Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.14


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#101 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:58

honzak83 napsal/a:
Geoget je opět nepoužitelný:( Naopak ostatní geocachingové programy jedou i bez aktualizací - toto zřejmě nebude novou strukturou stránek geocachingu:(


A které další (free) ještě znáš ?
  • 0

#102 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:00

HaLuMa: uz jsem na to prisel, je to odstaveni Geogetu kvuli el. seznamu coinu z ME! :D :D :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#103 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:02

pozorjed napsal/a:

honzak83 napsal/a:
Geoget je opět nepoužitelný:( Naopak ostatní geocachingové programy jedou i bez aktualizací - toto zřejmě nebude novou strukturou stránek geocachingu:(

Tak ho nepoužívej :).
Mě Geoget funguje, jediné, co zrovna nyní není plně funkční, tak je import HTML stránek. Import klasického GPX funguje (tak jako v jiných programech).


Já používám geoget jen kvůli lepšímu přehledu nalezených kešek, na import keší používám Mozigo na tvorbu statistik MyFound a obojí a to jede po včerejším zásahu groundspeaku normálně. Chyba bude jednoduše ve špatně napsaném programu!!! Pochopím, když je nějaká velká změna a nejde kvůli ní žáden geocachingový program, ale když po nějaké změně nejde jen jeden z nich a ostatní fungují bez instalace aktualizací, bude chyba na straně toho nefungujícího programu.
  • 0

#104 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:09

Ano, Satan na to kapnul! :D Zadny spatne napsany program (to ja prece nedelam!), ale naprosto normalni protest. Bylo dosti obtizne presvedcit vsechny ostatni tvurce programu, aby jim vsechno fungovalo. Protoze kdyby ne, tak by ten muj protest tak nevyniknul. Ale povedlo se!
  • 0

#105 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:13

Spatne napsany program - no tos me pobavil. Ty programujes a videl jsi zdrojaky, ze se muzes k tomu takto vyjadrit? Mozna mas na mysli jen pouzty algoritmus, ale to je otazka jina. Jde o to, jak presne se ma importovana stranka zpracovavat a jak kontrolovat, aby nedoslo k importu nesmyslu. Podle me je pecliva kontrola opravnena a nevidim na tom nic spatneho.
Pokud te to rozciluje, nepouzivej GG nebo si porid PM. Ale nenapadej tady praci, o ktere nic nevis.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#106 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:24

Treba u HandyGeocaching Logy taky nejdou a myslim ze byl problem i s waypointy. Teda ty tem logum zase dali na zadek ...hlavne na horsim pripojeni - prijde mi uplne scestny nacitat vsechny logy ..zlatejh poslednich 5 ..a kdyz uz se vsechny nacitaj, k cemu je pak dobra funkce logbook????
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#107 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:25

nenacitaji se vsechny, naopak na zacatku se nenacte nic a pak se postupne dotahuji jak scrollujes strankou dolu
  • 0

#108 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:30

Parkis napsal/a:
nenacitaji se vsechny, naopak na zacatku se nenacte nic a pak se postupne dotahuji jak scrollujes strankou dolu


Ahhaa diky za info. Takovahle vymozenost me nenapadla. Spis sem myslel, ze to sekani je zpusobeno dotahovanim vsech (to uz se stavlao i driv) ...coz taky je.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#109 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:31

gord napsal/a:
Spatne napsany program - no tos me pobavil. Ty programujes a videl jsi zdrojaky, ze se muzes k tomu takto vyjadrit? Mozna mas na mysli jen pouzty algoritmus, ale to je otazka jina. Jde o to, jak presne se ma importovana stranka zpracovavat a jak kontrolovat, aby nedoslo k importu nesmyslu. Podle me je pecliva kontrola opravnena a nevidim na tom nic spatneho.
Pokud te to rozciluje, nepouzivej GG nebo si porid PM. Ale nenapadej tady praci, o ktere nic nevis.


Jasně, on je HaLuMa a spol. nejlepší, ostatní programy jsou na nic a proto ty ostatní zvládají lépe případné změny groundspeaku. Zásadní problém geogetu je dle mě v tom, že je to "slátanina" různých dílčích programů, skripty si píše každý sám (tudíž nemusí být vzájemně kompatibilní) - na jedné straně je fajn, že si může každý program vylepšit, na druhé straně tím klesá stabilita programu vůči případným změnám. Když bych měl srovnat např. Mozigo a Geoget, tak jediné velké plus geogetu vidím v lepší přehlednosti, v ostatních parametrech je dle mého názoru pozadu - menší stabilita, delší doba importu keší, méně pružná reakce na případné změny či požadavky uživatelů (říci, tak si napiš skript sám, to opravdu nepovažuji za řešení).
  • 0

#110 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:32

honzak: jeslti ono to nebude tim, ze geogeta jako jedinej stahuje html a importuje ho i s logama?! zkus se obcas zamyslet nad tim co pises....a nechapu, proc pouzivas milion programu na de facto jednu vec, to se pak nediv, ze ti to nejde a meles blbiny...
  • 0

#111 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:38

honzak83: opravdu hodne bavis takhle po ranu :D:D:D Prej slatanina, rekni mi alespon o jednom skriptu, ktery je sam o sobe nefunkcni nebo v kolizi s jinym skriptem. To by me teda opravdu zajimalo, ty slatanino. Zajimave, ze napsat, respektive upravit nejaky exportni skript, jsem zvladl i ja. Pokud jsem neco nezvladl, tak jsem napsal pozadavek a vzdycky to nekdo nejak vyresil. Tady vidim problem nekde jinde - tam, co mas mezi usima. petulinka1: ja bych ti odpovedel, proc jich pouziva nekolik, ale nechci byt vulgarni. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#112 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:39

petulinka1 napsal/a:
honzak: jeslti ono to nebude tim, ze geogeta jako jedinej stahuje html a importuje ho i s logama?! zkus se obcas zamyslet nad tim co pises....a nechapu, proc pouzivas milion programu na de facto jednu vec, to se pak nediv, ze ti to nejde a meles blbiny...


Představ si to, že např. Mozigo importuje taky i logy a funguje, to bude asi šok:/ A už jsem to psal jednou - na import keší pro hledání, tvorbu veřejných statistik používám programy od Klamy, Geoget používám jen jako jakýsi pomocný program pro vlastní statistiky, které dělám v ArcGIS (pokud tušíš, o co jde).
  • 0

#113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:41

honzak83 napsal/a:
Jasně, on je HaLuMa a spol. nejlepší, ostatní programy jsou na nic a proto ty ostatní zvládají lépe případné změny groundspeaku.


Kecas! Mnohokrate se drive stalo, ze byla zmena na webu, kterou Geoget ustal bez potrebne zmeny, zatimco ostatni museli aktualizovat. To jsi mlcel jak hrob, ale ted, kdyz je to nahodou naopak, tak je hned Geoget slatanina. Proste kazdy to dela jinak, a pokazde se stane, ze nekdo musi upravovat a nekdo ne. Jednou to padne na toho, jindy zase na onoho.
Nafackuj si sam.
  • 0

#114 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:44

Koukam ze Mozigo funguje tak dokonale, ze na jeho domovske strance mozigo.zubor.net je v tuto chvili nasledujici hlaska:

Tento web je offline
Na groundspeak webe prebehol "velky update", cize programy ako su MoZiGo a MyFound nefunguju... alebo Na stránke Hrať sa môže každý a v každom veku... momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

Tak nevim cemu verit. Ono mozna nejak funguje, otazkou je, co z toho pak vyleze.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:45

honzak83 napsal/a:
Představ si to, že např. Mozigo importuje taky i logy a funguje, to bude asi šok:/


Mozigo ze ted po zmene webu improtuje logy? To existuje jen v tech predstavach. :D
  • 0

#116 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:52

To jsem padl na prdel, tolik věcí honzak 83 používá a ještě tolik dalších ví. hm hm :o Kolik jsi toho prosím tě vytvořil, že máš takový přehled co je špatně naprogramované?
  • 0

#117 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:53

To: HaLuMa A kdy se muzeme tesit, ze bude verze Geogetu pouzivajici GS API? :) Kdy planuji, ze ho uvolneni?
  • 0

#118 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 16 září 2011 - 9:03

No, já bych to viděla tak, že jsem moc ráda, že existuje mocný nástroj, jako je GeoGet. A navíc zdarma. A ještě autoři někdy vyslyší prosby nás, co bychom to naprogramovat neuměli, a zahrnou do programu nebo pluginů naše nápady, pokud jsou dobré. A komu se to nelíbí, ať si vyrobí svoje nebo používá něco jiného.
  • 0

#119 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 9:03

honzak83 napsal/a:
Představ si to, že např. Mozigo importuje taky i logy a funguje, to bude asi šok:/

Tak jo, predstavuju si to. :D:D:D

Popokatepetl07 napsal/a:
Kolik jsi toho prosím tě vytvořil, že máš takový přehled co je špatně naprogramované?

Nahodou, umi si nainstalovat cracknutej ArcGIS, to bude asi nejakej haxor. Az tak velkej, ze si ani neumi propojit svuj profil na GC.com :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#120 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 9:05

honzak: Ja bych si to taaaaaak rada predstavila, ale ono to nejde :D A vis proc? Protoze ani jeden z tech tvejch milovanejch programu od klamy taky nefunguje jak ma a asi ti ani nevyhodi, ze se to naimportovalo blbe. Proto si myslis, ze to funguje, jenze ono ouha.. :D Zlatej GG... Btw. ja na rozdil od tebe, si ten skript do GG umim aspon upravit tak, aby fungoval jak potrebuju. Sice k tomu sem tam potrebuju pomoc nebo vic casu, ale zvladnu to (jestli neveris, poptej se, budes koukat).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama