Přejít na obsah


Fotka

Česká Nej


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
256 odpovědí na toto téma

#81 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 20:49

Na nejvyssim prirodnim utvaru - skalni veze? - vim o kandidatech hned dvou - obe jsou ale mysterky, takze nepouzitelne :(
Nicmene GCR02C je taky gut :D


petelik: ted koukam ze sjem tvuj prispevek nedocetl cely :)
GCYJ6K davam na listinu
GCR02C taktez

No mysterky nevadi - jde o to kde je krabka takze jestli je krabka na nejake skale tak muze byt - idelane pokud ji nekdo lovil tak odhadem jak vysoka je skala pokud to neni z nejakeho duvodu tajemstvi - na zlato a stribro muze byt klidne vyslovene horolezecka. GCR02C davam zatim na bronz

MiTi1: pokud jsou stage utajeny tak holt na lisitine nebudou, pokud si to nebude prat autor - slo by o nejvetsi pocet - asi neni treba nikde uvadet konkretni cislo pokud je to mysterka apod.
  • 0

#82 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 10:21

Vše to vypadá moc dobře.. koukám, že se to hezky rozjelo; jako tipy na výlet jsou tato nej skvělá, navíc za to dostaneme i moc pěkné ikonky :) - díky hexteamu za nápad a realizaci, a také všem ostatním kačerům
  • 0
Cogito ergo sun ...

#83 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 14:52

to sa mi paci :) tusim mam novy napad pre Slovensko :)
  • 0

#84 rosnicka70

rosnicka70

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 14:58

Máte někdo z vás DOKTORÁT Z PLZNĚ ??? Tahle keška mě vážně pobavila. Chtěla bych ve svém okolí více takových. :):):):):):):):):)

http://www.geocachin...22-863752e4b823
  • 0

#85 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 22:23

Aby se zde prilis neusazoval prach, tak par informaci :) Zkusil jsem s tim opet kousek pohnout. Vytvoril jsem databazi po sedmi kategoriich, momentalne pro par statu v okoli. Jsou to kategorie, u kterych lze kandidaty celkem snadno zjistit. Toto by asi byla jakasi zakladni kategorie. Asi by jeste pribyl odznacek za odlov vsech techto odznacku v ramci statu a mozna nejnavstevovanejsi keska, pokud najdu zpusob jak to jednodusse vytahnout z gc.com.
Testovaci provoz tohoto je zde http://geotrophy.hexdesign.cz/

Zatim nevim zda ostatni kategorie budou tvorit nejakou oddelenou cast ci se cele zkombinuje :)
  • 0

#86 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 22:39

hexteam: Moc pěkné, hlavně graficky :) Byl bych pro to, aby se to rozšiřovalo o další rekordy a byl tu odkaz přímo z GC.cz ;)
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#87 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 23:45

Tak mě napadlo, existuje i něco v celosvětové verzi? Docela by mě zajímalo jestli nějakýho blázna už napadlo dát kešku na nějakou osmitisícovku nebo na severní/jižní pól a jiné extrémy :)
  • 0

#88 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 6:02

hexteam napsal/a:
Testovaci provoz tohoto je zde http://geotrophy.hexdesign.cz/

to vypadá fakt parádně...
  • 0

#89 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 6:38

hexteam napsal/a:
Aby se zde prilis neusazoval prach, tak par informaci :) Zkusil jsem s tim opet kousek pohnout. Vytvoril jsem databazi po sedmi kategoriich, momentalne pro par statu v okoli. Jsou to kategorie, u kterych lze kandidaty celkem snadno zjistit. Toto by asi byla jakasi zakladni kategorie. Asi by jeste pribyl odznacek za odlov vsech techto odznacku v ramci statu a mozna nejnavstevovanejsi keska, pokud najdu zpusob jak to jednodusse vytahnout z gc.com.
Testovaci provoz tohoto je zde http://geotrophy.hexdesign.cz/

Zatim nevim zda ostatni kategorie budou tvorit nejakou oddelenou cast ci se cele zkombinuje :)


Ano, tak tohle se mi moc libi! Ty okolni staty jsou fajne, to zas bude o duvod vic poradne planovat dovolenou :) Diky jednoznacnosti kategorii se mi to libi jeste vic nez ceska NEJ. Diky za to!
  • 0

#90 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 6:52

ajne napsal/a:
hexteam: Moc pěkné, hlavně graficky :) Byl bych pro to, aby se to rozšiřovalo o další rekordy a byl tu odkaz přímo z GC.cz ;)

odkaz zde na gc.cz by byl dobrý.
ale rozšiřovat to? to je akorát degradace systému. po nějaké době uzavřít a akorát zaktualizovat kategorii, kde by nastala změna.
  • 0

#91 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 6:55

Ruuzha napsal/a:
Tak mě napadlo, existuje i něco v celosvětové verzi? Docela by mě zajímalo jestli nějakýho blázna už napadlo dát kešku na nějakou osmitisícovku nebo na severní/jižní pól a jiné extrémy :)

celosvětově nejspíš nic není, ale co ti brání si sám najít NEJ, stačí na to pár PQček ;)
  • 0

#92 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 9:40

Tak mě napadlo, existuje i něco v celosvětové verzi? Kdyz jsem sestavoval ty staty tak me to napdalo an urovni Evropy. Ale jde o to ze nejzapadnejsi bod Evropy je soucasne asi nejzapadnejsi bod Portugalska atd. Spis bych to videl na jeden extra odznacek pokud by se nekomu podarilo tento kontinentalni odlov vsech sedmi :) KaMo_cz ale rozšiřovat to? to je akorát degradace systému. po nějaké době uzavřít a akorát zaktualizovat kategorii, kde by nastala změna. Ano vidim to stejne - uvidime - ten cesky seznam existuje - muze byt aktualizovan - kdo bude chtit muze si odznacek se seznamu do statistik pridat - ale mam pocit ze ten projekt zustane primarne u tech sedmi kategorii - bude to vic cestovatelske, mene odznacku ale muzou byt o to cennejsi koristi A hanba do Polska - nejvychdonejsi keska je snad nakych 120 km od vychodniho bodu. Jinak do mapy doplnim i oznaceni kde presne jsou ty extremni body daneho statu
  • 0

#93 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 9:43

Ted me napdalo ze to chce planovat dovolenou treba do San Marina, Andorry a tak - to by potom mohly odznacky dost pribyvat :))
  • 0

#94 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 9:43

Moc pěkné, takhle to dát dohromady... Akorát u Rakouska ta nejvyšší keška (Salmhütte) určitě není správně, podívej se se na kešky, které patří do projektu 9 Summits, např. 9 Summits - Kärnten.
  • 0

#95 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 9:47

moravan: no s tema multina, mysterkama je to trochu potiz protoze by to melo byt o tom kde je krabka - ja budu asi psat v tomto pripade majitelum zda by mi poslali gps finalky nebo potvrdili zda jejich finalka ma dany parametry
  • 0

#96 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 10:07

mel bych malou korekci na Rakousko: Tavuk urcite neni v Rakousku - je za potokem na ceske strane - bez ohledu na to, kudy na googlemape vede nakreslena cara. nejsevernejsi rakouska je tahle GCGGG1 Not to the penguin pole! / Nicht zum Pinguin-Pol!
  • 0

#97 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 10:54

diky ty multiny nam to budou trochu komplikovat ale on to snad vzdy nekdo nahlasi :)
  • 0

#98 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 11:44

Zdravim, moc pekny napad, nechystas i nejake makro do GSAKu??? Mohla by to byt pekna alternativa k badges;-) Jinak jsem si vsim ze mas asi spatne serazeny ty nejnizsi, nebo jsou k nim prirazena spatna cisla: 1. zlaty - 117 m. n m. 2. stribrny - 150 m. n m. 3. bronzovy - 40 m. n m.
  • 0

#99 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 12:11

Máš pravdu, takhle se to trochu komplikuje. Nejvyšší tradička asi tedy bude 9Summits-Tirol (GC12VH6). Některé listingy série 9Summits uvádějí přibližnou výšku fyzické keše, tak ti to snad trochu pomůže.
  • 0

#100 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 12:50

moravan: diky tahle ma nakych 3730 m n. m. takez to yvapda opravdu na nejvyssi miklust: makro zatim nechystam, pac nepouzivam a neumim. Trochu predpokaldam ze se toho nekdo ujme a ja dam k dyspizici nejaky datovy soubor :) V nejhorsim se o to casem pokusim :) Ale tech statistickych programku je vice, takze snad se to pak rozjede nejak samo :) Ta bronzovka za nejnizssi misto je proto ze se jedna o umele vytvorenou jamu :) a keska jako takova v teto vysce nei talze je to spis takovy odznacek za zajimave misto :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama