Přejít na obsah


Fotka

Kačeři vyžírky, kteří jen loví a nic nezaložili II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 9:50

Asi jste svými pádnými reakcemi na myšlénky brzozin family - zakladatele tohoto vlákna - pěkně nakvasili, neboť následkem diskuse smazal všechny listingy svých kešek. A máte to, máte po keškách, máte po ptákách (after birds)…

http://www.geocachin...e3a99f9e73&ds=2
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 9:52

dr.vota již zaúřadoval :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 10:04

Vložený obrázek

  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 10:07

Trhac napsal/a:
následkem diskuse smazal všechny listingy svých kešek


taaak a bude z nej vyzirka :D
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 10:12

Dík za link, aspoň ho při své zvědavosti nemusím hledat. To je ale asi tak všechno. První vlákno bylo sice divný, tohle druhý už je ale akorát trapný.
  • 0

#6 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 10:24

Ja si myslim, ze na brzozinovej myslienke nieco je. Ked najdem vela kesiek, mal by som to komunite nejako vratit. Typicky je formou zalozenie vlastnej kesky, aj ked to nie je jedina moznost. Moze to byt aj inou formou, niektori robia PC programy, ini zakladaju eventy, iny sa staraju o web apod. Myslim, ze o to brzotinovi slo. Ked niekto len hlada kesky a nicim neprispeje, samozrejme na to ma pravo. Mozno raz objavi aj svet z druhej strany, ze radost moze prinasat aj davanie.
  • 0

#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 10:52

Zase na druhou stranu aniž bych chtěl někoho bránit jsem archivoval svoje keše z důvodů ne nepodobnych těm Brzozinovym. Speciálně dvě mysterky a archivacni log který jsem napsal myslím mluví za vše! Důvod vysvětlovat nebudu protože ti kterým "vadili"moje keše vědí ;)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#8 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 10:57

Nando78 napsal/a:
Ja si myslim, ze na brzozinovej myslienke nieco je.


ja si teda myslim, ze v podstate neni. pokud nekdo neciti potrebu zalozit kes, tak ji nezalozi - na "cerne pasazery" tahle komunita a hra urcite netrpi.
(jinak zalozeno ci spoluzalozeno +- 100 kesi, spoluporadano cca 10 eventu, kvuli tomu vsemu najezdeno nekolik 1000 km a "brzozinovsky syndrom vyzirkovskeho nezakladani" se na mne ani na zadnem mem kamaradovi neprojevil. :D)
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 11:12

Me tak nejak unika logika dotycneho. Zrejme zalozil par kesi a ocekaval, ze z toho asi vsichni padnou na zadek a po jeho vylevu tady na foru vsichni spolecne s nim budou hykat a prikyvovat, jak jsou ti vyzirkove strasni. Naproti tomu se akorat dockal potukani si na hlavu od ostatnich (coz je vcelku predvidatelna reakce), nasledne se jeste vic urazil a v ramci hesla "rozslapej si alespon svoje babovicky" smazal listingy. Osobne jenom doufam, ze zadny dalsi vliv na jeho dusevni ci fyzicke zdravi to mit nebude.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 11:35

brzozinovsky syndrom vyzirkovskeho nezakladani" se na mne ani na zadnem mem kamaradovi neprojevil. :D)


to je len dobre :) pekne zakladaj pekne kesky dalej :)
  • 0

#11 rendystod

rendystod

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 12:33

Zbytecna diskuze, pokud toto tema bylo jako vtip, tak nic moc, ale po deseti pivech a par panacich to ma logiku. Pokud lovim tak bych taky mohl udelat neco pro ostatni, ale pokud se na to necitim tak budu jen lovit a ne rozhazovat nesmyslne krabky po jeste min smyslnych mistech a zakoduju souradnice nelogickou sifrou. Tim udelam pro kacery vic, kdyz nebudu treba blokovat ubohou sitkou dobre misto.
  • 0

#12 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 13:04

Je tohleto nutné?? Já Brzozina docela znám, je to fajn člověk. Neříkám, že s tím smazáním listingů souhlasím (a taky jsem mu to napsala), ale tohle vlákno je vážně trapné. Jo a podle mě to myslel tak, že jsou kačeři, kteří nic nezaložili, ale umí akorát kritizovat a kafrat. A že je to nespravedlivé proti těm, kteří zakládají, dají si s tím práci (a všechny Brzozinovy keše mají vážně úroveň!!) a pak jim to někdo zpluje, aniž by si někdy zkusil keš založit a spravovat. Jasně, keší je podle mě taky dost, netřeba zakládat jen "abych si to taky zkusil"
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#13 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 13:11

beeuskadawe1 napsal/a:
Je tohleto nutné??
Já Brzozina docela znám, je to fajn člověk. Neříkám, že s tím smazáním listingů souhlasím (a taky jsem mu to napsala), ale tohle vlákno je vážně trapné.

Jo a podle mě to myslel tak, že jsou kačeři, kteří nic nezaložili, ale umí akorát kritizovat a kafrat. A že je to nespravedlivé proti těm, kteří zakládají, dají si s tím práci (a všechny Brzozinovy keše mají vážně úroveň!!) a pak jim to někdo zpluje, aniž by si někdy zkusil keš založit a spravovat.

Jasně, keší je podle mě taky dost, netřeba zakládat jen "abych si to taky zkusil"


Ať si je jaký chce, ale to, co tady napsal nedává smysl. To už pak můžou přijít pekaři, že jim jíme jejich housky a sami je nepečem .. chovatelé dobytka, že jim jíme maso a sami ho neprodukujeme ... ... a pak je z toho tohle, lovíme keše a sami je nezakladáme (já teda svoje mám, ale z obecného pohledu) .. B)
  • 0
Honza

#14 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 13:22

Gitt napsal/a:

beeuskadawe1 napsal/a:


Jo a podle mě to myslel tak, že jsou kačeři, kteří nic nezaložili, ale umí akorát kritizovat a kafrat. A že je to nespravedlivé proti těm, kteří zakládají, dají si s tím práci (a všechny Brzozinovy keše mají vážně úroveň!!) a pak jim to někdo zpluje, aniž by si někdy zkusil keš založit a spravovat.

Jasně, keší je podle mě taky dost, netřeba zakládat jen "abych si to taky zkusil"


Ať si je jaký chce, ale to, co tady napsal nedává smysl. To už pak můžou přijít pekaři, že jim jíme jejich housky a sami je nepečem .. chovatelé dobytka, že jim jíme maso a sami ho neprodukujeme ... ... a pak je z toho tohle, lovíme keše a sami je nezakladáme (já teda svoje mám, ale z obecného pohledu) .. B)


Ano, to máš samozřejmě pravdu. Na druhou stranu - psala jsem tady hlavně proto, že si myslím, že zakládat další diskuzi, aby se mohlo dál rozmazávat Brzozinovo jednání, je dost trapné.
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 13:53

Tak jsem tak browzdal po pražských Stodůlkách a myslím, že by někteří kačeři udělali pro GC víc, kdyby naopak nic nezakládali! Kešky v mém regionu nyní přibývají rychleji, než je stíhám lovit, a když už se na ně vydám, výsledkem je rozčarování, nuda, nuda, šeď, šeď. A to není otázkou, kolik má dotyčný odloveno, jsou kačeři (třeba Ivošák), jenž mají v nálezech míň keší; než sami založili, ale každá jejich skrýš mne dovede na místo, co za to stojí. Dobrá keš je pro mne ta, jež mě 1) zavede na úžasné místo - a pa to může být klidně filmovka v suku; 2) obohatí znamenitým listingem - a pak to může být klidně PETka uprostřed smetiště; 3) nadchne umístěním, vtipným maskováním, provedením - a pak může být klidně v lesoparku u metra a v listingu mít jednu větu. Ideální je kombinace 2 těchto vlastností, rajská pak všech tří. Takové keše se nezapomínají a pro ně to celé dělám. Chcete příklady? GC1F0R5, GC29ZAR, GC1G97Q; GC1GM9G
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 13:58

Pokud ho znas, tak si s nim promluv, at se vzpamatuje a vrati tam ty listingy nebo at to posle cely k sipku. To co udelal je jeste vice nez detinske.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 15:45

No prostě jste Brzozina sepsuli jak malého Jardu, myslím jen, že poukázat na fakt, že jsou lidi, co dokáží jen keše sbírat, kritizovat a sami si nezkusili keš založit, natož se o ni starat, není zas takový prohřešek. Jenže většina si to přebrata lak, že neumětelů, co je jako první napadne, pohodit někam pixlu do křoví je na GC víc než dost, tak že vlastně ponoukat někoho k založení keše z donucení, je naprostá blbost. To se dá vyjádřit ale i slušně, bez osočování autora vlákna.
  • 0

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 16:40

ale dyk ho nikdo nesepsul - leda on sepsul ty, co si dovolili nezalozit kes, a pak ty, co si dovolili rict opacny nazor. on si na to vztekani a vypady vystacil v prvni pulce sam. vsak si to precti pozorne, jak reaguje prvnimi tremi, ctyrmi prispevky.
  • 0

#19 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 17:51

Už jsem to psal tam, ale ještě sem - prosím, kdo má odloveno - stavte se po těch keškách a vyzvedněte geocoiny. Byla by škoda, kdyby zůstaly v nějakých archivovaných keškách ke kterým neexistuje listing, aby se daly vypočítat jejich souřadnice.
  • 0

#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2011 - 18:45

Já mám keš jednu (za rok 57 nálezců) a mám hroznou radost z každého logu. Ale abych studoval, jestli ti nálezci taky něco založili, to mě ani nenapadlo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama