Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.14


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#41 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 12:33

Mám problém s aktualizací, dám aktualizovat, ta se stáhne, pak se geoget zavře a nic se neděje. Může to být tím, že mám GASP?
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 16:49

Zajimavy problem, bo mi to vsude funguje spravne. Podivej se do ggupdate v datovem adresari, jestli je tam spravne stahnuta nova instalacka a spust ji tam rucne.
  • 0

#43 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 17:49

Musim rict, ze uz jsem na toto chovani narazil nekolikrat take (s predchozimi verzemi, s touto zatim ne). Nikdy jsem jej bliz nezkoumal, ale vzdy byl soubor stazeny spravne a stacilo jej pustit rucne, tak jsem tomu nevenoval vetsi pozornost. (Tusim vsak, ze jsem ti to jednou hlasil.) Zadny z tech pocitacu, kde jsem to pozoroval nebyl muj, nezkoumal jsem zadna prava FW, AV, ... Opravdu stacilo jen pustit rucne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 18:25

Tom Fuk: z cesty je patrno, ze mas datovy adresar v Program files, kde NEMA CO DELAT! Tak se potom nediv, ze ti to nefunguje.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 21:50

S474N napsal/a:
Tom Fuk: z cesty je patrno, ze mas datovy adresar v Program files, kde NEMA CO DELAT! Tak se potom nediv, ze ti to nefunguje.

Máš pravdu, datový adresář mám v Program Files (psal jsem to hned v prvním dotazu), přesto se ale divím -;)- protože datový adresář tam byl regulérně vytvořený některou dřívější verzí při volbě "Removable disk mode". Nové instalace toto uložení ctí a nesnaží se datový adresář přemístit.
Navíc jak jsem psal - ještě nedávno vše fungovalo bez problémů, teď to bez problémů funguje při prvním spuštění po instalaci.

PS: Datový adresář v Program Files je - alespoň pro mě - rychleji přístupnější než v Documents and Settings\atd\atd\... proto dávám přednost této variantě instalace.
  • 0

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 21:58

Removable disk mode neni urceny k instalaci do Program files. Soudim, ze tento adresar asi na vymennem disku nemas, ne? ;) Soucasny instalator by ti takovou prvotni instalaci uz ani nemel dovolit.
  • 0

#47 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 22:52

dostupnejsi? 1, dvojklik ve stavovym radku geogetu 2, win+R > %appdata% > geoget ;)
  • 0

#48 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 8:54

Už to funguje, díky za rady;)
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#49 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 30 srpen 2011 - 15:18

Po aktualizaci se mi ztratil export CSV configurable a ndaří se mi ho znovu nainstalovat. Správce pluginů mi ukazuje, že tenhle balíček byl nainstalován, ale v exportním oknu není. Čím to?
  • 0

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 15:29

V tom skriptu je syntakticka chyba, pozadej autora o opravu.
  • 0

#51 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 18:18

Tom Fuk napsal/a:
PS: Datový adresář v Program Files je - alespoň pro mě - rychleji přístupnější než v Documents and Settings\atd\atd\... proto dávám přednost této variantě instalace.


Souhlas. Ale pak to udělej tak jak se podobné programy instalují - Do adresáře C:\Programy nebo D:\Aplikace nebo něco podobného. Prostě jinam než do Program Files.
  • 0

#52 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 18:31

Tom Fuk napsal/a:
PS: Datový adresář v Program Files je - alespoň pro mě - rychleji přístupnější než v Documents and Settings\atd\atd\... proto dávám přednost této variantě instalace.

Když v programu GeoGet poklikáš úplně v nejspodnějším řádku na vypsanou cestu k datovému adresáři, tak se ti hned otevře a je úplně jedno, kde je.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#53 TimesNewYourk

TimesNewYourk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:27

řeší 2.5.14 oproti 2.5.11 parse error při stahování keší?
  • 0

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:32

Ty na Geogetim webu nevidis popis zmen v kazde verzi? ;)
  • 0

#55 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:32

zlicinaci napsal/a:

Tom Fuk napsal/a:
PS: Datový adresář v Program Files je - alespoň pro mě - rychleji přístupnější než v Documents and Settings\atd\atd\... proto dávám přednost této variantě instalace.

Když v programu GeoGet poklikáš úplně v nejspodnějším řádku na vypsanou cestu k datovému adresáři, tak se ti hned otevře a je úplně jedno, kde je.


No ano, tak to otevřu, označím adresu v adresním řádku, cntr-C, přejdu do okna FARu (nebo kdo chce TC/Salamander), napíšu CD a za to cntr-V. A jsem tam a mohu dělat něco užitečného.
  • 0

#56 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:35

Arne1 napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

Tom Fuk napsal/a:
PS: Datový adresář v Program Files je - alespoň pro mě - rychleji přístupnější než v Documents and Settings\atd\atd\... proto dávám přednost této variantě instalace.

Když v programu GeoGet poklikáš úplně v nejspodnějším řádku na vypsanou cestu k datovému adresáři, tak se ti hned otevře a je úplně jedno, kde je.


No ano, tak to otevřu, označím adresu v adresním řádku, cntr-C, přejdu do okna FARu (nebo kdo chce TC/Salamander), napíšu CD a za to cntr-V. A jsem tam a mohu dělat něco užitečného.

Tak to bude asi jednodušší mít ve zmiňovaných programech rovnou záložku či klávesovou zkratku :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#57 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 20:06

zlicinaci napsal/a:
Když v programu GeoGet poklikáš úplně v nejspodnějším řádku na vypsanou cestu k datovému adresáři, tak se ti hned otevře a je úplně jedno, kde je.

Díky všem za rady, jak se rychle dostanu k datovému adresáři.
Teď bych ale ještě potřeboval poradit, jak regulérně přenesu datovou složku se vším, co obsahuje na to správné místo do útrob windowsích dokumentsaandsettings adresářů -;)- Při přeinstalaci už Geoget nedává na výběr, kam datový adresář uložit a v mém případě bez reptání ctí jeho umístění v Program Files...
  • 0

#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 20:13

Asi bude nejrozumnejsi nova instalace. Instaluj v "neprenosnem" rezimu, pak pust nove nainstalovany GG abys zjistil, kde ma novy datovy adresar a preplacni jeho obsah tim starym. Mozna budes muset prijit nastaveni nekterych pluginu, pokud v nich mas absolutni cesty.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 20:14

Arne1 napsal/a:
No ano, tak to otevřu, označím adresu v adresním řádku, cntr-C, přejdu do okna FARu (nebo kdo chce TC/Salamander), napíšu CD a za to cntr-V. A jsem tam a mohu dělat něco užitečného.


Jako treba ja v TC... tohle udelam jen jednou, a pak si ulozim ten adresar do bookmarku v TC. A je po problemu.
  • 0

#60 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 20:18

Tom Fuk napsal/a:
Při přeinstalaci už Geoget nedává na výběr, kam datový adresář uložit a v mém případě bez reptání ctí jeho umístění v Program Files...


No, on to nedaval nikdy, jen nabizel dva zakladni rezimy. Ted pri preinstalaci cti predchozi rezim, protoze se prilis casto stavalo, ze lide nainstalovali GG v jinem rezimu a pak tu plakali, ze jim 'zmizela' data.

Datovy adresar si muzes umistit kam chces. Geoget ma u sebe soubor geogetboot.ini, ve kterem je napsano, kde ten datovy adresar je.

Takze si klidne muzes dat datovy adresar treba do c:\geoget_data (a budes to mit jeste vice po ruce, nez jsi mel. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama