Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#141 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 21:18

MaFa napsal/a:

MaFa, zkouším tu betu, ale nevím nevím

A neviš co? Arnemu to funguje, tak bych čekal chybu někde mezi klávesnicí a židlí. ;)

Vzhledem k tomu, že má na profilu statistiky generované verzí 1.1.32, tak to tam ani nemůže mít správně.
  • 0

#142 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 21:24

MaFa: widle (a posleze i ubuntu) me naucily, ze kdyz to funguje tomu vedle, nemusi to zakonite jit i u me a chyba se muze vyskytnout i jinde nez exkomputerove

Mam na starosti nekolik set linuxovych serveru a praxe me naucila za vsim hledat cloveka. :) A hlavne popisu chyby "nevim nevim" moc nerozumim. V profilu se stale ukazuje verze 1.1.32, coz znamena, ze profil nebyl vygenerovan tou betou. Jinak je to jenom o zkopirovan GgStat.exe z toho zipu do adresre script/GgStat.
  • 0
MaFa

#143 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 0:16

Arne1 napsal/a:
Vzhledem k tomu, že má na profilu statistiky generované verzí 1.1.32, tak to tam ani nemůže mít správně.


Tjn, protože se mi to s beta nepodařilo :)
...dopnění -> nepodařilo rozjet vůbec, ani samotný GgStat.exe
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#144 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 0:38

MaFa napsal/a:
Mam na starosti nekolik set linuxovych serveru a praxe me naucila za vsim hledat cloveka. :) A hlavne popisu chyby "nevim nevim" moc nerozumim. V profilu se stale ukazuje verze 1.1.32, coz znamena, ze profil nebyl vygenerovan tou betou. Jinak je to jenom o zkopirovan GgStat.exe z toho zipu do adresre script/GgStat.


Z vlastní zkušenosti s Tebou souhlasím :) nicméně jelikož se mi přes poslední (beta) verzi nedaří generovat vůbec, tak mám zatím na profilu statistiku z verze 32 :)

Přiložené miniatury

  • snap013.png

  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#145 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 0:54

MaFa FYI přiložený výpis je z Windows Seven Ultimate 64bit, přes ggstat se mi nepodařilo nic vygenerovat, stejný postup jsem zkusil na virtuálce WXP Pro 32bit a statistika je vygenerována.
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#146 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 9:50

Diskuse ohledne GgStatu pokracuje zde http://www.geocachin...012#post_273012

  • 0
MaFa

#147 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 11:56

Když už sem píšu, tak musím pochválit autora. autostat je kus pěkné práce. Nicméně mám drobný problémek, nevím přesně která komponenta ho způsobuje. Ve statistikách na profilu nevidím založené keše. GJ je stáhl, v DB je vidím označené žlutě, ale nejsou vidět ani ve statistikách ani v badgegenu. Zkusil jsem i upgrade autostatu na verzi 3, vše se vygenerovalo úplně stejně jako předtím, což je nakonec dobře, ale problém přetrvává. Nesetkal se s tím někdo? Díky
  • 0

#148 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 12:09

toni-az napsal/a:
Když už sem píšu, tak musím pochválit autora. autostat je kus pěkné práce. Nicméně mám drobný problémek, nevím přesně která komponenta ho způsobuje. Ve statistikách na profilu nevidím založené keše. GJ je stáhl, v DB je vidím označené žlutě, ale nejsou vidět ani ve statistikách ani v badgegenu.

Zkusil jsem i upgrade autostatu na verzi 3, vše se vygenerovalo úplně stejně jako předtím, což je nakonec dobře, ale problém přetrvává. Nesetkal se s tím někdo?

Díky


A co máš v template souboru ? Mám dojem, že tato sekce je defaultně potlačená - je tam tokovýto veeeeliký komentář:

##########################################################################################
# POKUD MATE SVOJE ZALOZENE KESE, TAK OD NASLEDUJICICH RADKU ODDELEJTE PRVNI ZNAK MRIZKY!
##########################################################################################
  • 0

#149 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 12:15

Vlastni kese maji byt oznacene fialove, ne zlute. Tohle je furt dokola. 1) Mas vyplnene jmeno Geocaching.com v nastaveni geogetu? Nastroje -> Nastaveni -> Uzivatelske jmeno 2) Kese na GC.com mas zakladane pod jinym jmenem - "toni-az, astragoth". Je mozne, ze je kvuli tomu geoget nerozpozna jako vlastni 3) V sablone GgStatu musis mit povolenou cast s vystupem pro vlastni kese, viz Arne1 vyse 4) V sablone GgStatu musis pouzit prikaz MYCACHESOWNER, protoze jako autora kesi pouzivas jine jmeno, nez je tve uzivatelske jmeno GC.com Tyhle 4 kroky tesat do kamene.
  • 0

#150 toni-az

toni-az

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 13:47

to: Arne1, medwyn_cz díky chlapi, bylo to opravdu tím společným ownerstvím, ono ve výsledku je 2) a 4) to samé, a přesně to 4) jsem potřeboval vědět, už to ukazuje co má
  • 0

#151 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 13:59

2) je nerozpoznani ownerstvi geogetem, 4) ggstatem. Jinak je to fakt dost podobny.
  • 0

#152 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 7:55

Zdravím, tak jsem narazil ještě na jednu chybku (možná je problém u mne). Když použiju interní funkci autostatu na otagování keší krajem a okresem a nadmořskou výškou, tak se neotagují - ve výsledné statistice keše nejsou započítány. Když použiju originální makro gg, tak se keše otagují a ve statistice jsou započítány - samozřejmě mám na mysli v mapě okresů a krajů.... Dělám někde chybu nebo to může být opravdu v autostatu? Předem děkuji za odpověď
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#153 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 12:25

aha, tak i nadm vyska, pripisu do ToDo :)
  • 0

#154 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:31

Mam dotaz ohledně generování statistik i všeobecně k pluginům. Vše mám nastaveno jak má být, keše vidím v seznamu, ale když dám vygenerovat statistiku, nezobrazí se mi v ní ani jedna keš. Autostat mi hlásí, že je soubor prázdný, když dám pokračovat tak ve statistikách není zobrazeno vůbec nic Tento problém mám u všech pluginů. Třeba chci vygenerovat mapu mých nálezů, ale na mapě se nezobrazí ani jeden bod. Keše v databázi vidím, ale nemohu přijít kde je problém nebo co dělám špatně.
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#155 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:39

Mas spravne nastavenou cestu k Template?
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#156 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:45

lukabike.com napsal/a:
Mas spravne nastavenou cestu k Template?

Cestu k Template mám nastavenou správně. Nemyslím si, že by chyba byla v tomto, když mi keše nenačtou i ostatní pluginy.
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#157 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:46

Prazdny soubor s vytvorenou statistikou (kdyz to halsi Autostat) vetsinou znamena, ze GgStat nenasel soubor Template, podle nehoz by mel statistiku vygenerovat. Vyzkousej pustit GgStat se spravnymi parametry rucne (z prikazoveho radku) a on ti pripadne chyby zobrazi. Co presne myslis temi pluginy, ktere ti nechodi? Mne se zda, ze to mas trochu popletene. Generovani mapy nalezu nedela zadny plugin (nebo o zadnem takovem nevim). Mapa je (muze byt) soucasti statistiky, kterou generuje GgStat podle Template souboru, pokud nem je prislusny prikaz pro zacleneni teto mapy. EDIT: Jmenuj nam nektere z tech pluginu, ktere ti nenactou kese.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#158 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:50

gord napsal/a:
Prazdny soubor s vytvorenou statistikou (kdyz to halsi Autostat) vetsinou znamena, ze GgStat nenasel soubor Template, podle nehoz by mel statistiku vygenerovat. Vyzkousej pustit GgStat se spravnymi parametry rucne (z prikazoveho radku) a on ti pripadne chyby zobrazi.

Co presne myslis temi pluginy, ktere ti nechodi? Mne se zda, ze to mas trochu popletene. Generovani mapy nalezu nedela zadny plugin (nebo o zadnem takovem nevim). Mapa je (muze byt) soucasti statistiky, kterou generuje GgStat podle Template souboru, pokud nem je prislusny prikaz pro zacleneni teto mapy.


Takto, když jsem se díval na soubor Template tak má 0Kb, který je uložen ve skrytých složkách appData...
Generovat rucne jsem to nezkousel, ještě se na to podívám.

Ohledně zobrazení mapy nálezů jsem myslel funkci přímo v geogetu, kdy se mi nezobrazí žádný bod.

Taktéž i ostatní pluginy když některý použiju, tak se nic neděje.
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#159 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:01

stonefish.cz napsal/a:
Takto, když jsem se díval na soubor Template tak má 0Kb, který je uložen ve skrytých složkách appData...
Generovat rucne jsem to nezkousel, ještě se na to podívám.

Ohledně zobrazení mapy nálezů jsem myslel funkci přímo v geogetu, kdy se mi nezobrazí žádný bod.


To je nějaká pitomost. Soubor Template (pokud vím, tak se důrazně upozorňuje že má být přejmenován třebas na "MojeTemplate") musí být umístěn ve složce ...\skript\Autostat\Templates\
A nemůže mít délku nula, protože pak by
to nic nemohlo dělat - to snad dá rozum. Pokud nevíš, co slovo
template snamená, tak je to "šabloba" podle které se generují statistiky.


Ve starších verzích Autostatu to bylo umístěno jinde, ale na to bych dneska už ZAPOMENUL !

Takže zkontrolovat kde a s jakým jménem co máš.
  • 0

#160 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 14:05

Kterou mapu nalezu v GeoGetu myslis? Pokud je primo v GeoGetu (a na takovou si nevzpominam), tak by to nebyl plugin. Stale mam pocit, ze ti nerozumim a vlastne nevim, co ti nejde (krom tech statistik).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka