Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#221 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:00

froggiewalker napsal/a:
Hezky vecer,
snazim se uz dlouho prijit na to, proc mi nefunguje vkladani HTML kodu do statistik.
Pokud napisu prikaz INCLUDEHTML utf-8 http://localhost/...<cesta ke skriptu>....php (pripadne s kodovanim cp1250), tak se vlozeni nepovede a dalsi generovani statistik selha. Do profilu jde jen vse pred timto prikazem.
Pokud napisu pouze INCLUDE http://... nebo INCLUDEHTML http://... (bez kodovani), taky se nic nevlozi, ale generuje se dal.

Cim to muze byt?
Vse mam aktulani, GgStat + Autostat. PHP je v poradku, samostatna stranka se na localhostu zobrazuje v pohode. Diky predem za pomoc

jak čtu dokumentaci, pokud tomu dobře rozumím...opravdu provozuješ lokální web server?
A INCLUDE nebere URL, ale jen lokální soubor (ne protokolem http).
  • 0

#222 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 21:57

V PHP problem neni. Prevedl jsem to ted do HTML, a dopada to stejne. Nicmene, podarilo se mi ted zachytit hlaseni Cannot decode string with wide characters at Encode.pm on line 176.
  • 0

#223 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 22:00

dr.vota napsal/a:
jak čtu dokumentaci, pokud tomu dobře rozumím...opravdu provozuješ lokální web server?
A INCLUDE nebere URL, ale jen lokální soubor (ne protokolem http).


Spravne, na pocitaci mi bezi server. S tim je ale stoprocentne vse v poradku. I z DB taham data ve stejnem kodovani.
INCLUDE byl uz jen zoufaly pokus, kdyz to neslo s INCLUDEHTML.
  • 0

#224 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 22:22

Tak protoze chyba s wide characters napovidala na problem s vicebajtovymi znaky v UTF-8, udelal jsem par pokusu a pri vymazani vsech znaku s diakritikou mi to proslo. Je tedy problem v tom. Je to bug, nebo neco porad delam spatne?
  • 0

#225 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 7:16

Rekl bych, ze problem je prave v tom nastavenem kodovani. perl je case sensitive, takze by to melo byt utf-8!
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#226 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 14:51

gord napsal/a:
Rekl bych, ze problem je prave v tom nastavenem kodovani. perl je case sensitive, takze by to melo byt utf-8!

Ani to neni pricinou. Mel jsem to samozrejme malymi, jen jsem to pak v textu pojmenovaval verzalkami...
  • 0

#227 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 15:33

Bez znalosti obsahu toho souboru se toho moc vymyslet neda, zvlast kdyz pises, ze bez diakritiky to funguje. Muzes to dat nekde na web, at se to da otestovat? Jis si jistej, ze produkujes utf-8 a ne utf-16? Ta chybova hlaska naznacuje, ze predhazujes neco, co neni utf-8.
  • 0
MaFa

#228 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 16:05

Jsem. Pred nactenim z DB mam
mysql_query("SET NAMES utf8");
, a ted jsem tam pridal i SET CHARACTER SET utf8
Zde je vkladana stranka: http://jonas.bochan....c/Moje_tbgc.php
Ale jinak jsem to vyresil zmenou kodovani na iso8859-2, takze uz neni nutne to resit. Jen pokud te to zajima nebo by to mohlo odhalit chybu...
  • 0

#229 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 16:26

Udelal jsem dalsi pokusy, chvili to na webu ted bylo latin2, ale uz je tam zpet utf8. Pokud mam html v utf8, ale v INCLUDEHTML mam jine kodovani, taky se vyskytne chyba a skonci generovani statistiky. Takze to zpusobuje vstup v utf8, at ma byt vysledne kodovani jakekoliv. Ted jsem ale zjistil dalsi vec, ze kdyz mam vypis z DB v latin2 (a INCLUDEHTML iso-8859-2), tak to funguje, ale oreze se diakritika. Jeste doplnuji, ze na zacatku Templatu mam "INCODING utf-8" a "OUTCODING utf-8". edit: orezani diakritiky je vlastne vec gc.com
  • 0

#230 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 18:17

Je to zajímavý, zcela překvapivě funkce na stažení stránky už provádí konverzi sama. Takže trik spočívá v tom, neprovádět tu konverzi znovu. Zkusil jsem použít unicode a zdá se, že to funguje. Mělo by to fungovat obecně pro všechny stránky, které udávají znakovou sadu. Takže zadej
INCLUDEHTML unicode http://.... a mělo by to šlapat s libovolným kódováním.
  • 0
MaFa

#231 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 18:26

Aha, na neco podobneho jsem v perlu jiz jednou narazil. Slo o otevirani souboru a jeho cteni. Mel jsem tehdy pocit, ze pri nacteni dochazi k automaticke konverzi do interniho perloveho kodovani. Tak treba je to tady podobne a perl se snazi do toho vnaset nejakou inteligenci.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#232 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 19:21

MaFa: Vyborne! S unicode mi to uz funguje bezvadne a muzu mit vsude UTF-8.
Pouzitim unicode se kodovani nemeni? To jsem nejak nepochopil, ale to nevadi.
  • 0

#233 Gecko

Gecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:26

Arne1 napsal/a:

Gecko napsal/a:
Ahoj, uz jsem se na to jednou ptal, ale bez odpovedi.

Mam v profilu statistiky z ggstatu (posledni aktualizace), ale u grafu nalezu podle mesicu mi to grafy nepekne zmensuje. Viz obrazek a muj profil.

Mohl by nekdo poradit co s tim? Snazil jsem se hrabat v sablone i hledat odpoved zde, ale nic nepomohlo.


Zkus si někam na vhodné místo v template zařadit tohle:


HTML <p style="font-size: 0px;">Generator: FindStatGen</p>



Genialni funguje! I se zpozdenim moc dekuji!
  • 0

#234 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 10:17

Ahojte, tak mě dneska při vyzvedávání TB a GC napadlo, zdali někdo neřešil, jak zpřehlednit procestovanou vzdálenost trackovatelného železa, které kačerovi prošlo rukama. Že bych se třeba čas od času mrknul, jaký trackovatelný předmět urazil největší vzdálenost atp. Např. k datu vytvoření statistiky. Nebo jestli něco takového existuje pro GG (plug-in?). Díky za případné info.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#235 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 18:53

Něco takového najdeš přímo na webu gc.com v menu Your profile->Trackables (Yours) ,když klikneš na to Yours, tak jsi tam na jeden klik kdykoliv. Nevidím jediný důvod něco takového přidávat do statistik, když už to máš rovnou aktuální na webu. Dokonce si to i můžeš seřadit podle procestované vzdálenosti.
  • 0
MaFa

#236 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 20:06

No jo, už to vidím! Díky moc za tip! Vůbec jsem o téhle funkcionalitě nevěděl...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#237 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 10:48

Jak se píše v jiném vlákně, máme dopracovanou podporu na zobrazení nálezů podle pražských městských částí. Mohu poprosit autora o zapracování do ggstatu? Předem děkuji za všechny kačery :-)
  • 0

#238 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 13:14

A mohl by ses trochu rozepsat, co to vlastně znamená a co se ode mě očekává? Všemi kačery myslíš tu relativně (vůči všem kačerům) malou skupinku kačerů z Prahy a okolí?
  • 0
MaFa

#239 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 14:12

MaFa napsal/a:
...

PetrX napsal/a:Byly zpracovány polygony atd. pro mapu Prahy..
Do seznamu generovaných map přibyla nová mapička. Tentokrát je to mapa městských částí Prahy. Bližší informace viz návod:
http://www.geocachin...tat/manual.html


... aby se to dalo použít v ggstatu by jsi to prý měl nějak zapracovat, tedy asi aby se to dalo volat stejně jako mapy krajů, okresů atd.

PetrX napsal/a:
Tak pro GgStat je nutno se domluvit s MaFa. On jediný (jako autor) je schopen doprogramovat generování mapy.


  • 0

#240 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 14:20

Rekl bych, ze je mysleno "za vsechny kacery, kteri to hodlaji vyuzit". Treba ja jsem z Prahy a o vyuziti teto mapky jsem neuvazoval. Na druhou stranu si umim predstavit nekoho, kdo to vyuzije a z Prahy neni. A z jineho soudku - vim, ze je to dalsi prace navic, ale usetri to praci do budoucna. Nebylo by mozne udelat nejaky include, ktery vlozi/pouzije soubor s definici a bude to tak obecne, ze bude stacit doplnit jen tento soubor, pripadne do template radek pro vlozeni tohoto souboru? Pak uz by dalsi mapky byly pro tebe bez prace. A tykalo by se to kraju v ruznych statech, obvodu v ruznych mestech, ... a co ja vim, co koho napadne. Neco jako rozdel kese podle hodnoty tagu XYZ a spocti je podle zkratek Zkr1, Zkr2, ... To uz je opravdu pro vsechny kacery (kteri chteji pouzivat mapky z gc.cz ;-)), ne?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama