživatel (kterýkoliv ne, ale upřesňovat to nebudu) psát ownerské logy ke kterékoliv kešce (tedy klidně ji archivovat).
  • 0

#733 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:39

Popina napsal/a:
Já jsem logoval a nemůžu lognout poslední cache :-(. Tenhle výpadek nebyl předpokládanej, ne? Takže nevíme, jak dlouho má trvat.

Kdyz je nejakej vypadek, tak muzes vzdycky pouzit adresu wap.geocaching.com Funguje to v v mobilu i na PC. Neni to zrovna vytvor techniky, skoro nic to neumi ale k zalogovani jedne kese to bohate staci.

EDIT: Nez me nekdo opravi, tak neni tam vyhledavani podle nazvu ale jen podle GC kodu nebo souradnic. Ale GC kod se da pripadne vygooglit.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#734 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:48

puczmeloun napsal/a:
Jenom, kdyby to nekoho zajímalo:

...


Ja jsem spokojeny. Pekne opravy.

Ta oprava logu na mobilech je na dobre ceste aby zase jely logy na Handy Geocaching az to Arcao posteluje.

Preklady do cestiny taky nasince potesi.

Oprava Challenge se mi taky libi. Ze archivovane celencky se budou chovat stejne jako archivovane kesky je fajn. A to ze archivni celencka pujde dokoncit, pokud byla akceptnuta pred archivaci ale uz nejde akceptovat je super.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#735 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 20:48

Tak logy se uz nezobrazuji po 5, ale po daleko vetsim poctu. Navic uz po nacteni listingu tam nejake jsou. No slava, aspon nejaky kompromis!
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#736 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 21:39

hele dá se vám po novém releasu přihlásit do HG? Mně nejde ani HG ani cache me(přihlášení selhalo.. )
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#737 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 21:45

MA-FI-AN napsal/a:
hele dá se vám po novém releasu přihlásit do HG? Mně nejde ani HG ani cache me(přihlášení selhalo.. )


úžasné, tož víš, že nejde... grr:@:@:@ fakt su rada, že totok nedělali minulý týden.. ale i tentokráte mě to štve... kurnikšopák...

Doufám, že se Arcao už na to nevyprdnul a ještě to pro nás upraví... chudák má díky těm změnám pořád práce nad hlavu...:(
  • 0

#738 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 21:45

MA-FI-AN napsal/a:
hele dá se vám po novém releasu přihlásit do HG? Mně nejde ani HG ani cache me(přihlášení selhalo.. )


Kolonky v prihlasovacim formulari na webu jsou prejmenovany.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#739 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 21:48

MA-FI-AN napsal/a:
hele dá se vám po novém releasu přihlásit do HG? Mně nejde ani HG ani cache me(přihlášení selhalo.. )

Neboj, to je jen nedopatreni ke kteremu dochazi maximalne 1x za deset let. On Arcao zitra vymeni vadno elektrunku E13 z podniku Katoda Olomoc a HG zase pobezi jak ruske hodinky. Hrave zvladne hodinu za 40 minut.

Jinymi slovy, vyvojari musi poladit svoje aplikace na aktualni zmeny. On na to Arcao mrkne az bude mit cas. Zatim Zememluv neudelal zmenu se kterou by si neporadil.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#740 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2011 - 21:50

fotrik napsal/a:
Tak logy se uz nezobrazuji po 5, ale po daleko vetsim poctu. Navic uz po nacteni listingu tam nejake jsou. No slava, aspon nejaky kompromis!

Ony tam sice jsou, ale není to v HTML. Je to sice v kodu stranky ale javaskript to musi vypsat. Asi to nebude moc kompatibilní se žádnou minulou verzí.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama