Přejít na obsah


Fotka

průkazka kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#81 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 11:08

Koukam, ze se to tady pekne rozjelo, urcite super napad byl bych pro. Na prukazku bych mozna hodil ten QR kod ten se mi libi ladoval bych tam odkaz na gc.com profil a ostatni informace z karticky. Mozna bych tam pridal jeste kolonku (treba volitelnou) telefon aby se to treba dalo vyuzit i jako karticka za oknem auta a kdyz by nekdo mel problem s parkovanim tak by mel cislo (jednou jsem tu o tom cetl vlakno jak to kdo resi, dalo by s to spojit s tim) Preci jen obcas kazdej parkujeme na lesnich cestach odkud se najednou muze vyloupnout treba tezka technika a nebo jiny kacer ktery zajel hloubs. :)
  • 0

#82 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 11:58

Vaše starosti bych chtěl mít. Komu tohle jako chcete ukazovat?
  • 0

#83 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 12:05

Taky nevim. Navic treba v tom lese za oknem me to prijde jako dost kontraproduktivni. Pujde kolem nejakej lesnik/hajnej, uvidi jeste logo geocachingu a nejaky providani a hned pro nej budou vsichni kaceri hovada, co zajizdej do lesa autem.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#84 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 12:41

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
Koukam, ze se to tady pekne rozjelo, urcite super napad byl bych pro. Na prukazku bych mozna hodil ten QR kod ten se mi libi ladoval bych tam odkaz na gc.com profil a ostatni informace z karticky. Mozna bych tam pridal jeste kolonku (treba volitelnou) telefon aby se to treba dalo vyuzit i jako karticka za oknem auta a kdyz by nekdo mel problem s parkovanim tak by mel cislo (jednou jsem tu o tom cetl vlakno jak to kdo resi, dalo by s to spojit s tim) Preci jen obcas kazdej parkujeme na lesnich cestach odkud se najednou muze vyloupnout treba tezka technika a nebo jiny kacer ktery zajel hloubs. :)


Tomu se říká telepatie. Dnes jsem byl ve městě a problém s parkovánim. Žádné místo. Uvažoval jsem přesně stejně. Hodím za okénko průkazku a nazdar. I když vozim invalidu, tohle je originálnější. Taky mě napadlo udělat to v sadě. Průkazku, vizitku a do auto.
To co jsem navrhl je zatím jen přední strana. Zadní stranu mám už také v plánu. Navíc komu se to nelíbí, tak ať. Nikoho do toho nenutím. Navíc jsem si byl projít různé tiskárny a reklamky. ba to bude dokonce vypadat stejně jako řidičák (materiál).
Když někdo bude chtít. Proč ne, líbí se, zhotovím a pošlu. Když mám už šablonu, tak je to otázka chviličky.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#85 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 12:50

[quote]Mira_B napsal/a:
[quote]vazounek napsal/a:
Tak pánové, mám zde další návrh.
Co na to?

Paráda!!
Tohle je naprosto dokonalé! I se značkou EU.

Ten font nápisu "Geocaching ID Czech Republic" je naprosto dokonalý!
Design to samé.

Možná bych vynechal body 8. a 9. - Působnost a druh členství - a v místě pod fotkou (místo bodu 8. a 9.) nechal ten kód (GUID) z té německé verze (čistě na vhled :))

QR kód - super nápad!

Jinak k bodům 1. a 2. - proč dva nicky? (pokud jsem to špatně pochopil, nakemenuj mě, prosím ;) )
5. - datum založení profilu? Bezva nápad!
a 6. to je nějaké ID (unikátní pro každého kačera - něco jako GUID) z GC.com, nebo uvažované číslo průkazky?


Ještě jednou se budu opakovat, ale je to super počin.
Byl bych jednoznačně PRO "stavět na tomto základu".
[/quote]

Takže. zatím je to jen první strana. Druhou stranu plánuji s textem jako je na německé ID.

Body 8 a 9 se mohou vynechat. Klidně. Jen jsem se snažil, aby to vypadalo občansky nejblíže k ŘP. Mohu to hodit do tužky a to GUI tam dát. Ale dal bych to bez čárového kódu. To už si myslím, že by bylo přeplácané. Navíc QR kód mi přijde smysluplnější. Má více možností a odkazuje přímo na profil GC.com (obsahuje adresu právě s GUI)

Číslo 1 je tzv titul. Každý kdo se registruje do GC si řiká cacher, tak by to tam měli vytištěné. Jenže vyvolení, kterří mají možnost hodně rychle vystudovat v PLzni se mohou pišnit titulem geo JUDr. (keška GC21EWC)

Číslo 2 přezdívka na GC.com

ID není nic jiného než číslo průkazky. Nemá to společného nic s GC.

Doufám, že jsem to vysvětlil alespoň trochu srozumitelně. No, teď se pustím na další úpravy a pak hodím výsledek.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#86 qdo

qdo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 12:58

Z pohledu samozvaneho grafika si rypnu: 1) font geocaching id nesedi ke grafice z gc.com, pouzit stejny jako na geocaching.com 2) pouziti pozadi z gc.com je jiste legalni ;)
  • 0
HTC ONE + Etrex 30

#87 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 13:04

qdo napsal/a:
Z pohledu samozvaneho grafika si rypnu:
1) font geocaching id nesedi ke grafice z gc.com, pouzit stejny jako na geocaching.com
2) pouziti pozadi z gc.com je jiste legalni ;)


1) když použiju stejný font, tak to bude už komplet legální :P
2) tak vymažeme grafické nestvůrky a ponecháme pouze barvičky ;)
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#88 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 15:17

pepa.z.pocernic napsal/a:
dr.hu: je to jen technologický test, jestli by to vůbec šlo a nějaký vzhled jsem ještě moc neřešil

Však já vím, mě se stejně víc líbí ten návrh od Labyorkie než ten s fotkou.
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#89 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:15

A ID prukazu = cislo v katalogu CWG. BTW "pišnit se"?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#90 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:20

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
Koukam, ze se to tady pekne rozjelo, urcite super napad byl bych pro. Na prukazku bych mozna hodil ten QR kod ten se mi libi ladoval bych tam odkaz na gc.com profil a ostatni informace z karticky. Mozna bych tam pridal jeste kolonku (treba volitelnou) telefon aby se to treba dalo vyuzit i jako karticka za oknem auta a kdyz by nekdo mel problem s parkovanim tak by mel cislo (jednou jsem tu o tom cetl vlakno jak to kdo resi, dalo by s to spojit s tim) Preci jen obcas kazdej parkujeme na lesnich cestach odkud se najednou muze vyloupnout treba tezka technika a nebo jiny kacer ktery zajel hloubs. :)


Inspirováno a upraveno. Aneb KARTA DO AUTA
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#91 FIFI_821

FIFI_821

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:27

nemate tu kartu do auta v .cdr alebo v .psd Dakujem
  • 0

#92 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:47

FIFI_821 napsal/a:
nemate tu kartu do auta v .cdr alebo v .psd
Dakujem


Pošli mi email s předmětem "Karta do auta" a textem uživatelského jména na GC.com a já Ti ji obratem zašlu.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#93 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:54

A nebylo by lepsi to nalinkovat? Aby na tom pripadne mohli pracovat ci upravovat vsichni?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#94 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:56

S474N napsal/a:
A nebylo by lepsi to nalinkovat? Aby na tom pripadne mohli pracovat ci upravovat vsichni?


Jde mi o to, aby ten QR kod odkazoval na GC.com profil a generator nemumi dat dohromady.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#95 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 17:20

No tak vyresit kod je uz to posledni. Ted jde snad o rozlozeni prvku atd. Stejne to bude ve finale generovat tady pepa.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#96 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 17:29

Mě nedělá problém to na počkání vždy editovat a odeslat hotovou. Bohužel, takovej exprt nejsem abych udělal nemožné. :(
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#97 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 18:05

Tak už jsem dodělal ID osobní kartu dle mého uvážení. Je to final. Takže pokud někdo bude chtít, není problém. Návrh je přední strana a zadní strana.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#98 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 19:37

labyorkie napsal/a:
Vazounkův návrh dobrý, ale mě to příjde už moc občankovský, třeba já bych raději něco ulítlejšího než "vážnějšího" :P


Tak jako ve všem, i zde platí že "co člověk, to názor". Já bych například zásadně nechtěl nic "ulítlého"zásadně nepořídil a jsem tedy rozhodně pro "formální" variantu.
  • 0

#99 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 19:47

vazounek napsal/a:
Mě nedělá problém to na počkání vždy editovat a odeslat hotovou. Bohužel, takovej exprt nejsem abych udělal nemožné. :(


No prave proto jsem psal, aby se ty zdrojaky daly verejne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#100 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 20:50

vazounek napsal/a:
Tak už jsem dodělal ID osobní kartu dle mého uvážení. Je to final. Takže pokud někdo bude chtít, není problém. Návrh je přední strana a zadní strana.
Vložený obrázek
Vložený obrázek


Super, ohromný kus práce jsi odvedl.

Škoda že FINAL není následující: Titul - pryč (no, když tak přemýšlím, tak klidně i nechat - na doklady se také tiskne..), Vlastní text - pryč (na oficiálních dokladech také žádný vastní text není...) , U data vzniku možná ne místo (no, i když pro autentičnost asi také ponechat , UID posunout místo vlastního textu ... a na druhé straně kdyby nebyla ta (s prominutím) šílenost s úchylákem a teroristou, ale "parkovací karta" podle vzoru tady uvedeného (s formálněji znějícím textem), ihned bych si průkaz objednal.
No, a pokud by to vyšlo, a dalo se to "dělat" stejně (a ve stejné kvalitě) jako řidičák, byla by to bomba a trumfli bychom i skopčáky! (njn, zlaté české ručičiky)

Jasně že ne každému se takový sranda bude líbit..takoví ale, ať nore - namísto kritiky raději zvolí ignore - ušetří si pár chvil života :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka