Přejít na obsah


Fotka

průkazka kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#181 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 8:58

Mám to vytisknuté na A4 (aby to každý hned viděl) a mazací FIXou tam dopisuji časové údaje. Udělá ti to každá sekretářka v kanclu za 10 min (ne každý má laminátor - jako třeba já jej také nemám). P.S. z druhé strany mám vytisknutou pracovní verzi, když jsem někde na servisu. Ale v žádném případě to nemá vliv na výmluvu policii. Parkovat vždy podle vyhlášky.
  • 0

#182 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 11:13

no sleduji to tu od zacatku, ale posledni dobou se ztracim v tom, co vlastne vyrabite... Pokud sranda/nesranda prukaz, je mi to jedno... Pokud chcete vysacku na eventy, tech existuje docela dost, nektere i trackable (nebo staci navstivit nejaky mega event v zahranici, kde zpravidla dostanete hezkou zalaminovanou kartrickou se svym nickem). Pokud vytvarite kartu na parkovani, tak tam prosim nic o GC nepiste. to ze delate GC vam nedava zadnou vyjimku, abyste parkovali jako prasata a pokud se bojite o odtah ci neco, tak si tam dejte karticku s napisem (treba): omlouvam se, vratim se asap (co do 10 min) a tel cislo a ne to, ze delate GC a proto tam nejste. (ono vam to stejne moc nepomuze, ale zkusit to muzete) Je to stejna blbost, jako kdyby to meli houbari ("Ahoj, jsem clen mykologicke spolecnosti a prave houbarim, tak prosim o trpelivost") Ale at uz na mne date ci nikoliv, hlavne tam prosim vsude dejte vlajku EU (ta na takove veci proste patri) B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#183 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 12:17

uz asi ani nema cenu se sem k necemu vyjadrovat protoze je to stale to same dokola. nevim ze by tu nekdo psal, ze chce stat jak prase, nebo nekde na zakazech. at uz kartu, nebo prukazku je to jedno, zalaminuju si to klidne sam, vypada to pekne a jako blbost dobre.
  • 0

#184 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 13:05

ne vubec tu nikdo nic takoveho nepise...B)

Do-bby napsal/a:
ttreba klasicky jev, rodiny domek s brankou, naproti plotu vyjezdene parkoviste pro jedno auto, nikde nic jineho tak tam zaparkuju. no ale do garaze se vejde jedno auto a zena jeho majitele parkuje pred barakem (podle vyhlasky tam muzu zaparkovat)...... hmmm tak radsi at mi to neobjede klickem tak tam necham kontakt na sebe a prosbu at chvilku pocka....


tak kdyz nechces stat jako prase, na co potrebujes kartu na parkovani?! sorry, ale to fakt nechapu! :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#185 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 15:02

A hlavně si tu kartu dávejte za okno u auta až půjdete na nějakej obrazec. Ať všichni co nás mají tak "rádi" hned vidí na první pohled, proč do toho jejich revíru chodí z ničeho nic tolik cizích lidí. Určitě se ty krabky pak nebudou ztrácet. Přesně kvůli tomuto je v archívu Smajl I i II, Pentagram a kdoví co ještě...
  • 0

#186 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 17:44

Vyuzivam toho, ze stojim na D5 ve smeru na Plzen a trochu to tu rozezenu :D Takze s tou kartou na parkovani maji vsichni prevazne pravdu. Logo a napis GC bych tam nedaval. Preci jen je mezi nami ac to nechteji priznat dosti neukaznenych ridicu. S tou fixou, kde napisu cas je to fakt dosti dobre. Kdybych sel az do detailu, tak fakt vymakana vec by byla, kdyby si tam kazdy procvaknul rucicky s hodinami :) Ale k cemu mam vazne vyhrady je ta prukazka. Je to pro nasi potrebu (respektive nasi zavislost a vtipek), tak nam to fakt kazit nemusite. Uznavam, je to nejjednoduzsi, pouzit grafiku z GC. Ale co je vam do toho, hned se ohanet nejakymi zakony. Komu se tim budete prokazovat, ze hned nejake sbirky. A i kdyby. Starat se o to fakt nemusite. Nenecham do sebe porad sit!!
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#187 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 18:55

Vazounku, palec nahoru, díky.
  • 0

#188 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 20:25

vazounek napsal/a:
Vyuzivam toho, ze stojim na D5 ve smeru na Plzen a trochu to tu rozezenu :D
Takze s tou kartou na parkovani maji vsichni prevazne pravdu. Logo a napis GC bych tam nedaval. Preci jen je mezi nami ac to nechteji priznat dosti neukaznenych ridicu. S tou fixou, kde napisu cas je to fakt dosti dobre. Kdybych sel az do detailu, tak fakt vymakana vec by byla, kdyby si tam kazdy procvaknul rucicky s hodinami :)

Ale k cemu mam vazne vyhrady je ta prukazka. Je to pro nasi potrebu (respektive nasi zavislost a vtipek), tak nam to fakt kazit nemusite. Uznavam, je to nejjednoduzsi, pouzit grafiku z GC. Ale co je vam do toho, hned se ohanet nejakymi zakony. Komu se tim budete prokazovat, ze hned nejake sbirky. A i kdyby. Starat se o to fakt nemusite.

Nenecham do sebe porad sit!!

Teda některým větám fakt nerozumím. Je to česky?
Ale jsem zásadně proti tomu, aby někdo dělal negativní reklamu geaocachingu nějakými "průkazkami", když parkuje jako prase...a vůbec.
  • 0

#189 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 21:05

Docela i souhlasím s vazounkem, za snahu do něj každý akorát šije. Mě už by to teda nebavilo. Kdo chce parkovací kartu, je to dobrej nápad, ale o geocachingu bych na ni nepsal. Co se týče průkazky, jsem pro. Je to recese, já to tak beru a rozhodně nebudu na Václaváku mávat kartičkou a volat "teď se 4 minuty nedívejte!"
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#190 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 21:43

Myslím, že z toho děláte vědu, karty bych bral jako žert. Policii v ČR stejně nic nezajímá (krom rohlíků a mléka) Auto patří tomu kdo si jej koupil a pokud si dá za sklo cedulku geocachig s nějakými údaji, tak je to čistě jeho věc. Chce publikovat to že je v ELITĚ a také chce ukázat komu že to fáro s tou ještěrkou vlastně patří. Vymlouvat se, že tady může parkovat kvůli tomu, že má průkazku mi přijde ubohé. Vždyť si to sám vyrobil. Já bych ani nedokázal mít radost z GC kdybych věděl, že parkuji třeba na invalidovi. Až Groundspeak bude chtít a bude o tom přemýšlet, tak to jistě navrhne. Buď osobní vygenerování, či zaslání za poplatek domů. Jinak mne ale námět vizitky přijde originální. Ale asi jen mezi keškaři.
  • 0
Vložený obrázek

#191 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 21:29

Myslím že v anketě je rozhodnuto, takže pokud někdo bude mít zájem, nechť neváhá a píše si o vyhotovení.
PS. Parkovací karta s logem Geocachingu není dobrý nápad. Pokud někdo chce i kartu, tak jedině tak, jak jsem si ji vytvořil pro sebe ( rozměry 20 x 12 cm)

Vložený obrázek
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#192 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 21:38

Když už, tak aspoň doplnit čárky:
"nelíbí, jak"
"to, prosím, zavolejte"
Ale jinak...no nic.
  • 0

#193 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 21:49

Nepříjde mi moc jasný materiál, kde to je skoro pade na pade. Nicméně platí-li ta trapná verze textu, děkuji, nemám zájem.
  • 0

#194 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 1:09

Tak to by mi přišlo jako vrchol arogance ... zvláštní povolení K ČEMU? ... a hned dva povely Neodtahovat a Neobouvat. Mezi tím rozsypaný čaj ...

Pobíhám s GPS ... bože na nebi ... já si tohle přečíst, tak nevolám tvůj telefon, ale rovnou Chocholouška.

Ale co - vaše věc - ještěže to není povinné. To taková ještěrka - ta má šmrnc!
  • 0

#195 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 9:20

DUsoft napsal/a:
Tak to by mi přišlo jako vrchol arogance ... zvláštní povolení K ČEMU? ... a hned dva povely Neodtahovat a Neobouvat. Mezi tím rozsypaný čaj ...

Pobíhám s GPS ... bože na nebi ... já si tohle přečíst, tak nevolám tvůj telefon, ale rovnou Chocholouška.

Ale co - vaše věc - ještěže to není povinné. To taková ještěrka - ta má šmrnc!


Ty si taky rozsypaný čaj. Nikdo Ti to nenutí. Jsou jiní, kteří o to projevili zájem. Myslím si, že je to slušné a vtipné. Já chápu, že je mnohem snažší se vyjádřit a urážet než něco vytvořit. Alš řeknu Ti jedno. Mě je to fuk :D:D:D
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#196 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 9:30

no text je vazne masakr :) uz tam jen chybi "a komu se to nelibi, at mi pr.el polibi " :) :D vono to vazne tak vyzniva :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#197 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 13:02

Dusofte,ty jsi neslyšel,že je to vtipné a slušné? Člověče,ty snad nemáš smysl pro humor???!!!:) Vazounku,nic ve zlém,tvoř si co chceš,ale mám dojem,že způsob a sebechvála s jakou to prosazuješ,tě diskvalifikuje sama. Jako 7letí kluci jsme si kreslili a přišívaly vojenské výložky a odznaky. V 7mi letech mi to připadalo pěkné.
  • 0

#198 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 13:54

To je teda nádhera... co radši místo toho parkovat jako člověk, abys nepřekážel? B)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#199 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 15:13

Parkovat jako člověk? Jo to je to jediné co dokážu. Za dobu co lovím sem ji stejně ještě nepoužil. Prostě ji mam.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#200 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2011 - 10:54

Tak debata utichla. Je nějaká možnost generování?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama