Přejít na obsah


Fotka

Geocaching.com is down


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
78 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 16:00

Myslím, že při vhodně napsaném zadání tato možnost odpadne. Nebo se pletu?


daji se priblizne urcit souradnice podle vzdalenosti od home coord´s
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 14:24

Možná se na to dá dívat i obráceně, založit MOC, aby to neměli mountfílďáci tak jednoduchý ;-)

tady jsou asi ty bedovi dzipiesky nejaky meneceny, co? :) moc mi to do hlavy neleze, ale budiz
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 15:21

Možná se na to dá dívat i obráceně, založit MOC, aby to neměli mountfílďáci tak jednoduchý ;-)

Anebo si zalozit VIP klub a vlastni web, aby ostatni nemohli na vase nadherny, super uzasny krabice :-(
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 17:20

Zkus si přečíst druhou plovinu mého poselství - Groundspeak by bez peněz za členství nejspíš nepřežil anebo jen v hodně zpitvořené formě s milionem nechutných reklam - sice je krásné, že je zadarmo, ale na druhou stránku mám někdy takové nálady, že ti co neplatí a přitom nadávají, že "server má výpadky a že se jim nelíbí to a tamto by mělo být lepší" parazitují na těch kteří platí.

Samozrejme nepoznam vsetkym podrobnosti, ale myslim si, ze G by s peniazmi za clenstvo a za TB mohol mat geograficky distribuovanu server farmu s frontendmi a backendmi atd. a nie jednu prehriatu masinu ktora casto vypadava.
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2006 - 23:54

Me to tak proste prislo. Zadny jiny duvod, proc na par hodin udelat cache jen pro PM a pak ji povolit vsem me opravdu nenapadl (zvlast kdyz si procitam logy). A ani nevim proc bych se ho mel ptat. Kdyby to chtel rict, tak to muze napsat do Note kdyz to menil.

Duvod je pozornemu ctenari zrejmy hned v druhe Mel-manove Note:... geocoin uz v ni neni. ...Odstranuju restrikci PM...

  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2006 - 23:57

Me to tak proste prislo. Zadny jiny duvod, proc na par hodin udelat cache jen pro PM a pak ji povolit vsem me opravdu nenapadl (zvlast kdyz si procitam logy). A ani nevim proc bych se ho mel ptat. Kdyby to chtel rict, tak to muze napsat do Note kdyz to menil.

:)))))) Ty jsi slinta :))))

  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 14:51

tady jsou asi ty bedovi dzipiesky nejaky meneceny, co? :) moc mi to do hlavy neleze, ale budiz

To asi nema cenu brat nijak osobne. Zkratka se s nimi objevilo mnoho novych lidi a s temi zas jiste problemy, jako treba ztraceni trackovatelnych predmetu a dalsi... (Vzato obecne, jinak samozrejme, jak uz tu bylo mockrat psano, zalezi na lidech.)
btw. ja mam ted taky gps od Bedi. :-)
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 15:30

tady jsou asi ty bedovi dzipiesky nejaky meneceny, co? :) moc mi to do hlavy neleze, ale budiz

GPSr ne, spíš chování některých lidí, kterým v obchodě na otázku "Co s tím?" odpověděli "Zkuste třeba geocaching".
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 15:32

Anebo si zalozit VIP klub a vlastni web, aby ostatni nemohli na vase nadherny, super uzasny krabice :-(


Žádný VIP klub není. V Česku je tak málo MOC keší, že je můžeš klidně ignorovat. A pokud se autor rozhodl, že by bylo z nějakého důvodu dobré, aby jeho cache byla MOC, tak proč ne. Mimochodem - geocacherů, kteří jsou PM je mezi námi hodně, nejedná se o nějakou malou skupinku spiklenců.
Já jsem reagoval na nesmyslné obvinění, že někdo dělá MOC jen proto, aby jeho kamarádi měli FTF. To je podle mě blbost a za většinu geocacherů, co osobně znám snad v tomto punktu můžu dát pracku do ohně.
Sám za sebe můžu říct, že žádnou z mých současných aktivních keší nebudu předělávat na MOC. A zakládat nové, na to teď nemám dost síly.
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 17:28

Samozrejme nepoznam vsetkym podrobnosti, ale myslim si, ze G by s peniazmi za clenstvo a za TB mohol mat geograficky distribuovanu server farmu s frontendmi a backendmi atd. a nie jednu prehriatu masinu ktora casto vypadava.

Nejsem si zcela jist, zda vis, o cem mluvis :-)
1) jak vis, ze maji jednu "prehriatu" masinu?
2) provozovani "geograficky distribuovane server farmy s frontedmi a backendmi" je technicky i financne dost slozita a hoodne narocna vec (vim to z vlastni zkusenosti).

BTW: nevis o nejakem evropskem ISP, ktery by takove servery nabizel? Shanime je uz dost dlouho a stale marne...
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2006 - 17:52

Samozrejme nepoznam vsetkym podrobnosti

:-)) tak na tom se shodneme - já je taky samozřejmě neznám ;-)

  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 13:33

:)))))) Ty jsi slinta :))))

To je ubohy Cejdo.......A to si jako nekdo mysli ze kdyz udela PM ze zabrani zcizeni coinu ci TB?Vzdyt ten kdo to chce ukrast to muze klidne udelat u kese BM kam se stejne coin casem dostane....Leda udelat PM komunitu,kese a pri zapisu do PM podepsat "nebudu KRAST" a tim udelat 2tabory a 2 druhy kesi (BM pro zapisy,PM pro coiny TB a zapisy)
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2006 - 16:52

Nejsem si zcela jist, zda vis, o cem mluvis :-)
1) jak vis, ze maji jednu "prehriatu" masinu?
2) provozovani "geograficky distribuovane server farmy s frontedmi a backendmi" je technicky i financne dost slozita a hoodne narocna vec (vim to z vlastni zkusenosti).

BTW: nevis o nejakem evropskem ISP, ktery by takove servery nabizel? Shanime je uz dost dlouho a stale marne...

Vychadzam len z neoficialnych informacii spred par mesiacov. Inac vacsinou viem o com hovorim.
Na geografickej distribucii az tak netrvam, ale dobre redundantne riesenie by mal byt standard a pokial viem, nie je to tak realizovane.
Co sa tyka penazi, vies aj sam, ze jedna stranka veci je cislo, co na Teba vyskoci pri kalkulacii a druha je, kolko mas na to penazi, co podla mna nemoze byt pre Groundspeak problem.
O sucasnom trhu s podobnym hostingom velmi neviem, sledoval som to pred 5 rokmi. Je mi jasne, ze take veci skor budu v US a v Azii ako tu.
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 14:19

a tim udelat 2tabory a 2 druhy kesi (BM pro zapisy,PM pro coiny TB a zapisy)

2 tabory tady z toho delaj ti, co furt nechtej pochopit, ze udelat PMO kes je uplne normalni a porad vymysleji konspiracni teorie o nadrazenosti, povysenosti nebo "skupine kamaradu, kteri si prihravaji FTF". Berme to jako normalni soucast geocachingu, zamer autora kese pri zakladani je jeho vec. Kdyz nekdo nekoho napada, docka se obvykle tehoz. Ubohy to bylo hned od zacatku.
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 23:32

To je ubohy Cejdo.......

A to si jako nekdo mysli ze kdyz udela PM ze zabrani zcizeni coinu ci TB?Vzdyt ten kdo to chce ukrast to muze klidne udelat u kese BM kam se stejne coin casem dostane....
Leda udelat PM komunitu,kese a pri zapisu do PM podepsat "nebudu KRAST" a tim udelat 2tabory a 2 druhy kesi (BM pro zapisy,PM pro coiny TB a zapisy)

Co je na tom ubohýho?????? Samozřejmě respektuji svobodu projevu, ale kdo furt má číst ty rozvíjené teorie o lejnu. Kdo si udělá PM cache, tak si ji udělá a udělá si ji na jak dlouho chce. A kdo a kdy si ji najde je zase jeho věc. Jestli Uža má potřebu FTFkařit, nikdo mu nebrání. Jen že jsem ho nikdy v noci u žádné pixli nepotkal a FTFek pro BM je jako ........ Jen chvít a nebýt línej vstát :)))))

  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 15:56

udelat PMO kes je uplne normalni.Berme to jako normalni soucast geocachingu, zamer autora kese pri zakladani je jeho vec.

Ano normalni to je,ale sorry PMO na par hodin.....to je divny......
to si to pak BM vyklada vselijak....a pak se to tu proste probira.
Myslim ze Uza tu nikoho nenapadal osobne,pouze napsal nazor jak takova PMO na par hodin vypada...
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2006 - 11:44

Co je na tom ubohýho?????? Samozřejmě respektuji svobodu projevu, ale kdo furt má číst ty rozvíjené teorie o lejnu.

Ubohy je urazet...........A navic te to nikdo nenuti cist.
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 16:09

Dekuju ti nacelniku ze ses me zastala :-)
A ted se jdu radsi nekam provetrat.
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 17:06

Ano normalni to je,ale sorry PMO na par hodin.....to je divny......
to si to pak BM vyklada vselijak....a pak se to tu proste probira.
Myslim ze Uza tu nikoho nenapadal osobne,pouze napsal nazor jak takova PMO na par hodin vypada...

Jak divny? Proc divny? Na par nebo tucet hodin - kdyz mince zmizela za par hodin, bylo to na par hodin. Kdyby tam mince byla jeste ted, bylo by to PMO jeste ted. Na uplne zacatecniky, kteri mince sbiraji jako normalni trade, protoze netusi o co jde (o kradeni bych bez dukazu nemluvil) to staci. Jsem taky BM, a to proto, ze me prave nastvalo, ze GC.COM nehodla odbourat moznost nalezeni PMO kese podvodnym zpusobem.
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2006 - 17:23

Prosim, zanechte uz tehle nikam nevedouci diskuse o dvou taborech. I kdyz uz jsem napsal par domnenek, proc Mel-Man udelal PM cache jen na par hodin, bude nejlepsi se zeptat Mel-Mana primo. Ja tomu taky nerozumim, ale je mi to vcelku jedno.
Posledni note: Kdo si chce zalogovat ten relativne vzacny kousek Evil Micro GC, tak jsem ho prave ulozil do Cachemanovy Zastavky v Ostre GCWCDW. Projedte se tam jeste dnes odpoledne a budete mit novou ikonu coinu a minimalne dve nove kesky na jednu jizdenku :o))).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka