Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#521 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 22:57

Arne1 napsal/a:

Některé ty kravinky by byly zajímavé, například "Nejlepší dny " !


Nešlo by to zveřejnit ?
  • 0

#522 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 19:57

Arne1 napsal/a:
Některé ty kravinky by byly zajímavé, například "Nejlepší dny " !
Nešlo by to zveřejnit ?

Ale jasně že šlo. Jediný problém, či spíše "problém" je to, že seznamy zemí (nejvíce zemí během jednoho dne, nejvíce FTF v různých zemích během jednoho dne) nejdou bez šíleností v kódu šablony pro GgsExpr udělat včetně ikonek vlaječek. No a protože jsem to bez vlaječek nemohl vydržet, napsal jsem tyto dva seznamy "natvrdo", bez lovení skutečnosti v databázi.

Takže v případě těchto dvou seznamů je to taková ručně namalovaná statistika. Čekal jsem, že se třeba někdy časem podaří přidat nějakou funkci na převod názvu země na její kód potřebný pro odkaz na ikonku přímo do GgsExpr (což by šlo celkem snadno). K tomu zatím nedošlo. Pokud máš o šablonu s tímto omezením zájem, rád ti ji pošlu na mejl. Zveřejňovat to takto na Ararat nebudu. Jedině, že bych oželel ty vlaječky...:DB)
  • 0

#523 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 10:42

Potřeboval bych poradit s takovou blbostí do šablony.. Mám udělaný tag oblkes, kde si taguju pro mně zajímavé keše, v šabloně pak mám příkaz na vygenerování..

TAGTABLE Code Name Owner
SORTTAGINDEX 2
SORTTAGNAME
TagCustomizedList Tagoblkes Moje oblíbené kešky


Hezky mě to seřadí keše podle názvu. Potřeboval bych poradit, jakým příkazem donutim, aby mě to udělalo seznam ve dvouch stejně dlouhých dloupečcích vedle sebe (úspora místa), podobně jako je to u Series II
Díky za radu...
  • 0

#524 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 11:00

Podivej se na cast meho template, resi presne to same s okresy.
Header Nálezy podle okresu
WIDTHNEXT 410
FindsByOkresCZMap Flags:N none
SPLIT 2
MAXTABLELINESNEXT 15
FindsByCantonTable none
RANGETABLELINESNEXT 16 30
FindsByCantonTable none

  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#525 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 11:09

Diky, aspon to nemusim dolovat :D Jinak receno: split 2 ti udela ty dva sloupecky, do kterejch nacpes nejdriv prvnich (v tomhle pripade) 15 (maxtablelinesnext 15), pak do druhyho nacpes kesky 16-30 (rangetablelinesnext 16 30)
  • 0

#526 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 16:04

petulinka1 napsal/a:
Diky, aspon to nemusim dolovat :D

Jinak receno:
split 2 ti udela ty dva sloupecky, do kterejch nacpes nejdriv prvnich (v tomhle pripade) 15 (maxtablelinesnext 15), pak do druhyho nacpes kesky 16-30 (rangetablelinesnext 16 30)


Jasně, to jsem zkouše taky, ale stále pořád tam musim zadat ručně ty čísla, tj, mám 50 kešek a musim je ručně rozdělit po 25, spíš mě šlo o to jestli to nejde nějak automaticky abych nemusel po každý přidaný keši editovat ty čísla;)

Jinak díky za snahu;)
  • 0

#527 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 20:09

To bohuzel nejde. Bud to budes muset pokady prepisovat nebo se smirit s urcitym poctem, kterej tam bude konstantne :) Series si generuje rovnou html tabulku jeslti se nepletu, takze tam je to onecem jinym, nez v tomhle pripade. Nebo ho k tomu muzes "zneuzit". otagovat si kese tak, aby si ggstat a series mysleli, ze jde o serii, a pak jen doplnit prislusnej radek do sablony statistik...
  • 0

#528 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 13:11

Kešky máš označeny tagem, tak není problém si je pomocí GgsExpr spočítat a připravit si proměnné s hodnotami rozdělení na půlku. Třeba nějak takhle:
PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe
  OUTVALUETYPE NUM
  PRECISION 0
  LOCALVAR OblCount oblkes COUNT
  EVALOUTVAR OblPulka %OblCount%/2
  EVALOUTVAR OblPulka2 %OblCount%/2+1
  EVALOUTVAR OblKesCount %OblCount%
PLUGINEND
Vypočtené meze pak použiješ v šabloně do příkazů pro rozdělování sloupečků:
...
SPLIT 2
MAXTABLELINESNEXT %OblPulka%
FindsByCantonTable none
RANGETABLELINESNEXT %OblPulka2% %OblKesCount%
...

  • 0

#529 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 15:46

Takhle to asi fungovat nebude, promenne se zpracovavaji az pri vystupu do HTML. Nicmene plugin muze vrace zpatky i prikazy, takze muzes ten druhy odstavecek predat primo z GgsExpr.
  • 0
MaFa

#530 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 17:24

Aha, já myslel, že substituce proměnných se dělá všude. Ale jak píšeš, nic nebrání tomu všechny příkazy volat z pluginu. Mělo by to vypadat nějak takto:

PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe
  OUTVALUETYPE NUM
  PRECISION 0
  LOCALVAR OblCount oblkes COUNT
  EVALOUTVAR OblPulka %OblCount%/2
  EVALOUTVAR OblPulka2 %OblCount%/2+1
  EVALOUTVAR OblKesCount %OblCount%
  COMMAND Header Moje oblíbené kešky
  COMMAND SPLIT 2
  COMMAND MAXTABLELINESNEXT %OblPulka%
  COMMAND TagCustomizedList Tagoblkes none
  COMMAND RANGETABLELINESNEXT %OblPulka2% %OblKesCount%
  COMMAND TagCustomizedList Tagoblkes none
PLUGINEND
Zbytek příkazů zůstane pochopitelně mimo sekci volání pluginu. Mohou se z něj vyndat i příkazy, které neobsahují proměnné (Header, SPLIT). Zapsal jsem je tam jen z instruktážních důvodů...
  • 0

#531 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 20:58

kiReGPS napsal/a:
Aha, já myslel, že substituce proměnných se dělá všude. Ale jak píšeš, nic nebrání tomu všechny příkazy volat z pluginu. Mělo by to vypadat nějak takto:

PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe
  OUTVALUETYPE NUM
  PRECISION 0
  LOCALVAR OblCount oblkes COUNT
  EVALOUTVAR OblPulka %OblCount%/2
  EVALOUTVAR OblPulka2 %OblCount%/2+1
  EVALOUTVAR OblKesCount %OblCount%
  COMMAND Header Moje oblíbené kešky
  COMMAND SPLIT 2
  COMMAND MAXTABLELINESNEXT %OblPulka%
  COMMAND TagCustomizedList Tagoblkes none
  COMMAND RANGETABLELINESNEXT %OblPulka2% %OblKesCount%
  COMMAND TagCustomizedList Tagoblkes none
PLUGINEND
Zbytek příkazů zůstane pochopitelně mimo sekci volání pluginu. Mohou se z něj vyndat i příkazy, které neobsahují proměnné (Header, SPLIT). Zapsal jsem je tam jen z instruktážních důvodů...


Díky za snahu, ale obávám se, že už je tohle na mě trochu složitý to zakomponovat do šablony :D
  • 0

#532 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 21:12

Složitý to není. Napsal jsem ti to tak, že by mělo stačit jen tu část překopírovat do šablony. Klidně mi ji ale pošli mejlem, upravím to a otestuju... Jen poznámka - musíš mít pochopitelně v GeoGetu nainstalovaný plugin GgsExpr, aby vše mohlo fungovat.
  • 0

#533 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:51

ROZDIL V NALEZECH AUTOSTAT vs GC.com Nasel jsem ve svych nalezech duplicitni logy, ktere jsem vymazal (2 ks). Od te doby mi nesouhlasi pocet nalezu ve statistikach od GS a statistikach z Autostatu. Jelikoz uz je to pomerne dlouho,nepamatuju si, ktery log byl duplicitni. Jak statistiky zase sjednotit?
  • 0

#534 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 13:55

Dalsi vecne zelena otazka :-) Kolikrat se to tu jiz resilo? Urcite to tu nekde najdes.

Jako prvni krok muzes zkusit nacist sve nalezy pomoci GC.Live (Databaze - Import - stahnout vase nalezy). Ovsem nemusi to byt uspokojivym resenim. Pokud chces najit rozdily, pak musis ziskat dva seznamy - jeden z GG a druhy z gc.com.

Seznam z GG ziskas snadno - ulozis seznam zobrazenych nalezenych kesi jako ggt soubor.

Seznam z gc.com lze ziskat ruznymi zpusoby. Jeden z nich je ulozit si pomoci GJ vsechny nalezene do ggt souboru. Jiny treba ze stranky tvych nalezu a trochou rucni prace - zkopirovat, vyhazet nepotrebne sloupce, ...

Kdyz mas oba seznamy, seradis je stejnym zpusobem a porovnas nejakym vhodnym nastrojem.

EDIT: Ono take jde o to, co ti to kde hlasi, kde jich je vic. Najit duplicitni logy v GG jde treba jednoduchyn SQL dotazem. Existuji davky pro GJ, Combine i SmartFilter. Take muzes ten SQL zadat primo do konzoly (Databaze - SQL konzola) a vyleze ti seznam kesi s duplicitnimi logy. Kdyz ale nepolozis otazku konkretne, nemuzes take cekat konkretni a vycerpavajici odpoved.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#535 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 14:45

gord napsal/a:
...nemuzes take cekat konkretni a vycerpavajici odpoved.


Vyčerpávající ano, ale pro odpovídajícího...:D
  • 0

#536 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 17:13

Stahuji si obrázky s nálezy podle krajů a okresů, abych viděl, jak pokračuji v nálezech, jen tak pro zajímavost. Ovšem teď jsem zjistil zajímavou věc... Všiml jsem si toho po výletu do Prahy... V Praze jsem našel 29 keší a přitom v mapce Nálezy podle kraje a taky Nálezy podle Okresů mi přibylo v Praze jen 20 nálezů a v okrese Praha Západ mi dokonce 10 nálezů ubylo... Ono se tyto mapky generují z počtu nalezených nearchivovaných kešek? Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč ty počty dokonce klesají... Nevíte, čím by to mohlo být?
  • 0

#537 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 17:22

Kdy si naposledy poustel divider? Samo to do spravnych kraju/okresu nenaskace.
  • 0
MaFa

#538 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 20:45

MaFa napsal/a:
Kdy si naposledy poustel divider? Samo to do spravnych kraju/okresu nenaskace.


Všech 29 nalezených v Praze má v GG označení území "Hlavní město Praha". A přesto jich v tomto okrese (i kraji) přibylo jen 20.

V ČR mám o 500 nálezů více, než uvádí součet na této mapce ve všech krajích! Ve všech keškách mám označeny v GG jejich kraj... Divné je, že neodpovídá ani počet nálezů bez archivovaných keší, protože v ČR mám nalezeno 700 archivovaných keší...

Jako mně to tolik nevadí, jen jsem si všiml nesrovnalosti, tak jsem na to chtěl upozornit...
  • 0

#539 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 21:37

Co znamena "oznaceno uzemi"? Znamena to, ze mas prirazeny tagy CZ kraj a CZ okres? Z techto tagu to GgStat nacita, teto tagy Divider plni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#540 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2012 - 7:45

Jinak receno: pust divider a pak znovu statistiky :DTeprve potom to zacni resit, kdyz to porad nebudu fungovat
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama