Přejít na obsah


Fotka

Názor na nový sigitem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
80 odpovědí na toto téma

#41 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:10

Vypadá to pěkně, dalo by se to udělat jako magnetky? Na ledničce by se to vyjímalo líp než magnetky z Kostíkových jogurtů ;)
  • 0

#42 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:13

Deti by se u toho vyradily vic, protoze ta barva tam je delana detskyma voskovkama :) Magnetky proc ne, proste se na zadni stranu prilepi magnet a je to :)
  • 0

#43 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:19

Mi se to libi, jako magnetky na ledničku by to bylo podle mě uplně super ;-)
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...

#44 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:24

Takže 10,- Kč za kus, tzn za celou ČR v krajích je to 130,- Kč bez poštovného. Okresy se mi ted fakt nechce počítat ;) Plus neodymový magneteček, to máme +3-5,- Kč
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#45 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:30

Já bych dal okresy, ať je déle co sbírat :) Na tu ledničku se to vejde, v nejhorším si to člověk rozdělí na ty kraje :)
  • 0

#46 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:34

Moc hezký nápad, určitě bych do toho šel. Líbí se mi varianta s okresy, i za cenu zjednodušení mapy a její mírné úpravy tak, aby některé okresy nebyly příliš "křehké". Barva a průsvitnost by mohly být volitelnými atributy, mohly by tak vznikat barevně zajímavé mozaiky. Potisk by měl mít možnost přizpůsobení vkusu jednotlivých kačerů, podobně jako je tomu u CWG. Jen tak vznikne dostatečná sběratelská variabilita. Kromě okresů by se mi líbila i varianta jednoho celorepublikového sigitemu pro použití zejména v zahraničí. Celá myšlenka má samozřejmě naději na úspěch pouze pokud se podaří striktně standardizovat celé provedení rozměrově, tvarově a materiálově. A samozřejmě název projektu, pro globální srozumitelnost asi v angličtině. Co třeba CGM (Czech Geo Map), SGM (Slovak Geo Map)? Nebo MCM (My Caching Map)...
  • 0

#47 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:38

MCM ne, to by znělo jako kdyby to byla mapa s tvýma nálezema... Napadlo mne CGPM - Czech Geo Puzzle Map ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#48 wlado

wlado

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:39

@Geo Gadget: autor sa urcite neurazi, pokial budu zachovane urcite pravidla ferovosti a nepisanej slusnosti...
  • 0

#49 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:40

fremen.cz napsal/a:
Takže 10,- Kč za kus, tzn za celou ČR v krajích je to 130,- Kč bez poštovného....

Myslím, že jen málo lidí by si nechalo udělat všechny kraje / okresy se svým nickem. Já bych chtěl mít jen ten, ve kterém bydlím, plus možná dva nebo tři další, ke kterým mám nějaký bližší vztah.

Cena by opravdu měla být srovnatelná s CWG, jinak tady na fóru budeme číst otravné diskuse o nefér výměnách dřevěných koleček za plastové mapičky :). Možná, že za těch deset korun by šla pořídit mapka i s magnetem.
  • 0

#50 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:43

fremen.cz napsal/a:
Napadlo mne CGPM - Czech Geo Puzzle Map ;)

Proč ne, ale porušuje to pravidlo, že ideální zkratka je TLA (Three Letter Acronym) :).

Použít slovo puzzle se mi líbí. CGP? Czech Geo Puzzle?
  • 0

#51 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:44

@ wlado: jako ono pokud by se výrobce v ČR shodl na měřítku s výrobcem v SR, čili by to tak nějak normovali, tak by se dalo složit "českoslovenko" ve výsledku. Tedy pokud by u takového bratrského "mezinárodního" projektu nedošlo někomu k újmě na něčím patriotismu.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#52 wlado

wlado

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:49

fremen.cz napsal/a:
@ wlado: jako ono pokud by se výrobce v ČR shodl na měřítku s výrobcem v SR, čili by to tak nějak normovali, tak by se dalo složit "českoslovenko" ve výsledku.
Tedy pokud by u takového bratrského "mezinárodního" projektu nedošlo někomu k újmě na něčím patriotismu.


presne takto nejak by som si to predstavoval, zatial ma nikto neoslovil... nic v zlom.
  • 0

#53 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 17:57

wlado, v zadnem pripade ti nechci odepirat zadnou zasluhu ani si ji jakkoliv privlastnovat, chran buh. Cili klidne hod svoje rozmery, meritka, sablony cokoliv, ode mne to byl jen nastrel, nic vic. Proto taky tu mapu nabizim zdarma.
  • 0

#54 wlado

wlado

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 18:00

Geo Gadget napsal/a:
wlado, v zadnem pripade ti nechci odepirat zadnou zasluhu ani si ji jakkoliv privlastnovat, chran buh. Cili klidne hod svoje rozmery, meritka, sablony cokoliv, ode mne to byl jen nastrel, nic vic. Proto taky tu mapu nabizim zdarma.


ved pisem, ze nic v zlom... ak mas zaujem o vyrobu v Cechach, mozme zacat komunikovat a riesit to spolu. Myslim ze mapy stupnu na hodnote, ked budu kompatibilne aj v ramci statov...
  • 0

#55 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 18:23

kulhal napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
Napadlo mne CGPM - Czech Geo Puzzle Map ;)

Proč ne, ale porušuje to pravidlo, že ideální zkratka je TLA (Three Letter Acronym) :).

Použít slovo puzzle se mi líbí. CGP? Czech Geo Puzzle?


sigitem se mi líbí, jdu do toho :)

A název - co třeba CPG jako Czech Puzzle Geomap po vzoru geocoin?
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#56 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 18:54

Pokud chcete trochu mezinarodni projekt, tak bych z toho vyrazil to C a nechal bych treba PGM (Puzzle Geo Map).
  • 0

#57 wlado

wlado

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 19:01

Demkes3 napsal/a:
Pokud chcete trochu mezinarodni projekt, tak bych z toho vyrazil to C a nechal bych treba PGM (Puzzle Geo Map).


toto sa mi pozdava... pripadne PGM[cz, sk atd...]
  • 0

#58 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 19:14

Demkes3 napsal/a:
Pokud chcete trochu mezinarodni projekt, tak bych z toho vyrazil to C a nechal bych treba PGM (Puzzle Geo Map).


Jojo, to je ještě lepší :)
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#59 Winston

Winston

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 19:27

Mne sa páči nápad s rozdelením na okresy a "skladanie" SK/CZ mapy, ale takisto by som bol za celú mapu SK/CZ v jednom kuse na nechávanie v zahraničných keškách.
  • 0

#60 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 19:28

wlado napsal/a:

Demkes3 napsal/a:
Pokud chcete trochu mezinarodni projekt, tak bych z toho vyrazil to C a nechal bych treba PGM (Puzzle Geo Map).


toto sa mi pozdava... pripadne PGM[cz, sk atd...]


Treba i tak. Kdyz tam bude to C, S, A, P, D, I,... (prvni pismena nekolika evropskych statu), tak v tom bude bordel. A dojdete ke Slovinsku, tak se bude nazev prat se Slovenskem.
OT: ted mi doslo ze tuto zkratku jsem uz videl na rozvrhu. ProGraMovani.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama