Přejít na obsah


Fotka

průkazka kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#161 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 12:21

Mily vazounku - neres to. Smir se s tim, ze jsou proste lide, kteri budou za vsech okolnosti zbytecne vulgarni, budou nadavat na neco, co se jich netyka (vzdyt jim nikdo nic necpe) a za vsech okolnosti vytahnou komunisty... Takovi uz proste nekteri cesi jsou. Je az fascinujici, co nekteri vymysli - legitimovani se, poplatky a kdesi cosi. A pritom jde jen o pro nektere vtipny kousek papiru. Nic vic nic min. Neni povinny, nikomu neni nucen. Nektere pobavi a pro jine je desivou nocni murou, ktera jim znici cele kesovani a zavede vstupne do lesa. :D Pro mne osobne je na cele veci krome pobaveni jedna prakticka vec a tou je qr kod na karticce obsazeny. Novejsi telefony z nej v pohode ulozi kontaktni udaje a ja nemusim nic datlovat. Na zaver bych ti chtel vazounku podekovat, ze ses zhostil tvorby. Doufam, ze se vse podari dovest do zdarneho konce. A na brblaly kasli. On se vzdycky nejaky najde. Je totiz jednodussi nadavat a urazet neco, co se cloveka ani netyka, nez vymyslet neco pozitivniho a udelat nekomu radost.
  • 0

#162 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 15:24

Jestli to není tím,vazounku,že jim to jako dobrý fór nepřipadá a považují to (stejně jako já) za ifantilní nápad,vhodný do her na pionýrských táborech. A protože jsi s tím přišel do veřejné diskuze,tak prosím tě nikoho neokřikuj,protože prostor pro vyjádření svého názoru tu má snad každý,ne? Já bych ti navrhnul,aby jste si na čelo nechali vytetovat slovo kačer a ušetříte za náklady pro výrobu průkazek.
  • 0

#163 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 15:34

co kdybyste se zklidnili a ve věcech které se vás netýkají přestali zbytečně prudit.
  • 0

#164 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 16:47

Tak jsem se tím pročetl a zahlasoval jsem.
Jenom snad že současný text na zadní straně není vtipný, ale trapný. Děkuji, ale nechtěl bych mít kartičku se slovem "postižený", ať je použité v jakémkoliv slovasmyslu.
Dal bych lidem na výběr co chtějí, protože ač tady třeba většina bude chtít tu trapnou zadní stranu, 20% lidí by ji chtělo jinou.
A úplně nejradši bych byl, kdyby si od nás někdo nechal zaslat podklady + peníze a poslal by zpátky hotovou legitku B)
Ne, nejradši bych byl, kdyby jejich výrobu a rozeslání mezi kačery zafinancoval nějaký sponzor :D

pepa.z.pocernic napsal/a:
co kdybyste se zklidnili a ve věcech které se vás netýkají přestali zbytečně prudit.

+1
  • 0

#165 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 19:38

Lubka51 napsal/a:
Já bych ti navrhnul,aby jste si na čelo nechali vytetovat slovo kačer a ušetříte za náklady pro výrobu průkazek.


To je super nápad, psát jakýkoliv další text už by bylo naprosto zbytečné, prostě by mudlové hned věděli, že dotyčný jedinec je případ pro Chocholouška :-))))
  • 0

#166 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 23:01

vazounek napsal/a:
Všem těm, kterým se tato recese a dobrej vtípek nezamlouvá.


A v čem je jako ten vtípek a ta recese? Nějak se mě nedaří toho dovtípit. - Je to snad v tom, že opálíš grafiku a logo z webovek zeměmluva a dosázíš do toho fotku a pár řádků textu v Indesignu nebo v Illustratoru, nebo v čem to vlastně sázíš? Jako grafici z GS by z tebe asi moc radost neměli a na tvým místě bych si vůbec nebyl jistý legálností svého počínání... Co takhle Zákon č. 121/2000 Sb. hned třeba §2?
  • 0

#167 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 0:08

REVIZ napsal/a:

vazounek napsal/a:
Všem těm, kterým se tato recese a dobrej vtípek nezamlouvá.


A v čem je jako ten vtípek a ta recese? Nějak se mě nedaří toho dovtípit. - Je to snad v tom, že opálíš grafiku a logo z webovek zeměmluva a dosázíš do toho fotku a pár řádků textu v Indesignu nebo v Illustratoru, nebo v čem to vlastně sázíš? Jako grafici z GS by z tebe asi moc radost neměli a na tvým místě bych si vůbec nebyl jistý legálností svého počínání... Co takhle Zákon č. 121/2000 Sb. hned třeba §2?


Ono těch problémů je víc, i třeba včetně zákona 352/2001 Sb.. Jako já chápu, že to dalo nějakou práci "mustr" vytvořit, ale právě proto, že to má být jen legrace, tak mě zaráží ta snaha o unifikaci. A hlavně.. proč se lidem do placu nepustí pracovní materiál, ať si to zkusí dotvořit k obrazu svému na vlastní zodpovědnost.

Myslím, že nejvíc lidí by uvítalo možnost generování toho nesmyslu jako recese na webu, aby si s tím naložili jak by chtěli, včetně možnosti editace vlastního textu na zadní straně, ale ten hromadný tisk a výroba mi prostě chtě nechtě tak nějak smr*í.
  • 0

#168 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 11:39

nekdo nahore nadaval na vazounka aby tu ostatni neokrikoval, nevidim duvod, proc by mu to mel nekdo zakazovat. byl maximalne slusny vzhledem k tomu koho "okrikoval". typy reci o nasi inteligenci a podobnych veci sem nepatri. co se tyce veci generovani, staci si precist par stranek zpet a ne jen poslednich 5 prispevku a opet... klidne vyjadrujte svuj nazor, ale proc hned tak vulgarne. rukaz nechcete tak to napiste v klidu (coz moc lidi nezajima) nebo sem nelezte vubec nejde po zadne oficialni karticky k prokazovani se k necemu. proc vy rejpalove nenadavate na cwg? k cemu to je? jen to stoji penize, z kesek se to krade.... ale kazdy kacer si ho chce casem vytvorit jako svou prezentaci. stejne tak i prukaz. tak nas prosim nechte byt, vas cas to neni, penize take ne, radsi misto tech vulgarit a upozorvnovani na inteligenci zdejsi kaceru bezte ven a ulovte si nejakou kesuli....
  • 0

#169 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 13:08

Lubka51 napsal/a:
Jestli to není tím,vazounku,že jim to jako dobrý fór nepřipadá a považují to (stejně jako já) za ifantilní nápad,vhodný do her na pionýrských táborech.
A protože jsi s tím přišel do veřejné diskuze,tak prosím tě nikoho neokřikuj,protože prostor pro vyjádření svého názoru tu má snad každý,ne?
Já bych ti navrhnul,aby jste si na čelo nechali vytetovat slovo kačer a ušetříte za náklady pro výrobu průkazek.


Jak jsem koukla do historie vlákna, tak to původně bylo myšleno spíš pro děti ;)

Zahlasovala jsem, možná po ní jednou moje děti taky zatouží. Já se bez nějaké průkazky (ať už seriózní nebo úchylné) obejdu. Taky nechápu její smysl ani nevidím tu tzv. recesi. Sranda by to byla, kdyby měla jednotnou jen rámcovou formu a zbytek byl čistě na kreativitě konkrétního držitele průkazu. Pak byste se tou průkazkou alespoň mohli chlubit po eventech a porovnávat originalitu. V opačném případě je dospělému člověku k ničemu.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#170 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 16:29

NEbudu se vyjadrovat k prukazu samotnemu, to je mi celkem putna, alepouzivat slovo postizeny mi prijde nemiste.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#171 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 18:06

postradam v tom smysl, ale budiz. Jen bych nerad az bude nekdo z kaceru s parkovaci kartickou parkovat jak prase, aby do obecneho podvedomi te dane lokality nevstoupilo, ze kdo parkuje jak prase, je kacer ;)
  • 0

brundi
 


#172 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 18:21

brundi napsal/a:
postradam v tom smysl, ale budiz. Jen bych nerad az bude nekdo z kaceru s parkovaci kartickou parkovat jak prase, aby do obecneho podvedomi te dane lokality nevstoupilo, ze kdo parkuje jak prase, je kacer ;)


Abych to uvedl na pravou míru. Často parkuji u lesa a pokud si vybavuješ, tak u silnic při vjezdu do lesa bývají závory. Mezera mezi závorou a silnicí bývá často na jedno auto. Často u nich neparkuji, ale když jdu třeba jen pro jednu rychlovku třeba mysterku, tak tam zastavím. Proto mě napadla tato karta, kde bude moje spojení. Nu a velmi podobné to je ve městě. Samozřejmě nemohu ohlídat, jak se ostatní kačeři budou chovat a dělat špatnou vizitku. Já se vždy snažím zastavit tak, abych nejméně překážel.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#173 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 18:37

brundi napsal/a:
postradam v tom smysl, ale budiz. Jen bych nerad az bude nekdo z kaceru s parkovaci kartickou parkovat jak prase, aby do obecneho podvedomi te dane lokality nevstoupilo, ze kdo parkuje jak prase, je kacer ;)

Ano, cítím to stejně, udělali byste mi radost, kdyby na té "parkovací" kartičce nebylo o geocachingu ani zmínka.
  • 0

#174 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 19:36

vazounek napsal/a:

brundi napsal/a:
postradam v tom smysl, ale budiz. Jen bych nerad az bude nekdo z kaceru s parkovaci kartickou parkovat jak prase, aby do obecneho podvedomi te dane lokality nevstoupilo, ze kdo parkuje jak prase, je kacer ;)


Abych to uvedl na pravou míru. Často parkuji u lesa a pokud si vybavuješ, tak u silnic při vjezdu do lesa bývají závory. Mezera mezi závorou a silnicí bývá často na jedno auto. Často u nich neparkuji, ale když jdu třeba jen pro jednu rychlovku třeba mysterku, tak tam zastavím. Proto mě napadla tato karta, kde bude moje spojení. Nu a velmi podobné to je ve městě. Samozřejmě nemohu ohlídat, jak se ostatní kačeři budou chovat a dělat špatnou vizitku. Já se vždy snažím zastavit tak, abych nejméně překážel.

Jestli opravdu takto parkuješ, tak se, prosím, při tom o geocachingu nezmiňuj, ať nás všechny potom neházejí do jednoho pytle.
Děkuji.
  • 1

#175 wooder

wooder

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 19:41

ad: http://geocacher.xf.cz/id_card.html

vazounek: Jen technická: Jak se bude prověřovat, že držitel karty skutečně není kriminální živel, úchylák či terorista? :)

A mimochodem, standardní se píše s D, standarta je úplně něco jiného.
  • 0
MIO PDA P560, OziExplorer 2 a Jean Michel Jarre v uších

#176 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 0:48

Tak kdyby to bylo jenom kvůli parkování, tak na to je silniční zákon, kde parkovat lze a kde nelze. Zaparkuji-li blbě, tak mě kartička se sdělením, že jsem postižený nespasí. Snažím se parkovat dle vyhlášky správně. Nejsem-li si jistý, zda nestojím na místě, kde je zvyklý stávat "domorodec", mám za oknem kartičku: DOBRÝ DEN, POKUD VÁM MÉ VOZIDLO PŘEKÁŽÍ, VOLEJTE 608XXXXXX. CHCETE-LI UŠETŘIT ZA TELEFON, BUDU ZPĚT ASI ZA XXMIN. 15:50 (třeba) Ale vždy tak, aby to vyhovělo dopravním předpisům a nemohl na mě nikdo volat policii. Každý brečí nad ochranou osobních údajů a tady se budou posílat "kamsi" k tisku na kartu. P.S. Inventura v peněžence: OP,ŘP,TP, Zelená karta VISA1,VISA2,VISA3,CCS VZP,KLUBOVÁ1,KLUBOVÁ2 (vstupy a slevy) BAŤA (asi bude ženy),HERVIS,ALPINE PRO,INTERSPORT,INTERSPORT MAKRO (asi už neplatí),DRÁČEK (co to je?) AGIP PREMIUM (???) Dr. Max (???) TESCO (taková malá kdo mi to tam dal?) A to je všechno. Takže ta kačerská by mi fakt chyběla. Dal bych si jí třeba za to TESCO? Mám na to udělat anketu? :D Ale bavte se ... já do toho nejdu (což mě teď napadlo chybí u každé otázky v místní anketě).
  • 0

#177 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 1:15

K otázce parkování, ono pokud budeme některé domorodce neustále vytáčet a oni si navíc nově díky tomuto přečtou o co jde, a proč jim ti divní lidé neustále zastavují před barákem, nebude trvat dlouho a příčinu svého "rušení" eliminují. Jak ? Tím pro ně nejjednoduším způsobem, najdou dotyčnou keš a tu zlikvidují ;-)
  • 0

#178 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 5:50

Autacek napsal/a:
K otázce parkování, ono pokud budeme některé domorodce neustále vytáčet a oni si navíc nově díky tomuto přečtou o co jde, a proč jim ti divní lidé neustále zastavují před barákem, nebude trvat dlouho a příčinu svého "rušení" eliminují. Jak ? Tím pro ně nejjednoduším způsobem, najdou dotyčnou keš a tu zlikvidují ;-)

Asi takto?
http://www.geocachin...a0-db23b9a97cdb
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#179 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 6:25

Proste a jednodusse, rad bych tim vsim jen rekl, ze Vase aktivita se tyka i nas vsech ostatnich, kteri po nicem takovem netouzi, takze by bylo dobre abychom se k tomu mohli bez reci typu "kdo to nechce, at drzi ..." vyjadrit...
  • 1

brundi
 


#180 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 8:46

tak nejak uz tu nevim jestli vam tu vadi ta organizovanost a ze se s ti tak patlame,ale myslim ze karticku za parkovani si muze dat kdokoiĺiv. no nekdy se to stat muze ze zaparkuju nejak hur... treba klasicky jev, rodiny domek s brankou, naproti plotu vyjezdene parkoviste pro jedno auto, nikde nic jineho tak tam zaparkuju. no ale do garaze se vejde jedno auto a zena jeho majitele parkuje pred barakem (podle vyhlasky tam muzu zaparkovat)...... hmmm tak radsi at mi to neobjede klickem tak tam necham kontakt na sebe a prosbu at chvilku pocka.... no jo ale tak, budu ji cas od casu pouzivat, obycejny papir se casem zmuchla tak at to rovnou nejak pekne vypada.... jenze ja to neumim vazounku, ty uz tu nejakou mas? muzes mi ji poskytnout? docela by se mi hodila. mozna i vic lidi ma tento problem. diky :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama