Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.31 a oprava 1.1.32


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
196 odpovědí na toto téma

#61 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 8:55

Koukám, že je asi další chybka. V přehledu vlastních keší je nyní nulová velikost průměrné délky logu.
  • 0

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 10:20

Mensi dotaz, sice se to tyka jeste verze .30, ale zatim si nechci novou davat, nez bude vychytana. Nicmene zaboha nemuzu prijit na jednu vec, graf "Graf nálezu podle typu cache" mam nejaky smrsknuty a legenda je misto nahore, tak vpravo. Zajimave je, ze stejne nastaveni (sablonu) pouzivam i na jinem PC u jinych nicku a tam je vse v poradku.

Zapis mam takovy:
DEFINE_DATASET Traditional Cache 97B883
DEFINE_DATASET Multi-cache FFDE19
DEFINE_DATASET Unknown Cache 243C97
FindsSummary Graf nálezů podle typu cache

Jak to rozhazuje je videt v mem profilu.

  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 11:18

pozorjed napsal/a:
to ale nemám v žádném template ani ve vkládaných, absolutně netuším, odkud se to bere :(


Nekde to byt musi. Prece si to ten plugin nevymyslel. To bych nedokazal ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#64 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:23

Mensi dotaz, sice se to tyka jeste verze .30, ale zatim si nechci novou davat, nez bude vychytana. Nicmene zaboha nemuzu prijit na jednu vec, graf "Graf nálezu podle typu cache" mam nejaky smrsknuty a legenda je misto nahore, tak vpravo. Zajimave je, ze stejne nastaveni (sablonu) pouzivam i na jinem PC u jinych nicku a tam je vse v poradku.

Je tam uz moc cisel a prekracuje to pocet znaku na URL, takze to urizne konec, kde se nastavuje ta legenda. Proste si tam nedavej ty rocni souhrny, ktery mas stejne o obrazek vys a vejde se ti to tam. Ja uz nemam jak ty data vic komprimovat.
  • 0
MaFa

#65 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:29

gord napsal/a:

pozorjed napsal/a:
to ale nemám v žádném template ani ve vkládaných, absolutně netuším, odkud se to bere :(

Nekde to byt musi. Prece si to ten plugin nevymyslel. To bych nedokazal ;)

a jak to najít? mám Template.pozorjed . V něm
INCLUDE_TEMPLATE .\script\Series\Series_cs.cfg
INCLUDE c:\Garmin\GeoGet\data\script\AutoStat\last\ggStatIncludeFTFi.html
INCLUDE_TEMPLATE .\script\ostatni\Template_AttrList.cfg
INCLUDE_TEMPLATE .\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg

INCLUDE c:\Garmin\GeoGet\data\script\GgStat\hlavicka.html
INCLUDE c:\Garmin\GeoGet\data\script\GgStat\pratele.html
INCLUDE c:\Garmin\GeoGet\data\script\GgStat\poznamky.html

nikde nemám nějaký soupis OWNERID, netuším, odkud se čte a používá (a nicky vůbec neznám).
  • 0

#66 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:33

MaFa: chapu kde je problem, pokusim se to nejak vypatrat. Ten rocni souhrn tam chci mit, protoze je v nem prave pekne videt i rozdil mezi typem kesi.

BTW nepomohlo by zkraceni legendy na kratsi nazvy?

EDIT: tak opravdu, kdyz zkratim popisky, tak to vypada v pohode:
http://bit.ly/elXDvW
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#67 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:45

pozorjed: Ja nerekl, ze to ma byt v sablone pro GgsExpr. Musi to byt v Template, ktery pouziva GgStat. Vzhledem k tomu, ze to GgsExpr vypisuje jako chybu, dostal to od GgStatu, musis to tedy hledat v souborech, ktere GgStat dostava (nejspis Template.Pozorjed). V nejhorsim hledej OFNERID globalne ve vsech souborech DATADIR\*.*
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#68 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 13:28

gord napsal/a:
pozorjed: Ja nerekl, ze to ma byt v sablone pro GgsExpr. Musi to byt v Template, ktery pouziva GgStat. Vzhledem k tomu, ze to GgsExpr vypisuje jako chybu, dostal to od GgStatu, musis to tedy hledat v souborech, ktere GgStat dostava (nejspis Template.Pozorjed). V nejhorsim hledej OFNERID globalne ve vsech souborech DATADIR\*.*

prohledal jsem jak datadir, tak distdata a nikde nic. Zatím jsem chybu odstranil tak, že OWNERID jsem zapoznámkoval v template.
  • 0

#69 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 13:33

MaFa: chapu kde je problem, pokusim se to nejak vypatrat. Ten rocni souhrn tam chci mit, protoze je v nem prave pekne videt i rozdil mezi typem kesi.

To si asi nerozumime, ne zrusit cely graf, ale v tom grafu zrusit ty rocni souhrny - tj. ta teckovana cara. Jak to udelat najdes v navodu. Kazdy mesic se ta tvoje statistika zvetsuje minimalne o 12 znaku, takze zkraceni legendy opravdu moc neresi. Odstranenim jedne zbytecne datove rady se naopak zbavis nejmene 150 znaku.
  • 0
MaFa

#70 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 14:21

MaFa: aha, uz to chapu. BTW tu legendu si muzu zkratit sam, aby mi to automaticky generoval zkracene?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#71 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 18:42

Ještě bych prosil ten Gyor....

Nějak nemůžu najít co jsi posílal, můžeš to poslat ještě jednou? Jinak na takovéhle případy je pamatováno, viz příkazy

DEFINECOUNTY	Umožňuje definovat kód kraje pro mapu kraje, například pro novou mapu
DEFINECOUNTY kód jméno kraje
DEFINECANTON	Umožňuje definovat kód kraje pro mapu okresu, například pro novou mapu
DEFINECANTON kód jméno okresu

  • 0
MaFa

#72 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 19:48

MaFa napsal/a:

Ještě bych prosil ten Gyor....

Nějak nemůžu najít co jsi posílal, můžeš to poslat ještě jednou? Jinak na takovéhle případy je pamatováno, viz příkazy

DEFINECOUNTY	Umožňuje definovat kód kraje pro mapu kraje, například pro novou mapu
DEFINECOUNTY kód jméno kraje
DEFINECANTON	Umožňuje definovat kód kraje pro mapu okresu, například pro novou mapu
DEFINECANTON kód jméno okresu


Tady je ta stránka kde jsem to 29. března posílal http://www.geocachin...952#post_266952

DEFINECOUNTY/DEFINECANTON samozřejmě znám, jinak bych přece župu Gyor-... nemohl mít vybarvenou ! Ale to se nedá brát jako standartní řešení.
  • 0

#73 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 8:08

MaFa FYI přiložený výpis je z Windows Seven Ultimate 64bit, přes ggstat se mi nepodařilo nic vygenerovat, stejný postup jsem zkusil na virtuálce WXP Pro 32bit a statistika je vygenerována.


Odpovidam tady, jelikoz Autostatu se to vubec netyka. Kdyz si spustis prikazovy radek, jakou ti to ukazuje kodovou stranku? Muzes pouzit prikaz chcp bez parametru. Z toho vypisu se mi to jevi jako kdyby tam zadna nebyla.
  • 0
MaFa

#74 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 18:46

Ok, není problém, s autostats to nemá opravdu nic společného... CP852 W7 i WXP
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#75 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 19:56

mam mensi spis estetickej nedostatek a podle vseho, co jsem vypatrala v PC, to ma na svedomi GGstat: pri generovani odkazu pro mapu s nalezama v okresech se zrejmenekde neco spatne vygeneruje a ve finale to "zapomene" vybarvit nektery okresy...tag okres kese prirazenej maji, zkousela jsem i ruzne vypinat/zapinat volbu, ktera to dela...i novou DB...nic nepomohlo na mym profilu to je i videt - napr Havl. Brod (kde mam vic jak 20 nalezu) nebo cast Plzne (tam uz to tak slavny neni) vubec neni vybraveny... fakt je ten, ze to dela uz nekolik verzi a uprime receno, si s tim nvm rady (je mi jasny ze to neni problem vsech ale jen me)...nekde bude chyba v matrixu, jen zjistit kde
  • 0

#76 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 21:54

Moc to poznat není - škoda, že tam nemáš vedle mapky i tabulku, bylo by vidět jak se u Tebe jmenují okresy, tam si myslím že bude nějaký problémek.
  • 0

#77 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 9:07

kdyz jsem nechala nazvy okresu jak byly (tzn. s diakritikou) tak to taky okres nevybarvilo a jeste tam byl rozsypanej caj...kdyz jsem diakritiku zrusila, prisla jsem jen o ten caj.... zkusim si s tim znovu pohrat, ale nvm nvm...
  • 0

#78 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 9:37

petulinka1 napsal/a:
kdyz jsem nechala nazvy okresu jak byly (tzn. s diakritikou) tak to taky okres nevybarvilo a jeste tam byl rozsypanej caj...kdyz jsem diakritiku zrusila, prisla jsem jen o ten caj....
zkusim si s tim znovu pohrat, ale nvm nvm...

Tak bych řešil ten rozsypaný čaj. Na názvy okresů sahat nesmíš, protože jsou vázané na tabulky v GGstatu. Tedy, můžeš to změnit, ale pak si do templete musíš doplnit příslušné definice
DEFINECANTON.
  • 0

#79 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 16:26

Nějaký posun ohledně (ne)generování statistik přes poslední beta verzi?
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#80 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 17:23

Nadefinoval jsem si nekolik tabu v menu a statistika se mi krasne rozdelila, ale nejak nemuzu prijit na to jak z oskliveho textoveho seznamu udelat ty taby jako jsou na profilove strance na GC.com - muzete me malicko nakopnout?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama