Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.7.612


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#61 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 21:58

Archi1 napsal/a:

lusk665 napsal/a:
Mam nalezeno cca 10 kesi v Londyne (UK). V Geogetu v.612 se ve sloupci Stát zobrazuje pouze zkratka státu UK bez vlaječky. Nálezy v jiných státech i CZ vlaječku mají. Jak se dá chybějící vlajka dopnit? dik za smyslupnou radu.

Ahojky,
Uz se to tu resilo, zde mas odkaz je to uplne dole.
http://www.geocachin...053#post_252053


Dik za radu, uz to funguje. Tak jeste ve statistikach GgStat zprovoznit v casti "Nalezy podle zemi" mapy s nalezy v Africe a budu spokojeny, ale to je asi dotaz do jineho vlakna.
  • 0

#62 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 18:17

Tak jako obvykle nevím jestli jsem ve správném vláknu, ale risknu to. Mohl by mi někdo poradit s problémem který se mi objevil při stahování keší na dovolenou? Zkusil jsem stáhnout keše v okolí letiště Curych-Koten, místo si GG našel, začal stahovat 37 keší z webu, potom začal importovat, a tu ož psal jen importuje se 1-10 / 10, a do GG mi nenaimportoval ani kousek. Netuší někdo co jsem udělal špatně? díky Marek
  • 0

#63 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 18:27

- GeoGet zadne kese nestahuje. Pravdepodobne mluvis o GeoJarry. - GeoGet importuje to, co mu naserviruje GeoJarry. Mas opravdu nejnovejsi verzi GG (2.5.7) a GJ (2.2.2)?!
  • 0

#64 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 18:34

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se dá k finálním souřadnicím, nebo všeobecně do GG přiložit fotohint, který byl součástí Geochecku. Díky :-)
  • 0

#65 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 18:39

pravým na řádek s bodem, vybrat "ukázat přílohy" a tam si nahraješ potřebné soubory
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#66 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 18:41

medwyn_cz napsal/a:
- GeoGet zadne kese nestahuje. Pravdepodobne mluvis o GeoJarry.
- GeoGet importuje to, co mu naserviruje GeoJarry.

Mas opravdu nejnovejsi verzi GG (2.5.7) a GJ (2.2.2)?!


I kdyz jak tak na to koukam, tak ma i GJ 2.2.2 problemy se spravnym rozpoznanim nejblizsich kesi kolem toho letiste. Zajimave.

Daku napsal/a:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli se dá k finálním souřadnicím, nebo všeobecně do GG přiložit fotohint, který byl součástí Geochecku. Díky :-)


Ano, GeoGet dokaze ke kesi ukladat prilohy. Obrazek si stahni a uloz na disk PC. Pak si kes vyhledej v seznamu GeoGetu a ten obrazek na zaznam v tabulce (s)proste prenes myskou. Kdyby to neslo, tak zkus na kesku kliknout pravym a dat "zobrazit prilohy" ...
Obrazek v puvodnim umisteni pak muzes smazat, GeoGet si ulozi jeho kopii do datoveho adresare.

Ovsem necekej, ze se ti obrazek pak zobrazi v nejakem exportu do GPS nebo neco podobneho.
  • 0

#67 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 18:51

Už jsem to psal několikrát a tak nějak různě po ostatních vláknech a furt z toho nikde nic... nicméně jeden námět na budoucí vylepšení GG...

Koukal jsem, že skript na hvězdičkování Stars je docela jednoduchý, ale je šílená otrava vždy kopírovat, editovat, ladit atd. Nedal by se udělat něco jako "generátor" ve stylu Combine na podobný skriptík (třeba i jednodušší)?

Prostě zadám tag, hodnotu a ikonku a vygeneruje to skriptík pri přidání/smazání hodnoty tagu. Myslím, že by něco podobného hodně uživatelů ocenilo.

Jo a nedalo by se přidat na stránku Ukázat bod sponku "Zobrazit přílohy" pokud bod nějakou přílohu obsahuje?
  • 0

#68 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:15

K cemu by byl takovy skript dobry?
  • 0

#69 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:18

medwyn_cz napsal/a:
Ovsem necekej, ze se ti obrazek pak zobrazi v nejakem exportu do GPS nebo neco podobneho.


PocketDrake to umí ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#70 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:27

Ale neco pro zobrazení priloh by mohlo být. Byl bych pro.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#71 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:27

medwyn_cz napsal/a:
K cemu by byl takovy skript dobry?

K čemu je skriptík Stars? Na jedno kliknutí si keš označím/odznačím příslušným tagem a případně i vizualizačním skriptíkem...
... myslím, že spousta kačerů si taguje keše svým tagem atp. Jen tak z toho mého soudku je třeba Ignore... prostě keše které nechci...nebo Lidé, kdo keš našel...
... standardně na to potřebuji tuším 8 kliknutí (opruz!!!!!!!!!). Není uživatelsky příjemnější prostě kliknout na ikonku na toolbaru a hotovo???
  • 0

#72 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:32

Tim, ze budes psat nekolikanasobne otazniky a vykricniky, tezko nekoho namotivujes to naprogramovat. Maximalne ho tak naseres ;-) Dle meho je to nesmysl a soustredil bych se na jine veci. Nikdy jsem necitil potrebu si kese nejak prehnane tagovat. Nicmene to nic neznamena, nejsem klasicky zastupce cilove skupiny GG.
  • 0

#73 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:38

Ty vykřičníky a otazníky nic neřeší, nepřeháněj to prosím... Smysl toho mého příspěvku byl v tom, že by se to mohlo hodit více uživatelům a určitě by to uživatelsky zpříjemnilo používání GG. Ty si možná keše netáguje a patříš jako další mezi hard uživatele sql databáze, ale pak je nás jistě hromada, co si keše různě tágují a mohlo by se jim to zjednodušit... ... ano, mohu si vzít nějaký template a ten upravovat, ale to nezvládne každý a po 12. je to už taky opruz. Nechápu proč hned musí z toho být takové kontroverzní téma.
  • 0

#74 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:43

Archi1 napsal/a:
Ale neco pro zobrazení priloh by mohlo být. Byl bych pro.

jj, nějak mi schází info o tom, že bod má nějaké přílohy a pak zobrazení na zobrazení bodu, že má přílohu. však chápete...
  • 0

#75 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 20:41

Neslo by na podobne veci zakladat nova temata? Vzhledem k tomu, ze by to asi nemelo byt zavisle na verzi GG, je to tady trochu OT.

sobikovi napsal/a:
Koukal jsem, že skript na hvězdičkování Stars je docela jednoduchý, ale je šílená otrava vždy kopírovat, editovat, ladit atd. Nedal by se udělat něco jako "generátor" ve stylu Combine na podobný skriptík (třeba i jednodušší)?

Prostě zadám tag, hodnotu a ikonku a vygeneruje to skriptík pri přidání/smazání hodnoty tagu. Myslím, že by něco podobného hodně uživatelů ocenilo.


Podobny script, ovsem s trochu sirsim zaberem, mam jiz delsi dobu poznamenany a ani jsem na nej nesahl. Ma minimalni prioritu, protoze bez toho se da dost dobre zit a mam nejak malo casu na to, co bych chtel dodelat ci poupravit. Urcite ma pro me prioritu to, co vyuziju ja nebo opravdu temer vsichni.

Pokud si pamatuju, uz jsi nejaky scriptik napsal, tak si to zkus vzit na triko a neco takoveho napis. Slibuju, ze ti klidne budu napomocen. Ale sam to psat ted opravdu nemuzu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#76 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 20:51

Co delám spatne? O víkendu jsem udelal novou instalaci GG. Zálohoval jsem si původní databazi, kterou jsem nyní nahrál do GG a jaké je moje překvapení, kdyz v té nové verzi se nezobrazují u kesí kde jsem mel vylustené finalovky nebo zapsane poznámky. Proste priloha rtf je prázdná. Zobrazím-li ale tu samou databázi ve původní verzi GG kterou mám nastestí zálohovanou, tak tam vsechny přílohy a zapsane poznámky tam jsou. Je možné že GG si tyto přílohy ukládá nekda zvlást?
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#77 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:06

Co znamena, zes udelal zalohu? Zalohoval jsi cely DATADIR? Tam je totiz spousta veci, nejen databaze. Ale treba prave adresar s prilozenymi soubory (alespon myslim ;)).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#78 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:08

sobikovi napsal/a:

Archi1 napsal/a:
Ale neco pro zobrazení priloh by mohlo být. Byl bych pro.

jj, nějak mi schází info o tom, že bod má nějaké přílohy a pak zobrazení na zobrazení bodu, že má přílohu. však chápete...


Ze bod ma prilohu, je oznaceno ve sloupci Status. Znaky & nebo ~ nesou prave tuto informaci.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#79 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:09

gord napsal/a:
Co znamena, zes udelal zalohu? Zalohoval jsi cely DATADIR? Tam je totiz spousta veci, nejen databaze. Ale treba prave adresar s prilozenymi soubory (alespon myslim ;)).

Zálohoval jsem celý Datadir se všema souborama.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#80 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:16

Prilohy v adresari attach. Zkopiroval jsi jej do nove instalace s databazovym souborem?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama