Přejít na obsah


Fotka

Česká Nej


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
256 odpovědí na toto téma

#61 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:25

noo ja bych to tam tedy nedal - neni tam ani nejvyssi strom ani nejvyssi lezeni, takze se to vymyka zadani te kategorie (a kdyz budes scitat predchozi kese do bonusu 1x 2m bez lana, 1x 5m bez lana, 1x 7m bez lana, 1x 10m s lanem tak mi ani tak nesedi), ale ty jsi autor :) i ta bonusovka je ve vysce max 10m.
  • 0

#62 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:31

jinak na tu nejvyssi budovu tady mas nizsi kandidaty GC10E3D katerinske udoli - komin GC25J07 leze leze po fe - 3x opustene zelezne stozary po cca 15m
  • 0

#63 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:39

Dain a Olik napsal/a:
noo ja bych to tam tedy nedal - neni tam ani nejvyssi strom ani nejvyssi lezeni, takze se to vymyka zadani te kategorie (a kdyz budes scitat predchozi kese do bonusu 1x 2m bez lana, 1x 5m bez lana, 1x 7m bez lana, 1x 10m s lanem tak mi ani tak nesedi), ale ty jsi autor :) i ta bonusovka je ve vysce max 10m.


Ok pravda - nebudeme to zas moc nafukovat
"budovy" pridany diky
  • 0

#64 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:54

Nechce to dat tam spis jasne geograficke veci nez se to pak zvrhne u zakladatelu kesi v zavody kdo vejs atd. ?
  • 0

#65 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 12:09

mikelord napsal/a:
Nechce to dat tam spis jasne geograficke veci nez se to pak zvrhne u zakladatelu kesi v zavody kdo vejs atd. ?


Mám stejnou obavu
  • 0

#66 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 12:26

ještě mě napadlo udělat jeden specialní odznak za odlovení 6 geograf. nej (S,J,V,Z,nejvyšší,nejnišší) pro udělení by stačilo mít jeden odznáček z každé této kategorie,né nutně všechny zlaté.Nebo udělat tedy 3 odznáčky (Zl,St,Br) a odstupňovat vykon,pro zlatou mít všechny aktuálně zlaté z 6 kat.,pro stříbrnou třeba 4zl a ostatní,pro bronz 2zl a ostatní.
  • 0

#67 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 12:37

Podle me je nejobtiznejsi ceska kes GC20F49. Vyznacuje se poctem stagi a narocnosti na fyzickou, mentalni i materialovou vsestranost. Ale nechci se hadat, protoze ty ostatni neznam 8-). Kazdopadne cele toto vlakno je velmi inspirativni, diky za ne.
  • 0

#68 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 12:46

mikelord napsal/a:
Nechce to dat tam spis jasne geograficke veci nez se to pak zvrhne u zakladatelu kesi v zavody kdo vejs atd. ?


at zvrhne, aspon bude co delat :) a stejne je planovano zarazovat nejdriv za pul roku.
  • 0

#69 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 12:50

mikelord napsal/a:
Nechce to dat tam spis jasne geograficke veci nez se to pak zvrhne u zakladatelu kesi v zavody kdo vejs atd. ?


tot otazka - ale nebude mit nekdo casem tendenci zalozit nejakou nejvyssi, nejvetsi, nejhlubsi i kdyby odznacky nebyly? Asi bych to nechal proverit casem, pokud by se to nejak zvrhlo tak snad bude vzdy moznost, alespon v ramci oficialni stranky, kategorii zrusit ci spise zamrazit :)
  • 0

#70 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 13:05

Jen timto se zakladatel bude chtit ukazat a zbytecne da kes extremne nekam kam by ji normalne nedal a bude ke skode kese samotne. Jen bude mit holt to sve nej :-( Jinak mi to prijde jako super napad, ale z tohodle bych mel strach.
  • 0

#71 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 13:05

Debata o nejobtížnější keši mě opravdu zaujala. Osobně souhlasím s MiTi1, že to je Lepší než život. Časově to vyjde na cca 1 týden kešovacího času, pokud jste šikovný tým ;) (samozřejmě bez přikopávání jak se luští šifry, že, ale asi není nikdo, kdo by to dal na jeden zátah). Žádná sebedelší multi na tenhle zážitek asi nemá (i když samozřejmě i já plánuju kvůli tomu jednomu bodu přejít Krkonoše, o tom žádná). Ovšem na "Lanýže" budu vzpomínat asi až do konce života, a to nejen proto, že jsme se u něj hodně nachodili...
  • 0

#72 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 13:08

ten odznacek za odlov S,J,V,Z,nejvyšší,nejnišší za 6 zlatych se mi libi myslim ze to by se realizovalo jeste k tomu predeslemu. Predpokladam ze ty odznacky budou hlavne odmena pro nalezce - sice to zakladateli muze zvysit navstevnost ale pokud udelam kesku na 30m stromu tak to asi velkou navstevnost nebude mit nikdy :) a pokud se nekomu podari prekonat rekord treba nejvetsi kesky tak tim lepe :)
  • 0

#73 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 13:22

Nejobtiznejsi keska by byla dobra a zaslouzena kategorie ale tam uz se vice obavam kolize subjektivnich nazoru :) Mozna by to slo realizovat nejakym (treba i obsahlym) seznamem techto obtiznych a dobrodruznych s tim ze odznacek by se udelaoval za nejaky pocet odlovenych - tam uz by se to principem tedy blizilo spise systemu Badges Keška s nejdelší trasou Keška s nejdelší časovou náročností zatim bych to videl an nominaci dle 1) dle celkove vzdalenosti mezi stage s tim ze je realne odlovit kesku behem jednoho dne na kole 2) dle vzdalenosti s tim ze je realne odlovit kesku behem jednoho dne pesky 3) celkove vzdalenosti mezi stage tedy treba GC1BRMC Keška s nejvíce indiciema/stage 1) asi vzit opravdu jako kriterium pocet stage
  • 0

#74 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 14:05

Máš pravdu s tou subjektivitou,jak chceš určit která je nejtěžší když si jí ještě nelovil a nebo si nebudeš jistý u třeba dvou těžkých co už máš odlovené,co bude rozhodovat?Posuzovat podle logů,by byla hrozně časově náročná práce a stejnak se nezbavíš subjektivního názoru. Odznáčky bych opravdu dával jen za aspoň trochu měřitelné veličiny. Vše založené na subjektivitě bude stále terčem nespokojenosti a pochyb,viz.krasobruslení.
  • 0

#75 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 14:09

willicz napsal/a:
ještě mě napadlo udělat jeden specialní odznak za odlovení 6 geograf. nej (S,J,V,Z,nejvyšší,nejnišší) pro udělení by stačilo mít jeden odznáček z každé této kategorie,né nutně všechny zlaté.Nebo udělat tedy 3 odznáčky (Zl,St,Br) a odstupňovat vykon,pro zlatou mít všechny aktuálně zlaté z 6 kat.,pro stříbrnou třeba 4zl a ostatní,pro bronz 2zl a ostatní.


..ještě bych udělal kategorii nejpitomnější keš, i s odznáčkem. A výkon odstupňovaný až na generála hvězdné pěchoty ;)
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#76 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 14:42

Dany8 napsal/a:
Debata o nejobtížnější keši mě opravdu zaujala. Osobně souhlasím s MiTi1, že to je Lepší než život. Časově to vyjde na cca 1 týden kešovacího času, ...


Prihreju si, s dovolenim, svoji polivcicku :)
GC2E849 - akorat, ze to moc lidi za tech 7 mesicu zatim neudelalo ... ;)
FTF team sel po tom 14 dnu jak po uzenem .. tech hodin v terenu ..
Jiste se ale podobne cache najdou v kazdem kraji - viz napr. tvorba nicku dachmh ci krutizlab ..
Tady by se mozna cleneni na kraje vyplatilo ???

K nejhlubsim by se hodila i GCYJ6K - tvari se nemecky dle ownera, ale je u nas, celkem cikcak cca 15 metru vertikalne ..

Na nejvyssim prirodnim utvaru - skalni veze? - vim o kandidatech hned dvou - obe jsou ale mysterky, takze nepouzitelne :(
Nicmene GCR02C je taky gut :D
  • 0

#77 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 15:12

No jestli teda neobnovit kategorii nejdelsi FTF odlov - coz lze numericky vyhodnotit - castecne to muze odpovidat narocnosti kesky - ja to puvodne zrusil pac jsem si rikal ze FTF odlov v roce 2002 muze mit jinou vahu nez odlov 2010 kvuli poctu lovcu - no ale pokud bychom to vzali treba jako 3 roky zpetne tak by to asi slo :)
  • 0

#78 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 21:12

Na web jsem dal google mapu takze se muzete mrknout jak to zatim vypada s plosnym rozmistenim :) Jen u Decina je zatim nejak moc zlata :)
  • 0

#79 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 16:25

hexteam napsal/a:
Keška s nejvíce indiciema/stage
1) asi vzit opravdu jako kriterium pocet stage


S tim opatrne. Ty hodne tezke jsou taky hodne utajene. Takze, prosim, neprozrazovat pocet stagi.
  • 0

#80 Zero91-40064

Zero91-40064

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:44

Moc dobrej nápad snad se to zrealizuje :);)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama