Přejít na obsah


Fotka

nový reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#81 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 11:11

NESKONCIL, nevim kde ste tuhle informaci vzali...jen je ted nejakej cas v zahranici a temer bez internetu...
  • 0

#82 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 11:28

:pTen Aqualung se nám rozjel a dělá nepořádek ve starých pořádcích od DL. Kdo to kdy viděl schválit takovou hromadu keší v Brně v pátek dopoledne ?
  • 0

#83 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 11:34

petulinka1 napsal/a:
NESKONCIL, nevim kde ste tuhle informaci vzali...jen je ted nejakej cas v zahranici a temer bez internetu...

v několika příspěvcich to je naznačeno.
díky za info
  • 0

#84 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 11:36

Arne1 napsal/a:
:pTen Aqualung se nám rozjel a dělá nepořádek ve starých pořádcích od DL. Kdo to kdy viděl schválit takovou hromadu keší v Brně v pátek dopoledne ?

Alespoň bude co o víkendu lovit. Požadavky na FTF mi posílejte na profil, ale jenom kdo má narozeniny nebo svátek ;)
  • 0

#85 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 11:56

Aqualung Reviewer napsal/a:

Ahoj Aqualungu, vitam Te do sluzby.

Ja bych prosil nejaky hezky FTF kolem Hradce Kralove (ten Borohradek byl zbytecne daleko). Diky, Tvuj Waldemar H+ B)

P.S. Muj tajny tip na Tvoji identitu je, ze jsme se pomerne nedavno potkali na schodech jedne nejmenovane veze a ze to byl v podstate takovej nejmensi event, co jsem zazil. A dlouho to prede mnou netaj, jestli jsem se trefil, tak mam od Qnika slibeny lizatko. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#86 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 12:12

Aqualung Reviewer napsal:
Požadavky na FTF mi posílejte na profil, ale jenom kdo má narozeniny nebo svátek ;)

Já, já, já! Já mám ve středu narozeniny, tak prosím něco pěkného v okolí I.P.Pavlova (však vy se jistě dohodnete) mezi 8:00 a 16:30 B) :)
  • 0

#87 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 12:21

I od nas prani pevnych nervu pro nove schvalovace. P.S. Prave kvuli takovemu zas*rani vlaken jsem navrhoval moznost pro autora mazat nebo aspon moderovat nepristojne prispevky, kdyz to moderator nestiha nebo neresi. P.S.S. Nejak nevim co nekteri maji proti Skupcovi
  • 0

#88 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 12:22

Možná budou moc být schváleny keše, které byly diskutovány s DarkLord R a smeteny ze stolu :( Nepomohlo ani poukázání na několik podobných precedentních keší které byly schváleny TTR. Hodně síly do tvojí práce.
  • 0

#89 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 12:35

sobikovi napsal/a:
I od nas prani pevnych nervu pro nove schvalovace.

P.S. Prave kvuli takovemu zas*rani vlaken jsem navrhoval moznost pro autora mazat nebo aspon moderovat nepristojne prispevky, kdyz to moderator nestiha nebo neresi.

P.S.S. Nejak nevim co nekteri maji proti Skupcovi

1. už jsem ti psal proč to nebude
2. kdybys místo opakovaných nesmyslných poznámek ve fóru, které jsou k ničemu, kontaktoval moderátora/admina, tak bys byl aspoň k něčemu a bylo to vyřešeno.
edit: 3. pochybuju že se tu autor vlákna od jeho založení ukázal, nebo pravidelně kontroluje jeho obsah. Tak mi neni jasné, co by se tim vyřešilo, kdyby mohl mazat/moderovat.
  • 0

#90 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 13:15

Trauma_Zero napsal/a:
Možná budou moc být schváleny keše, které byly diskutovány s DarkLord R a smeteny ze stolu :( Nepomohlo ani poukázání na několik podobných precedentních keší které byly schváleny TTR.

Hodně síly do tvojí práce.


Určitě, kolega ihned začne povolovat všechny ty krásné krabičky, kterým jsem já, zlý Temný pán nechtěl dát zelenou. ;) Bože, bože, do čehos to duši dal...
Pamatujte si už jednou pro vždy, že obcházením jednoho reviewera druhým ničeho nedosáhnete (vlastně ano, na*erete nás oba). Jednak máme interní pravidla, jak postupovat v daných situacích, jednak spolu u kontroverzních projektů komunikujeme jako skupina, takže až na výjimky by se nemělo stávat, že by někdo nechtěl povolit to, co by jiný povolil.
A už si konečně jednou zapište za uši základní kámen pravidel: PRECEDENTY NEEXISTUJÍ!!!
  • 0

#91 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 13:26

Aqualung Reviewer napsal/a:

Arne1 napsal/a:
:pTen Aqualung se nám rozjel a dělá nepořádek ve starých pořádcích od DL. Kdo to kdy viděl schválit takovou hromadu keší v Brně v pátek dopoledne ?

Alespoň bude co o víkendu lovit. Požadavky na FTF mi posílejte na profil, ale jenom kdo má narozeniny nebo svátek ;)


Vitej! Narozeniny slavim temer kazdy den, budu ti posilat terminy na mesic dopredu. :)
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#92 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 13:38

Prejeme novemu retrívrovi hodne hlavne dusevnich sil a pevne nervy, a co se tyce DLR, je divny ze vsechny nase kese teda schvalil bez problemu a v peknem case, kdyz je to dle nekterych takovy... My ho muzem jen a jen chvalit... Delejte kese s rozumem, bez rozporu a klicek a budete mit klid a retrivri si usetri nervy a cas
  • 0

brundi
 


#93 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 13:44

moraviane i aqualungu, sila vas provazej! :) v zajmu zachovani dusevniho zdravi by pro vas mozna bylo lepsi na gc.cz vubec nechodit..
  • 0

#94 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 13:48

DarkLord Reviewer napsal/a:

Trauma_Zero napsal/a:
Možná budou moc být schváleny keše, které byly diskutovány s DarkLord R a smeteny ze stolu :( Nepomohlo ani poukázání na několik podobných precedentních keší které byly schváleny TTR.

Hodně síly do tvojí práce.


Určitě, kolega ihned začne povolovat všechny ty krásné krabičky, kterým jsem já, zlý Temný pán nechtěl dát zelenou. ;) Bože, bože, do čehos to duši dal...
Pamatujte si už jednou pro vždy, že obcházením jednoho reviewera druhým ničeho nedosáhnete (vlastně ano, na*erete nás oba). Jednak máme interní pravidla, jak postupovat v daných situacích, jednak spolu u kontroverzních projektů komunikujeme jako skupina, takže až na výjimky by se nemělo stávat, že by někdo nechtěl povolit to, co by jiný povolil.
A už si konečně jednou zapište za uši základní kámen pravidel: PRECEDENTY NEEXISTUJÍ!!!


Koukám, že i při schvalování je důležitá jednotnost... Jinak to obcházení vás, retrívrů, mi připomíná malé děti. Co neuspěje u maminky, na to se půjdu zeptat tatínka. A třeba to vyjde;)
Ach jo...
Přeji vám (nám) všem co nejkvalitnější kešky, pevné nervy při schvalování a samozřejmě taky děkuju za vaše "služby" pro GC:D

... jen kdyby to šlo "pípnout" občas i v jinou dobu, než když je Dawe na šichtě a děti v posteli :D:D
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#95 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 15:03

Také přeju novým revírníkům pevné nervy! :) Když čtu (nejenom) tohle vlákno, nějak nechápu ty stálé nářky nad Skupcem a Dark Lordem. Moje spolupráce s nimi byla vždy bez problémů. Nemůžu si stěžovat. Pokud už jsem narazil na nějaký problém při schvalování, byla v tom kolize. Dvakrát se mi stalo, že někdo realizoval podobný nápad ve stejnou dobu na stejném místě. Prostě smůla. Za to reviewer nemůže. Vždycky, když jsem revievera (většinou Skupce) kontaktoval s dotazem ještě před přihlášením listingu k publikaci, pokaždé mi odpověděl v krátké době. Se spoluprací jsem spokojen. :) Prostě nevymýšlejte ptákoviny, seznámte se s pravidly a říďte se jimi. Nebudete mít důvod si na reviewery stěžovat. Jejich role není vůbec lehká.
  • 0

#96 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 15:30

Přejeme novým reviewerům hodně štěstí a pevné nervy se "zakladateli". Jinak s komentáři Dark Loarda nelze než souhlasit; neustále poslouchat nářky tvůrců keší a skřehotat, že ta moje keš je sice jen 30metrů od jiné, ale tamhle v horní dolní to bylo také povoleno...
  • 0

#97 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 15:31

Takze dekuji novym "kostatum" ;) za uz pate FTF a jestli nam Sutech z Moravy utece bliz k domovu, tak moc moc dekuji za dosavadni perfektni sluzby!!!
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#98 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 16:00

DarkLord Reviewra neznám, nikdy jsem ho neviděl a na ulici bych ho nepoznal, pouze jsem s ním komunikoval přes web při zakládání keše. Keš jsem tvořil dlouho, stála hodně fyzické práce a finančních prostředků, dělal jsem ji podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Přesto mě nebyla v původním myšlení schválena. Když mě po absolvování veškerého snažení napsal, že takhle ne, chtělo se mě vše skrečovat, ale s odstupem času? Pravidla jsou od toho aby se dodržovala a ač je krabka ochuzená měl pravdu a tímto mu děkuji za férovou a pravidelnou komunikaci.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#99 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 17:45

I ja bych rad privital nove schvalovace. Predpokladam, ze to nejsou zadni amateri a nazor o urovni vetsiny vlaken tohoto fora uz si davno udelali a nebudou si pridelavat vrasky jeho castym ctenim. Jinak ocenuji Aqualungovu snahu zavdecit se mi publikaci kese na seznamenou 10km od baraku ;-) , ale v posledni dobe davam prednost projizdce na kole pred FTF honem, tak si ji necham jako cil sve dalsi vyjizdky.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#100 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 18:56

Kdyby to byl Akvavit Reviewer, tak bych par tipu mel :) Asi to bude nejaky mladoch, kdyz pouziva slova jako keška a kačer, kazdopadne at se dari!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama