Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#201 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 21:10

Tak co šlo jsem si provizorně upravil, ale na tom GgStatu jsem ztrozkotal. Zkoušel jsem nějaké převody jak v příkazové řádce, tak v template, ale stále se nedaří. Ten Perl mi teda nic neříká, čili to zkusím dál přes ICQ, jestli mě dokážeš líp navíst. Díky.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#202 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 21:59

zkus novou verzi, krome tech zmen co pises (ty jsem tam mel uz dlouho, ale nebyl cas a chut to poustet ven), jeste pousti GgStat.exe s relativni cestou, takze by to snad melo resit diakritiku v ceste..
  • 0

#203 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 22:06

Díky, už jsem zkoušel. Diakritiku v cestě nemám, jenom v tom blbým nicku a to končí chybou až někde v útrobách GgStatu nebo GgsExpr, to budu muset asi otravovat Gorda.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#204 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 21:53

Tak to vypadá, že se to trochu hnulo!

Předem moc děkuju Gordovi, který se mi intenzivně věnoval a trochu mě zasvětil do základů Perlu abych se v tom alespoň minimálně zorientoval. Obdivuju jeho trpělivost, že mě neposlal do prd...

Čili co se týče drobných úprav GgsExpr, to už je snad odladěný (alespoň mě to funguje) a upravenou verzi prý Gord brzy vydá.

Co se týče úprav GGStatu, tak to snad Gord přes Mafu zajistí taky.

Tedy přikládám jenom drobnou úpravu AutoStatu, kterou je potřeba pro správnou funkci ještě udělat:
  function ValidateOwnerName(GEOGET_OWNER: string): string;
    - celou funkci zrusit, protoze funkci QuoteStr neprojde cestina s ANSI kódováním a do uvozovek se klidně můžou dát všechny nicky i ty co sou bez mezer, to by snad nemělo ničemu vadit.

  procedure RunGgStat;
  begin
    ...
    akce := 'script\GgStat\GgStat.exe'+
            ' -d '+database+'.db3'+
            ' -o script\AutoStat\last\'+statistics+
            ' -t '+template+
            ' -x '+homeLat+
            ' -y '+homeLon+
            ' -c "'+GEOGET_OWNER+'"';            
Čili s touto drobnou úpravou a s novými verzemi GgStatu a GgsExpr by měly statistikami projít i nicky, které obsahují diakritiku. Vyzkoušen mám klasický template + BadgeGen + CWGList + Series.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#205 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:22

Právě jsem si vytvořila statistiky pomocí AutoStat3 a koukám, že mi to ukazuje o 21 více nalezených keší, než ve skutečnosti mám.Nevíte někdo co s tím? Je to stejný počet keší, jako mám ve watchlistu.
  • 0

#206 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:29

Ze by byly zalogovane 2x? Neskodilo by posvazat si zdejsi ucet s uctem ana gc.com, abychm se mohli snadno podivat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#207 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:52

Jedna tam je 2x a propojení se právě pokouším nastavit. Žila jsem v domnění, že ho tam mám...
  • 0

#208 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:58

daku: geojarry -> "Keše - zobrazit vícenásobné nálezy" ti ukaze ktery kese mas zalogovany dvakrat
  • 0

#209 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:09

To Mikrom: Tak přesně, jak jsem psala, 2x mám jednu a o tom vím. A když si spočítám kešky ve watchlistu a přičtu je k nalezeným, bez té jedné, co tam je 2x, jsem na čísle, co ukazují statistiky. Sice programování vůbec nerozumím, ale dělá to na mě dojem, že se do statistik dostávají kešky z wathlistu...
  • 0

#210 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:21

Proc a jak by se to delo? GgStat nema o nejakem Watchlistu ani potuchy. Kolik mas v databazi nalezenych kesi (filtr Found)? Mas tam oznacene ty z watchlistu jako nalezene?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#211 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:23

Daku: mozna bude rychlejsi, kdyz spustis TeamViewer, urcite se ti na to nekdo z nas rad podiva (klidne i ja).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#212 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:27

S474N napsal/a:
Daku: mozna bude rychlejsi, kdyz spustis TeamViewer, urcite se ti na to nekdo z nas rad podiva (klidne i ja).


Co to je a jak se to pouští? A díky
  • 0

#213 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:30

gord napsal/a:
Proc a jak by se to delo? GgStat nema o nejakem Watchlistu ani potuchy. Kolik mas v databazi nalezenych kesi (filtr Found)? Mas tam oznacene ty z watchlistu jako nalezene?


Mám stažené PQ s nálezy a je tam 1002 keší, ve statistikách jich je 1024. Některé z watchlistu nalezené jsou, jiné nejsou. A k této úvaze mě vedlo to, že když si spočítám kešky ve watchlistu a přičtu k nalezeným, dá mi to číslo 1024, ale třeba je to náhoda...
  • 0

#214 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:59

Daku:

http://geoget.ararat...ript:teamviewer
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#215 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 15:41

Takze Daku vyresena. U jedne cache mela 2 nalezy, takze jeden jsem ji zmenil na Write note. Zbytek byl doslova bordel v DB, ktery vznikl asi nejakym importem v dobe, kdy se menil GC.com. Postup byl takovy, ze jsem si vytvoril druhou DB, tam jsem importoval MyFounds PQ, z toho jsem si udelal seznam. Prepnul jsem se zpatky do puvodni DB, dal jsem nacist FOUND (coz ji ukazalo prave 1024 nalezu) a nasledne jsem nechal odecist seznam ziskany z MyFoundsPQ. Vysledkem bylo 22 vadnych bodu, ktere jsem odstranil.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#216 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 9:47

mám menší bordel v krajích.. některé se mi zobrazují bez háčků a tudíž mám ve statistikách například kraj Středočeský a Stredoceský, ale když chci ručně přepsat u každého tagu kraj Stredoceský na Středočeský, zobrazí se podruhé a ten první tag nejde ani nijak smazat... tudíž mám keš na mapě dvakrát :( nevíte prosím vás co s tím?
  • 0

#217 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 10:01

1. musis si dat do poradku svuj pocitac: http://geoget.ararat...:spatna_cestina

2. V nastaveni Geogetu smaz celou kategorii s nazvy kraju.

3. podivej se do datoveho adresare do slozky polygon/cz kraje. Vidis tam nazvy souboru spravne s diakritikou? Jestlize ano, preskoc na bod 6.

4. tu slozku CZ kraje smaz, najdi ji i v instalacnim adresari v distdata, a tam ji smaz take.

5. spust instalaci Geogetu a preinstaluj.

6. Spust skript Divide.

Hotovo.
  • 0

#218 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 10:02

P.S. nesmis tag pridavat, ale editovat. Nicmene i ten spatny duplicitni jde smazat.
  • 0

#219 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 10:19

podařilo se, :) hlavní zádrhel byl opravdu v nastavení češtiny v PC. :) Pak když jsem smazal celý tag CZ kraje a vytvořil, tak už jdou i přejmenovávat, předtím, ikdyž jsem přejmenoval, automaticky se vytvořil druhý a ten první nešel ani smazat, ted je naštěstí už vše v pořádku. :) Moc díky!
  • 0

#220 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 7:17

Ahoj, po aktualizaci GJ a GG jsem se koukl k bratrovi, že mu to taky aktualizuji, a všiml jsem si, že Autostat dotahuje logy pomocí rawbatch - takže nenaimportuje logy na vlastních keších (nalezené jsem nezkoumal).
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama