Přejít na obsah


Fotka

Geocaching.com is down


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
78 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 15:16

14:10 uplne vsetko jede :)

kecam tiez som dosiel na stranku cache a tam je este problem
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 15:19

Ne snad, že bych byl tak soutěživej, ale nemáte náhodou podobný problém: v pondělí jsem zalogoval 3 keše a ještě dnes se mi nevyskytují ve statistice!!!??? Třeba dělám něco špatně, díky za názor. Zdravím...

myslis v statistice na gc.com alebo cz ?
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 15:22

Ne snad, že bych byl tak soutěživej, ale nemáte náhodou podobný problém: v pondělí jsem zalogoval 3 keše a ještě dnes se mi nevyskytují ve statistice!!!??? Třeba dělám něco špatně, díky za názor. Zdravím...

Na gc.com je mas normalne zalogovany (3 pred dvema dny, 1 vcera). Statistiky na gc.cz jsou uz dva dny neprepocitany....
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 15:23

myslis v statistice na gc.com alebo cz ?

btw lovci ftf v Prahe, zda sa ze je nova cache Letenska vodarna by Melman, ale je premium member only :(
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 15:42

Na gc.com je mas normalne zalogovany (3 pred dvema dny, 1 vcera). Statistiky na gc.cz jsou uz dva dny neprepocitany....

Díky za informaci, to se mi ulevilo, asi jsem trochu soutěživej, ale zase to aspoň přiznám
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 17:32

btw lovci ftf v Prahe, zda sa ze je nova cache Letenska vodarna by Melman, ale je premium member only :(

tak jsem asi blbej....ja ji vidim Basic Member :-O
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 16:19

Blbe je, ze titulni stranka sice jede, ale neni na ni ani slovicko o jakychkoli upravach nebo problemech... leda ze bych to prehledl ...
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 16:43

Blbe je, ze titulni stranka sice jede, ale neni na ni ani slovicko o jakychkoli upravach nebo problemech... leda ze bych to prehledl ...

Na fórech se píše, že Groundspeak o tom ví a maká na tom - upřímně kdyby měli pokaždé měnit titulní stránku, když se něco posere tak by to bylo divné (a dle mého zbytečné) ... když na gc.cz neproběhne správně import dat z gc.com a cachemapa je plná zrušených cacheí tak si taky nikdo (s mozkem) nemyslí, že začala třetí světová.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 17:54

Je Basic. Ja myslim ze Saman kliknul na odkaz a ono to nenacetlo stranku s chybou ze nemuze najit tu promennou. A ta stranka vypada uplne stejne jako kdyz basic member klikne na premium cache :-).
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 18:51

tak jsem asi blbej....ja ji vidim Basic Member :-O

Byla PM; dal jsem si ji na watchlist a sotva jsem doaproximoval souřadnice, tak mi přišel mail že je změněna je BM. Ale když už jsem si s tím dal tu práci, tak to zkusím nejdřív najít s těma aproximovanejma souřadnicema a teprve když se to nepodaří tak se podívám na ty přesný.
A nedaleko je taky další PM only - Zemedelske muzeum 1891.
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 June 2006 - 18:44

Je Basic. Ja myslim ze Saman kliknul na odkaz a ono to nenacetlo stranku s chybou ze nemuze najit tu promennou. A ta stranka vypada uplne stejne jako kdyz basic member klikne na premium cache :-).

Rano mela status PM. Dandra o tom pise i v logu. Spis to asi Mel-Man zmenil.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 10:58

Rano mela status PM. Dandra o tom pise i v logu. Spis to asi Mel-Man zmenil.

Me to spis pripada, ze se rozmaha novy fenomen, zalozit PM cache , aby to kamaradi meli jednoduchy a v klidku si dali FTF a pak to povolit i ostatnim....
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 12:07

Me to spis pripada, ze se rozmaha novy fenomen, zalozit PM cache , aby to kamaradi meli jednoduchy a v klidku si dali FTF a pak to povolit i ostatnim....

Neremcej a zaplať - někdo ten Groundspeak platit musí...
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 15:35

Me to spis pripada, ze se rozmaha novy fenomen, zalozit PM cache , aby to kamaradi meli jednoduchy a v klidku si dali FTF a pak to povolit i ostatnim....


Vodarna byla opravdu puvodne PM only a potom ji Mel-Man zpristupnil vsem. Pro non-PM je hledani PM kesek vetsi zabava - nutno zapojit triangulaci a intuici. V pripade Vodarny stacilo jen to druhe. Proc zrovna Vodarna byla zpocatku PM-only mam hned 3 vysvetleni: a) autor se uklepl v listingu, B) autor se nechtel s nekterymi cachery potkat, c) autor cekal, az mu PM pratele premeri a opravi souradnice (tentokrat to ale nebylo potreba). Osobne nemam nic proti nutnosti zaplatit za PM, nebot ta moznost pohodlnejsi a neskonale rychlejsi manipulace s daty z GC.com za to stoji. Snaha o FTF rozhodne neni ten duvod, proc za PM zaplatim.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 13:29

Neremcej a zaplať - někdo ten Groundspeak platit musí...

Zrovna tohle me netankuje. Dobu pokusu o FTF uz mam za sebou ;-)
Prijit ke krabici kde si ani nemuzu prohlidnout logy mi prijde naprd.
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 15:41

Hlavne bych se nejdriv Uzo zeptal mel-mana, jak to myslel, kdyz to potrebujes vedet, a nespekuloval tady o ftf pro kamarady a podobnych kravinach. Duvodu muze byt ocividne mnoho.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 15:46

Pro non-PM je hledani PM kesek vetsi zabava - nutno zapojit triangulaci a intuici.

Myslím, že při vhodně napsaném zadání tato možnost odpadne. Nebo se pletu?
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 13:43

Zrovna tohle me netankuje. Dobu pokusu o FTF uz mam za sebou ;-)
Prijit ke krabici kde si ani nemuzu prohlidnout logy mi prijde naprd.

Možná se na to dá dívat i obráceně, založit MOC, aby to neměli mountfílďáci tak jednoduchý ;-)
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 16:49

Zrovna tohle me netankuje. Dobu pokusu o FTF uz mam za sebou ;-)
Prijit ke krabici kde si ani nemuzu prohlidnout logy mi prijde naprd.

Zkus si přečíst druhou plovinu mého poselství - Groundspeak by bez peněz za členství nejspíš nepřežil anebo jen v hodně zpitvořené formě s milionem nechutných reklam - sice je krásné, že je zadarmo, ale na druhou stránku mám někdy takové nálady, že ti co neplatí a přitom nadávají, že "server má výpadky a že se jim nelíbí to a tamto by mělo být lepší" parazitují na těch kteří platí.
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2006 - 21:58

Hlavne bych se nejdriv Uzo zeptal mel-mana, jak to myslel, kdyz to potrebujes vedet, a nespekuloval tady o ftf pro kamarady a podobnych kravinach. Duvodu muze byt ocividne mnoho.

Me to tak proste prislo. Zadny jiny duvod, proc na par hodin udelat cache jen pro PM a pak ji povolit vsem me opravdu nenapadl (zvlast kdyz si procitam logy). A ani nevim proc bych se ho mel ptat. Kdyby to chtel rict, tak to muze napsat do Note kdyz to menil.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama