Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#161 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:11

gord napsal/a:
Kterou mapu nalezu v GeoGetu myslis? Pokud je primo v GeoGetu (a na takovou si nevzpominam), tak by to nebyl plugin. Stale mam pocit, ze ti nerozumim a vlastne nevim, co ti nejde (krom tech statistik).


A nemyslí třebas to když klikne na bod že mu tam vyskočí listing s Yahoo pseudo mapama ? Anebo mne ještě napadá Export do mapy....
  • 0

#162 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:19

Template vím co znamená :) Zas tak blbý nejsem, ale jsem rád, že už neprogramuju v C++, Pascalu, Assembleru.... Template je umístěn c:\Users\Admin\AppData\Roaming\GeoGet\script\AutoStat\templates\ Jeho velikost je 0Kb což mne zaráží, je mi jasné, že v něm nic není. Takže potom kde vytvořím svůj Template? Jinak mapu jsem myslel - Soubor/Export/mapa kešek... nasledně mi to nevyexportuje žádnou keš do mapy. Jinak klasický export do gpx funguje. Z těch co pluginy nefungují, tak jsou legendy, cz kraje a okresy, Elevation...
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#163 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:29

Template: pokud spoustis generovani statistik autostatem, pak v autostatu take najdes/nastavis kde ma sablona byt a jak se ma jmenobat. Mapa: to ovsem neni mapa tvych nalezu, ale mapa kesi, ktere mas prave zobrazene v seznamu. A neni to plugin. A pokud ti nic nezobrazuje, je mona spousta problemu. Zacal bych postupne: 1. v jakem browseru si mapu prohlizis? Opera a Chrom ma problemy s bezpecnosti, tam to dela potize (i kdyz to lze obejit) 2. mas mapu prazdnou i po kliknuti na refresh? Pluginy: tyto pluginy se vyvolavaji pomoci Template souboru spustenim pres GgStat. Takze pokud nemas spravny template a v nem spravne nastavene spousteni pluginu, nemohou pracovat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#164 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:31

Tedy opravuji se: prvni plugin je pro GgStat, ostatni jsou GeoGeti. Jak vis, ze ti nefunguji, kdy jejich ukolem neni neco zobrazovat ale jen naplnit TAG u kese?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#165 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:34

Díky... S tím Template jsem neveděl, že je toho tolik spojeného. Podívám se na to k večeru a uvidím. Jinak vím, že na té mapě se zobrazí kešky právě načtené v seznamu, tím jsem myslel, že tam mám načtené své nálezy. O problémech v Opeře a Chrome vím.. Ve Firefoxu ani v IE po refreshi se nic nezobrazí.. Svádím to na ten Template... podívám se a uvidím co půjde.
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#166 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:37

Mapa: Nesvadej to na template, ten je urcujici pro statistiku, ne pro GeoGet jako takovy. Jak mas nastaveny filtr v te mape? Ma zobrazovat nalezene kese (kdyz v tom seznamu jine nemas?)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#167 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:37

Ono to je tak, že jsem dnes s Geogetem začal, tak se snažím vše pochopit. Pokud pluginy fungují, že mi otagují keše, tak poté je možné zobrazit které tyto keše byly otagovány? No ještě se v tom prohrabu.. spíše mi jde o statistiky než o tu mapu, to jsem zjistil, že mi také nefunguje, tak jsem se ptal kde je v čem problém.
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#168 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:39

Ano. Nastvis si filtr, podle ktereho se ti mohou kese do zobrazeneho seznamu pridat/odebrat/nastavit. Filtr nastavis pres F2.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#169 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 10:52

Ahoj. Pravdepodobne od instalace AutoStat3 se mi v GeoGetu nenacita cas nalezu (natavi se 0:00). Geoget plnim z PQ. Pokud ovsem posledni odlovene kesky z GeoGetu smazu a pak znovu naimportuji po jednotlivych GPX,dalsi probehnuti AutoStatu uz casy nastavi spravne. Je to maliko neprijemne. Jednak manipulace navic a druhak prijdu o vypocitane waypointy. Deje se to jeste nekomu? Dokonce jsem uz preinstaloval GeoGet a vsechny pluginy. Teda nastavovat vsechno znovu byl horror :) Zbavil jsem se pritom bordelu v pluginech,kdy se ruzne verze povalovay v ruznych adresarich. Tomu bordelu jsem take pripisoval vzniklou chybu. Nicmene kladny vysledek se bohuzel nedostavil.
  • 0
Medvidek

#170 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:07

Takze nalezy nestahujes pred spustenim AutoStatu, ale v ramci nej? No i tak to preci vola GJ a nasledny import do GG, tak to nechapu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#171 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:10

kulicka napsal/a:
Ahoj. Pravdepodobne od instalace AutoStat3 se mi v GeoGetu nenacita cas nalezu (natavi se 0:00).
Geoget plnim z PQ. Pokud ovsem posledni odlovene kesky z GeoGetu smazu a pak znovu naimportuji po jednotlivych GPX,dalsi probehnuti AutoStatu uz casy nastavi spravne.

To je právě ta blbost - smazat a znovu. Proč to nenaimportuješ normálně ?

Je to maliko neprijemne. Jednak manipulace navic a druhak prijdu o vypocitane waypointy.
Deje se to jeste nekomu?
Dokonce jsem uz preinstaloval GeoGet a vsechny pluginy.

Opět. Připomíná mi to rady rádobyodborníků na windows: Něco tě s nima trápí ? No tak je smaž a nainstaluj znovu.


Teda nastavovat vsechno znovu byl horror :)
Zbavil jsem se pritom bordelu v pluginech,kdy se ruzne verze povalovay v ruznych adresarich. Tomu bordelu jsem take pripisoval vzniklou chybu. Nicmene kladny vysledek se bohuzel nedostavil.


  • 0

#172 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:14

Co ma Autostat spolecneho s nastavenim casu nalezu? Nic. Cas nalezu se nastavuje budto rucne nebo automaticky. Automaticky se nastavuje pri importu dat (tedy Found it logu, pokud v logu informace o case je). Primarne tedy musi chodit pri importovani PQ stejne jako pri importu HTML (treba ziskaneho pres GJ). A tak mi to i chodi. Mozna je problem v datech, ktere importujes. Je mezi nimi i tvuj nalezovy log? POkud ne, nema GG kde najit cas nalezu a najde jen datum.

Udelej si PQ s jedinou nalezenou keskou, u niz mas log mezi poslednimi peti logy a v logu mas spravne zapsany cas, vymaz v GG informace o jejim nalezu a pak PQ importuj. Musi dosjit k nastaveni jak data tak i casu nalezu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#173 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:42

Loguju obvykle online na miste. Do logu jako prvni pisu cas. V konfiguraci autostatu mam zaskrtnute stahnout logy z nalezenych kesi. Do nedavne doby probehnuti autostatu zpusobilo nastaveni nalezu v geogetu (datum i cas). Opravdu jsem neresil jak to vlastne dela. Je pravda ze to nebude autostatem,ale GJ pri importu html. Kazdopadne se nekde udala zmena,po ktere uz to casy nenajde. Zil jsem v domeni,ze se pri behu autostatu importuje muj log,at je jakkoli hluboko v dejinach. Nicmene v techto pripadech ,kdy se cas nenastavil,byl muj log posledni,ci predposledni. V geogetu mam ulozenou celou republiku + nekolik oblasti okolnich statu,kde jsem se pohyboval. Taham si pravidelne aktualizace pres PQ. Takze nektere kesky uz jsou naimportovane opravdu dlouho.
  • 0
Medvidek

#174 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:45

kulicka: tak oznacujes nalezy pres PQ nebo pres stahovani v Autostatu? To je totiz podstatny rozdil.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#175 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:52

Nalezy oznacuju pres stahovani v autostatu.
  • 0
Medvidek

#176 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 10:02

Nevěděl jsem kam můj dotaz zařadit tak zkusím sem ;-) Prosím o radu ohledně generování statistik chtěl bych aby se mi ve statistikách zobrazovala moje FTF,STF,TTF. Na profilu to již mám, ale zajímalo by mě jak nastavím že jsem tento nález udělal mezi prvními, aby se mi to automaticky vygenerovalo? A druhý dotaz jak mám nastavit, aby se mi zobrazovali mnou založené keše. Když koukneš na můj profil tak stále u mnou založené mám 0, přitom je mám nahranené v geogetu. Předem moc děkuji za jakoukoli radu! Špásik
  • 0

#177 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 10:06

Spasik: 1, Prave tlacitko na dane kesi, Pridat TAG a tam vyberes FTF / FTF nebo treba FTF / STF podle toho kolikatou si to nasel. 2, Uz se to tu resilo doslova milionkrat. Co si takhle otevrit sablonu a precist si, co je tam velkym pismem napsano u te sekce generovani vlastnich kesi?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#178 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 20:59

S474N: Za bod 1 moc děkuji Za bod 2 stále se nedaří vše jsem udělal dle návodu i co jsem našel zde na foru (doplněno i MYCACHESOWNER), ale stále mi to nešlape nemohlo by to být diakritikou v nicku?
  • 0

#179 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 22:18

1, GeoGet pozna Tve kese? jsou podbarveny fialove? 2, v nastaveni GeoGetu mas uvedenej svuj nick jako Špásik? prip. v sablone GgStatu prikaz CACHER 3, s MYCACHESOWNER jsi na spravne ceste, ale.. nevim co je to ted za trend pouzivat diakritiku v nicku a v nazvu uziv. profilu na PC.. pro prehlednost je na svete nekolik riznejch kodovani a pokazdy se pouziva jiny a ta nabodenicka se tim mrsi..
  • 0

#180 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 19:48

1) ANO geoget pozná mé keše 2) Zkusil jsem to dopsat, ale bohužel nic 3) To už tam mám, ale stále nic Nejednodušší bude změnit si asi nic bez diakritiky, pak myslíš že to bude šlapat v pohodě?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama