Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.31 a oprava 1.1.32


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
196 odpovědí na toto téma

#101 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 10:57

DrakMrak napsal/a:
Něco jako toto
http://dl.dropbox.co...32417/MyCss.css


Mimochodem, ano, to jsem přesně měla na mysli.

Ja vam nechci brat iluze, ale s novym gc.com se zrovna zalozky diost zasadne prekopou, takze v klidu vyckejte na finalni verzi - soucasne styly urcite s novou verzi GgStatu fungovat nebudou.
  • 0
MaFa

#102 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 11:15

Však právě proto, jsem prosila programátorsky zkušenější kačery, jestli by po vyřešení problémů mohli poskytnout nové css, které by fungovalo s aktuálním vzhledem. Bylo tu ale řečeno, že to nějakou chvíli potrvá, takže prozatím jsem to vyřešila zrušením statistik v profilu (místo nich mám jen odkaz na vlastní web).
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#103 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 11:20

MaFa napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Něco jako toto
http://dl.dropbox.co...32417/MyCss.css


Mimochodem, ano, to jsem přesně měla na mysli.

Ja vam nechci brat iluze, ale s novym gc.com se zrovna zalozky diost zasadne prekopou, takze v klidu vyckejte na finalni verzi - soucasne styly urcite s novou verzi GgStatu fungovat nebudou.

Však ju s tím se počítá ale zatím na vlastních webech je tohle funkční než bude kotrmelec B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#104 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 7:41

DrakMrak napsal/a:
zatím je řešení to co už používám tak půl roku až rok prostě svoje statistiky mám na svých stránkách a není problém.... není to řešení pro všechny ale je to řešení (prozatimní) B)


Nemam zkusenosti z CSS a osobne je neumim, ale nejde prozatim nejak na zacatek statistik preddefinovat vlastni CSS i na webu GS? Tj aby i tem, co nemaji moznost zobrazit statistiky na vlastnich strankach, se zobrazovali spravne?
  • 0

#105 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 9:16

Nemam zkusenosti z CSS a osobne je neumim, ale nejde prozatim nejak na zacatek statistik preddefinovat vlastni CSS i na webu GS? Tj aby i tem, co nemaji moznost zobrazit statistiky na vlastnich strankach, se zobrazovali spravne?

To by bylo nejjednodussi reseni, bohuzel to nejde - gc.com se proti tomu dokonce aktivne brani.
  • 0
MaFa

#106 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 10:54

no co jsem na to koukal, tak to asi nebude zas takovej problem upravit, viz pokus o zalozky u me.. jen teda JS je pro me spanelska vesnice, takze se nemeni zatim styly.. prinejhorsim by to slo docasne (nez bude nova verze GgStatu) resit pres nejakej jednoucelovej StringReplace skript :)
  • 0

#107 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 11:13

mudlodcera napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
zatím je řešení to co už používám tak půl roku až rok prostě svoje statistiky mám na svých stránkách a není problém.... není to řešení pro všechny ale je to řešení (prozatimní) B)


Nemam zkusenosti z CSS a osobne je neumim, ale nejde prozatim nejak na zacatek statistik preddefinovat vlastni CSS i na webu GS? Tj aby i tem, co nemaji moznost zobrazit statistiky na vlastnich strankach, se zobrazovali spravne?

Bohužel my se musíme přizpůsobit novinkám nejde to naopak už sem si s tím hrál a jednoduše to nejde :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#108 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 11:47

Ono taky nejde jenom o zalozky, ty uz mam vyreseny, ale pridej si do textu "Statistics generated on" a uvidis tu zmenu chovani.
  • 0
MaFa

#109 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 12:18

MaFa napsal/a:
Ono taky nejde jenom o zalozky, ty uz mam vyreseny, ale pridej si do textu "Statistics generated on" a uvidis tu zmenu chovani.


No a co tedy menit postupne? Myslim ze vetsine lidi se nelibi prave to, ze jim nefunguji ty zalozky (treba me), protoze to znemoznuje nahlednout na ty dalsi listy. No a pak tedy doladit ten zbytek co blbne.
  • 0

#110 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 13:38

Myslim ze vetsine lidi se nelibi prave to, ze jim nefunguji ty zalozky (treba me), protoze to znemoznuje nahlednout na ty dalsi listy.

Tak to jsi trochu mimo, staci kliknout na ty zalozky a zobrazi se co chces - jenom nejsou v hlavicce hezky vedle sebe. Proste ciste kosmeticka zalezitost. Ty uz muzes zacit u sebe - napriklad zmenou WIDTH - 710 se zda jako rozumna hodnota. Otazka je, jestli nemam zmensit fonty, u tech velkych tabulek to asi bude treba.
  • 0
MaFa

#111 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 13:59

Tak nejakou betu jsem hodil na http://geoget.ararat...ostupnych_verzi pocitacove zdatni si nahrajou sami kam patri, pocitacove nezdatni si pockaji (dlouho) na finalni verzi. Pokud ma nekdo nejaky napad jak vylepsit vzhled, necht ho sem napise, nejlepe i s HTML kodem.
  • 0
MaFa

#112 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 15:37

MaFa napsal/a:

Myslim ze vetsine lidi se nelibi prave to, ze jim nefunguji ty zalozky (treba me), protoze to znemoznuje nahlednout na ty dalsi listy.

Tak to jsi trochu mimo, staci kliknout na ty zalozky a zobrazi se co chces - jenom nejsou v hlavicce hezky vedle sebe. Proste ciste kosmeticka zalezitost. Ty uz muzes zacit u sebe - napriklad zmenou WIDTH - 710 se zda jako rozumna hodnota. Otazka je, jestli nemam zmensit fonty, u tech velkych tabulek to asi bude treba.


A zkousel jsi to udelat na tech mych statistikach? Zkousim to jakkoli, ale takove to zakladni preklikavani mezi zalozkami (a je mi jedno ze to je pod sebou ne vedle sebe) mi proste nejde.

Edit: tak po nahrani nove verze execka uz to funguje
  • 0

#113 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 16:17

A zkousel jsi to udelat na tech mych statistikach? Zkousim to jakkoli, ale takove to zakladni preklikavani mezi zalozkami (a je mi jedno ze to je pod sebou ne vedle sebe) mi proste nejde.

Jasne ze jsem to zkousel na tvojem profilu, zrejme nejaky problem na browseru.
  • 0
MaFa

#114 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 16:22

Dík za beta verzi, záložky fungují zase z5 :-) Ještě doladit nějaké to formátování, ale to se dá i v template...
  • 0

#115 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 18:03

Hlavne taky musite dat vedet, jaky to formatovani chcete.
  • 0
MaFa

#116 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 19:12

Ahoj, netusite nahodou, pro mi vsechny horizontalni "teplomery" na strankach gc.com ukazuji 100%? Zdrojovy soubor GgStats.html na disku je v pohode. Pouzivam posledni standardni GGStat (ne beta verzi) a Autostat (ten vsak podle mne nahravany soubor nemrsi).
  • 0

#117 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 19:21

Jinak jsem vyzkousel betu a dostavam nasledujici chybove hlaseni:

Use of uninitialized value $name in exists at Encode.pm line 105.
Use of uninitialized value $find in exists at Encode/Alias.pm line 25.
Use of uninitialized value $find in hash element at Encode/Alias.pm line 26.
Use of uninitialized value $find in pattern match (m//) at Encode/Alias.pm line 31.
...
Use of uninitialized value $find in pattern match (m//) at Encode/Alias.pm line 31.
Use of uninitialized value $find in string eq at Encode/Alias.pm line 44.
Use of uninitialized value $find in hash element at Encode/Alias.pm line 57.
Use of uninitialized value $find in hash element at Encode/Alias.pm line 77.
Use of uninitialized value $name in string ne at Encode.pm line 111.
Use of uninitialized value $name in hash element at Encode.pm line 115.
Use of uninitialized value $name in concatenation (.) or string at Encode.pm line 172.
Unknown encoding '' at script/GgStat.pl line 1262

Puvodni exe soubor probehne v poradku. Spoustim se stejnymi parametry.
  • 0

#118 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 19:54

Ahoj, netusite nahodou, pro mi vsechny horizontalni "teplomery" na strankach gc.com ukazuji 100%?

Jo, mas tam text Statistics generated on , zkus ho trosku zmenit, a zase ti ty teplomery budou fungovat. To je jedna z veci o kterych jsem psal, ze budou dlouho trvat.

Jinak jsem vyzkousel betu a dostavam nasledujici chybove hlaseni:

Tohle je nejaky problem v kodove strance, zkus spustit prikaz chcp v prikazovem radku, co ti to rekne.
  • 0
MaFa

#119 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 20:00

eee dotázek MaFo a když to mám na svých stránkách ?? jak to budu muset upravit ?? CSS skript a podobně aby mi to na mejch stránkách jelo stejně jako na profilu GC.COM nevím jaký změny tam pácháš :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#120 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 20:06

Asi staci je "statistic generated", protoze ja tam nemam "on", ale "by", a zlobi to taky. kazdopadne je to pekna svinarna. Zajimave je, ze v release notes se chlubi kdejakym upsouknutim, ale takovahle vec tam neni. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama