Přejít na obsah


Fotka

Stažení keší v okolí bodu pomocí Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
67 odpovědí na toto téma

#21 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 11:51

dík za osvětlení, jen mi není jasné proč když jsem cache stažené přes skrýšotlač uložil jako GPX V2 tak to v Oregonu fungovalo a asi tak od podzimu už to musím ukládat jako original PQ. Navíc uložené jako GPX V2 , byly lépe čitelné než když jsem to uložil jako original PQ. Při uložení jako org.PQ byly v textu nějaké znaky, které stěžovaly čtení.
  • 0

#22 muschil.pv

muschil.pv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 10:51

Chci se jen zeptat. Popisuješ Export do Original PocketQuery GPX který mi udělal ty dva soubory. Ještě jsem zkoušel export Garmin GPX Pro nové garmin GPX, a ten udělal jen jeden soubor. V čem je rozdíl a jak se ten který chová v GPS přístroji (62st)?
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 11:09

muschil.pv napsal/a:
Chci se jen zeptat. Popisuješ Export do Original PocketQuery GPX který mi udělal ty dva soubory. Ještě jsem zkoušel export Garmin GPX Pro nové garmin GPX, a ten udělal jen jeden soubor. V čem je rozdíl a jak se ten který chová v GPS přístroji (62st)?

Zásadní rozdíl je v tom, že formát PQ GPX má fixní strukturu a ukládá data do 2 souborů (1 jsou keše a 2 jsou waypointy). Exportní makro Garmin GPX Pro nové garmin GPX je primárně určeno pro Oregon/Dakotu viz. jeho stránka na Araratu. Ten ukládá vše do jednoho souboru a můžeš si nastavit jaké typy wpt chceš exportovat a i nadefinovat strukturu listingu v navigaci atd. Dotaz na to jak tenhle export funuje v 62ce bych směroval jinam = do vlákna toho exportu.
  • 0

#24 muschil.pv

muschil.pv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 11:21

sobikovi napsal/a:

muschil.pv napsal/a:
Chci se jen zeptat. Popisuješ Export do Original PocketQuery GPX který mi udělal ty dva soubory. Ještě jsem zkoušel export Garmin GPX Pro nové garmin GPX, a ten udělal jen jeden soubor. V čem je rozdíl a jak se ten který chová v GPS přístroji (62st)?

Zásadní rozdíl je v tom, že formát PQ GPX má fixní strukturu a ukládá data do 2 souborů (1 jsou keše a 2 jsou waypointy). Exportní makro Garmin GPX Pro nové garmin GPX je primárně určeno pro Oregon/Dakotu viz. jeho stránka na Araratu. Ten ukládá vše do jednoho souboru a můžeš si nastavit jaké typy wpt chceš exportovat a i nadefinovat strukturu listingu v navigaci atd. Dotaz na to jak tenhle export funuje v 62ce bych směroval jinam = do vlákna toho exportu.


Tak to tu procházím a vlákno o exportu nenacházím. Můžeš mne prosím nav=st. Děkuji.
  • 0

#25 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 11:28

sobikovi moc dekuju,tyhle navody jsou moc sikovny nekdo tu psal ze navody jsou na strankach geogetu,ale kdyz tam kouknu tak kde je uvidim?jsou pod polozkou dokumentace a tam bych je nehledal,kdyz je mate takhle pekne schovany tak se nedivte ze to nikdo necte :)) nevim jak ostatni ale ja si do ted pod polozkou dokumentace predstavoval technicky blaboly ktery si tam piseste nazvajem pro lidi kteri chteji nadale upravovat skripty :) s instalaci gg a doplnku jste vysli vstric lidem moc pekne,za me pochvala,ale mozna by bylo vhodne jeste upravit web aby se tam vyznal i laik a i pri rychle navsteve videl to co potrebuje a nemusel se proklikavat nekam hluboko jinak jeste jednou dik sobikum,skvelej navod,ja si ho asi vytisknu nez tady nekam zapadne
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 11:32

muschil.pv napsal/a:
Tak to tu procházím a vlákno o exportu nenacházím. Můžeš mne prosím nav=st. Děkuji.

Ale no tak! Do políčka zadat "export garmin gpx" a hned asi třetí vlákno je to pravé, kde se vše dočteš...

http://geoget.ararat...kript:gpxgarmin
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 11:52

A kdyby to zkusil hledat rovnou na Geogetim webu... i tam je vyhledavani!
  • 0

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 11:55

Lanc napsal/a:
...jsou pod polozkou dokumentace a tam bych je nehledal,kdyz je mate takhle pekne schovany tak se nedivte ze to nikdo necte :)


Jiste, jen trouba by hledal dokumentaci v sekci s nazvem Dokumentace. Muzes mi sdelit to sladke tajemstvi, kde bys to tedy hledal?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 muschil.pv

muschil.pv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:19

sobikovi napsal/a:

muschil.pv napsal/a:
Tak to tu procházím a vlákno o exportu nenacházím. Můžeš mne prosím nav=st. Děkuji.

Ale no tak! Do políčka zadat "export garmin gpx" a hned asi třetí vlákno je to pravé, kde se vše dočteš...

http://geoget.ararat...kript:gpxgarmin


Jestli myslíš políčko hledat, tady na geocaching.cz, tak tam nic otom není.
  • 0

#30 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:31

Ne, bavi se o vyhledavacim policku na webu Geogetu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#31 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:55

gord napsal/a:

Lanc napsal/a:
...jsou pod polozkou dokumentace a tam bych je nehledal,kdyz je mate takhle pekne schovany tak se nedivte ze to nikdo necte :)


Jiste, jen trouba by hledal dokumentaci v sekci s nazvem Dokumentace. Muzes mi sdelit to sladke tajemstvi, kde bys to tedy hledal?


njn, je pravda ze je mnohem jednodussi se tu dohadovat nez flaknout na hlavni stranku odkaz navody :)), me to je celkem jedno,nekdo si to stezoval ze navody na geogetu se nectou,prtoto jsi je dal sem,tak jsem se pokusil napsat jak to je z meho pohledu a proc jsem je tam napr. necetl, na tomto foru jsou navody a rady hned na zacatku, pekne viditelny a stejne je spousta lidi nezkoukne a vy cekate ze nejaky zacatecnik se bude proklikavat nejakou strukturou k navodum

takze zde je to sladke tajemstvi,ja bych hledal navody v sekci navody ktera by byla na hlavni strance hned viditelna

jinak aby bylo jasno, ja se tu do nikoho nenavazim a uprime mi to je u pr..., a nemam potrebu se tu s kymkoliv dohadova

edit: sorry,myslel jsem ze reaguji na sobikovi,proto ta zminka o tom ze sem dal navody
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:03

Aha, takze problem je v tom, ze nevis, co znamena slovo "Dokumentace"? :o Kdyby ses uracil na ten odkaz "Dokumentace" kliknout, tak na tebe vyskoci stranka, ktera je naprosto jasne a prehledne clenena na sekce: Pro novacky, pro zacatecniky, pro pokrocile, pro programatory...
  • 0

#33 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:11

HaLuMa napsal/a:
Aha, takze problem je v tom, ze nevis, co znamena slovo "Dokumentace"? :o

Kdyby ses uracil na ten odkaz "Dokumentace" kliknout, tak na tebe vyskoci stranka, ktera je naprosto jasne a prehledne clenena na sekce: Pro novacky, pro zacatecniky, pro pokrocile, pro programatory...


ach jo, proc by to mel byt problem? jak jsem psal me to je jedno, pracuji metodou pokus omyl, pokud se mi ani tak neco nepodari tak si pisnu o radu sem na forum a nekdo mi poradi.ted kdyz vim kde jsou navody tak jeste nez sem pisnu tak se pokusim kouknout do nich

ale jinak abychom byli doslovni,jak jsem psal v prvnim prispevku, tak ano, pod pojmem dokumentace jsem si proste predstavoval neco jineho

ale za problem to nepovazuji,a pokud to problem je tak jen muj a vy ho resit nemusite, reste si vas problem ktery pravdepodobne tkvi v tom ze nikdo necte navody na strankach geogetu, ja se jen snazil nastinit jeden z duvodu ktery by to mohl zpusobovat, dalsim duvodem je lenost lidi kteri si sem radsi napisou nez by si neco precetli,ale s tim asi nic neudelate ze

no a pekne se tu zaprasilo vlakno s navody,omlouvam se, koncim diskuzi nebo pro ni muzeme zalozit jine vlakno
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#34 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:18

Zkusenosti z mnoha jinych projektu jsou takove, ze navody necte nikdo, ale vsichni je vyzaduji. B)
  • 0

#35 Pavel-IV

Pavel-IV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 13:13

Rád bych se zeptal, možná, že to už někde proběhla řeč. Když si chci v GeoJarry stáhnout novější Kešky některém Českém kraji, tak mě to už dál nepustí a přitom jsem tam heslo ani Svůj Nick neměnil. Přestalo to fungovat až po tom, když se změnili webstránky www.geocaching.com Jestli by mi někdo neporadil co s tím..
  • 0

#36 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 13:26

Reci na toto tema je tu spousta. A vsechny maji stejny zaver. Aktualizace, aktualizace a zase jen aktualizace. Pravdepodobne te na ni sam GeoGet upozornuje, ale ty to ignorujes.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#37 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 13:29

Zkusil jsi nainstalovat nejnovější verze Geogetu a hlavně GeoJarry? Cituji z webu autora GJ:"Verze 2.2.4 (Květen 2011)...Oprava kompatibility se stránkami Geocaching.com"
  • 0

P%C5%88ov.png


#38 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 14:09

Z webu autora GJ?
Citujes z webu mikroma, ale mikrom autorem GJ neni. Na tech strankach je to jasne napsane :)

Neoficialní plugin pro program GeoGet. Slouží pro stahování a import dat do GeoGetu.

nejsem autorem tohoto pluginu! je to jen mirror.


  • 0

#39 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 14:19

Omlouvám se, zase až tak podrobně jsem to nečetl, ale to hlavní ano.
  • 0

#40 Pavel-IV

Pavel-IV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 15:01

gord napsal/a:
Reci na toto tema je tu spousta. A vsechny maji stejny zaver. Aktualizace, aktualizace a zase jen aktualizace. Pravdepodobne te na ni sam GeoGet upozornuje, ale ty to ignorujes.

Já jsem ten Geoget používal na obnovu nových kešek a nikdy jsem s tím neměl problém heslo a nick jsem tam měl vždy nastavenej a pak když se změnili webstránky geocachingu, tak už mě to nepustí ani novější verze Geogetu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama