Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#161 Zilin

Zilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 0:19

A jak bych si měl nově dotáhnout listingy založených keší? Autostat si to dělá sám, ne? BTW ona to nebyla zas tak úplně adopce, spíš jsem přebral pod svůj účet keš své dru(a)hé polovičky, protože ona se o ní nebyla schopna starat a neměla čas odpovídat na otázky kačerů, které logicky přicházely přes profil na její mail. Nápad se šifrou je můj, ona to pak jenom překopala na výsledné souřadnice, takže jsem si to stejně vyluštil po prvních lovcích. To už je ale celkem jedno...
  • 0

#162 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 0:33

Přebral pod svůj účet ? Co to znamená ? Když ji na GC.COM vidím pod tebou, tak musela proběhnout standartní adopce z hlediska GC.COM. Koho vidíš jako autora v Geogetu v seznamu keší ? Možná bych ji zkusil úplně vymazat a pak ji nechal znovu dotáhnout. Možná, že HaLuMa by poradil ještě něco jiného.
  • 0

#163 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 17:25

Stále ještě není možnost zobrazit mapy regionů pro Francii, Itálii a Španělsko jako pro Německo a Rakousko? Nebo dělám někde chybu? FindsByCountyMap none nefunguje
  • 0

#164 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 18:00

Chybu neděláš, takové mapy zatím neexistují. Dostupné mapy najdeš na http://www.geocachin...tat/manual.html. Vlákno týkající se mapy nálezů http://www.geocachin...ort=&rowstart=0.
  • 0
MaFa

#165 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 20:40

dr.vota napsal/a:
Stále ještě není možnost zobrazit mapy regionů pro Francii, Itálii a Španělsko jako pro Německo a Rakousko?
Nebo dělám někde chybu?

FindsByCountyMap none
nefunguje


To je jednoduché. Je popsán postup podle kterého se dají vytvořit další mapy. Tak jako já jsem udělal mapy Maďarsko a Rakousko.
  • 0

#166 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:28

Mám dostaz. Dají se za pomoci FOUNDPREFIX načíst třeba 2 skupiny keší? Píšu skript na import opencachí a tam mají 3 typy prefixu (OC, OZ a OX). Tak aby se daly generovat statistiky pro geocaching a opencaching zvlášť, to už mám jakštakž ošefovaný, ale nezvládá to dat všechny opencache dohromady. A do další DB se mi to dávat nechce, protože bych musel upravit další skripty :( Je teda nějaká možnost?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#167 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:40

Podle me muzes napsat jen O. Pak to bude brat vsechny body zacinajici na O a to je presne to, co potrebujes.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#168 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 13:01

díky, zkusím
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#169 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 13:39

Všechny po delší době zdravím, a zase bych poprosil o radu - a jako vždy nevím jestli jsem ve správném vláknu. Rád bych si ve statistikách generovaných z GeoGetu přes Autostat rozdělil milníky do dvou tabulek = jednu tabulku standardně = např. každá 200 keš, druhou tabulku definovanou výčtem keší (např podle GC kódu). Vím že je to možné dát do jedné tabulky, tak to v této chvíli mám, ale nějak mi připadá že by se mi to líbilo víc takto rozdělené. Neměl byste někdo radu jak na to? Abych předešel oblíbené radě ve stylu "hledej šmudlo" :-), prohlašuji že jsem prošel historii vláken souvisejících s GG a nikde jsem na řešení tohoto problému nenarazil. A dále prohlašuji že opravdu, ale opravdu nemám nejmenší tušení jak do toho, protože jsem už několik pokusů jak to udělat zkusil, a buď se mi objevila stejná tabulka 2x, nebo se mi neobjevila žádná. Díky moc za dobrou radu
  • 0

#170 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 13:50

Napada me uzivatelsky definovana tabulka, v ni muzes mit prakticky cokoliv. A ke kazde kesi, kterou tam chces pridat urcity tag. No a pak tu tabulku naplnit kesmama dle toho tagu. To by mozna mohlo fungovat :) P.S. jeste me napada, v template je moznost primo definovat ktera kes bude milestone, ale to je asi zbytecne slozite pri pravidelnem pridavani.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#171 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 14:01

Ano, to bude fungovat urcite. Je otazka, zda neexistuje jednodussi cesta. Nemam vyzkousene, zda je mozne nastavit milniky (prikazy MILESTONESTEP, MILESTONENUMS a MILESTONECACHES) i mimo inicializacni cast Template souboru. Zkousel jsi to?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#172 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 14:12

Zkusil jsem to nějak poskládat v inicializační části, ale pak jsem se vždycky dostal do stavu, kdy mi to udělalo dvě stejné tabulky ve kterých bylo všechno. dal jsem tam MILESTONESTEP a MILESTONECACHES mimo inicializační část jsem to nezkusil, přiznám se že jsem si myslel že by to spadlo a nic nedělalo . můžu vyzkoušet
  • 0

#173 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 14:17

Urcite to nespadne, spis bych rekl, ze to ty prikazy bude ignorovat. Stacilo by kouknout do zdrojaku ... ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#174 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 14:24

No tak to opravdu nepadá, ale pokud to není i v inicializační části, tak to ignoruje, pokud to v ini části je, tak jsou 2 tabulky. Kouknout do zdrojáku ... to bych mohl, ale v mém případě je to jako když si chci přečíst dopis ve svahilštině Budu tedy dál experimentovat, a pokud někdo něco geniálně jednoduchého neobjeví, tak asi zůstanu ve stavu současném.
  • 0

#175 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 14:30

Ja myslel - kouknout do zdrojaku, aby se to nemuselo zkouset :) Ja to v podstate ocekaval. Takze nejjednodussi z toho, co me napada, je opravdu generovani vlastni tabulky podle TAGu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#176 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 16:10

Tak jsem se zase něco naučil - v uživatelské tabulce přes Tagy to funguje a já mohu jít sportovat Díky za
  • 0

#177 SpeedyCzech

SpeedyCzech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2011 - 17:10

Zdravim. Snažím se z programu GeoGet vycucnout statistiky svých pokladů. Je tu někdo, kdo by měl ICQ/Skype a dokázal mít na mě dost nervů? Jsem absolutní začátečník s tímto programem, proto prosím o pevné nervy. Díky s pozdravem SpeedyCzech (293074771, skype "speedy-cr")
  • 0

#178 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2011 - 17:29

no nastavovani vzhledu statistik presne dle gusta je trochu vyssi divci, ale jinak staci stahnout a spustit GgStat, pripadne ho poustet pomoci treba AutoStatu, kterej dela jeste neco malo navic.
http://geoget.ararat...r:skript:ggstat - dela statistiky
http://geoget.ararat...skript:autostat - pomaha spoustet GgStat
http://geoget.ararat...ript:ggstattune - muzes zkusit pro upravu sablony, podle ktere se statistiky delaji

pokud by to na tebe bylo slozite a netrvas na tom mit svoje vlastni vychytany tabulecky na co te napadne (kesky ktery jsem nasel za tmy a za svetla...) tak klidne sahni po nejakem jednoucelovem reseni..
  • 0

#179 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2011 - 21:12

mikrom napsal/a:
no nastavovani vzhledu statistik presne dle gusta je trochu vyssi divci, a za svetla...) tak klidne sahni po nejakem jednoucelovem reseni..

... už to má v pořádku
  • 0

#180 SpeedyCzech

SpeedyCzech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2011 - 11:48

Díky kačerovi Arne1 mám tak dokonalé statistiky, že sem je snad ani takhle dokonalé nikdy nikde neviděl :-) Děkuju ještě jednou veřejně předevšemi, a statistiky u mě na profilu jsou jen a jen tvou zásluhou. :-) Díky :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama