Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.14


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#81 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2011 - 20:37

O smazanych waypointech plati totez co o archivovanych kesich. GG nedostane informaci o tom, ze waypoint byl smazan, jen tise zmizi z importovanych dat. Navic waypointy se importuji z jineho souboru nez kese, takze ani nemuzes delat delat nejakou autodetekci. (pak bys jednou naimportoval jen kese bez waypointu, a o vsechny bys prisel...) Proto je v udrzbe databaze, tam kde muzes provadet archivaci dlouho neaktualizovanych kesi, i podobna funkce pro waypointy. Ty waypointy, ktere nebyly dlouho akttualizovane, ti to smaze. (Pochopitelne to nemusis delat pro celou databazi, muzes to limitovat na nejake konkretni uzemi!)
  • 0

#82 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2011 - 20:45

Aha, dík za vysvětlení. Ten script se jmenuje Delete invalid waypoints v Menu Pluginy Nástroje? Já zjišťuju archivované keše tak, že ty dlouho neaktulizované stáhnu přes Geojerry. Ono to jde i jinak? EDIT: Pardon, už jsem to našel....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#83 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:42

V poslední verzi začal trochu zlobit import fieldnotes, kterým si označuji nálezy na keších v databázi. Ke všem záznamům se nyní přidává tag fieldnote, konkrétně dvoje horní uvozovky "". Pokud jsem sám něco ukládal do poznámky, je tento text také včetně uvozovek, tedy například "GC". Nejde o katastrofu, ale...
  • 0

#84 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:45

...ale jde o chybu, pisu si.
  • 0

#85 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:10

Cau, nevite proc mi geoget 2.5.14.640 s geojarry 2.2.4 zobrazuje nektere cache jako napr GC31NGB jako mystery, kdyz to jsou a vzdycky byly tradicky? Diky
  • 0

#86 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:12

Vim, je to chybicka v importu z HTML, a v pracovni verzi je to uz opravene.
  • 0

#87 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:13

Pracovni=neverejne anebo je nekde na webu?
  • 0

#88 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:19

rekla bych ze pujde o tu "neverejnou" - tudiz v pristi verzi by melo bejt vse opraveno :)
  • 0

#89 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:24

pracovni = ta, kterou prave programuji beta = ta, kterou maji k dispozici povereni betatesteri ostra = ta, ktera je k dispozici verejnosti na webu
  • 0

#90 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 8:25

2 HaLuMa: Měl bych prosbičku, líbilo by se mi, kdyby výsledek/chyby importu šel přenést jinam (ctrl+a, ctrl+c) pro další zpracování. Takhle je jediná možnost - tužka a papír :-(
  • 0

#91 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 8:33

Arne1: tak za to se taky primlouvam!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#92 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:03

Tak CTRL+A tam sice nefunguje (neni problem doplnit), ale oznacit to mysi jde! A CTRL+C i CTRL+INSERT tam na oznaceny text funguje.
  • 0

#93 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:15

HaLuMa napsal/a:
Tak CTRL+A tam sice nefunguje (neni problem doplnit), ale oznacit to mysi jde!
A CTRL+C i CTRL+INSERT tam na oznaceny text funguje.


Nepodařilo se mi... Ale příště zkusím znovu...
Omlouvám, se, začínal jsem černit v prázdné oblasti a pak to nešlo ani když jsem se dostal přes text. Tedy po rozkliknutí "Podrobnosti", ideální by bylo kdybych si mohl vzít ten stručný obsah jen chybového okénka.

ctrl+a by bylo dobré, když to potřebuji celé abych se na to podíval někde ve velkém okně.
  • 0

#94 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 5:16

asi opět nová vnitřní struktura HTML stránek, nejde import nových keší. Nekonečný souboj :( Poznámka: Chyby importu jsou způsobeny buď chybným formátem souboru, nebo používání zastaralé verze Geogetu. Jméno: gj.20110916060719.GC340E9.htm Druh: HTML cache listing Chyba parsování! Vadné datové hodnoty Velikost: 'ctl00$uxLocaleList$uxLocaleList$ctl00$uxLocaleItem','' Terén: ${Visited} {{html LogText}} {{if Images Obtížnost: English▼ English Deutsch Français PortuguĂŞs ÄŚeština Svenska Nederlands CatalĂ  Polski Eesti Norsk, BokmĂĄl í•śęµě–´ Español Magyar
  • 0

#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:34

No, jiste sis vsiml, ze logy jsou v listingu zcela predelane. A z toho, jak dobre jim to (ne)funguje, tak se bojim, ze se v tom jeste par dni budou vrtat.
  • 0

#96 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:39

Geoget je opět nepoužitelný:( Naopak ostatní geocachingové programy jedou i bez aktualizací - toto zřejmě nebude novou strukturou stránek geocachingu:(
  • 0

#97 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:46

HaLuMa napsal/a:
No, jiste sis vsiml, ze logy jsou v listingu zcela predelane. A z toho, jak dobre jim to (ne)funguje, tak se bojim, ze se v tom jeste par dni budou vrtat.

a jde dodělat import z HTML bez logů ? Případně test (je problém s logy ... vynechat tuto část), či podmínit volitelným parametrem ?
  • 0

#98 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:47

honzak83 napsal/a:
Geoget je opět nepoužitelný:( Naopak ostatní geocachingové programy jedou i bez aktualizací - toto zřejmě nebude novou strukturou stránek geocachingu:(

Tak ho nepoužívej :).
Mě Geoget funguje, jediné, co zrovna nyní není plně funkční, tak je import HTML stránek. Import klasického GPX funguje (tak jako v jiných programech).
  • 0

#99 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:54

Honzak83: a cim by to asi bylo jinym? Ze by se Geby rozhodl jen tak myrnyx tyrnyx, ze to od 15.9. nepojede? Vzpamatuj se laskave!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#100 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 7:56

honzak83 napsal/a:
Geoget je opět nepoužitelný:( Naopak ostatní geocachingové programy jedou i bez aktualizací - toto zřejmě nebude novou strukturou stránek geocachingu:(


A cim to asi bude? Cilenou diverzi vuci Geogetu? :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama