Přejít na obsah


Fotka

nový reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#101 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:28

Vítám nového rewírníka a chtěl bych popřát hodně štěstí. Těší mě že je blízko, je super že začal schvalovat jindy než v pozdních hodinách. Nevím jak se podělí s DL, ale ta jeho dopolední nadílka pár km od školy (7) mi způsobila, že mě svrběla židle pod zadkem, kór když nám poslední dvě hodiny pouštěli film :( být ve škole na kole, je ze mě záškolák :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#102 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:35

BTW: nevím, co se řeší pořád se Skupcem (s tím jsem neměl čest se potkat) a s Darklordem (komunikace s ním byla parádní). Pokud nějaký rewírník neschválí keš, asi k tomu měl důvod a pravděpodobně to konzultoval s ostatními. Co by ale reviewerům ušetřilo práci by bylo, kdyby si každý uživatel mohl alespoň přibližňě zjistit zdali je v lokaci volno...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#103 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:41

Valicek1 napsal/a:
Co by ale reviewerům ušetřilo práci by bylo, kdyby si každý uživatel mohl alespoň přibližňě zjistit zdali je v lokaci volno...

Nějaký nápad jak?
  • 0

#104 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:46

fireman.cz napsal/a:
Nějaký nápad jak?

No jéje, třeba si najdeš všechny multi a mystery poblíž.
  • 0

#105 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 20:49

Crocky napsal/a:

fireman.cz napsal/a:
Nějaký nápad jak?

No jéje, třeba si najdeš všechny multi a mystery poblíž.

A samozřejmě všechny vyřešíš a projdeš. A samozřejmě i mystery, které mohou být až 10KM od finálky?
  • 0

#106 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 21:10

Valicek1 napsal/a:
Co by ale reviewerům ušetřilo práci by bylo, kdyby si každý uživatel mohl alespoň přibližňě zjistit zdali je v lokaci volno...

Jenže takováhle vymoženost nikdy existovat nebude, žejo.
Následně by ještě reviewerům ušetřilo práci, kdyby se kešky v pořádku publikovaly samy od sebe :D

fireman.cz napsal/a:
Nějaký nápad jak?

Co třeba se zeptat někoho, o kom víš, že má okolí odlovené? ;) Ale klidně se můžeš zeptat reviewera, pokud si nejsi jistý.

A já ještě dodám, že pro reviewery by bylo nejvíc dobré a nejvíc by jim ušetřilo práci, kdyby si kačeři, hlavně začátečníci a zakladatelé mysterek, nechali udělat betatest, aby se nestávalo jako se někdy stává, že někdo s šesti nálezy založí mikro keš, souřadnice ukazují o 50 metrů jinam a nakonec se ztratí nebot je na silně frekventovaném místě, a ten dotyčný se pak už k obnově nemá. . .

Crocky napsal/a:
No jéje, třeba si najdeš všechny multi a mystery poblíž.

Blahopřeji ti! Co já bych dal za to, nemít ve svém okolí žádnou multinu nebo mysterku s O5 nebo T5. . .
  • 0

#107 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 21:27

Jenom se chci zeptat, jestli mají noví Revieweři taky nějak přidělené kraje, jak to bylo mezi reviewery dosud, případně jestli se změnily přidělené rajony už stávajících schvalovačů? Já že Aqualung je pražské divadlo, reviewer píše v profilu, že se mu nelíbil nick Praguean Rev., a pak vypálí salvu v Brně. Zatímco několik posledních kousků v Praze pustil výhradně Moravian Reviewer. Kdyby to bylo naopak, tak mi to přijde zcela logické, ale takhle se mi to zdá nějak divné. Nějak nemám v úmyslu pátrat, kdo je kdo, ale možná by nebylo od věci vědět, jestli je Moravian opravdu z Moravy nebo Aqualung z Prahy, aby člověk věděl, jestli dotyčný zná situaci v oblasti, anebo schvaluje na dálku bez místní znalosti. Za případnou odpověd díky.
  • 0

#108 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 22:09

Valicek1 napsal/a:
Co by ale reviewerům ušetřilo práci, by bylo, kdyby si každý uživatel mohl alespoň přibližně zjistit, zdali je v lokaci volno...

Zrovna včera jsem koukal, že to někdo Groudspeaku navrhnul a tento návrh má status under review, tedy nezamítli to hned na začátku a možná o něm budou do budoucna uvažovat. Já jsem tomu dal svůj hlas, protože si myslím, že to není úplně blbý nápad. Reviewerům by to možná trochu práce ušetřilo. Je však otázka na ně, kolik by to bylo. Každopádně by to bylo pohodlnější pro toho, kdo listing připravuje. Nebude muset reviewerům psát a čekat na odpověď.
Pokud to GS jednou zavede, bude to muset dobře promyslet. Určitě by taková funkce měla mít nějaký limit, aby se omezilo, že tímhle způsobem bude někdo hledat finálovky mysterek a mutikeší.
  • 0

#109 zuzzan

zuzzan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2011 - 1:02

Aqualung je rychlej jako blesk. Hodinu od umisteni nove kese a zadosti o publikaci byla kes publikovana. Diky, diky moooc :D
  • 0

#110 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2011 - 5:33

Benjo5 napsal/a:
Jenom se chci zeptat, jestli mají noví Revieweři taky nějak přidělené kraje, jak to bylo mezi reviewery dosud, případně jestli se změnily přidělené rajony už stávajících schvalovačů? Já že Aqualung je pražské divadlo, reviewer píše v profilu, že se mu nelíbil nick Praguean Rev., a pak vypálí salvu v Brně. Zatímco několik posledních kousků v Praze pustil výhradně Moravian Reviewer. Kdyby to bylo naopak, tak mi to přijde zcela logické, ale takhle se mi to zdá nějak divné. Nějak nemám v úmyslu pátrat, kdo je kdo, ale možná by nebylo od věci vědět, jestli je Moravian opravdu z Moravy nebo Aqualung z Prahy, aby člověk věděl, jestli dotyčný zná situaci v oblasti, anebo schvaluje na dálku bez místní znalosti. Za případnou odpověd díky.

Situace skutečně spěje ke stabilizaci stavu, ale ještě chvilku vydržte. Opravdu by bylo ideální, aby každý kraj měl svého reviewera se znalostí místních poměrů, ale to bychom už toho chtěli moc. Stejně se nikdy nevyhneme stavu, že si budeme vzájemně vypomáhat ve všech krajích.
  • 0

#111 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 8:33

zuzzan napsal/a:
Aqualung je rychlej jako blesk. Hodinu od umisteni nove kese a zadosti o publikaci byla kes publikovana.
Diky, diky moooc :D

moravian je rychlejší :)

doufám, že jsem si to teď u aqualunga nep***l ;)

  • 0

#112 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 11:49

Já musím nové reviewery pochválit, pěkně jim to jde... :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#113 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 11:53

honny napsal/a:
Já musím nové reviewery pochválit, pěkně jim to jde... :)


No.... neprechvalme... vcera to zase piplo na Kladne kdyz jsem byl v Hradci. :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#114 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 13:26

A hlavne ten budicek v nedeli o pul sedme rano! :)
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#115 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 13:33

Mně se to líbilo, je to něco nového, nezvyklého. Sice sem spal dál, ale pěkný. :D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#116 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 13:39

Dneska? Myslíš jednu nejmenovanou kešku v okolí Sentic? Chtěl jsem vyrazit, už jsem byl hodinu vzhůru ale jsem cyklo a tak než bych ujel těch 10 KM, xTF by byli v tahu.. Každopádně funkci reviewerů ještě prověřím :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#117 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 13:52

Valicek1 napsal/a:
Dneska? :D

multinka v centru Brna, v době kdy normální kačeři ještyě vyspávají
  • 0

#118 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 7:03

KaMo_cz napsal/a:

zuzzan napsal/a:
Aqualung je rychlej jako blesk. Hodinu od umisteni nove kese a zadosti o publikaci byla kes publikovana.
Diky, diky moooc :D

moravian je rychlejší :)

doufám, že jsem si to teď u aqualunga nep***l ;)

Včera mi Aqualung vypustil novou keš za 7 min poté, co jsem pustil listing ke schvalování. Úplně mi to vyrazilo dech a samozřejmě potěšilo. Dík!
  • 0
Proboha, co tady dělám? Proč sem lezu? Je tady přece keš!

#119 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 7:50

Včera mi Aqualung vypustil novou keš za 7 min poté, co jsem pustil listing ke schvalování. Úplně mi to vyrazilo dech a samozřejmě potěšilo. Dík!


Je to všechno jen o náhodě, kdy se náhodou objevím u počítače. Nebo měla keška něco společného s vodou ;)
  • 0

#120 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 9:00

Aqualung Reviewer napsal/a:

Včera mi Aqualung vypustil novou keš za 7 min poté, co jsem pustil listing ke schvalování. Úplně mi to vyrazilo dech a samozřejmě potěšilo. Dík!


Je to všechno jen o náhodě, kdy se náhodou objevím u počítače. Nebo měla keška něco společného s vodou ;)

Taky mne to napadlo, měla, že :D
  • 0
Proboha, co tady dělám? Proč sem lezu? Je tady přece keš!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama