Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#121 Gimli2

Gimli2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 0:27

Potvrzuju chybu, kterou hlasil zz-som (http://www.geocachin...ts/ggstat_2.jpg) z verze ggstatu z 25. 5. 2011. Aneb rozbaleny ggstat nenajde URI.pm. Verze beta ze 7. 5. 2011 funguje. Oboji testovano na winXP+sp3.

Zkousel jsem s tim chvili laborovat, rozbalil si obe verze a zkoumal obsah. Trochu se menily jak runtimeove dllka perlu, tak pribylo i par novych skriptu. Promblem tusim nekde v inc/lib/http/Config.pm nebo v nejakych obecnych cestach (manifest?) inicializovanych pri rozbalovani a spousteni ggstat.exe

Zde jsou kdyztak obe zkoumane varianty behovych "chrootu" obou ggstatu:
http://gimli2.gipix....-133-decomp.zip
http://gimli2.gipix....a133-decomp.zip

Gimli2

btw: A jeste jeden dotaz, perl jsem nikdy nezkoumal podrobneji (ocekavam chovani k balickum jako v jave):
Kdyz jsem v nejakym balicku, napr.: package URI::WithBase; tak musim jeste vevnitr explicitne rikat, ze pouziju namespace "XYZ", napr.: use URI;
  • 0

#122 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 16:45

Upgradoval jsem compiler, tak se mozna par drobnosti zmenilo. Zrejme asi stahujete odkazy z externich stranek, takze si to docasne zakomentujte. Ja sice pouzivam LZW.Simple, nicmene to asi pouziva ten problemovy URI.pm. Normalne by se mely pri "kompilaci" pribalit vsechny potrebne moduly, coz se asi v tomto pripade nestalo. Tak jsem ho frknul natvrdo do definic, tak se snad korektne pribali v dalsi verzi.
  • 0
MaFa

#123 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 22:43

Stejne jako se 8.5 ptal ja05 (http://www.geocachin...451#post_277451)
Ggstat, respektive Autostat mi pri snaze generovat statistiky hazi chybu - Chyba Ggstatu: Databaze neni definovana...
Uz se mi to stalo nedavno, ale pomohl update Autostatu a GgStatu. Nyni uz zadna nova verze neni, tak badam cim to je.
Zapnul jsem v Autostatu diagnosticky rezim abych videl s jakymi parametry se Ggstat spousti. Radek vypada takto:
"script\GgStat\GgStat.exe" -d "geoget.db3" -o "script\AutoStat\last\GgStats.html" -t "script\AutoStat\templates\GgStatTemplate.cz" -x 50.000000 -y 14.000000 -c "Tommu"
To vypada dobre.
Kdyz jsem GgStat zkusil spustit z komandlajny tak to vypsalo tuto chybu:
Can't locate URI.pm in @INC (@INC contains: CODE(0xcad354) CODE(0x121d2ac) CODE(0x1212c0c)) at (eval 33) line 3.
Compilation failed in require at HTTP/Request.pm line 3.
Compilation failed in require at LWP/UserAgent.pm line 10.
BEGIN failed--compilation aborted at LWP/UserAgent.pm line 10.
Compilation failed in require at LWP/Simple.pm line 26.
BEGIN failed--compilation aborted at LWP/Simple.pm line 26.
Compilation failed in require at script/GgStat.pl line 17.
BEGIN failed--compilation aborted at script/GgStat.pl line 17.

Zkusil jsem nahradit GgStat.exe za starsi verzi (mel jsem schovanou 1.1.29) a s tou se statistiky vygenerovaly bez problemu.
  • 0

#124 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 6:17

Kdyz GgStat tvrdi, ze nema databazi, tak bych mu veril. Podle prikazoveho radku to predava databazi geoget.db3, coz mi pripada spravne. Takze bude hyba jinde. Nemas nahodou DATADIR zanoreny nekde v Program Files? Evidentne sposutis z prikazove radky jiny GgStat nez spousti Autostat. Kdyby i Autostatem spousteny GgStat hlasil chybu pri prekladu (Can't locate URI.pm ...), nemohl by nahlasit chyby databaze. O chybe s prekladem se vi, do jeji opravy zajim pouzij verzi 1.33 beta. Zkontroluj si instalaci GeoGetu a umisteni DATADIRu a musi to chodit. Preinstalovani nic neresi, chybnou konfiguraci tim nezmenis.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#125 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 6:57

Napis presne celou cestu kde mas nainstalovany Geoget a kde mas Datovy adresar.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#126 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 8:21

Geoget mám nainstalovaný standardně v Program Files a databáze je pak v adresáři data: "c:\Program Files\GeoGet\data\geoget.db3". Jak mi ale vysvětlíte to, že když jsem GgStat.exe, který je zase standardně zde: "c:\Program Files\GeoGet\data\script\GgStat\GgStat.exe" nahradil starší verzí exe souboru, tak to již fungovalo. Spouštěl jsem to zase stejně z Autostatu.
  • 0

#127 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 8:38

Principielne data nemaji co hledat v Program FIles adresari. Tak jak to mas nainstalovane, je to chybnou volbou instalace - instaloval jsi GG v prenosnem rezimu, ale na pevny disk! Neni to problem GeoGetu ani GgStatu, je to problem Windows, ketre uzivateli omezuji do nekterych adresaru pristup. Starsi verze GgStatu mohla fungovat proto, ze je sesnavena jinym zpusobem nez nova - MaFa to tu ve foru jiz vysvetloval, tak se na to podivej, pokud te to zajima.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#128 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 8:46

Ano mám to tak nainstalované naschvál, abych to v případě potřeby celé vzal a nahrál na přenosný disk případně na jiný počítač a nemusel řešit, kde všude se nacházejí data. Mám Windows XP a jsem ve skupině administrátorů, takže přístup mám všude bez problémů. Před 14 dny to fungovalo a od té doby jsem s Geogetem a jeho konfigurací a pluginy nic nedělal.
  • 0

#129 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 9:00

To je tedy pekny blabol. V jakekoli instalaci snadno preneses vse na neco jineho - jiny disk, jiny pocitac, ... Staci vzit cely datovy adresar a ten prekopirovat na nove misto, kde jej ocekava jina instalace GeoGetu. Prenosna instalace je prenosna proto, ze se ocekava instalace na prenosne medium! Michat dohromady data s programy je tragicky nesvar, ktery zavedl Microsoft a skryva to tim, ze proste nektere casti a adresare nastavuje jako neviditelne. A rozhodne nejde rict, ze administratorska prava tuto hruzu nejak uspokojive resi. Jen je to jeste horsi. Neni nejmensi duvod v tomto pokracovat. Takze doporucuju korektni instalaci (program do Program Files a data kam si zamanes nebo prenosny rezim, ale ne do Program FIles). Pred novou instalaci doporucuju nekam ulozit obsah DATADIRu a pak to prekopirovat na nove misto. Je to otazka tak maximalne na 5 minut! To je rozumne investovany cas.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#130 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 9:51

No tak jsem to tak udělal. Znova nainstaloval Geoget s daty v adresáři Dokuments and Setings... A co myslíte? Měl ho tam. Ta chyba je tam pořád. Když vyměním GgStat.exe za starší, funguje to.
  • 0

#131 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 9:56

A ctes to, co pisu? Psal jsem, ze mas pouzit GgStat verze 1.33 beta, ze ta ostra verze obsahuje chybu kompilace exe. To preci nijak nesouvisi s instalaci GG. Ta tvoje instalace byla spatna z principu, ne funkcne (i kdyz na vyssich Win to ani neni funkcni).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#132 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 10:20

No celou dobu tvrdíš, že je to chybou instalace a že GgStat nemůže hlásit chybu databáze:

gord napsal/a:
Kdyz GgStat tvrdi, ze nema databazi, tak bych mu veril. Podle prikazoveho radku to predava databazi geoget.db3, coz mi pripada spravne. Takze bude hyba jinde. Nemas nahodou DATADIR zanoreny nekde v Program Files?

Evidentne sposutis z prikazove radky jiny GgStat nez spousti Autostat. Kdyby i Autostatem spousteny GgStat hlasil chybu pri prekladu (Can't locate URI.pm ...), nemohl by nahlasit chyby databaze.

...


Samozřejmě, že betu jsem tam dal a funguje.
  • 0

#133 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 10:36

Ale vubec ne. Moje prvni odpoved obsahuje zminku o zname chybe. Vse ostatni je reseni jineho problemu a to chybne instalace. To jsou dve ruzne a na sobe nezavisle veci. Dulezite je, ze ted to mas spravne a funguje ti to. Takze jsme se nakonec domluvili a dal bych se v tom nevrtal.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#134 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:49

Mám problém s Nálezy podle okresů. Dnes jsme našli nějaké keše v okrese Rychnov nad Kněžnou. V GeoGetu je tag CZ okres vyplněný správně, ale ve vygenerované mapě se nálezy v tomto okrese nezobrazí (jako kdybychom tam nic nenašli). Když jsem okres v Geogetu změnila na jiný (přepsala jsem to třeba na Sokolov, kde žádný nález nemáme), tak se v mapě ten jeden nález v Sokolově v pohodě zobrazil. Už jsem to asi třikrát vymazala a znova projela Dividerem, ale pořád nic. Nevíte někdo, v čem je zakopaný pes?
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#135 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:56

A nemas problem s temi okresy, ktere maji v nazvu diakritiku?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#136 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:02

S ostatníma ne, třeba České Budějovice jsou úplně v pohodě. A ty nálezy, co se mi nezobrazují v RK, tak se ale zobrazují v Královéhradeckém kraji (tam problém taky není). Paseku dělá jen ten jeden okres...
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#137 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:04

A teď koukám, že v konzole chyb mi to hlásí toto: ~~~ 7/5/2011 9:57:42 C:\GeoGet\data-gasp\script\AutoStat\AutoStat.ggp.pas ~~~ [Hint] C:\GeoGet\data-gasp\script\AutoStat\AutoStatLibGcCz.pas(10:3): Variable 'CZKRAJE' never used [Hint] C:\GeoGet\data-gasp\script\AutoStat\AutoStatLibGcCz.pas(10:3): Variable 'CZOKRESY' never used
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#138 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:08

Opravdu mas od vseho aktualni verze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#139 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:17

Jj, mám vše aktuální, raději jsem to znova kontrolovala. Zkusím to ještě celé přeinstalovat, ale až ráno. Pak dám vědět, zda to pomohlo.
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#140 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:24

Nic nepreinstalovavej. Kdyz kliknes na ikonu AutoStatu, tak se ti pusti okno a v jeho zahlavi je jaka verze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama