Přejít na obsah


Fotka

průkazka kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#41 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 15:18

Presunuto do obecne diskuse.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#42 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 15:59

polerok napsal/a:
Presunuto do obecne diskuse.

Možná to chtělo přesunout někam jinam :D:D
  • 0

#43 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 19:18

Jeste jednou - pokud by byl nekdo sikovny a ochotny dotahnout vtipek do konce a vytvorit nejakou sablonu, bylo by to super. Diskuze o vstupnich testech je stejne bezpredmetna jako nesmyslna - jakekoli vstupni testy jsou na nic. Na reseni stavajicich problemu by stacil zdravy rozum a ten nejaky test o cca 10ti otazkach nedoda. Vratme se proto prosim k realizaci vtipku, nebot to ma alespon smysl a muzeme se dobre pobavit... ;)
  • 0

#44 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 20:21

Petře ty musis bejt vždycky v opozici ;) V případě testu jde hlavně o to že nováček bude vědět co a jak i v případě že test ojebe tak musí tak jako tak označit správné odpovědi a tím pádem bude vědět a to přece jde. Co se týká průkazek tak doporučuji formát 10cm x10 metrů na velmi jemném papíře :D
  • 0

#45 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 8:24

sadmanwholikesblues napsal/a:
Jeste jednou - pokud by byl nekdo sikovny a ochotny dotahnout vtipek do konce a vytvorit nejakou sablonu, bylo by to super.
Diskuze o vstupnich testech je stejne bezpredmetna jako nesmyslna - jakekoli vstupni testy jsou na nic. Na reseni stavajicich problemu by stacil zdravy rozum a ten nejaky test o cca 10ti otazkach nedoda.
Vratme se proto prosim k realizaci vtipku, nebot to ma alespon smysl a muzeme se dobre pobavit... ;)


Ahoj, jelikož jsem byl včera s přáteli na kafču, a několik jich záhadem zmizelo a já musel vypít 3 latečka a 2 pikola tak jsem si udělal noční a hodil hrubý náčrt přední strany ID kačera. Odkaz Ti hodím do zprávy. Byl bych rád za připomínky a nápady.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#46 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 9:10

vazounek napsal/a:
Ahoj, jelikož jsem byl včera s přáteli na kafču, a několik jich záhadem zmizelo a já musel vypít 3 latečka a 2 pikola tak jsem si udělal noční a hodil hrubý náčrt přední strany ID kačera. Odkaz Ti hodím do zprávy. Byl bych rád za připomínky a nápady.

Super. Napjate cekam na zpravu...
  • 0

#47 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 10:50

Zdravím,


Včera jsem našel toto téma a nápad průkaz se mi líbí.
Sedl jsem proto k počítači a šablonu také mám - všechno v pohodě, ale chybí tomu nějak smysluplně přeložit tento text:

DIESER AUSWEIS WEIST DEN INHABER
ALS TEILNEHMER DES WELTWEITEN
GPS STASH HUNTING
AUS. PRIVATPERSONEN UND BEHÖRDEN
WERDEN UM KOOPERATION BEI ERFÜLLUNG
DER AUFGABEN AUSDRUCKLICH GEBETEN.


nebo vymyslet nějaký jiný český text, který by ale používali všichni.

Tzn., kdyby "se toho někdo chytil", přeložil to, nebo navrhl jiný text, a pak se tady na fóru nechalo hlasovat.. následně by se vybral text, na kterém by se shodla většina a takové průkazky bychom si, my čeští kačeři, vyráběli.
To by bylo super. Ale jak říkám, design a text by měl být jednotný...

Co na to říkáte?
  • 0

#48 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:21

Mira_B napsal/a:
Zdravím,


Včera jsem našel toto téma a nápad průkaz se mi líbí.
Sedl jsem proto k počítači a šablonu také mám - všechno v pohodě, ale chybí tomu nějak smysluplně přeložit tento text:

DIESER AUSWEIS WEIST DEN INHABER
ALS TEILNEHMER DES WELTWEITEN
GPS STASH HUNTING
AUS. PRIVATPERSONEN UND BEHÖRDEN
WERDEN UM KOOPERATION BEI ERFÜLLUNG
DER AUFGABEN AUSDRUCKLICH GEBETEN.


nebo vymyslet nějaký jiný český text, který by ale používali všichni.

Tzn., kdyby "se toho někdo chytil", přeložil to, nebo navrhl jiný text, a pak se tady na fóru nechalo hlasovat.. následně by se vybral text, na kterém by se shodla většina a takové průkazky bychom si, my čeští kačeři, vyráběli.
To by bylo super. Ale jak říkám, design a text by měl být jednotný...

Co na to říkáte?


Tento průkaz slouží držiteli k prokázání se, jako účastníka celosvětové hry lovení GPS skrýší / skrýší pomocí GPS. Soukromé osoby i úřady výslovně prosíme/žádáme o spolupráci při plnění (jím) zadaných úkolů.

Je to takové přebásněné. Doslovně to česky moc nezní. I takhle je to takové kostrbaté. Chtělo by to učesat. Proto jsem dal v zásadních částech na výběr. Musím podotknout, že na němce je to docela vtipné!
  • 0

#49 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:36

Jo! A za pár let si budu tou kartou předplácet minuty pro vstup do lesa. NE NE NE ! Nic takovýho :-) u houští bude čtečka tam vhodím korunky a ono mě to pustí na hodinu do lesa.:D
  • 0
Geocaching V 4.2.2 iPhone 4

#50 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:36

Pindenko napsal/a:

Tento průkaz slouží držiteli k prokázání se, jako účastníka celosvětové hry lovení GPS skrýší / skrýší pomocí GPS. Soukromé osoby i úřady výslovně prosíme/žádáme o spolupráci při plnění (jím) zadaných úkolů.[/b]

Je to takové přebásněné. Doslovně to česky moc nezní. I takhle je to takové kostrbaté. Chtělo by to učesat. Proto jsem dal v zásadních částech na výběr. Musím podotknout, že na němce je to docela vtipné!



No právě, je to takové divné - podobně to přeložil nějaký online překladač.
Chtělo by to ale "dát tomu šťávu" nebo zavést jiný text, který by byl pro všechny české kačery stejný. (aby to nedopadlo tak trapně, že každý bude mít průkazku jinou..)
  • 0

#51 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 14:04

Pindenko napsal/a:

Tento průkaz slouží držiteli k prokázání se, jako účastníka celosvětové hry lovení GPS skrýší / skrýší pomocí GPS. Soukromé osoby i úřady výslovně prosíme/žádáme o spolupráci při plnění (jím) zadaných úkolů.

Je to takové přebásněné. Doslovně to česky moc nezní. I takhle je to takové kostrbaté. Chtělo by to učesat. Proto jsem dal v zásadních částech na výběr. Musím podotknout, že na němce je to docela vtipné!


Co např.:

Tento průkaz slouží držiteli, účastníkovi celosvětové hry hledání GPS schránek, k prokázání jeho identity. Všechny, kterých se toto může týkat, žádáme tímto o spolupráci při plnění jemu zadaných úkolů.
  • 0

#52 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 14:09

Puvodne jsem si myslel, ze jako recese super, ale co ted koukam, tak voni to snad nekteri myslej vazne. To si fakt myslite, ze budete nekde treba na soukromym pozemku sermovat prukazkou? EDIT: jeste me tak napada, ze jako "sluzebni" odznak by mohl byt nejakej trasovatelnej geocoin, ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#53 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 14:14

S474N napsal/a:
Puvodne jsem si myslel, ze jako recese super, ale co ted koukam, tak voni to snad nekteri myslej vazne. To si fakt myslite, ze budete nekde treba na soukromym pozemku sermovat prukazkou?

EDIT: jeste me tak napada, ze jako "sluzebni" odznak by mohl byt nejakej trasovatelnej geocoin, ne?


Podle mne i recese musi mit nejakou uroven :-)
A tvuj napad to pozveda jeste vyse :-)))
  • 0

#54 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 14:15

Dardalion napsal/a:
[

Co např.:

Tento průkaz slouží držiteli, účastníkovi celosvětové hry hledání GPS schránek, k prokázání jeho identity. Všechny, kterých se toto může týkat, žádáme tímto o spolupráci při plnění jemu zadaných úkolů.


Jo, to už vypadá lépe.. :)
  • 0

#55 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 14:22

S474N napsal/a:
Puvodne jsem si myslel, ze jako recese super, ale co ted koukam, tak voni to snad nekteri myslej vazne. To si fakt myslite, ze budete nekde treba na soukromym pozemku sermovat prukazkou?


Jaj, klídek :)
Samozřejmě že to myslíme jako recesi, ale jak psal někdo pode mnout - proč by i sranda nemohla být na úrovni?

(Aby bylo jasno, rozhodně nemám <a předpoklám že ani ostatní ne> v úmyslu se na základě nějaké "průkazky" domáhat jakýchkoliv práv. Beru to jako srandu)


Btw, nějaké další návrhy na text (případně má-li někdo výhrady k designu)?

A vůbec, byl by o takové sranda-průkazky nějaký zájem?
  • 0

#56 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 15:19

Jasně, že to je recese. Ale na druhou stranu by to mohlo pomoct při vzájemné identifikaci u keší. Někdy na sebe "nenápadně" čučíme dost dlouho, než pochopíme, že nejsme mudlové. Já bych zájem měl. Co tohle.

Tento průkaz slouží držiteli k prokázání se, že není kriminální živel, úchylák, ani terorista. Držitel průkazu je postižený celosvětovou hrou lovení GPS skrýší.
Soukromé i úřední osoby žádáme o respektování osobní svobody tohoto individua při jeho nestandardním chování a spolupráci při plnění případných jím zadaných úkolů.

  • 0

#57 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 15:27

Já bych řekl, že o průkazy zájem určitě bude. A určitě by se tam vyjímal na místo otisku prstu, vodoznak kačera Donalda :D
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#58 sffh

sffh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 15:43

Ciste technicka: GPS Stash Hunt maji i nemci anglicky a je to puvodni nazev Geocachingu (byt predpokladam, ze s touto informaci tak trochu nosim drivi do lesa). Ja osobne bych to neprekladal. Jako napad osvedceny z realizace ruznych jinych prukazek a event badgu: je sice pekne, ze tam nemci maji prukazove foto, i to pridava na verohodnosti, ale pokud maji slouzit primarne k nejake identifikaci jineho kesera na eventu ci u kese, pak se osvedcila kombinace nick + avatar. Proste to, pod cim se navzajem mohou znat z netu. Napada me bud na jednu stranu "klasickou" prukazku se jmenem a foto a na druhou klidne podle stejneho mustru "keserskou" s avatarem a GC nickem, nebo to nejak nacpat na jednu stranu, pokud tu druhou chcete pro neco setrit (nebo to nechcete vecne otacet :) ). Jak uz kdosi psal, velmi by se na te prukazce vyjimal take velky napis PRESS, ale to je zase asi trochu jina pohadka. ;)
  • 0
Garmin Oregon 550t + TOPO Czech PRO 2010

#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 15:56

sffh napsal/a:
Jak uz kdosi psal, velmi by se na te prukazce vyjimal take velky napis PRESS, ale to je zase asi trochu jina pohadka. ;)

No ja si myslim, ze takova karticka se zminovanym napisem by byla mnohem platnejsi a v realu pouzitelnejsi, nez ty navrhovane. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#60 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 16:34

Proč je v této zemi musí být na všechno hned strana, organizace, komise, průkazka, ..., vstupní testy (kdo je bude hodnotit?), předsedové, tajemníci, tuneláři, ... To tu ptákovinu chcete nosit na krku? Já za sebe jsem rád, že nikdo neví co "tam" dělám a když náhodou někoho potkám, tak si počkám až vypadne. Podle mě blbost a další důvod k zamyšlení, jestli jako "jistá komunita" nejsme náhodou prdlí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama