Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.31 a oprava 1.1.32


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
196 odpovědí na toto téma

#141 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 11:44

Co pouzivate za firewally?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#142 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 11:51

na ntb mám Norton360, něco je i na firemním vstupu, ale doteď všechno fungovalo 2 roky bez jakéhokoli problému, a naše IT mi potvrzovalo že se nic neměnilo.
  • 0

#143 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 13:48

No tak se mi po pomoci našeho IT povedlo ručně dostat statistiky na GC.com (aspoň jsem se zase něco naučil), ale automatický upload mi pořád nechodí. Měl bych ale ke generování statistik ještě jeden dotaz - zase nevím jestli patří sem, ale dá se nějak ovlivnit grafická podoba sloupců v tabulkách se statistikami? V návodech jsem to nikde nenašel. Mám na mysli např.zarovnání daného sloupce na střed (např. interval v milníkách mi splývá s údaji o okresu), zvětšit odstup mezi řádky (nálezy podle dnů v týdnu), oddělit hodnoty ve sloupcích vedle sebe mezerou aby nesplývaly (nálezy podle dnů v týdnu). A neví někdo proč se najednou začaly některé tabulky ve statistikách zobrazovat zmenšené, a u nich je lupa kterou jdou otevřít na další stránce? díky
  • 0

#144 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 14:39

lupa: to si zas nejaka JS knohovna co zmenili na gc com mysli, ze to tam ma byt :) kosmeticke zmeny v tabulkach: jako uz ted ma GgStat tolik nastaveni, ze to 90% uzivatelu GeoGetu nikdy nepochopi, a toto opravdu afaik nijak snadno nenastavis.. muzes zkusit laborovat s vkladanim kusu HTML na urcity casti, nebo pouzit vlastni CSS styly a statistiky hostovat jinde.. nenahrani statistik: to neni problem imho ani GeoGetu, ano GgStatu, ani AutoStatu.. ale Geojarryho.. nicmene novej GeoJarry 2.2.4 chodi snad vsem bez problemu..
  • 0

#145 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 14:57

jo jo, toho jsem se bál. Než někde hluboce tvořit (což by při úrovni mých znalostí bylo až životu nebezpečné:@), tak se s tím radši smířim. Zajímavý je, že dřív ty formátování vypadaly slušně. no co se dá dělat. a u toho upload GJ to prostě tenhle problém hlásí, a jak jsem koukal do vlákna Geojarry 2, tak už se na totéž ptal někdo přede mnou. Asi to tedy u pár lidí existuje, ale asi nás bude málo na nějaký velký řešení. Většina lidí to asi má puštěný jinak než přímo na Profil??? Holt to asi budu generovat v náhledu, a potom ručně kopírovat na stránky. Nějak se s tím vyrovnám. To mě víc vaděj ty formáty ale i tak díky
  • 0

#146 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 14:58

Omlouvam se, uz to tu urcite bylo, hledam to uz pul dne ale nenachazim. Jak se vam (nekterym) podarilo naformatovat zalozky ve statistikach ala gs? (tzn. se zaoblenyma rohama) - at delam co delam vzdycky dostanu hranate. Dik za nakopnuti.
  • 0

#147 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 17:00

Pehan: no bud pouzit vlastni CSS to tu padlo nekde vyse, nebo pouzit betaverzi GgStatu, to tu taky padlo vyse.


KIM-PA: nahravam na profil a nemam jedinej problem.. resp za poslednich par let co pouzivam GeoGet a nahravani statistik na profil GeoJarrym od okamziku co to zacal podporovat mi to snad ani jednou neblblo :)
  • 0

#148 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 19:43

KIM-PA: jako skoro vesechno v pocitacich, i zmenit formatovani sloupcu tabulek je urcite mozne. Je to jen otazka casu a vedomosti. Jako napad bych mel treba uzavrit prislusnou tabulku do tagu <div> a jemu pres atribut style nastavit formatovani na stred. Nezkousel jsem, nevim, zda takto jednoducha metoda zabere. Ale jeko ukazka, ze lze leccos to mozna staci.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#149 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 7:00

Zdravím! Narazil jsem na problém. Po změnách na serveru z minulého týdne jsem si stáhnul a nainstaloval nové verze Geogetu i doplňků, aby fungovalo přihlášení na GC.com. Od té doby však mám trošku rozházené statistiky. Všiml jsem si, že po spuštění Autostatu se mi u některých keší (nalezených i vlastních) změní datum nálezu a založení. To se pak projeví i ve statistikách - keše nalezené (a jedna založená) v budoucnu či před registrací na GC.com. Viz můj profil. U vlastních keší se pak většina objevuje jako archivované. (To souvisí s tím, že používám funkci archivat keše neaktualizované před určitým datem. Dosud to však nebyl problém.)

Několikrát jsem zkusil vymazat nálezy a nahrát PQ s nalezenými kešemi. Pak to bylo v pořádku, ale vždy jen do doby, než jsem spustil Autostat. Po proběhnutí procedury už jsou zase data rozházená. Je zvláštní, že jen u některých keší.
Pokud při spuštění Autostatu zruším zaškrtnutí "Stáhnout logy..." a "Importovat vlastní nálezy", statistika se vygeneruje v pořádku.

Nevíte, kde může být chyba? Děkuji za pomoc.

Geoget 2.5.11.624
GGstat 1.1.32
GeoJarry 2.2.4
  • 0

#150 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 7:37

Pajast: no minimalne uz tak pul roku v AutoStatu moznost "importovat vlastni nalezy" neni, ne?
  • 0

#151 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:14

mikrom:[/b] nahravam na profil a nemam jedinej problem.. resp za poslednich par let co pouzivam GeoGet a nahravani statistik na profil GeoJarrym od okamziku co to zacal podporovat mi to snad ani jednou neblblo :)[/quote] No, já neměl nikdy sebemenší problém až do poslední aktualizace, kterou jsem udělal včera. Od okamžiku upgrade GG mi to prostě ten upload odmítá udělat. Celkem se mi nechce udělat totální odinstalaci/vymazání/vyčištění a nainstalování znovu. I když bych přetáhl ze zálohy jak databázi, tak template, tak základní nastavení (jestli tedy nejsem moc optimistický) btw - má někdo zkušenost jak GG běhá na externím disku? Mám vcelku velký silný a rychlý, ale nevím jestli je rychlost běhu GG rozumná, a jestli to pak funguje opravdu tak že zastrčím USB do pc, a můžu jet, nebo jestli je potřeba i něco na tom pc. díky
  • 0

#152 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:17

gord napsal/a:
jako skoro vesechno v pocitacich, i zmenit formatovani sloupcu tabulek je urcite mozne. Je to jen otazka casu a vedomosti. Jako napad bych mel treba uzavrit prislusnou tabulku do tagu <div> a jemu pres atribut style nastavit formatovani na stred. Nezkousel jsem, nevim, zda takto jednoducha metoda zabere. Ale jeko ukazka, ze lze leccos to mozna staci.


tak to si asi nechám zajít chuť - tak daleko nejsem.
Sice jsou čísla slitá, ale nějak se s tím vyrovnám.
Nebo ještě doplňující otázka - dá se nějak nastavit, aby se v některých z tabulek zobrazovaly orámování řádků??
  • 0

#153 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:54

mikrom napsal/a:
Pajast: no minimalne uz tak pul roku v AutoStatu moznost "importovat vlastni nalezy" neni, ne?


Díky za upozornění, od této chvíle už ji tam nemám taky. :) Problém už jsem našel. Se starou verzí Autostatu, Geogetu či jiných doplňků nesouvisí.

GS implementoval novou možnost změny formátu data. Protože mě štvalo, že 12/01/2011 není 12. leden, ale první prosinec, tak jsem této možnosti využil. A tak vznikl níže popsaný problém se statistikou. Keš nalezená 12. ledna byla najednou nalezená 1. prosince. Pokud jsem se vrátil k původnímu nastavení formátu data na GC.com, problém není.
  • 0

#154 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:45

mikrom napsal/a:
Pehan: no bud pouzit vlastni CSS to tu padlo nekde vyse, nebo pouzit betaverzi GgStatu, to tu taky padlo vyse.


Dik tak s betou to funguje. Akorat mi to ted pocita o jeden nalez vic - GS ukazuje 328 coz je spravne, GG taky 328, pres SQL lite: select count(*) from geocache where dtfound>0; Vysledek 328. GgStat: 329 - Found Chaches loaded.
Kde hledat?
  • 0

#155 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:02

A co treba zdvojeny log na jedne cache? Zkus GeoJarry a tam je primo davka na zjisteni duplicitnich nalezu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#156 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:13

S474N napsal/a:
A co treba zdvojeny log na jedne cache? Zkus GeoJarry a tam je primo davka na zjisteni duplicitnich nalezu.

Jo jsou tam (dva logy na jedne kesi), ted jak to spravit.
  • 0

#157 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:14

Pehan: prave tlacitko, Trvale smazat a potom tu cache pres GC kod stahnout znovu (pres GeoJarry) nebo tak, ze si nechas zobrazit vsechny logy a das ulozit jako HTML a potom to importujes do GG.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#158 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:14

Pehan napsal/a:

S474N napsal/a:
A co treba zdvojeny log na jedne cache? Zkus GeoJarry a tam je primo davka na zjisteni duplicitnich nalezu.

Jo jsou tam (dva logy na jedne kesi), ted jak to spravit.


Smazat jeden. Je to prosté.

(a pak tuhle keš znovu dotáhnout)
  • 0

#159 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:19

kes jsem smazal z geogetu a importnul geojarrym znova - vyreseno. dik.
  • 0

#160 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 16:41

Ahoj, prosim o radu...Aktualizoval jsem Ggstat na novou beta verzi...Zalozky slapou, to je super......ale v zalozce tykajici se CWG, Serii a Odznacku se mi vygenerovalo nasledujici: .\script\GgStat\GgsExpr.exe: creation of private temporary subdirectory C:\DOCUME~1\UserXP\LOCALS~1\Temp\par-UserXP\cache-3b29ccebc34dfa9d7c214d0aa24b2cc6be07aea8 failed - aborting with 13. Muzete mi prosim poradit?? edit: pomohlo rucni smazani, ale neni mi jasne proc se nedalo smaznout automaticky...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama