Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#201 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 19:12

někde je chyba...mně to na mapě Švédska nevybarvilo ten nejjižnější kraj, v tabulce mám nalezeno Vastra Gotaland i Skane, a na mapě bílo, kde je chyba?

Podle http://www.geocachin...tat/manual.html jsou ve Svedsku kraje Gotland, Västra a Skane, ty je tam mas trochu jinak. Buď byla změna na webu gc.com, nebo to máš špatně. Na korekci můžeš použít příkaz
DEFINECOUNTY MM Skåne


  • 0
MaFa

#202 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 19:39

MaFa napsal/a:

někde je chyba...mně to na mapě Švédska nevybarvilo ten nejjižnější kraj, v tabulce mám nalezeno Vastra Gotaland i Skane, a na mapě bílo, kde je chyba?

Podle http://www.geocachin...tat/manual.html jsou ve Svedsku kraje Gotland, Västra a Skane, ty je tam mas trochu jinak. Buď byla změna na webu gc.com, nebo to máš špatně. Na korekci můžeš použít příkaz
DEFINECOUNTY MM Skåne

jak se importovalo, tak to tam mám. Takže podle gc.com např.
GC78E5 Skåne, Sweden
GC1WYP9 Västra Götaland, Sweden
takhle to teď je na webu, takže asi by to chtělo upravit tabulky, aby to bylo systémové...
P.S: koukám teď ještě do GG, tam je v "území" napsáno "Skane" bez kroužku, tak to už nechápu, kde se to bere do té tabulky ve statistice v profilu?
  • 0

#203 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 19:57

Ono je klidne mozne, ze to GG ma v databazi s tim krouzkem. Databaze je v unicode, nicmene zobrazovani nekterych veci v geogetu unicodove neni. Takze pri tom zobrazovani to muze prijit o ten krouzek. Nicmene v datech stale muze byt.
  • 0

#204 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 20:46

No jo, takže si to zatím ručně oprav. Až budu mít někdy v dohledné době čas, tak se na to podívám. Ale brzo to nebude, jsem čerstvě po stěhování, takže na hraní čas nemám. Stěží mám čas na trochu toho internetu.
  • 0
MaFa

#205 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 21:00

MaFa napsal/a:
...Na korekci můžeš použít příkaz
DEFINECOUNTY MM Skåne

kam přesně by se to mělo vložit?
  • 0

#206 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 21:03

Kamkoliv před řádek START.
  • 0
MaFa

#207 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 21:50

Ahoj, nevite nahodou jak zaridit aby to TABMENU bylo sirsi, tj. aby se do nej ty statistiky vesly? Viz obrazek. Diky
  • 0

#208 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 6:15

Zmenit nastaveni celkove sirky statistiky (prikaz WIDTH) a pak pripadne podle toho upravit jednotlive sirky za prikazy SPLIT. Doporucuju WIDTH=710 az 720, rozhodne ne sirsi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#209 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 9:08

Ja mam WIDTH 950 a prijde mi ze on to ignoruje a sirku nastavi na cca 500. At menim WIDTH jak chci, tak to vypada porad stejne...Pritom jeste pred par mesici mi to fungovalo a v TEMPLATU jsem od te doby nic nemenil...
  • 0

#210 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 19:34

No tech 950 je prave moc, gc.com to omezuje na 750, musis bud zmensit ty grafy, nebo je dat pod sebe.
  • 0
MaFa

#211 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 19:37

michal_a_jana napsal/a:
Ja mam WIDTH 950 a prijde mi ze on to ignoruje a sirku nastavi na cca 500. At menim WIDTH jak chci, tak to vypada porad stejne...Pritom jeste pred par mesici mi to fungovalo a v TEMPLATU jsem od te doby nic nemenil...


POdívej se, co jsem tady psal 30. září. Není to ještě tak dávno abych se musel opakovat.
  • 0

#212 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 20:12

MaFa napsal/a:
No tech 950 je prave moc, gc.com to omezuje na 750, musis bud zmensit ty grafy, nebo je dat pod sebe.


Nj jenze ja to vubec nemam na gc.com, mam to na http://michalhejl.wz...et/GgStats.html

Zmensit grafy...to je ale silenej opruz mit sirku 750 na monitoru 1920...to mam 2/3 monitoru bily.
  • 0

#213 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 21:04

dr.vota napsal/a:

MaFa napsal/a:
...Na korekci můžeš použít příkaz
DEFINECOUNTY MM Skåne

kam přesně by se to mělo vložit?

tak konečně:

DEFINECOUNTY MM Skåne
DEFINECOUNTY OO Västra Götaland

# Začátek definice statistik
START

ale začalo to fungovat, až když jsem přehodil vstupní kodování na

# Vstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8)
#INCODING cp1250
INCODING utf-8

(to mi teda dalo)
  • 0

#214 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 8:38

Nj jenze ja to vubec nemam na gc.com, mam to na http://michalhejl.wz...et/GgStats.html

No jo, jenomze kdyz to nemas v profilu, tak si tam musis pridat HTML hlavicku a paticku, jinak ta stranka neni validni a browser si to prekope po svym.

ale začalo to fungovat, až když jsem přehodil vstupní kodování na

No jo, to mi nedoslo, ty prehlasky asi v cp1250 jsou, to a s krouzkem si nejsem jistej.
  • 0
MaFa

#215 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 10:03

MaFa napsal/a:
No jo, to mi nedoslo, ty prehlasky asi v cp1250 jsou, to a s krouzkem si nejsem jistej.


Jistej si můžeš být - na 111% tam

00C5 LATIN CAPITAL LETTER A WITH RING ABOVE
00E5 LATIN SMALL LETTER A WITH RING ABOVE

není - není k tomu žádný důvod.

Pro HTML existují entity & Aring a & aring

Tento znak je v 8-bitovém prostředí součástí ISO-8859-1 (WIN-1252) a pak ISO-8859-4 (WIN-1254), ISO-8859-9, ISO-8859-10
  • 0

#216 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 21:24

MaFa napsal/a:

Nj jenze ja to vubec nemam na gc.com, mam to na http://michalhejl.wz...et/GgStats.html

No jo, jenomze kdyz to nemas v profilu, tak si tam musis pridat HTML hlavicku a paticku, jinak ta stranka neni validni a browser si to prekope po svym.


Tak uz jsem to vyresil, problem nebyl v hlavicce (ta uz tam byla), problem byl v odkazu na CSS uzivatele DrakMrak a ta sirka panelu byla natvrdo nastavena v tom CSS a ma prednost predtim co se nastavi v WIDTH.
  • 0

#217 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 21:49

Ty mapy okresu Rakouska mi stale nefungujou ani ve verzi 1.1.33. Je chyba u me a nebo rakouske okresy nejsou v pluginu zatim stale podporovany? Diky
  • 0

#218 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 22:17

michal_a_jana napsal/a:
Ty mapy okresu Rakouska mi stale nefungujou ani ve verzi 1.1.33. Je chyba u me a nebo rakouske okresy nejsou v pluginu zatim stale podporovany? Diky


Okresy Rakouska stále jen seznam. Nějak ted nebyl čas...
  • 0

#219 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 17:47

Hezky vecer,
snazim se uz dlouho prijit na to, proc mi nefunguje vkladani HTML kodu do statistik.
Pokud napisu prikaz INCLUDEHTML utf-8 http://localhost/...<cesta ke skriptu>....php (pripadne s kodovanim cp1250), tak se vlozeni nepovede a dalsi generovani statistik selha. Do profilu jde jen vse pred timto prikazem.
Pokud napisu pouze INCLUDE http://... nebo INCLUDEHTML http://... (bez kodovani), taky se nic nevlozi, ale generuje se dal.

Cim to muze byt?
Vse mam aktulani, GgStat + Autostat. PHP je v poradku, samostatna stranka se na localhostu zobrazuje v pohode. Diky predem za pomoc
  • 0

#220 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:19

no ja bych videl prvni problem v tom PHP.. kdyz to zkusis s HTML, tak to 100% pujde, ale s PHP nevim nevim.. :/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama