Přejít na obsah


Fotka

průkazka kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#101 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 20:58

No a co tak tu druhou stranu jen doplnit o kontaktní telefonní číslo ?
  • 0

#102 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:32

vazounek napsal/a:
Tak už jsem dodělal ID osobní kartu dle mého uvážení. Je to final. Takže pokud někdo bude chtít, není problém. Návrh je přední strana a zadní strana.
Vložený obrázek
Vložený obrázek


Dobrá práce, geokolego! Tak já to beru i s tou vlajkou EU. Ale trochu to bolí. Možná by bylo ještě dobré ji zmenšit na velikost kreditky, aby byla skladnější. Ale to už by byl text asi nečitelný. QR kód je super.

Bude to někde na webu, nebo ti mám poslat údaje a úplatek?

Díky , GEO JUDr. Pinděnko

Sorry, jsem nějak pozadu. Teď jsem zjistil, že dnešní řidičáky jsou už ve veloksto kreditky.
  • 0

#103 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:39

Arne1 napsal/a:
No a co tak tu druhou stranu jen doplnit o kontaktní telefonní číslo ?


Nemám v tom problém. Je to na jednotlivci. Už jsem pár jedincům kartičku upravoval.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#104 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:40

Pindenko napsal/a:

vazounek napsal/a:
Tak už jsem dodělal ID osobní kartu dle mého uvážení. Je to final. Takže pokud někdo bude chtít, není problém. Návrh je přední strana a zadní strana.


Dobrá práce, geokolego! Tak já to beru i s tou vlajkou EU. Ale trochu to bolí. Možná by bylo ještě dobré ji zmenšit na velikost kreditky, aby byla skladnější. Ale to už by byl text asi nečitelný. QR kód je super.

Bude to někde na webu, nebo ti mám poslat údaje a úplatek?

Díky , GEO JUDr. Pinděnko


Ahoj, info jsem Ti poslal do mejlu. Rozměry jsou dělány právě na velikost řidičáku.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#105 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:42

Mira_B napsal/a:

vazounek napsal/a:
Tak už jsem dodělal ID osobní kartu dle mého uvážení. Je to final. Takže pokud někdo bude chtít, není problém. Návrh je přední strana a zadní strana.
Vložený obrázek
Vložený obrázek


Super, ohromný kus práce jsi odvedl.

Škoda že FINAL není následující: Titul - pryč (no, když tak přemýšlím, tak klidně i nechat - na doklady se také tiskne..), Vlastní text - pryč (na oficiálních dokladech také žádný vastní text není...) , U data vzniku možná ne místo (no, i když pro autentičnost asi také ponechat , UID posunout místo vlastního textu ... a na druhé straně kdyby nebyla ta (s prominutím) šílenost s úchylákem a teroristou, ale "parkovací karta" podle vzoru tady uvedeného (s formálněji znějícím textem), ihned bych si průkaz objednal.
No, a pokud by to vyšlo, a dalo se to "dělat" stejně (a ve stejné kvalitě) jako řidičák, byla by to bomba a trumfli bychom i skopčáky! (njn, zlaté české ručičiky)

Jasně že ne každému se takový sranda bude líbit..takoví ale, ať nore - namísto kritiky raději zvolí ignore - ušetří si pár chvil života :)


Jak už jsem citoval jinde. Pár jednotlivcům jsem kartičku upravil podle svých představ. nemám s tím problém. Snímky jsou dělány ve větším rozlišení, nýbrž výsledek je velikost právě jmenovaného řidičáku.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#106 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:47

Prosil bych také jeden exemplář průkazu, děkuji :D
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#107 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 6:39

ta průkazka vypadá fakt dobře,jen jak už tady někdo zmínil,udělal bych alespoň na jedné straně místo EU naši vlajku;)
  • 0

#108 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 6:51

vazounek napsal/a:
..Jak už jsem citoval jinde. Pár jednotlivcům jsem kartičku upravil podle svých představ. nemám s tím problém. Snímky jsou dělány ve větším rozlišení, nýbrž výsledek je velikost právě jmenovaného řidičáku.


Super, v tom pripade bych prosil jednu prukazku a info co, kam a kolik poslat :)
Info, prosim, mailem z profilu na gc.com.

Diky
  • 0

#109 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 7:33

Tazzi team napsal/a:
ta průkazka vypadá fakt dobře,jen jak už tady někdo zmínil,udělal bych alespoň na jedné straně místo EU naši vlajku;)


Skoro každý jednotlivec má připomínku a já ji vždy upravím dle jeho žádosti.
Pokud chceš, pošli email.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#110 vazounek

vazounek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 7:35

Mira_B napsal/a:

vazounek napsal/a:
..Jak už jsem citoval jinde. Pár jednotlivcům jsem kartičku upravil podle svých představ. nemám s tím problém. Snímky jsou dělány ve větším rozlišení, nýbrž výsledek je velikost právě jmenovaného řidičáku.


Super, v tom pripade bych prosil jednu prukazku a info co, kam a kolik poslat :)
Info, prosim, mailem z profilu na gc.com.

Diky


Napiš mi email se všemi potřebnými iniciály a fotkou.
Pustím se do toho večer až dorazím domu.
  • 0
geo. JuDr. vazounek
[mail]geo.judr@gmail.com[/mail] | ICQ: 258440218

#111 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 8:25

Fakt vam nevadi, ze mate na prukazce, ze se chovate nestandarTne? Ja se radsi chovam nestandardne, tak by mi to vadilo... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#112 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 8:35

hplus napsal/a:
Fakt vam nevadi, ze mate na prukazce, ze se chovate nestandarTne? Ja se radsi chovam nestandardne, tak by mi to vadilo... B)


Pravda, pravda. Do projektu se vloudila chybička. V původním textu bylo D. Dětské nemoci se holt musí vychytat.
  • 0

#113 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 8:51

co se tyce te parkovaci karty, jen pripominka : urcite bych netykal a vubec, mne ta formulace prijde dost takova : "komu se to nelibi, at...":D
  • 0

brundi
 


#114 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 11:33

brundi napsal/a:
co se tyce te parkovaci karty, jen pripominka : urcite bych netykal a vubec, mne ta formulace prijde dost takova : "komu se to nelibi, at...":D


K tomuto názoru se přikláním, také jsem nikde nezaznamenal slovíčko "prosím". Větička "Za chvíli jsem zpět !" by taky neškodila..

Arogance z toho čiší až hrůza. Jinak to na mě zapůsobilo dojmem, že parkovat jak hovado je něco "víc" a omluvitelné, když si k tomu přidáte nálepku/kartičku geocaching. Ale, ne, není, lidi na Vás budou koukat pořád stejně blbě, geocaching není omluva. I když uznávám, že sám se chovám dost podobně..., obzvlášť když jde jen o kraťoučká přibrždění u keše..
  • 0

#115 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 12:14

brundi napsal/a:
co se tyce te parkovaci karty, jen pripominka : urcite bych netykal a vubec, mne ta formulace prijde dost takova : "komu se to nelibi, at...":D


..No a z toho duvodu jsem psal, ze bych si to predstavoval s upravenym (formalneji znejicim) textem...

Samozrejme ze netykat apod., to je jasne. Stejne tak jako nechci text typu: "Nejsem uchylak ani terorista...pobiham tu s GPS.. apod."

Jak uz tu psal autor projektu - je treba vychytat "detske nemoci". Kazdopadne si ale myslim, ze je to mnohem zdarilejsi nez original (zadat nekoho o spolupraci pri mnou zadanych ukolech apod.) VELKA NEVYHODA VSAK ZUSTAVA V TOM, ZE PRUKAZKY NEJSOU JEDNOTNE..
Uz jen sehnat nekoho, kdo bybyl schopen a ochoten (samozrejme ze ne zadarmo) dotahnout to do konce a natisknout to na karticku jako ridicak.
  • 0

#116 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 12:20

Sice po průkazce neprahnu, papírů s sebou už tak tahám dost, ale co je špatného na textu "nejsem úchylák ani terorista"? Aspoň je hned poznat, že je to recese. Navíc když na mě všímavá babička zavolá šerify, bude je zajímat právě to, zda nejsem "kriminální živel". Formality jsou zbytečné, ty si přečtou z občanky :D
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#117 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 12:42

PaWcz napsal/a:
Sice po průkazce neprahnu, papírů s sebou už tak tahám dost, ale co je špatného na textu "nejsem úchylák ani terorista"? Aspoň je hned poznat, že je to recese.
Navíc když na mě všímavá babička zavolá šerify, bude je zajímat právě to, zda nejsem "kriminální živel". Formality jsou zbytečné, ty si přečtou z občanky :D


Zajiste, i to je nazor - a neberu ti ho - nicmene ja jsem radsi za formalneji znejici text.
  • 0

#118 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 14:47

Autacek napsal/a:

brundi napsal/a:
co se tyce te parkovaci karty, jen pripominka : urcite bych netykal a vubec, mne ta formulace prijde dost takova : "komu se to nelibi, at...":D

K tomuto názoru se přikláním, také jsem nikde nezaznamenal slovíčko "prosím". Větička "Za chvíli jsem zpět !" by taky neškodila..

Souhlasím, může to totiž číst i vytočená strážnice městské policie nebo rozzuřený lesník na traktoru.
Co třeba text:
Pobíhám tu poblíž s GPS - pokud jsem špatně zaparkoval nebo moje auto překáží, omlouvám se, prosím zavolejte mi, hned přeparkuji.
  • 0

#119 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 15:02

Pitrus napsal/a:
Co třeba text:
Pobíhám tu poblíž s GPS - pokud jsem špatně zaparkoval nebo moje auto překáží, omlouvám se, prosím zavolejte mi, hned přeparkuji.


To uz dava smysl. Jeste kdyby se podarilo doladit to "Pobiham tu pobliz s GPS", na neco rozumnejsiho a hned by se to dalo pouzit jako oficialni text. Bohuzel mne ale nenapada nic smysluplneho cim to nahradit..
  • 0

#120 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 15:17

tak tam dej "promeruji zde silu GPS signalu" B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama