Přejít na obsah


Fotka

průkazka kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#21 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 21:54

sadmanwholikesblues napsal/a:
No kdyby byl nekdo schopen a ochoten udelat cesko/anglickou (i pro zahranici ;) ) variantu tak by to byla dost vtipna a chvalihodna vychytavka... Najde se nejaky sikula?


Já už o tom uvažuji. Jen by to ještě chtělo něco na druhou stranu
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#22 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 21:57

mě se to taky moc líbí! ;)
  • 0

#23 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 22:08

sadmanwholikesblues napsal/a:

WAW napsal/a:
V podstatě si můžeš graficky upravit cokoliv(zbastlit svoji průkazku) a za pár kaček zalaminovat nebo nacpat do už hotovyho pouzdra z papírnictví

To jo, ale takova uniprukazka by IMO docela pobavila...

Kamarade ja jsem dostal nápad!!! Prukazka-certifikace kačera. 1x2x za rok Event v každé zemi kde by se ověřovala pravost údajů na účtech kačeru. prověřená osoba,např. Temný Pán RW. který by udělil k účtu cosi jako Hlášku: ověřený hráč a na základě toho by se vydávala prukazka. Co ten nápad rozvinout a napsat to GS na Feedback. byli by treba čtyři(tři)stupně uživatelů....... Basic member,Ověřený BM, OPM. Prijel by si třeba na Event do Zahraničí a každý by věděl....bacha WIP kačer.
ps: nic sem nehulil,myslim to vážně a seriozne.
  • 0

#24 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 22:23

WAW napsal/a:

sadmanwholikesblues napsal/a:

WAW napsal/a:
V podstatě si můžeš graficky upravit cokoliv(zbastlit svoji průkazku) a za pár kaček zalaminovat nebo nacpat do už hotovyho pouzdra z papírnictví

To jo, ale takova uniprukazka by IMO docela pobavila...

Kamarade ja jsem dostal nápad!!! Prukazka-certifikace kačera. 1x2x za rok Event v každé zemi kde by se ověřovala pravost údajů na účtech kačeru. prověřená osoba,např. Temný Pán RW. který by udělil k účtu cosi jako Hlášku: ověřený hráč a na základě toho by se vydávala prukazka. Co ten nápad rozvinout a napsat to GS na Feedback. byli by treba čtyři(tři)stupně uživatelů....... Basic member,Ověřený BM, OPM. Prijel by si třeba na Event do Zahraničí a každý by věděl....bacha WIP kačer.
ps: nic sem nehulil,myslim to vážně a seriozne.


Nápad je to docela dobrý, ale byl by to asi běh na dlouhou trať. Ale nemyslíš, že by to bylo nefér vůči ostatním kačerům? Je jich spousta co nejezdí na eventy, já třeba od roku 2008 jedu na první.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#25 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 22:33

Pokud jedeš od 08 na svůj první event tak nechápu nač potřebuješ Prukazku :D .......pokud by se to groundšpeku dobře podalo tak by to byl běh na střední trať. BTW. byl by to třeba i tzv. kačerský řidičák. nováček by vyplnil test.odeslal inspektorovi(nová funkce na úrovni Rewievra)dostal certifikát a ubylo by tak 98.9% procenta problémů.
  • 0

#26 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 22:37

Pepo(z Počernic) pokud toto čteš co takhle umístít vedle reklamy na sandal položku(odkaz) FAQ jak je běžné na 80% web fórech a ubylo by tak mnoho zbytečných dotazů. sr.za OT
  • 0

#27 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 22:37

WAW napsal/a:
Pokud jedeš od 08 na svůj první event tak nechápu nač potřebuješ Prukazku :D .......pokud by se to groundšpeku dobře podalo tak by to byl běh na střední trať.


BTW. byl by to třeba i tzv. kačerský řidičák. nováček by vyplnil test.odeslal inspektorovi(nová funkce na úrovni Rewievra)dostal certifikát a ubylo by tak 98.9% procenta problémů.


Hele, ale to jed fakt dobrej nápad. Asi jsi mě ukecal. Jsem jedině pro. Vstupní test je dobrý nápad. A když to bude vážné propracované, tak to může být velká bomba.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#28 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 22:45

vazounek napsal/a:

WAW napsal/a:
Pokud jedeš od 08 na svůj první event tak nechápu nač potřebuješ Prukazku :D .......pokud by se to groundšpeku dobře podalo tak by to byl běh na střední trať.


BTW. byl by to třeba i tzv. kačerský řidičák. nováček by vyplnil test.odeslal inspektorovi(nová funkce na úrovni Rewievra)dostal certifikát a ubylo by tak 98.9% procenta problémů.


Hele, ale to jed fakt dobrej nápad. Asi jsi mě ukecal. Jsem jedině pro. Vstupní test je dobrý nápad. A když to bude vážné propracované, tak to může být velká bomba.

No a možná by se tak dal nastavit i další stupeň PM. Jdem do toho? Sadmane,Dr.Voto. kua,konec ničení keší a ztrát geocoinu je nadosah!!!

Nová Funkce Testrewievra bude super. kačer nováček odešle vyplněný formulář a když projde tak mu budou zpřístupněny souřadnice(zdarma jako BM) nikoho to nebude nic stát a konečně bude klid
  • 0

#29 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 23:03

To by jeden neřekl, co vše se může z obyčejného vtípku dostat. Faktem je, že ničení, vykrádání a jiných ošklivostí se děje dost. Bylo by to další bod obtížnosti pro škodnou.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#30 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 23:55

No podle me je tenhle napad ad 1 - cirou utopii ad 2 - stejne by to nemelo zamysleny ucinek (navic nesouhlasim s jakymikoli "urovnemi" nebo dokonce "vstupnimi testy" ) takze ad 3 - drzel bych se vtipku
  • 0

#31 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 8:11

sadmanwholikesblues napsal/a:
No podle me je tenhle napad
ad 1 - cirou utopii
ad 2 - stejne by to nemelo zamysleny ucinek (navic nesouhlasim s jakymikoli "urovnemi" nebo dokonce "vstupnimi testy" )
takze
ad 3 - drzel bych se vtipku

Na prukazku kašlu ale Toho testrewievra by jsme se mohli pokusit protlacit. Nebo snad někomu z vás nevadí neustále "blbé"dotazy nováčků,zakládání keší nováčky,ničení, "krádeže" CWG,TB,GC??
Sakra je nás tu hodně a přidají se kačeri z celého světa,pojďte s tím něco konečně udělat!!! :)
  • 0

#32 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 9:03

www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=14&thread_id=19114&sort=&rowstart=0 Např. zde :D
  • 0

#33 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 9:14

Diskuze o dobrém vtípku se docela zvrhla. Protagonistům doporučuji začít u sebe, např. přečtením pravidel fóra s důrazem na bod 7.
  • 0

#34 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 9:33

Dle mého názoru se CWG bodu ztráce vřdy, GC jakbysmet a o TB ani nemusím mluvit. Sbírku GC si doma může dělat i mazák s několika sty nálezy.....
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#35 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 9:47

tenhle vzor je tedy dost amatersky. pokud nekdo chce prukaz, existuji dostupne programky, kde se da vytvorit mnohem profesionanejsi ID card a hlavne ne v nemcine :o pokud by takovou sablonu nekdo s grafickym nadanim vytvoril, mohl by tady takovy odkaz byt. ja si neco podobnyho umim predstavit maximalne jako privesek na batoh :P
  • 0

#36 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 9:48

Kartička je celkem fajn blbost. Takové malé zpestření. Ke vstupnímu testu, určitě by nějaký měl být. Celkem mě překvapilo, že nic takového není. Rozhodně proti tomu nic nemám. Jen by asi byl problém, jak to personálně zajistit. Pokud by to nevyhodnocoval počítač sám a automaticky, tak to musí stejně dělat člověk. Pak je tu ještě další problém, registraci, tedy vstupním testem by prošel jeden z rodiny, ale lovit by chodila celé rodina a tím pádem ostatní členové co nedělali vstupní test nemusí mít vůbec potřebné znalosti co je TB a jak s ním zacházet atd, takže by se vstupní test minut účinkem. A asi by moc neřešil problém s již zasloužilými kačery co to hrajou jak chtěj. Jedno GC měl u sebe kačer, co měl hodně odlovů a dolovala jsem to z něj přes dva a půl měsíce a napsal mi, že život není jen Geocaching. A ten by prošel vstupním testem, jelikož věděl co s TB dělat, ale nějak se tím neřídil. Zde je pak otázka k čemu ten vstupní test bude dobrý? Kdyby to groundspeak aplikoval při registraci, dokud neodlikneš deset otázek správně nemáš registraci, tak by to určitě eliminovalo základní problémy a dotazy typu Našel jsem věc s číslem. Co s tím?.
  • 0

#37 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 10:06

Kdyby to groundspeak aplikoval při registraci, dokud neodlikneš deset otázek správně nemáš registraci, tak by to určitě eliminovalo základní problémy a dotazy typu Našel jsem věc s číslem. Co s tím?. No a právě o tohleto jde. prošli větší kraviny tak by tohle mohlo projít taky. u kdyby to pomohlo polovině začátečníků tak je to úspěch :)
  • 0

#38 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 10:37

kromanonec napsal/a:
Kartička je celkem fajn blbost. Takové malé zpestření.

A když už si kačeři musí obstarávat průkazky, mohli by si tedy založit ještě uliční(městské,okresní,krajské)buňky, zvolit si předsedu,pokladníka,jednatele,atd..navíc by si mohli na zadní stranu průkazky lepit každý měsíc známky, které by povinně platili .. :D
  • 0

#39 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 10:45

Šikovná věc. Aspoň se člověk nemusí prokazovat falešnou průkazkou s nápisem "PRESS" :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#40 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 14:15

Vážně se to tu dosti zvrhlo :D
Souhlasím s sadmanwholikesblues. Držel bych se dobrého vtipu, který udělá spoustu závislým kačerům radost, ale jak píše Forsyte tak by to chtělo doladit CZ či US jazyk, a ještě si pohrát s grafikou. Když se vrátím ke vstupním testů k registraci do GC, jsem pro. Každý by měl znát to nejdůležitější. Jak zde píše jeden odkaz do diskuze s věčnými otravnými dotazy jako jsou kde zjistit souřadnice je fakt ubohé. Osobně se snažím sám vyhledávat a poučovat se (nejvíce WIKI) a co nejméně zatěžovat jiný kačery. A když už, tak dělám jen to, na co stačím. Takže když to shrnu:
- ID průkazka jsem jedině pro. Je to hezký nápad
- Test ano, kačer by základy měl znát a chovat se dle nich
- Grafická úprava ID rozhodně ano
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama