Přejít na obsah


Fotka

ggstat - Chybějící CZ kraje a státy na mapách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 10:10

Zdravim, konecne jsem nasel vlakno, kde se resi chybejici cz kraje. Mam anglicke windows XP (nekdy prepinane do francouzstiny kvuli exel makrum), ze na me geoget mluvi anglicky mi 100% vyhovuje. V adresari polygonu mam vsechny soubory citelne a v poradku, ale divider mi nevyplni nektere kraje a pri minulem generovani vyplnil dobre (pri stejne konfiguraci 28/10/2011 pomoci 1.1.34, co bylo za verzi GeoGetu nevim). Jestli ma divider problemy s dalisma polozkama jsem nezjistil, protoze je nesleduji. To musim mit geoget cesky abych mohl pouzivat divider makro?
  • 0

#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 12:32

to bude spis rozepri mezi windowsama a GG/GgStatem...
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 12:35

Geoget ma na strance s popisem nastaveni cestiny odkaz na programek, ktery toto nastaveni testuje. Pokud cestina neni nastavena spravne, nejsou spravne interpretovany ceske znaky a GG s nimi nemuze korektne pracovat.

EDIT: Divider je univerzalni. Ale ceske pojmenovani kraju proste spravne nastaveni cestiny potrebuje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 14:02

Prenastaveno, uz to funguje. Budu pozorovat programy v praci, jestli se mi prenestavenim nerozsypaly (pouzivam pracovni nb). Skoda, ze se musi timto zpusobem laborovat s nastavenim windows a nefunguje vsude stejne :-(
  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 14:46

Windows v kazdem okamziku pouzivaji prinejmensim 3 ruzne kodove stranky. Toto jsme zjistili pokusama, kdyz jsme hledali priciny chybneho zobrazovani ceskych znaku. Navic GgStat je konzolova aplikace (perl) portovana z Unixu na Win, takze to je dalsi komplikace, ktera se k tomuto problemu pridava a trochu ztezuje nalezeni te prave priciny.

No a aby toho nebylo dost, maji windows implicitni nastaveni spatne! Takze spolehat na to, ze po instalaci je vse spravne, je chybny postup. (Nezkoumal jsem nikdy jinou jazykovou mutaci nez ceskou, takze treba u neceskych Win to bude spravne, ale po zkusenostech bych za to nedal do ohne ani cizi ruku, natoz svoji.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 21:29

Zdravim, mrzi me, ze se vracim k tomuto vlaknu, ale nevim, co delam spatne (z 90 % BUDE chyba nekde mezi klavesnici a zidli)... Pridal jsem si do statistik mapu Rakouska. Mam nalezy generovane v sablone: ReadState Austria Header Nálezy v Rakousku podle spolkové země SPLIT 2 FindsByCountyPie none FindsByCountyTable none WIDTHNEXT 430 FindsByCountyMap Flags:N none Seznam nalezu v Rakousku: GC2490F, GC20JFP, GC1VRAD, GC24909, GC275BV, GC211X8, GC20YGX, GC1RMPH, GC1Z9E7, GC1BAWC, GC20YGR, GC2G6XJ, GC11DG6, GC20JF7, GC2J7VG, GC1TQX8, GC27F36, GC275D7, GC20JG4, GC21FDK, GC1AMAX, GC1RMMH, GCP1HR, GC2562V, GC2WXZG, GC1R5WD, GC2CECW, GC20M9R, GC20P38 Tj melo by se to grupovat do 3 zemi, ale vytvari se mi 4. Projel jsem vsechny kesky, jestli nekde nechybi zanam, ale vsechno se mi zda v poradku a AT Land je vsude pritomen. Kodovani systemu od posledni opravy kuvli statistikam mam spravne (zkontrolovano proramem cptest) a odebrani tagu a znovu vygenerovani pomoci makra devide nepomohlo. Pokud to pomuze, poslu gpx s nalezama (z pq) priadne rovnou natazene v databazi.
  • 0

#27 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 22:20

-PaD- napsal/a:
Zdravim,

mrzi me, ze se vracim k tomuto vlaknu, ale nevim, co delam spatne (z 90 % BUDE chyba nekde mezi klavesnici a zidli)...

Pridal jsem si do statistik mapu Rakouska.

...

nikde ji tam nevidím
  • 0

#28 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 22:32

dr.vota napsal/a:

-PaD- napsal/a:
Zdravim,

mrzi me, ze se vracim k tomuto vlaknu, ale nevim, co delam spatne (z 90 % BUDE chyba nekde mezi klavesnici a zidli)...

Pridal jsem si do statistik mapu Rakouska.

...

nikde ji tam nevidím


Omlouvam se, zatim jsem ji nenahral... dostune napriklad zde veze z autostatu (http://dl.dropbox.co...44/GgStats.html), ale generovani nefunguje i kdyz jsem ho delal ciste pres GgStat pomoci prikazove radky.
  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 22:54

-PaD- napsal/a:

dr.vota napsal/a:

-PaD- napsal/a:
Zdravim,

mrzi me, ze se vracim k tomuto vlaknu, ale nevim, co delam spatne (z 90 % BUDE chyba nekde mezi klavesnici a zidli)...

Pridal jsem si do statistik mapu Rakouska.

...

nikde ji tam nevidím


Omlouvam se, zatim jsem ji nenahral... dostune napriklad zde veze z autostatu (http://dl.dropbox.co...44/GgStats.html), ale generovani nefunguje i kdyz jsem ho delal ciste pres GgStat pomoci prikazove radky.

to je jasné, 3 keše nemají vyplněnou spolkovou zemi, musíš si to tam dopsat ručně do databáze.
  • 0

#30 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 23:21

dr.vota napsal/a:
to je jasné, 3 keše nemají vyplněnou spolkovou zemi, musíš si to tam dopsat ručně do databáze.


Ja jsem psal, ze bude chyba nekde mezi klavesnici a zidli... Diky, myslel jsem, ze se tahle cast statistik bere z tagu AT Land a ono ne ;-)
  • 0

#31 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 10:21

No me se treba stalo, ze kes GC25BGC, ktera prokazatelne vzdycky mela vychozi souradnice v Usteckem kraji, sem mi v jedny mapce (v ty teckovity) nateckuje do Usteckeho kraje, ale ve vylovenosti kraju mam Ustackej kraj prazdnej (je to jedina kes co sem tam lovil). No a kdyz si rozkliknu tagy, tak tam mam Prahu 9 -- coz je finale. No a co s tim to nevim. Smazat tagy a oDiverovat to ??? To samy mem u GC2AWXK Kde mi to zase vnucuje ue je v UJEZDE nad Lesy, pritom prokazatelne vychozi jsou v Klanovicich. Tak ani smazani Tagu a Odiverovani nepomohlo --tak me napada, zda pokud mam vyplneny finale to nebere dle finalek
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 10:43

A to je snad dobre, ne? kdyz si pak vyfiltrujes kese podle toho tagu, tak by ti tam ta finalka chybela.
  • 0

#33 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 10:57

HaLuMa napsal/a:
A to je snad dobre, ne? kdyz si pak vyfiltrujes kese podle toho tagu, tak by ti tam ta finalka chybela.


Jo pro filtraci Finalek to dobre je, ale ve statistikach mi to trosku dela paseku :D Proste mam nebo nemam odlovenou kes v onom kraji ???:D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#34 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 11:20

No, fakticky vzato nemas, kdyz jsi pro tu kesku jel do Prahy. Kdyz das mysterku na Severni pol, ale finalka bude v Praze, budes taky rikat, ze jsi odlovil kesku na severnim polu? :o Jinak je to jednoduche - zalezi odkud tu informaci o kraji beres. Bud z uzemi od Groundspeaku, tam to mas podle vychozich souradnic, nebo podle rozdeleni v tagu, tam to mas pro zmenu podle finalky. U okresu a nizsiho rozdeleni uz ale vyber nemas. Jestli Ggstat umi brat kraje z uzemi Groundspeaku, to ale netusim, protoze jsem nikdy nemel potrebu se timto problemem zabyvat. ;)
  • 0

#35 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 11:58

HaLuMa napsal/a:
...Kdyz das mysterku na Severni pol, ale finalka bude v Praze, budes taky rikat, ze jsi odlovil kesku na severnim polu? :o

To je docela zajímavá otázka ;)
Zcela jistě bych totiž mohl říct, že jsem mysterku na Severním pólu odlovil B).
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 12:01

Tak znova - zalezi na tom, odkud tu informaci o kraji beres. V Geogetu mas obe - o vychozich souradnicich i o finalnich souradnicich.
  • 0

#37 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 13:00

No zrovna u ty Kobry 11 sem realne do Litomeric (teda skoro) musel a pak sem uhanel ku praze. Ale je fakt, ze odlov probehl v Praze.:D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#38 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 20:18

Je to jednoduche, GgStat umoznuje zobrazovat mapky kraju vytvorene ze State z gc.com, tak z tagu vyvorenych dividerem, priklad pro Rakousko:

ReadState Austria
Header Nálezy v Rakousku podle spolkové země
SPLIT 2
#FindsByCountyPie none
FindsByCountyTable none
WIDTHNEXT 410
FindsByCountyMap Flags:N none

ReadCounty AT~Land AUkraj
Header Nálezy v Rakousku podle spolkové země
SPLIT 2
#FindsByCountyPie none
FindsByCountyTable none
WIDTHNEXT 410
FindsByCountyMap Flags:N none

  • 0
MaFa




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama