Přejít na obsah


Fotka

Česká Nej


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
256 odpovědí na toto téma

#121 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 10:09

No ty nejnizsi a nejvyssi mista byvaji vetisnou jaksi znama v ramci geografickych rekordu, takze hledam podle toho. Ale u te nm vysky to neni vzdy uplne jendoduche, protoze krabka nekde na nejvyssi hore nemusi byt ta nejvyssi a nenizsi zase nebyva vzdy otazka bodu ale treba celeho jezera. To Utopoeny tajemstvi je mysterka, takze zalezi kde je krabka. V Dansku jsem hledal nejvyssi podle vrstevnic docela sranda tahle zeme a jejich max 170 m n. m. :) Nejdelsi serii spise ne, osobne tyhle serie moc rad nemam, davam prednost kvalite pred kvantitou :) tech stovkovych je urcite vice a v tomto smeru bych nerad podporoval nejake dvoustovkove :)
  • 0

#122 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 11:39

Utopené tajemství nemá fyzickou schránku v čr (snad nespoiluju).
Což takhle udělat odznáčky za zajímavé keše z pohledu souřadnic (geografického hlediska). třeba tradička http://www.geocachin...3a-9b0f24b1127d a na stejném principu založené další keše jsou k tomu vcelku vhodné
  • 0

#123 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:45

hmm ty souřadnicový by možná nemusely být uplně špatný, musela by to ale být nejěký extra kategorie ktera by byla vyhodnocovaná stylem Badges tedy za urcity pocet kusu, pokud by se to bralo po 5 stupnich tak by to mozna nebylo tolik a kesky by se urcovaly dobre pokud by tam zalozeny byly. treba takova 55,15 je na hezkem danskem ostruvku :) kazdopadne zatim nechame v supliku :) edit: koukam ze ta 55,15 ma na miste dokonce znacku :) GC895B
  • 0

#124 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 18:07

Vymyslel jsem si dalsi kravinku - muzete to zkouknout zde http://geotrophy.net/kopecky.php

Je to takova beta verze ale pokud by se to libilo, tak to treba jeste dotahneme do finale :)

Vložený obrázek
  • 0

#125 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 18:23

To zapálení pro věc je úžasné. Gratuluji ;) A hlavně díky, vypadá to moc pěkně. Akorát mě bude pěkně štvát, že to pucle budu mít poloprázdné :P
  • 0
www.povetrnik.cz

#126 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 18:29

Pěkné, to se mi líbí, jen to není u mě není puzzle ale logo a pár puntíků.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#127 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 18:58

Moc pěkné. Škoda, že vršků mám jen 6 :-( Kdybych počítal vršky, které jsem kdy navštívil,t ak bych je měl skoro všechny, škoda, že na většině ještě nebyly kešky v době, kdy jsem na těch vršcích byl :-)
  • 0

#128 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 19:46

weselka: tak poloprazdne je stale jeste hodne dobry start :) ja budu muset zacit od nuly :)) Arogant: souhlasim je to takovy pucle nepucle :) chtel jsem aby kazdy kousek reprezentoval jeden vrchol, zkousel jsem i aby nektere obrazky pretekaly do sousednich ale to uz bylo moc chaoticke. Na druhou stranu to puzzle se pro dany ucel hodi. Treba jeste vznikne lepsi verze. Roman_Jaromer: mozna takove rychle druhe kolecko :) Jinak jeste pro info - dva nejvyssi vrcholy oblastí jsou ve vojenskem prosotru takze tam jsou nahradnici. Dve kesky nejsou primo na vrcholu - Baba a Kouty - kdyby chtel nekdo zalozit, bylo by to skvele :) Dale nevim zda tam ma byt Zerotin, jeden zdroj ho uvadi, jinz uvadi nejvyssi Stare hory na rakouske hranici, ale tam zas neni keska :)
  • 0

#129 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:13

Tak to je opravdu hooodne povedene a fajne! :) Sice jich mam jenom 5, ale o to vetsi chut zdolavat dalsi. Tohle se mi jako kopcomilovi moc libi. Jenom bych prosil - sel by udelat bookmark tech zapocitanych krabek, abych si je mohl hodit na todo list hromadne? :) Diky!
  • 0

#130 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:19

System achievementu mel GS.com udelat hned od zacatku a globalni. World of Warcraft nekteri lide hraji kvuli achievum (treba ja). Ale ja uz prestal, geocaching je silnejsi B) Nebylo by spatny vymyslet nejaky system, ktery rozzebrickuje uzivatele podle skore achievemntu.. za kazdy splneny achiev nejaky body... a dalsi statistika a zebricky jsou na svete :)
  • 0

#131 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:26

Moc se mi to líbí, já zatím však nemám ani jeden tento vrch.. :( Aspoň prosím přihodit Ještěd.. :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#132 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:48

Jeste me napadlo, ze tam nejsou Bile Karpaty s Velkou Javorinou ... http://cs.wikipedia..../Velká_Javořina
  • 0

#133 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:55

LukasX: odkaz na bookmark jsem pridal na web, snad je to spravne nastaveno :)

polas_CZ: no Jested bych si taky rad pridal, ale aby to melo nejaky řád, tak ted je to brano dle 28 geomorfologickych oblasti zasahujici do Ceska, musel jsem to nastudovat :) http://cs.wikipedia....ické_členění_ČR - dalsi cleneni uz ma okolo 90 celku
  • 0

#134 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:01

Jinak takovyto system geopucle ma tu vyhodu oprti odznacku ze je celkem dost univerzalni, takze aj to zkusil s kopeckama, ale muze vznknout podobne treba s prameny rek, tunely, mosty - ci neco z http://cs.wikipedia....h_rekordů_Česka
  • 0

#135 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:23

Tak nám přibyly další země, díky!

Jestli můžu - nalezl jsem nějaké vyšší kopečky:

Sice není na kontinentu, ale na Krétě, myslím, že bude nejvyšší v Řecku:
Volakias – 2.116 m

Retezat byl krásný, ale tenkrát ještě kešky nebyly:
Retezat Peak asi 2485m
  • 0

#136 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:35

Ohledně vrcholů - existuje turistický záznamník "Vrcholy ČR", tam těch vrcholů je asi 50. A myslím, že tam byla republika rozdělena podle různých pohoří a z každého pohoří prostě nějaký vrch... Ono těch vršků by mohlo být víc :-). Kdybys chtěl, můžu ti poslat seznam těch vrcholů :-)
  • 0

#137 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 7:31

moc pekny...jak odznacky tak puzzle...teda co se tyce puzzli, generovat neni co :-) ale o duvod vic se na nektery mista vydat...myslim, ze by bylo fajn udelat i dalsi kategorie...chci se poptat jestli mas v palu odznacky udelat jako plugin do Geogetu? diky za fajn napady a snahu...
  • 0

#138 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 10:16

moravan: diky moc, je to tak jak pises, zaradim je do databaze. Jen na ty Krete - 2 nalezy za 4 roky :) - na Olympu jakozto nejvyssim je bohuzel jen Earthcache :) Roman_Jaromer: muzes poslat :) pokud by to neslo jako soukroma zprava tady, poslu ti mail. Ten pocet okolo 30 mi prijde celkem idelani ale treba casem vznikne nejaka rozsahlejsi verze. Jde spis o to aby to vychzalo z nejakeho pevneho seznamu, aby to nebylo pridat jeste toto, jeste toto :) ja05: plugin zatim neplanuji, trochu doufam ze se toho zhosti nekdo kdo uz to umi a ja jen poskytnu vse potrebne :)
  • 0

#139 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 15:18

hexteam napsal/a:
LukasX: odkaz na bookmark jsem pridal na web, snad je to spravne nastaveno


Asi jsem slepý, ale ten bookmark nevidím:(
  • 0

#140 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 15:19

hexteam napsal/a:
Arogant: souhlasim je to takovy pucle nepucle :) chtel jsem aby kazdy kousek reprezentoval jeden vrchol, zkousel jsem i aby nektere obrazky pretekaly do sousednich ale to uz bylo moc chaoticke. Na druhou stranu to puzzle se pro dany ucel hodi. Treba jeste vznikne lepsi verze.


To nebylo nic na Tebe, jen špatně formulovaný povzdych, že mám jen dva vrcholy z celé nabídky. A díky tomu to tak jako puzzle moc nevypadá.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama