Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.9.617


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
136 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2011 - 13:59

Finta... nastav si filtr na vsechno, ale na posledni zalozce 'Waypointy' si zvol, ze chces jen waypointy bez kesi. A pak dej dole tlacitko 'odecist'. Tim sis totiz nastavil filtr tak, ze pres nej prolezou jen waypointy, a volba odecist udela to, ze ze zobrazeneho seznamu odstrani vse, co vyhovuje filtru.
  • 0

#102 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2011 - 14:44

HaLuMa napsal/a:
Finta...

To by mě nenapadlo. Dikec za radu!
  • 0

#103 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2011 - 18:25

mike_btk napsal/a:
To by mě nenapadlo.

a to je prave chyba, protoze to je totiz zakladni filozofie pouzivani GeoGetu! :P
  • 0

#104 tomi-h

tomi-h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 20:08

Takže mi tu ani nikdo neporadí,co? No nic, budu to dělat na notebooku, ale díky za odpovědi...:)
  • 0
Sakra, někde to tu musí být...

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 21:14

On ti tezko nekdo poradi, kdyz to nikomu jinemu nedela, ba i tobe to dela jen na jednom konkretnim pocitaci. Jeste ti muzu poradit, jestli to nedela nejaky ze skriptu, ktery by mel treba v nejakem nastaveni nastavenou u tebe neexistujici cestu.
  • 0

#106 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 8:54

tomi-h a tweety: zkus si zprovoznit TeamViewer a muzeme se na to podivat spolecne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#107 Kitty

Kitty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:21

Ahoj. GG jsem aktualizovala na tuto posledni verzi, mam ale problem pri importu HTML seznamu kesi. Nactou se mi vsechna data krome obtiznosti, terenu a velikosti kese (zustavaji defaultne na 1/1 a mikro). Nevim, jestli je problem u me (ve me :D) nebo nejaka zmena v kodovani na gc.com ... Muze mi prosim nekdo pomoct a zkusit to u sebe? Pripadne poradit, co s tim? Diky
  • 0

#108 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:24

Kitty napsal/a:
Ahoj. GG jsem aktualizovala na tuto posledni verzi, mam ale problem pri importu HTML seznamu kesi. Nactou se mi vsechna data krome obtiznosti, terenu a velikosti kese (zustavaji defaultne na 1/1 a mikro). Nevim, jestli je problem u me (ve me :D) nebo nejaka zmena v kodovani na gc.com ... Muze mi prosim nekdo pomoct a zkusit to u sebe? Pripadne poradit, co s tim? Diky


Je dobré napsat, ketrý prohlížeč používáš ke stáhnutí toho HTML.
  • 0

#109 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:24

Importovani seznamu kesi uz neni prilis podporovano. Groundspeak proti tomu silne bojuje a my to vlastne ani tak moc nepotrebujeme. Zkus GeoJarry, ktery bohuzel uz stahuje kese jen vcetne listingu.
  • 0

#110 Kitty

Kitty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:57

medwyn_cz: diky za radu, nejspis teda vygooglim GeoJarry. Casem bych asi stejne dospela bud ke nemu nebo PM. Az do dneska jsem si sice vystacila s *.loc ale s jidlem roste chut, ze :D

Arne1: zkousela jsem Firefox a nasledne pak i IE, vysledek stejny, v tom ale asi teda problem nebude ...
  • 0

#111 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 19:30

Po dlouhe dobe drobny problem. Vim ze je to mozna otazka spis do vlakna GgStatu, ale rekl bych ze se to tyka spis databaze Geogetu. Presel jsem na generovani statistik pomoci perloveho scriptu vytazeneho s GgStat.exe. Samo o sobe to funguje skvele, ale objevil se nasledujici problemek:

windows/D/data_aplikaci/geoget/data/script/GgStat> sh ggstat_perl.sh
00:00.103942 --> GgStat Started
Actual Directory: /windows/D/data_aplikaci/geoget/data/script/GgStat
Database File:    /windows/D/data_aplikaci/geoget/data/geoget.db3
Output     File:    /windows/D/data_aplikaci/geoget/data/script/AutoStat/last/GgStats.html
Template File:    /windows/D/data_aplikaci/geoget/data/script/GgStat/habibovo_template.cz
00:00.108686 --> Configuration loaded - 116 commands processed

00:01.472772 --> 968 - Found Caches loaded
00:02.311944 --> 6 - My Caches loaded - 1816 logs found
00:02.664583 --> 11 - Counties loaded
00:03.033220 --> 27 - Cantons loaded
00:03.462197 --> 969 Logs loaded - 44637 Words found
00:04.010943 --> 27 - Cantons loaded
Use of uninitialized value in concatenation (.) or string at GgStat.pl line 4906, <100> line 494.
Use of uninitialized value in concatenation (.) or string at GgStat.pl line 4906, <100> line 494.
Use of uninitialized value in concatenation (.) or string at GgStat.pl line 4906, <100> line 494.
Use of uninitialized value in concatenation (.) or string at GgStat.pl line 4906, <100> line 494.
Use of uninitialized value in concatenation (.) or string at GgStat.pl line 4906, <100> line 494.
Use of uninitialized value in concatenation (.) or string at GgStat.pl line 4906, <100> line 494.
00:04.257688 --> HTML generation finished - 54 commands processed - 259930 bytes generated

Vim ze je problem ve vadnem tagu, probiral jsem to s Gordem i s MaFou, otazka je jak vadny tag dohledat. Statistiky se nakonec vygeneruji, spis by me zajimalo proc se objevuje ten error a jak problemovy tag dohledat a pripadne opravit.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 19:54

To, ze je to vadnym tagem jsem nejak nezaznamenal. Pokud mas predstavu, o ktery tag jde (kategorii), tak by sa dalo vsechny vymazat a postupne ze zalozni databaze vracet zpet. Jak jsi to sem ted napsal, tak me jeste napadlo, ze by mozna stacilo si prohlidnout hodnoty tagu prislusne kategorie. Monza obsahuji nejaky podivny znak (treba potencialne nebezpecne uvozovky, apostrofy, ...).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#113 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 20:07

gord napsal/a:
To, ze je to vadnym tagem jsem nejak nezaznamenal. Pokud mas predstavu, o ktery tag jde (kategorii), tak by sa dalo vsechny vymazat a postupne ze zalozni databaze vracet zpet. Jak jsi to sem ted napsal, tak me jeste napadlo, ze by mozna stacilo si prohlidnout hodnoty tagu prislusne kategorie. Monza obsahuji nejaky podivny znak (treba potencialne nebezpecne uvozovky, apostrofy, ...).

Zkusim zalohovat databazi, smazat tagy a pak se uvidi ....
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#114 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 20:12

Vim ze je problem ve vadnem tagu, probiral jsem to s Gordem i s MaFou, otazka je jak vadny tag dohledat. Statistiky se nakonec vygeneruji, spis by me zajimalo proc se objevuje ten error a jak problemovy tag dohledat a pripadne opravit.


Prilipni sem tvuj Template a ja ti reknu ktery tag dela problemy.
  • 0
MaFa

#115 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 21:03

Tady je muj template: - http://dl.dropbox.co...ovo_template.cz
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#116 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 14:12

Jedna se o tag TagHodnoceni v tabulce "Nase Kesky" - zjevne ho ani nemas definovany pomoci DEFINETAG a LANG_MY_CACHE_. Takze si ho bud dodefinuj - treba podle TagElevation, nebo si ho z ty tabulky odstran.
  • 0
MaFa

#117 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 15:37

Diky, opraveno a uz to funguje.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#118 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 21:02

Uz to vypadalo ze mam po problemech, ale bohuzel :)
Pokud pouziju zkratku CTRLE+E tak nejak nemuzu zvolit potrebne exportni makro, viz obrazek.
Makra v GG jsou, jak ve slozce script, tak primo v datovem adresari. Pokud si export zvolim pomoci Combine, tak vidim vsechna exportni makra, pri CTRL + E ani jedno. Co mam kde spatne? :)
Vložený obrázek
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 21:08

To znamena, ze ve chvili, kdy se zobrazovalo tohle okenko, tak ty skripty v datovem adresari videt nebyly. (mely by byt v podadresari /script/export) Ja co sleduji hlaseni o chybachm, tak posledni doubous e nejak podezrele hodne rozmohly chyby zpusobene blbnoucim dropboxem (asi nejake vypadky konektivity, ci co). Takove chyby se zahadne objevuji a pak zase mizi. Nemohl by to byt i tvuj pripad?
  • 0

#120 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 21:24

Dropbox sice pouzivam, ale datovy adresar v nem neni. Je na spolecnem diskovem oddilu windows a linuxu. Je tam od sameho zacatku pouzivani geogetu a driv export fungoval. Od kdy je tento problem nevim, rucne export prakticky nevolam, vzdycky z davky do Combine. Makra v adreari /data/script/export jsou...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama