Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#541 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 20:12

Ahoj, mám jeden dotaz a prosím nekamenujte mě, pokud se ptám blbě. Doposud jsem na jednoduchou statistiku používal stránku mygeocachingprofile.com, kde filtruju FTF podle slovíčka v logu, konkrétně FTF! Postupem času jim ty statistiky začínají nějak zlobit a tak jsem začal pokukovat po ggstat. A teď k tomu dotazu, aby mi ggstat vypsal seznam FTF, musím mít ty keše otagované, já ale dosud jen filtroval podle toho slovíčka a teď by mě zajímalo, jestli GG taky umí prohledat logy a vyfiltrovat ty keše se slovem FTF! Předem díky.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#542 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 20:24

Nezkoušel jsem to, ale zcela evidentně dosáhneš svého cíle pomocí skriptu Variable Tagger...
  • 0

#543 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 20:25

Je treba pouzit SQL dotaz
SELECT id
FROM geocache
WHERE dtfound > 0 AND id IN (
  SELECT id
  FROM geolog
  WHERE finder='%GEOGET_OWNER%' AND unzlib(logtext) LIKE '%FTF%');
Ten muzes strcit bud do GeoJarryho, Combine, pripadne pouzit konzoli primo v GG. melo by to fungovat (u me to jede)
Mozna, ze by to chtelo mensi upravy pro vetsi rychlost, ale na to nedisponuju dostatecnejma znalostma :D

EDIT: jo a bacha, hleda to fulltextem, takze jestli mas u nejaky kese treba FTFTY, tak ji to vyfiltruje taky, jak to primet, aby to fulltextem nehledalo, netusim :D

Sakra, ze odpovedel kire jsem si vsimla az ted, no, treba se aspon snese na ten muj vyplod vlna kritiky :D
  • 0

#544 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 20:57

Pro Combine existuje primo davka, ktera vrati (zobrazi) seznam kesi podle fultextoveho hledani v logu. Kese pak muzes oznacit a vsem najednou pridat pozadovany tag.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#545 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:06

sovidoupe napsal/a:
Ahoj, mám jeden dotaz a prosím nekamenujte mě, pokud se ptám blbě.
Doposud jsem na jednoduchou statistiku používal stránku mygeocachingprofile.com, kde filtruju FTF podle slovíčka v logu, konkrétně FTF!
.


Bylo by vhodné se přizpůsobit zvyklostem v zahraničí, pak ti stránka http://project-gc.com/ ukáže tvé pořadí FTF ve světě a jak tak koukám, tak to vylepšili i o docela zajímavou stránku statistik pro každého kačera.
Respektují zadání FTF jako:

It's required that your FTF log entries are tagged with one of these: {*FTF*} {FTF} (FTF). Please note that these are the common ones in northern Europe, but still not everyone uses them. Also some have taken FTFs before it has gotten to be "standard" and haven't been able to change all their old FTF logs since some caches are locked.


  • 0

#546 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:25

Díky za velice rychlou reakci, taky jsem první příspěvek přehlédl a pustil se do toho podle návodu Petulinky. Vše fungovalo správně, seznam mám otagovaný a FTF pohromadě :o) Ta moje stránka už asi nějak kolabuje, protože jsem odhalil, že mi jednu keš úplně vynechala a tak zpětně slavím dvousté FTF u Pardubické Stonehenge GC44B73 :o))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#547 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:30

Arne1 napsal/a:

Ono to není o přizpůsobení se, zejména zezačátku jsem zkratkou FTF docela plýtval (nestihl jsem FTF o pár minut...) a tak než hledat a editovat všechny logy kde jsem se třeba jen zmínil o FTFkařích, mi přišlo jednodušší použít ten vykřičník.
Teď už mám všechno v GG otagované a k dalším eftéefkům už bude jednoduché přidat tag hned po odlovu :o)
Ještě jednou díky všem za rychlé a praktické rady :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#548 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 13:52

Před několika minutama mikrom schválil upravený AutoStat - verze 3.0.3.0.

 

  • zrušeno tahání hodnocení z gc.cz (včetně opravy ve vzorové šabloně)
  • tahání logů předěláno na Live API (GJ je zapotřebí pro seznam vlastních keší, tak se neděste)
  • vlastní logy se přes Live API aktualizují vždy
  • přidáno volitelné spuštění Badges (včetně Světlo/Tma) a Puzzles

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 21 listopad 2013 - 14:04

  • 2

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#549 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 20:54

Jde u toho nového autostatu nějak vypnout to tahání vlastních logů? Kdyby to šlo odškrtnout v nastaveních, byl bych rád.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#550 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 21:37

Jde u toho nového autostatu nějak vypnout to tahání vlastních logů? Kdyby to šlo odškrtnout v nastaveních, byl bych rád.

Předpokládal jsem, že je zbytečné to vypínat protože jde o bezbolestnou operaci v řádu sekund a zajistí to aktuální data. Jestli jsi doteď LiveAPI nepoužíval a teď ti to tahalo poměrně dlouho logy na všech keších, tak příště to dotáhne jen novinky.

Vrátit tam ten vypínač by se v programu samozřejmě dalo udělat ale právě z výše uvedených důvodů to považuji za zbytečné..

V čem ti to vlastně vadí ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#551 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 21:44

Já si za tu dobu, co to AutoStat neuměl, navykl tahat logy přes Live, ale jiným způsobem - přímo geogetem. Ono to není tak, že by se nedalo přežít, že se AutoStat vždy zeptá, jestli není něco nového (a ono není), ale je to krok, který není potřeba. Tak bych ho prostě vypnul. Úspora asi jedné sekundy :D  Tj. není to důležité.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#552 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 16:27

Prosím, kdesi kdysi tady byl návod, jak upravit script, aby se nemusely potvrzovat okna o nahrání nálezů (nóvě tam skáče ještě info o generování puzzle). Novou verzí AS se to samozřejmě přepsalo. Jak by ty hlášky šly vypnout ?

Díky moc


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#553 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 18:21

No, to nevim, jeslti s tim ma neco spolecnyho update Autostatu, ale v souboru czgcmap.ggp.pas staci NA ZACATEK radku 

ShowMessage('Výsledek nahrání:' + CRLF + download);

pridat dve lomitka //

//ShowMessage('Výsledek nahrání:' + CRLF + download);

A co se tyce puzzli, tak tam se to vypina v jejich nastaveni (Silent das na 1)


  • 0

#554 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 18:37

Díky moc, jdu na to. Ještě tam skáče potvrzení scriptu Svetlo/tma, tak to si dám za domácí úkol  ;)


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#555 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 20:06

Ten nepouzivam, takze neporadim.


  • 0

#556 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 22:12

Díky moc, jdu na to. Ještě tam skáče potvrzení scriptu Svetlo/tma, tak to si dám za domácí úkol  ;)

SAMO by to dělat nemělo. TEda pokud nemyslíš tu timeoutovanou hlášku samotného programku SvetloTma.exe že používá nějakou free verzi jakési knihovny. Když to pustíš ručně tak to přece tu hlášky vypíše taky - vždycky to po pár sekundách zmizí. Je to problém ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#557 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 22:33

Já myslím tu hlášku na konci skriptu, kde je dialog s počtem kešek v noci a ve dne a tlačítko "Do tagu". Celou dobu jsme to odklikával růčo a až teď jsem zjistil, že se to taky dá vypnout v nastavení scriptu  :o . Takže už je mám poladěné, dík oběma....


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#558 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 21:58

Tak se ještě jednou vracím k té možnosti vypnout tahání nálezů při spuštění AutoStatu... dneska jsem zjistil, že autostat stahuje i DNF logy (a když ty keše nejsou v databázi, tak taky x celých keší). To už bych vypnul docela rád, protože keše, které jsem nenašel, v geogetu mít nechci - a takhle by se mi stáhly vždy znova při každém spuštění autostatu. Bylo by to možné v některé z dalších verzí udělat odškrtávací?


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#559 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 22:17

Pokud se to stahuje vzdycky vsechno, tak je pouzita spatne funkce v Autostatu :) Ale to nebude tvoje chyba.


  • 0

#560 DA+RA

DA+RA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 16:31

Chtěl bych do statistiky přidat oblíbené kešky. Pochopil jsem, že je musím použí tag na jejich označení, ale nevím jak by měl vypadat příkaz v tempate na jejich zobrazení. Dík za radu


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama