Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#241 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 18:52

A co ti v tom Gorde brani? Zrovna nedavno jsem dr.votovi ten prikaz vysvetloval:

DEFINECOUNTY Umožňuje definovat kód kraje pro mapu kraje, například pro novou mapu
DEFINECOUNTY kód jméno kraje
DEFINECANTON Umožňuje definovat kód kraje pro mapu okresu, například pro novou mapu
DEFINECANTON kód jméno okresu

jmeno mapy se zadava primo, takze vyuziti vubec nic nebrani. Takze to co ty pozadujes je uz davno implementovano, skoro bych rekl ze pred mnoha lety :), jo verze 1.1.27 z kvetna 2010.
  • 0
MaFa

#242 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 19:06

Ano, ano, uz mlcim. Zapomnel jsem na tuto moznost, takze beru zpet, cervenam se a kaju jak nejlepe umip. Tim padem staci udelat vhodny soubor a includovat ho do sveho template (to by mel Sobik zvladnout). Tento soubor je pak mozno sdilet mezi uzivateli. Idealni reseni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#243 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 19:45

MaFa napsal/a:
A co ti v tom Gorde brani? Zrovna nedavno jsem dr.votovi ten prikaz vysvetloval:

DEFINECOUNTY Umožňuje definovat kód kraje pro mapu kraje, například pro novou mapu
DEFINECOUNTY kód jméno kraje
DEFINECANTON Umožňuje definovat kód kraje pro mapu okresu, například pro novou mapu
DEFINECANTON kód jméno okresu

jmeno mapy se zadava primo, takze vyuziti vubec nic nebrani. Takze to co ty pozadujes je uz davno implementovano, skoro bych rekl ze pred mnoha lety :), jo verze 1.1.27 z kvetna 2010.

Fajn, jaký je rozdíl mezi definecounty a define canton pro mapu Prahy? Jak to propojím s tagem ve kterém jsou příslušné hodnoty? Jestli to chápu, tak by to mělo být takhle nějak?
DEFINECANTON 03 Praha 3
ale v tagu mám hodnotu Praha 3 a ne 03... to se nějak převezme?
  • 0

#244 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 21:38

Fajn, vložil jsem do template toto:
ReadCanton CZ~Mestska~cast PAmesto
FindsByCantonMap Flags:N Nálezy Praha
a výsledek je...
"Některý z parametrů byl zadán špatně..." Prosím o radu, co je na tom špatně.
  • 0

#245 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 7:34

Mapa se negeneruje z toho důvodu, že v parametru chtm není definováno nic. Jakmile tam dopíšu PAmesto tak vše běhá jak má.
Jakmile se vyřeší vložení tohoto parametru, pak se bude mapa zobrazovat dobře.
  • 0

#246 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 7:52

Je to tak. Budu muset lehce modifikovat kod.
  • 0
MaFa

#247 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 8:49

Něco z mého soudku :-)
Mám problém se spouštěním statistik na W7/32 nějakou dobu mi to fungovalo ale teď už prostě nic ani verze 32, ani beta ani 33 prostě to končí stejně pořád neřád...
takže jsem se s Gordem pustil trochu do hrabání se v kódu jak ggstatu tak ggsexpr a nejsme z toho moudrý problém je v otevírání pluginů a končí chybou: Plugin error - Bad file descriptor
Problém je někde zde (od řádku 2109):
if (/^\s*INCLUDE_TEMPLATE(\s+)(.*)/) {
      $file = encode ($incoding,$2);
      $TEMPLATE++;
      if (open ($TEMPLATE, '<' . $file) && ($TEMPLATE < 200)) {
         ReadTemplate($TEMPLATE);
      } else {
         printStatus("Template $file cannot be opened.");
      }
      $TEMPLATE--;
    }
konkrétně při Otevírání pluginu dojde k této chybě a do ggsexpr už se to nedostane !! zatím netuším naprosto proč. Doma na Vista/32 vše funguje korektně a bez problému
pokud skusím perlem načist ten plugin jen tak (text) tak vše funguje vpořádku takže v souboru to není...
Pak pokud už to někdo nezmínil ve verzi 33 se nějak divně chovají šířky jednotlivých grafů tabulek a podobně pokud jich tam je víc a různě se mění dvě vedle sebe pak zase jedna a tak pořád dál tak dost často se ty šířky nějak rozhází....

problém by mohl být např tady (ř. 4230):
puvodne (1.32) byl radek:
    printHTML "  <tr><td rowspan='9'>\n" ;


ted ()1.33) je:
    printHTML "  <tr><td rowspan='9' style='width: ${$widthimgtable}px;'>\n" ;

v těch dolarech v tom posledním asi... B)
asi bych se obrátil na Gorda má některé ty HTML věci vychytané...
mě trápí víc ten problém s tím pouštěním kdy na některých počítačích XP. Vista/32, to jde W7/32 to nejde při stejné konfiguraci všeho !!!!

jo ještě jeden zátes dělení nulou při nulovém počtu logu na vlastní keší - né moc časté ale je to tam....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#248 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 9:04

zajímavá je ještě chyba:
Malformed UTF-8 character (UTF-16 surrogate 0xd8ab) in split at D:\GeoGet\data\script\GgStat\GgStat.pl line 2952, <100> line 155.
která mi vyskakuje když si to pouštím přímo v perlu na W7/32 B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#249 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 13:22

MaFa napsal/a:
Je to tak. Budu muset lehce modifikovat kod.

Předem díky.
  • 0

#250 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 15:47

ještě k tomu Bad descriptoru padá to v podprogramu:
sub CallPlugin

zde:
my $name = "\"" . $PluginCommand . "\" -c \"" . sprintf "$PluginFile\" 2>&1" ;
  open (PLUGIN, "$name |") or printStatus("Plugin error - $!") && return;

přičemž temp soubor je vytvořen obsah vypadá vpořádku, i parametry které vstupují do toho OPEN se zdají vpožádku ale tady to vyvolá ten "BAD DESCRIPTOR" dál to neprojde a nedojde k otevření....

zkoušel jsem všechno možné i nemožné a nic.... (ale PERL zrovna není můj kobyl) ;)
zkoušel jsem i práva na adresářích zdá se to také vpořádku navíc chyba Bad file descriptor je spíše chybou týkající se buď otevírání souboru který je nepřístupný nebo pokus otevřít soubor určený pro zápis jako soubor pro čtení nebo naopak aspoň tolik sem vydoloval z netu...

opět podotýkám na VISTA/32 chodí bez potíží na W7/32 ani náhodou - spouštěno z přenosného disku beze změn...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#251 geonova

geonova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 21:34

Mám tentýž problem. Na Win7/32 mi statistiky už nějaké tři čtyři týdny nejdou. nevím proč... podařilo se mi to jen pod administrátorským účtem, ale kvůli tvorbě statistik se mi nechce se přepnat... dříve to šlo bez problémů.
  • 0

#252 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 21:42

mně asi tak stejnou dobu.... buď se něco změnilo nějakým updatem nebo nevím ale dřív to šlo... a ani při rozkuchání perlového programu netuším co by to vlastně mohlo dělat skončí to viz výše chybou při otvírání vlastního pluginu... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#253 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 21:47

Doporučuju zakomentovat všechny includy jako badges, ikonky a podobně. Mě to na W7 bez těhle vylomenin funguje bez problémů. Jinak ggstat se od května neměnil, takže 3 týdny staré problémy musí být z jiného zdroje.
  • 0
MaFa

#254 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 22:01

hlasim, ze me vse funguje porad bez potizi, jak ja to delam? :D
  • 0

#255 geonova

geonova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 22:35

Když si smažu C:\Users\*****\AppData\Local\Temp tak AutoStat jde ;-) ... asi jsem na to přišel...
  • 0

#256 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 23:06

geonova: tohle by mel ale AutoStat umet delat sam, pokud je to v nastaveni zapnuto
  • 0

#257 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 23:08

MaFa napsal/a:
Doporučuju zakomentovat všechny includy jako badges, ikonky a podobně. Mě to na W7 bez těhle vylomenin funguje bez problémů. Jinak ggstat se od května neměnil, takže 3 týdny staré problémy musí být z jiného zdroje.

lol jenže o tyhle fičuroviny zrovna jde :-) navíc ve Vistách to chodí jak víno...
nevím jak dlouho ty problémy mám ale tak měsíc určitě možná o kus víc ....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#258 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 23:09

geonova napsal/a:
Když si smažu C:\Users\*****\AppData\Local\Temp tak AutoStat jde ;-) ... asi jsem na to přišel...

Nepoužívám autostat a promazat temp mi nepomáha :-(
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#259 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 23:13

p.s. BadgeGen už předělávám aby nebylo třeba pluginu do šablony :-) takže ještě tak cca týden a mohlo by to fachat ale pořád tam mám další čtyři pluginy které dělají since drobné věci ale je to jednodušší napsat jako plugin než na každou věc psát pascalovskej script ikdyž i to by bylo možné a pokud se to nezlepší asi to tak dopadne nakonec... :-D
MaFo beru to s humorem ale fakt jsme po asi dou až tří denní analíze nepřišli na to proč to někde jde a někde ne :-) život je boj holt to udělám jinak... ale štve mě to když ta možnost tu je...

p.s. ale ty šířky rozdrbaný jsou to je bez diskuse :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#260 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 6:59

Bad file descriptor: Stravil jsem na tom s DrakMrakem minimalne 10 hodin. Problem je v tom, ze u me (W7/64) to jede, u nej (W7/32) ne. Takze laborujeme docela komplikovanym zpusobem, kazdy patrame, co by to mohlo byt a predavame si informace, ktere DrakMrak zapracuje do perloveho zdrojaku a vyzkousi. Je to nepohodlne, otrava, ale jinak to asi nejde.

Domnivam se, ze k problemu doslo po nejake automaticke aktualizaci a jedine overeni by bylo vratit se do nejakeho bodu obnovy. Vzhledem k tomu, ze nedokazeme presne urcit ten cas, je to pochybne a navic to neni reseni. Rovnez neni reseni ty pluginy nepouzivat.

Rozhodne je chyba hlasena pri pouziti prikazu open(...), ktery spusti plugin a predava mu pres standardni vstup paramatery ulozene v docasnem souboru. Nevim, jestli je problem pri spusteni exe, pri otevreni soubor s parametry nebo pri otevreni standardniho vstupu (nebo vstupu, pres ktery ggstat naopak prebira hodnoty z pluginu zpet). Ale toto je jednoznacne prikaz, ktery chybu generuje.

EDIT: jeste doplneni - k tomu spusteni pluginu nedojde.

Na webu jsem toho trochu nasel, ale asi ne to spravne, co by pomohlo.

Klidne se budu podilet na odhaleni priciny a reseni, ale uz mi fakt dosly napady. Pokud mate nekdo napad, sem s nim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka