Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#201 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 18:02

hplus napsal/a:
Mám děsnej problém. :)

Ta vychytávka do Chromu drawQRzee funguje parádně - full screen mapa, filtrování, stahování GPX, všechno dobrý - ALE podle mě má zpoždění. Dělá vám to taky? Pláču tiše v koutě... A koukám na origoš mapu (v Hradci to teď žije).


Originál mapa na munzee.com se aktualizuje párkrát denně, tak nebude to na téhle podobné? V Praze se ani na jedné mapě také dnešní odpolední změny zatím neprojevily ...

Edit: Doslova se tam píše, že nepředpokládají, že by někdo aktivně hledal na mapách na webu, když má stále aktuální mapy (zpoždění 5-10 sekund) v mobilu ...
  • 0

#202 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2013 - 15:31

Vytvořil jsem na FB munzee skupinu, takže kdo má náladu se přidat, tak si ji najde. (Munzee Czech Republic) :)
  • 0

#203 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2013 - 16:23

Nechá se nějak kontaktovat owner konkrétní munzee, podobně jako na gc.com emailem? Díky
  • 0

#204 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2013 - 16:38

mirecek7 napsal/a:
Nechá se nějak kontaktovat owner konkrétní munzee, podobně jako na gc.com emailem? Díky

Jen pokud jste oba PM, jinak ne.
Zatím to dělám buď necháním vzkazu u té konkrétní munzee a nebo vyhledáním přes gc.com = opruz ...
  • 0

#205 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2013 - 17:52

Díky za odpověď, jsem v munzee nováček a chtěl jsem vyzkoušet sejmout kód offline a doma cca 10km na wifi zalogovat (z důvodu odlovu zahraničních munzee). Měl jsem v úmyslu to vyzkoušet na munzee Výhled na Kutnou Horu od petr007. Bohužel jsem byl na místě neúspěšný v hledání, hint nebyl uveden a tak jsem chtěl kontaktovat ownera.
  • 0

#206 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2013 - 17:58

mirecek7 napsal/a:
Díky za odpověď,
jsem v munzee nováček a chtěl jsem vyzkoušet sejmout kód offline a doma cca 10km na wifi zalogovat (z důvodu odlovu zahraničních munzee).
Měl jsem v úmyslu to vyzkoušet na munzee Výhled na Kutnou Horu od petr007. Bohužel jsem byl na místě neúspěšný v hledání, hint nebyl uveden a tak jsem chtěl kontaktovat ownera.


Tak napiš ownerovi přímo u té munzee - přes Journal Entries a dole napiš komentář jako General Comment. Ownerovi to dojde na mejl, ev. pípne v mobilu ;) takže bude hned vědět, že se s munzeenou něco děje.
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#207 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2013 - 18:00

Jinak petr007 je zde na foru CZECH.TIR, takže můžeš i přes toto forum.

http://www.geocachin...hp?lookup=36673
  • 0

#208 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 20:43

Dnes jsem zkoušel odlov offline. Do locusu jsem si stáhl GPX a bez dat začal sbírat QR. Všechno mi padalo do fronty. Doma pak v klidu zalogoval. Takže vůbec nepotřebuji k odlovu připojení.
  • 0

#209 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 20:56

kalgan napsal/a:
Dnes jsem zkoušel odlov offline. Do locusu jsem si stáhl GPX a bez dat začal sbírat QR. Všechno mi padalo do fronty. Doma pak v klidu zalogoval. Takže vůbec nepotřebuji k odlovu připojení.

A jak řešíš přepínání aplikací - nepřijdoe mi to moc pohodlné, při neopatrnosti se dá aplikace velmi jednoduše ukončit a fronta je v .... a co jsem zjistil , Munzee apk sama o sobě v kombinaci se zapnutou GPS solidně žere baterku, takže když si k tomu představím ješte Locus, vypadá to na slušně rychlý výcuc baterky, ne? Z vlastní zkušenosti vím, že celý den v terénu to bez externího dobíjení nejde, samozřejmě občas nějaká dat jsem zapínal (deploy), ale šetřil jsem co to šlo... :(
Tohle by měli chlapci z USA ještě ošetřit...
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#210 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 21:10

mimaci napsal/a:

kalgan napsal/a:
Dnes jsem zkoušel odlov offline. Do locusu jsem si stáhl GPX a bez dat začal sbírat QR. Všechno mi padalo do fronty. Doma pak v klidu zalogoval. Takže vůbec nepotřebuji k odlovu připojení.

A jak řešíš přepínání aplikací - nepřijdoe mi to moc pohodlné, při neopatrnosti se dá aplikace velmi jednoduše ukončit a fronta je v .... a co jsem zjistil , Munzee apk sama o sobě v kombinaci se zapnutou GPS solidně žere baterku, takže když si k tomu představím ješte Locus, vypadá to na slušně rychlý výcuc baterky, ne? Z vlastní zkušenosti vím, že celý den v terénu to bez externího dobíjení nejde, samozřejmě občas nějaká dat jsem zapínal (deploy), ale šetřil jsem co to šlo... :(
Tohle by měli chlapci z USA ještě ošetřit...


Já jsem takhle odlovil pouze pár mazlíků. Jelikož má můj nový telefon docela velkej problém s foťákem a většinu QR nepřečte, používám ještě starý telefon. Ten s nimi žádný problém nemá. Takže ten byl offline a druhý na Locus. Ovšem drtivá většina má garmina a tak neni problém hodit to do něj. Myslím že pak nebude baterka problém.
  • 0

#211 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 21:41

Nevím jak andoid (ten mám v mobilu a je online furt), ale ipad (ten jede offline a vzládá přečíst i to s čím s mobil neporadí) nemá problém s načtením fronty po vypnutí a zapnutí aplikace. Vlastně by ani jinak nešlo. Zjistil jsem, že po odeslání dat od jedné munzee na server se jedna munzee z offline queue skryje. Bohužel většinou ta, kterou jsem na server ještě neodeslal. Takže musím vždy aplikaci vypnout a zapnout abych viděl všechny munzee v offline queue. Zároveň jsem nezjistil jak offline queue promazat...ale pracovat se s tím dá.
  • 0

#212 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 21:45

Demkes3 napsal/a:
Nevím jak andoid (ten mám v mobilu a je online furt), ale ipad (ten jede offline a vzládá přečíst i to s čím s mobil neporadí) nemá problém s načtením fronty po vypnutí a zapnutí aplikace.
Vlastně by ani jinak nešlo. Zjistil jsem, že po odeslání dat od jedné munzee na server se jedna munzee z offline queue skryje. Bohužel většinou ta, kterou jsem na server ještě neodeslal. Takže musím vždy aplikaci vypnout a zapnout abych viděl všechny munzee v offline queue. Zároveň jsem nezjistil jak offline queue promazat...ale pracovat se s tím dá.


Čoveče ale s tím jsem měl taky problém. Ze šesti mi jednu neodeslal a teď už se k ní nedostanu.
  • 0

#213 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 22:02

kalgan napsal/a:

mimaci napsal/a:

kalgan napsal/a:
Dnes jsem zkoušel odlov offline. Do locusu jsem si stáhl GPX a bez dat začal sbírat QR. Všechno mi padalo do fronty. Doma pak v klidu zalogoval. Takže vůbec nepotřebuji k odlovu připojení.

A jak řešíš přepínání aplikací - nepřijdoe mi to moc pohodlné, při neopatrnosti se dá aplikace velmi jednoduše ukončit a fronta je v .... a co jsem zjistil , Munzee apk sama o sobě v kombinaci se zapnutou GPS solidně žere baterku, takže když si k tomu představím ješte Locus, vypadá to na slušně rychlý výcuc baterky, ne? Z vlastní zkušenosti vím, že celý den v terénu to bez externího dobíjení nejde, samozřejmě občas nějaká dat jsem zapínal (deploy), ale šetřil jsem co to šlo... :(
Tohle by měli chlapci z USA ještě ošetřit...


Já jsem takhle odlovil pouze pár mazlíků. Jelikož má můj nový telefon docela velkej problém s foťákem a většinu QR nepřečte, používám ještě starý telefon. Ten s nimi žádný problém nemá. Takže ten byl offline a druhý na Locus. Ovšem drtivá většina má garmina a tak neni problém hodit to do něj. Myslím že pak nebude baterka problém.

Ano s Garminem tomu rozumím, tak to taky zkouším praktikovat, ale dříve jsem zkoušel kolik smartfoun vydrží a dost jsem byl zklamaný, přitom Locus sám tolik nežere, věřím že to bude ta ofiko aplikace.
Nedávno jsem také měl problém s foťákem, konkrétně na 493, která byla v ostřejším úhlu a nedalo se k ní jinak dostat, tak jsem ji nenačetl... a pop pár dnech koukám, že jarouchovi se to nějak povedlo...
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#214 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2013 - 22:30

kalgan napsal/a:

Demkes3 napsal/a:
Nevím jak andoid (ten mám v mobilu a je online furt), ale ipad (ten jede offline a vzládá přečíst i to s čím s mobil neporadí) nemá problém s načtením fronty po vypnutí a zapnutí aplikace.
Vlastně by ani jinak nešlo. Zjistil jsem, že po odeslání dat od jedné munzee na server se jedna munzee z offline queue skryje. Bohužel většinou ta, kterou jsem na server ještě neodeslal. Takže musím vždy aplikaci vypnout a zapnout abych viděl všechny munzee v offline queue. Zároveň jsem nezjistil jak offline queue promazat...ale pracovat se s tím dá.


Čoveče ale s tím jsem měl taky problém. Ze šesti mi jednu neodeslal a teď už se k ní nedostanu.


Já jsem nakonec odeslal vše. Ale musel jsem aplikaci několikrát restartovat než jsem zalogoval těch pár co jsem dneska našel a mobil je nevzal (nebo jsem na ně s mobilem nedosáhnul).
  • 0

#215 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2013 - 19:03

Vzhledem k tomu, jak často mi original aplikace tvrdí, že buď není signál a že jsem daleko a že to není správný kód a že to hodila do fronty a tak - tak to s vypnutými daty bude asi docela porod ;-)

A jinak dle statistik na www.munzee.com je jedna moje "sociální" munzee (na kterou jsem odkazoval o stránku dříve) co do návštěv na sympatickém celkovém 64. místě na celém světě a v týdenním žebříčku dokonce 14.! V tom obrovském množství, kolik jich už po světě je - docela úspěch ;-)
  • 0

#216 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2013 - 19:05

To gratuluju. Dnes jsem zase dal čtyři offline a absolutně bez problému. Stačí mít GPS signál.
  • 0

#217 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2013 - 19:07

kalgan napsal/a:
To gratuluju. Dnes jsem zase dal čtyři offline a absolutně bez problému. Stačí mít GPS signál.

Natrénuju to taky, ať to pak nezklame mimo CZ :-)
  • 0

#218 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2013 - 19:56

Dost často mi v terénu hlásí aplikace chybu při komunikaci s munzee.com, přitom jinak data chodí dobře. Že by přetížení jejich serveru? Ale potom dodatečně všechno z fronty zaloguje.

"nebo jsem na ně s mobilem nedosáhnul"

už jsem Karlovi u jedné chrudimské psal, ať to nedává tak vysoko - ne každý má dva a půl metru :(
  • 0

#219 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2013 - 20:07

Chybu přípojení to píše docela často. Tak je sbírám offline.
  • 0

#220 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2013 - 20:31

Mně ta aplikace taky pořád zlobí a háže mi to do off, s čímž zatím neumím ;) Ale dneska odpoledne cestou z práce jsem vyblejskla 9 kousků během asi hodiny a nespadlo mi to ani jednou - uplně jsem z toho byla překvapená, šlapalo to jak hodinky ... tak třeba se aplikace nějak vzpamatovala?
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama