Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.7.612


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#101 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:48

no jestli jsi nesmazl krizek jen pred tim nadpisem :) mas tam teor. Header Nalezy pekne poporade INCLUDE_TEMPLATE .\...
  • 0

#102 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:17

Tak jsem to zprovoznil ,ale byl to porod.V šabloně (Ikony všech nalezených keší) jsem nakonec zjistil že tam je asi špatná cesta k pluginu. PLUGIN GgStat\GgsExpr.exe jsem změnil na PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe A pak to najednou šlo. Jestli byl opravdu problem jen v tomto,chtělo by to opravu.
  • 0

#103 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 17:39

medwyn_cz napsal/a:
A proc proste nezmensit sirku sloupce tak, aby byla zobrazena jen ikonka? Zazrak! :)

Jinak s temi kryptoznaky souhlasim. Myslim, ze GG by mel misto .&o a podobnych znaku defaultne zobrazovat ikonky. Klidne bych prejal ty z visualskriptu, jen je trosicku zuzil, at to nebere tolik mista.

ad tyhle status ikonky..

koukam ze je to
- nebo # pro archived/disabled
~ nebo & pro prilohu/rtf
. a o

coz jsou vpodstate jen ctyri obrazky. koukal jsem ted na to ze by se dalo nejak konfigurovat ktery vypinat, a asi by opravdu stacilo vypinat jen ikonku listingu, ne? to oceni PM i BM co taha listingy, dnes uz stejne nejde tahat bez listingu..

a to uz by byly jen tri ikonky, 3x15px
  • 0

#104 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 19:25

tak jsem ubral par 1 pixel, ted je to 3x resp 4x 14px :)
  • 0

#105 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 19:55

Zmenšování ikonek je fajn (díky), ale když už tak bych byl pro možnost zapnout/vypnout kteroukoliv ikonku... Disabled, archived, poznámka vidím podle barvy textu nebo podbarvení...
  • 0

#106 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 21:43

no pokud vypinat tak mi prave prijde zbytecny vypinat to po jedny.. ale jako: archived/disabled | listing | note | attach/rtf
  • 0

#107 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 8:24

Ahoj, je PLS nějaká možnost hromadných změn? Konkrétně se mi jedná o změnu tagu u vybraných keší. Vyfiltruji si je, ale pak odklikávat jednu po druhé a měnit tag... Hromadně by to bylo lepšejší. Dík.
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 8:34

Tagy romadne menit lze. Proste si oznac vice kesi a tagy si nastav hromadne. Uzivatelske roizhrani pruzne reaguje na to, co prave delas. Vzdy ti aktivuje ty funkce, ktere v danou chvili muzes pouzit. A zmena tagu zustava aktivni i kdyz oznacis vice kesi...
  • 0

#109 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 10:02

HaLuMa napsal/a:
Tagy hromadne menit lze..

Parada dekuji. Zmatlo mne, ze kdyz pri vicenasobnem vyberu vyskocila tabulka "editor tagu/oznacene polozky), tak byla prazdna a navic v ni byly pouze polozky "pridat" nebo "smazat" a nikoliv "zmenit". Ovsem "pridat" je spravne a pak vyskocila nabidka existujicich.
Dalsi mila vlastnost perfektniho GeoGetu. Dik.
  • 0

#110 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 17:24

Vím, už jsem to tady psal, ale nějak to zapadlo... Moje prosba je ve smyslu, zda by nešlo někde v GG (dolní stavový řádek) jednoznačně vypisovat databázi, se kterou GG právě pracuje... Jde mi o to, že pokud spustím GG několikrát pro víc databází a jede tam nějaké makro, import apod., tak není zcela nikde patrné, na jaké je to databázi... viz. obrázek.
  • 0

#111 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:43

sobikovi napsal/a:
Vím, už jsem to tady psal, ale nějak to zapadlo... Moje prosba je ve smyslu, zda by nešlo někde v GG (dolní stavový řádek) jednoznačně vypisovat databázi, se kterou GG právě pracuje...

Jde mi o to, že pokud spustím GG několikrát pro víc databází a jede tam nějaké makro, import apod., tak není zcela nikde patrné, na jaké je to databázi... viz. obrázek.

Myslíš třeba takto? ;):D
  • 0

#112 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:57

Hlasim chybu ve Filtru, jakmile v Blizkost dam nejaky bod a zakliknu vzdalenost, tak je vystupem vzdydcky prazdny seznam - overeno u dalsi dvou lidi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#113 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:07

S474N napsal/a:
Hlasim chybu ve Filtru, jakmile v Blizkost dam nejaky bod a zakliknu vzdalenost, tak je vystupem vzdydcky prazdny seznam - overeno u dalsi dvou lidi.

U mne funguje. Nemáš něco zakliknuté špatně?
  • 0

#114 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:10

ProKesTom: zjistili jsme, ze pri dvou bodech to funguje, ale pri jednom nikoliv.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:21

jakych dvou bodech? jakym jednom bode? nerozumim.
  • 0

#116 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:39

S keškou GC20Q2R má verze .612 problémy - když stáhne listing (GeoJarry 2.2.2 - moc pěkná ta nová funkce aktualizace pluginů!), tak jen u této mám opakovaně:

(uf, text z podrobností o importu jde označit, ale nejde zkopírovat - jestli můžu poprosit a bude to asi drobnost, zařadit na to-do list, opisuju ručně)


Jméno: gj.20110314202130.GC20Q2R.htm
Druh: HTML cache listing
Chyba parsování!
Vadné datové hodnoty
Druh logu:
Trvání: 0,2s


Listing i s logy stažený je, vidím tam svůj log s časem na začátku jako vždy, ale parsování neproběhlo OK a Geoget si tudíž čas z mého logu nevyzvedl. Škoda, že ta informace není přesnější - který konkrétně string obsahuje tu vadnou datovou hodnutu. Copak se mu asi nelíbí?
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:58

Muze za to ten log "retract listing", na ktery jsem ve validatoru importu zapomnel. ve vyvojove verzi je to uz nejakou dobu opravene, takze pristi verze to resi.
  • 0

#118 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:01

HaLuMa: Filtry -> Blizkost -> zde naimportuji GPX s jednim bodem, v Dostupne mam pouze jedno, to sipkou prekliknu do Vybrane. Pote prekliknu "Blize nez (km)" na fajfku a zadam napriklad vzdalenost 10km. Vystupem nacteni seznamu je nic. Pokud tam necham "toto ignoruj", tak mi to nacte vsechny kesky, tzn. problem zrejme bude zde.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#119 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:11

Jojo, retract tam je, takže vysvětlené to máme a já si počkám na příští verzi. Díky za objasnění.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#120 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 22:06

Ahojky. Mám dotaz. Umoznuje GG vícenásobné spustení současně bez toho aby se navzájem spustené verze ovlivnovaly?
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama