Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#221 myskakarel

myskakarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2013 - 22:55

dr.vota napsal/a:
Dost často mi v terénu hlásí aplikace chybu při komunikaci s munzee.com, přitom jinak data chodí dobře. Že by přetížení jejich serveru? Ale potom dodatečně všechno z fronty zaloguje.

"nebo jsem na ně s mobilem nedosáhnul"

už jsem Karlovi u jedné chrudimské psal, ať to nedává tak vysoko - ne každý má dva a půl metru :(

no budu se tedy snazit :) me zase dela potiz hledat obcasnejaky zespodu :D
  • 0

HTC + NeonGeo + A:Drake
Garmin Oregon 450


#222 myskakarel

myskakarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2013 - 22:58

M272M napsal/a:
Tak si čtu, že někdo blbne v Pardubicích. NO - jako jeden z těch co "blbne" potvrzuji, že se to poněkud rozjelo. Ale jinak to ve dvou (Karle) jde docela rychle. Za týden dobrý výsledek cca 100 kódů a 10 nových hráčů. Myslím, že zvolníme. Dnes jsem vám pánové přidal nějaké speciality. Hledat stejnou grafiku je nuda ne? Když koukám na ten HK tak tam asi zajedeme Karle ne? Dnes jsem dal neco v Praze, tak co příští týden :), kterou část si vezmeš Karle?:)

no asi zajdem na to pivo a domluvime to, udelame par stitku a zmapujeme HK :D jen premyslim kdy ze mam to volno....
  • 0

HTC + NeonGeo + A:Drake
Garmin Oregon 450


#223 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 15:37

myskakarel napsal/a:
no budu se tedy snazit :) me zase dela potiz hledat obcasnejaky zespodu :D


O těch zespodu ani nemluv. Stejně jako o těch které jsou vysoko na značce.:@:D
  • 0

#224 M272M

M272M

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 20:28

Zdravím, dnes na geo-eventu Morana v Pardubicích proběhl souběžně mini-eventík Munzee Pardubice. Shodli jsme se na záměru udělat další setkání a některých expanzních myšlenkách publikací do okolí. Koukli jsme na HK a chválíme, že už i tam se něco děje. Zdravíme tedy do HK. Možná by se hodil nějaký kontakt, až pojedeme s Karlem (až bude mít čas :)) lovit a lepit do toho Hradce. Přestali tam diskutovat o vhodné rychlosti a také to rozjeli...

myskakarel napsal/a:

M272M napsal/a:
Tak si čtu, že někdo blbne v Pardubicích. NO - jako jeden z těch co "blbne" potvrzuji, že se to poněkud rozjelo. Ale jinak to ve dvou (Karle) jde docela rychle. Za týden dobrý výsledek cca 100 kódů a 10 nových hráčů. Myslím, že zvolníme. Dnes jsem vám pánové přidal nějaké speciality. Hledat stejnou grafiku je nuda ne? Když koukám na ten HK tak tam asi zajedeme Karle ne? Dnes jsem dal neco v Praze, tak co příští týden :), kterou část si vezmeš Karle?:)

no asi zajdem na to pivo a domluvime to, udelame par stitku a zmapujeme HK :D jen premyslim kdy ze mam to volno....


  • 0

Nápady a fantazie je to proč si hraju ...


#225 myskakarel

myskakarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 20:32

M272M napsal/a:
Zdravím, dnes na geo-eventu Morana v Pardubicích proběhl souběžně mini-eventík Munzee Pardubice. Shodli jsme se na záměru udělat další setkání a některých expanzních myšlenkách publikací do okolí. Koukli jsme na HK a chválíme, že už i tam se něco děje. Zdravíme tedy do HK. Možná by se hodil nějaký kontakt, až pojedeme s Karlem (až bude mít čas :)) lovit a lepit do toho Hradce. Přestali tam diskutovat o vhodné rychlosti a také to rozjeli...

myskakarel napsal/a:

M272M napsal/a:
Tak si čtu, že někdo blbne v Pardubicích. NO - jako jeden z těch co "blbne" potvrzuji, že se to poněkud rozjelo. Ale jinak to ve dvou (Karle) jde docela rychle. Za týden dobrý výsledek cca 100 kódů a 10 nových hráčů. Myslím, že zvolníme. Dnes jsem vám pánové přidal nějaké speciality. Hledat stejnou grafiku je nuda ne? Když koukám na ten HK tak tam asi zajedeme Karle ne? Dnes jsem dal neco v Praze, tak co příští týden :), kterou část si vezmeš Karle?:)

no asi zajdem na to pivo a domluvime to, udelame par stitku a zmapujeme HK :D jen premyslim kdy ze mam to volno....


nemate nekde nekdo nejaky blog ci stranky na tvorbu munzee - nejaky ty vychytavky, abysme to trochu upgradovali ? :D
  • 0

HTC + NeonGeo + A:Drake
Garmin Oregon 450


#226 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 21:02

a jak jsem už říkal, bylo by dobré pro bezpečnost keší dodržovat nějakou přiměřenou minimální vzdálenost od keší - dnešních 10 centimetrů je extrém! Nelepte to blízko uložení schránek.
  • 0

#227 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 21:11

Powertrail na 5 metrech :D. Taky jsem uvažoval, že bych všechny své keše, co chci dát na archivaci coorectoval na jedno místo a vyrobil powertrail u sebe před domem, ale to by mě reviewer hnal :D (teď jsem zvědavej, kterej se první ozve).
  • 0

#228 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 21:50

Ja bych to povinne lepil ke vsem mysterkam, zvlast v tech Prdubicich...
  • 0

#229 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 23:32

Alke04 napsal/a:
Powertrail na 5 metrech :D.

Taky jsem uvažoval, že bych všechny své keše, co chci dát na archivaci coorectoval na jedno místo a vyrobil powertrail u sebe před domem, ale to by mě reviewer hnal :D (teď jsem zvědavej, kterej se první ozve).

¨

Nemůžu si pomoct, musím to napsat - docela by mě zajímalo, komu tak ležím v žaludku, že aktivně vyhledává mé příspěvky i z minulosti a dává odpad :-P.... posluš si B).
  • 0

#230 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 23:45

Alke04 napsal/a:

Nemůžu si pomoct, musím to napsat - docela by mě zajímalo, komu tak ležím v žaludku, že aktivně vyhledává mé příspěvky i z minulosti a dává odpad :-P.... posluš si B).


... asi ňákej odpad :D:D
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#231 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2013 - 23:58

maaaca napsal/a:
Ja bych to povinne lepil ke vsem mysterkam, zvlast v tech Prdubicich...


Sice s Maaaca né vždy souhlasím, ale tady se trefil... ještě si dovolil přidat Hradec.
  • 0

#232 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 13:57

Koukám, že stránky munzee.com jsou dočasně mimo provoz. Kdyby tak chtěli vylepšit stabilitu aplikace v mobilu, aby mi pořád nehlásila, že nejsou data. Dnes se v mobilu k aplikaci vůbec nemůžu přihlásit. Funguje vám?
  • 0

#233 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 14:48

Mně zatím funguje, jen jsem jí zkusila zapnout. V terénu vyzkouším za chvíli - jestli se mi povede i něco ulovit :)
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#234 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 15:19

Už na stránkách napsali, že to byl nějaký problém s providerem. Teď už by to mělo opět jet v pohodě. Akorát, že teď už se mi nikam ven nechce ;-)

Everything appears to be running smoothly now. Let us know if you see any issues arise and have a fun weekend playing munzee!


  • 0

#235 JenKre

JenKre

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 16:22

nemáte někdo prosím instalačku na munzee, google play nepodporuje mladýho tel.
  • 0

#236 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 16:56

Alke04 napsal/a:

maaaca napsal/a:
Ja bych to povinne lepil ke vsem mysterkam, zvlast v tech Prdubicich...


Sice s Maaaca né vždy souhlasím, ale tady se trefil... ještě si dovolil přidat Hradec.

OT: Tyhle tradované pomluvy...všimli jste si, že řada těch starých "neluštitelných" špeků už dávno odpočívá v archívu? A že je pár měst, kde to je daleko horší? B)
  • 0

#237 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2013 - 9:54

myskakarel napsal/a:
no asi zajdem na to pivo a domluvime to, udelame par stitku a zmapujeme HK :D jen premyslim kdy ze mam to volno....

No, uz asi tusim, kdy si Karel udelal to volno na Hradec... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#238 myskakarel

myskakarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2013 - 15:10

kruciš :)
  • 0

HTC + NeonGeo + A:Drake
Garmin Oregon 450


#239 M272M

M272M

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2013 - 20:56

Zdravím všechny munzee nadšence, pomalu připravujeme mini-eventík Munzee v Pardubicích. Bude mít někdo zájem, případně máte námět o čem by to také mělo být? Kontakt na GC kacer-daffy, m272m, myskakarel.
  • 0

Nápady a fantazie je to proč si hraju ...


#240 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2013 - 15:29

My vas asi predbehli a dneska jdeme na nulty pivo v Hradci. B)
Prijedete?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama