Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.31 a oprava 1.1.32


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
196 odpovědí na toto téma

#161 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 20:45

Chtěl bych se zeptat, zdali by nebylo možné upravit GgStat tak, aby v zajímavých číslech ukazoval waymarky (neznámé typy keší) jako ikonu waymarkingu /kategorií waymarků je strašně moc, by se muselo pořád aktualizovat/. To stejné se týká např. Milníků a tabulky (či grafu) nálezů podle typu. Název kategorie waymarku dost rozhodí celou tabulku a nevypadá to esteticky moc hezky...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#162 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 22:31

Ne, GgStat je urcen pro statistiky Geocachingu, Waymarking me moc nebere, natoz statistiky k nemu. Ono taky jaky statistky pocitat pro POI. Az si ulovis trochu vic kesi, tak te takove statistiky stejne prestanou zajimat. Jinak je opravdu VELMI uzitecne si vyplnit SPRAVNE nastatveni profilu, aby se clovek na tvuj profil dostal jednim kliknutim mysi.
  • 0
MaFa

#163 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 22:57

MaFa napsal/a:
Ne, GgStat je urcen pro statistiky Geocachingu, Waymarking me moc nebere, natoz statistiky k nemu. Ono taky jaky statistky pocitat pro POI.


Já bych věděl... Někdy by mne docala zajímal žebříček návštěv waymarků. Hezky přehledně. Jenže jich mám založených přes 250 - takže by to moc přehledné nebylo. A co teprve takový Dorcadion, přes 1500 založených...
  • 0

#164 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 23:48

..
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#165 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 5:47

Mě nejde ani tak o statistiku waymarků, jako o to, aby tam nenzavazel tem název kategorie. Prostě hodit všechny kategorie do jednoho pytle a dál je nerozebírat...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#166 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 6:18

Valicek1 napsal/a:
Mě nejde ani tak o statistiku waymarků, jako o to, aby tam nenzavazel tem název kategorie. Prostě hodit všechny kategorie do jednoho pytle a dál je nerozebírat...

A nemáš pak jednodušší si tam hodit jen waymarkový statusbar jak to mám já ?
  • 0

#167 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:03

A co takhle filtrovat jenom cache a waymarking ignorowat, pridej si do templatu: FOUNDPREFIX GC
  • 0
MaFa

#168 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:20

Děkuji, vyzkouším
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#169 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 14:07

Mohl bych mít také dotaz? Mám v databázi jak GC, tak i WM a chtěl bych pro export statistik do profilu odfiltrovat ty WM. Zkoušel jsem FOUNDPREFIX GC, ve statistikách a map WM nejsou, ale u skriptu Lidé a u IconListu se mi WM zobrazují. Lze nějak jinak odfiltrovat WM i pro tyto skripty? Pak mám ještě jeden dotaz, jak mám dosáhnout opětovnému vytvoření záložek u profilu. Měl jsem je vytvořené, po změně na GC.COM se zrušili. TABMENU vytvořené mám. Díky moc za rady. EDIT: Tak záložky jsem sprovoznil. Stačilo si jen trochu pročíst diskuzi. Teď ještě ty WM.
  • 0

#170 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 14:53

Ahoj, prechazim z GSAKovych statistik FindStatGen na GGeti GGStat, skoro vsechno funguje krasne, akorat mam dva problemy.

Prvni je ze ackoliv mapas Evropy funguje dobre, mapa sveta mi nacita state misto country, viz obrazek. Nevite proc to dela?

Na kodu snad nemuze byt nic spatne:
FindsByCountry europe Europe
FindsByCountry world World

  • 0

#171 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 14:56

Druha vec je mapa okresu v Rakousku. FindsByCountyTable funguje spravne, FindsByCountyMap funguje spatne...

Toto je kod:
ReadCounty AT~Bezirk Austria
Header Finds by Canton in Austria
SPLIT 2
FindsByCountyMap Flags:N none
FindsByCountyTable none


Diky
  • 0

#172 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 15:01

A jeste snad posledni vypis vsech kesek mi hazi dva vnoreny scroll-bary, nevite jak se toho vnitrniho zbavit? Diky
  • 0

#173 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 15:17

Lze nějak jinak odfiltrovat WM i pro tyto skripty?

To se musis zeptat autoru tech skriptu, nejlepe otevrit vlastni vlakno.

Prvni je ze ackoliv mapas Evropy funguje dobre, mapa sveta mi nacita state misto country, viz obrazek. Nevite proc to dela?

To musi bejt nejakej bordel v databazi, zjevne jsou kraje nahrany do polozky Country misto County, evropa to filtruje, protoze prebytecne kraje nejsou v Evrope. :)

Druha vec je mapa okresu v Rakousku. FindsByCountyTable funguje spravne, FindsByCountyMap funguje spatne...

No, spis vsechno funguje spravne, jenom je to spatne pouzito :D Kdyz chces okresy, tak pouzivej
ReadCanton AT~Bezirk Austria
Header Finds by Canton in Austria
SPLIT 2
FindsByCantonMap Flags:N none
FindsByCantonTable none

A jeste snad posledni vypis vsech kesek mi hazi dva vnoreny scroll-bary, nevite jak se toho vnitrniho zbavit? Diky

To je genrovany pluginem iconlist, takze dotaz prosim do vlastniho vlakna a ne tady.
  • 0
MaFa

#174 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 15:21

michal_a_jana napsal/a:
Prvni je ze ackoliv mapas Evropy funguje dobre, mapa sveta mi nacita state misto country, viz obrazek. Nevite proc to dela?


Je to evidentne binec v datech. Jak ta data vznikla? Nedostala se tam treba tak, ze to bylo natahnuto do GSAKu pres Skrysotlac, a pak cele soupnute do Geogetu?

Muzes zkusit v Geogetu menu Databaze-> databazove nastroje -> Oprava databaze -> Opravit staty a uzemi. Mohlo by to pomoci.
  • 0

#175 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 16:14

HaLuMa napsal/a:

michal_a_jana napsal/a:
Prvni je ze ackoliv mapas Evropy funguje dobre, mapa sveta mi nacita state misto country, viz obrazek. Nevite proc to dela?


Je to evidentne binec v datech. Jak ta data vznikla? Nedostala se tam treba tak, ze to bylo natahnuto do GSAKu pres Skrysotlac, a pak cele soupnute do Geogetu?

Muzes zkusit v Geogetu menu Databaze-> databazove nastroje -> Oprava databaze -> Opravit staty a uzemi. Mohlo by to pomoci.


Pravda, je to bordel v databazi, pouzivam GG uplne od sameho zacatku, a databaze je kombinace exportu gsaku nekoho jineho, skrysotlac, DOSovy geojarry, Windows geojarry, takze jeden velkej bordel. Databaze->Opravit staty mi nefungovalo, tak ty spatne cache stahuju znova pres geojarry, zas tak moc jich neni.
  • 0

#176 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 16:24

[quote]MaFa napsal/a:
[quote]
No, spis vsechno funguje spravne, jenom je to spatne pouzito :D Kdyz chces okresy, tak pouzivej
ReadCanton AT~Bezirk Austria
Header Finds by Canton in Austria
SPLIT 2
FindsByCantonMap Flags:N none
FindsByCantonTable none

[/quote]

Toto jsem taky zkousel, ale hazi mi to chybu
  • 0

#177 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 16:25

Tak odstran ty tagy okresu/kraju kdoviceho a nech si to Dividerem pretagovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#178 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 18:05

Když už máme v GG městské části, chtěl jsem si do statistik hodit přehled zatím v tabulce, ale věci jako ReadCanton na to nefungují :-( Hledal jsem, jestli v ggstatu není něco jako univerzální ReadTag, který by prostě vygeneroval univerzální tabulku..
  • 0

#179 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 19:18

Hledal jsem, jestli v ggstatu není něco jako univerzální ReadTag, který by prostě vygeneroval univerzální tabulku..

Ale v GgStatu je univerzalni tabulka na tagy, kterou si muzes prizpusobit jak chces - TAGTABLE.
  • 0
MaFa

#180 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 19:39

MaFa napsal/a:

Hledal jsem, jestli v ggstatu není něco jako univerzální ReadTag, který by prostě vygeneroval univerzální tabulku..

Ale v GgStatu je univerzalni tabulka na tagy, kterou si muzes prizpusobit jak chces - TAGTABLE.

Ale to samozřejmě vím, ale neudělám tím tabulku sumaryhodnot tagu jako jsou ostatní tabulky ve statistikách... tedy jednoduše neudělám tabulku hodnota tagu, počet hodnot, procenta z celku... Nebo snad jo?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama