Přejít na obsah


Fotka

Moravskoslezský geocaching ...aneb za poklady Moravskoslezského kraje!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
334 odpovědí na toto téma

#121 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:36

Tak nějak jsem si říkal, že to nechám plavat, že se k tomu nebudu vyjadřovat, ale nemůžu si pomoct, musím. Teď si tak nějak vyčítám, že jsem o vzniku téhle atrakce věděl a nazamezil jsem tomu. Geocaching mám rád a myslím si, že kouzlo téhle hry spočívá mimo jiné i v tom, že se nenechá ovlivňovat zvenčí, systémem, penězi, vedlejšími zájmy atd. Kouzlo se ale musí chránit a bránit, aby nevyprchalo a od toho jsou tu dobře placení revieweři. Pracují každý den i několik hodin za pár drobných dárků od svého zaměstnvatele. A pak je tu na druhé straně jakási komerční snaha, placená, která se rozhodla využít fungujícího systému k vlastní popularizaci. A za peníze. Nejde mi o peníze, kdo komu co dá, jde mi o to, že se zneužívá systém geocachingu, vám to nevadí?
  • 0

#122 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:55

DittmannCZ napsal/a:
noo...nehodlám tu lobovat, takže to zkusím formou otázky: bylo tu už ale něco lepšího? PS: na MSGC mám taky svůj názor...


něco lepšího než co? než to, že si u Opavy u rybníka někdo opečovává krabičku (viz logy-asi pěkná a udržovaná) a druhý mu tam dosadí jinou a ještě někde v diskuzi napíše, že "dublované jsou ty, kde se stávající majitel původní krabičky moc nestará" = já být tím prvním ownerem, tak krabku okamžitě archivuji s vyjádřením at si celý MSKraj .......píp

Dívala jsem se: rozhledna Šance - další dvojitá krabka - budiž, aspoň tam dali mysterku... ale nevidím pořád ten SMYSL akce: přivést lidi na nová zajímavá místa? Jaké lidi? Pokud je necháš zaregistrovat na GC, tak na ta místa dojdou stejně ....

a navíc: vznikají krabičky, u kterých na jejich ofiko stránkách je napsáno, že si může brát cwg a dárek bez výměny - potom doplnili do logů, ať se mění férově... prostě nahnal někdo zveřejněním v médiích u vás na severu spoustu lidí do registrace gc a kloudně jim nevysvětlil pravidla ... jsem zvědavá, jestli na těch eventech, které mají být, se alespoň těm nováčkům vysvětlí jaká bývaly pravidla za éry dobrovolnictví...
Já když jsem se o téhle "sportovní hře" :) :) dozvěděla, tak jsem pročítala pravidla, abych něco nepokazila a nezkazila jiným hru, o kterou se ZADARMO starají... a stejně jsem spoustu týdnů tápala a pořád se někde ptala co s tím a co s tamtím..........
tady se pošlou houfy lidí do terénu - dotační nedotační, nějak si s tím poraďte :)

A nebo byl účel této akce jiný? Jsou tady dotační peníze, proč je dát na něco užitečného, když můžeme "Zviditelnit nějakou firmu, nějakou společnost, pár lidí........aby měli jednodušší cestu k.............nevím k čemu, necháme to na úvaze každého ........... funguje tu spoustu let "dobrovolná zájmová činnost" s pravidly a pány revírníky, teď se k tomu někdo "za prachy" přifařil.............komerce vládne světem, tak proč ne geocachingem?

Mně to až tak radost z gc nekazí, jednak jsem naštěstí dost daleko a jsem ráda, že jsem objevila činnost, která mě vytáhne z kuchyně do přírody a že objevím spoustu krásy u nás i v okolí.... ale kamarádům na severu moc nezávidím - asi bych tam už krabičku nezaložila
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#123 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 21:57

Saturnin_ napsal/a:
jde mi o to, že se zneužívá systém geocachingu, vám to nevadí?


:) než jsem se vykecala :) tak to kolega napsal stručněji :) :) já to ve zkratce moc neumím :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#124 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 22:03

Tak: Taky jsem si rikala, ze se nebudu vyjadrovat, hodim takykesky do ignore listu, vydrzela jsem to tri tydny, ale kdyz vam autor ani neodpovi na pozdrav, kdyz ho v marketu potkate.... To Diettmann: Ano, uz tu neco lepsiho bylo. Kese Pohodaku, serie Vyznamne stromy Ostravy, z vetsi dalky Husitska serie. A spousta pekne vyvedenych kesi, kolikrat jsem si presdtavovala, jak autori sedi vecer u televize a dlabou chorose,upravujou polena, rodina lepi maskovani... Nejak mi neni porad jasne, jak to mohl reveiwer pustit. Ach jo, asi by muj prispevek patril do vlakna o geodepresi...
  • 0
Podpis

#125 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 7:25

Saturnin_ napsal/a:
Tak nějak jsem si říkal, že to nechám plavat, že se k tomu nebudu vyjadřovat, ale nemůžu si pomoct, musím.
Teď si tak nějak vyčítám, že jsem o vzniku téhle atrakce věděl a nazamezil jsem tomu. Geocaching mám rád a myslím si, že kouzlo téhle hry spočívá mimo jiné i v tom, že se nenechá ovlivňovat zvenčí, systémem, penězi, vedlejšími zájmy atd. Kouzlo se ale musí chránit a bránit, aby nevyprchalo a od toho jsou tu dobře placení revieweři. Pracují každý den i několik hodin za pár drobných dárků od svého zaměstnvatele. A pak je tu na druhé straně jakási komerční snaha, placená, která se rozhodla využít fungujícího systému k vlastní popularizaci. A za peníze. Nejde mi o peníze, kdo komu co dá, jde mi o to, že se zneužívá systém geocachingu, vám to nevadí?


Když jsi takový mravokárce, proč jsi nezamezil např. vzniku kešky např. na Nové Radnici v Ostravě (o té samozřejmě lidé z magistrátu vědí)? Když ti vadí dublované keše, i když jsou jiného druhu, proč ti nevadí, že např. pod Lysou horou je finálka jedné multiny pár desítek metrů od jiné tradičky. A tak bych mohl pokračovat v příkladech dále (např. eartha a tradička u Jeskyně na Pomezí u Lipové. Porušují tyto kešky pravidla gc.com - pokud ano, není nic jednodušíího, než napsat revírníkovi s žádostí o zrušení té a té kešky z toho a toho důvodu. A pokud neporušují, tak jsou všechny tyto nářky jen tlachání do ětru nebo dokonce projevem závisti!
  • 0

#126 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 8:09

honzak83 napsal/a:
Když jsi takový mravokárce, proč jsi nezamezil např. vzniku kešky např. na Nové Radnici v Ostravě (o té samozřejmě lidé z magistrátu vědí)? Když ti vadí dublované keše, i když jsou jiného druhu, proč ti nevadí, že např. pod Lysou horou je finálka jedné multiny pár desítek metrů od jiné tradičky. A tak bych mohl pokračovat v příkladech dále (např. eartha a tradička u Jeskyně na Pomezí u Lipové. Porušují tyto kešky pravidla gc.com - pokud ano, není nic jednodušíího, než napsat revírníkovi s žádostí o zrušení té a té kešky z toho a toho důvodu. A pokud neporušují, tak jsou všechny tyto nářky jen tlachání do ětru nebo dokonce projevem závisti!


Jseš nějak mimo, já jsem o dublovaných keších nepsal...;)
  • 0

#127 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 8:17

Myslím, že je mimo od té doby co začal vše dublovat. Všichni všechno dělají špatně, jen jeho činy jsou správné. B)
  • 0

#128 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 8:57

Saturnin_ napsal/a:
...Nejde mi o peníze, kdo komu co dá, jde mi o to, že se zneužívá systém geocachingu, vám to nevadí?

má pravdu, předseda! souhlas

honzak83 - nekrmte trolla!
(earthcache a fyzická může být na stejném místě, přečti si pravidla, chytráku)
  • 0

#129 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 9:39

dr.vota napsal/a:

Saturnin_ napsal/a:
...Nejde mi o peníze, kdo komu co dá, jde mi o to, že se zneužívá systém geocachingu, vám to nevadí?

má pravdu, předseda! souhlas

honzak83 - nekrmte trolla!
(earthcache a fyzická může být na stejném místě, přečti si pravidla, chytráku)


Já nic o tom, že je to porušení pravidel, nepsal, to sis vysnil. Ale když ve velkém vadí, že je vedle tradičky mysterka či další tradiška u krajských kešek, proč to nevadí u nekrajských keší? Odpovídá keška pravidlům gc.com - odpovídá, tak o co jde. No ale hlavně že nikomu nevadí kešky mimo značené turistické stezky v národních přírodních rezervacích, národních parcích či jiných chráněných územích, kešky v různých zídkách apod. Toto je v přímém rozporu s pravidly gc.com. A i kdyby stál ten projekt opravdu milión - věřte, že to jsou pro krajský úřad drobné, tam se rořně prošustrují desítky až stovky miliónů do mnohem nesmyslnějších akcí s nulovým efektem. A pořád lepší toto než různé napodobeniny geocachingu stojící mimo gc.com.
  • 0

#130 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 16:36

LeeHill napsal/a:
Tak: Taky jsem si rikala, ze se nebudu vyjadrovat, hodim .....
Ach jo, asi by muj prispevek patril do vlakna o geodepresi...


Děkuji za osvětu, jsem jen nováček a uvedené serie jsem ještě neobjevil, proto jsem to psal jako otázku. Z uvedeného dále vyplývá že možná i MSGC uvedené serie neznaji...?
  • 0
DittmannCZ

#131 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 17:14

Z uvedeného dále vyplývá že možná i MSGC uvedené serie neznaji...?


MSGC Ty serie znaji moc dobre!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#132 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 17:15

DittmannCZ napsal/a:

LeeHill napsal/a:
Tak: Taky jsem si rikala, ze se nebudu vyjadrovat, hodim .....
Ach jo, asi by muj prispevek patril do vlakna o geodepresi...


Děkuji za osvětu, jsem jen nováček a uvedené serie jsem ještě neobjevil, proto jsem to psal jako otázku. Z uvedeného dále vyplývá že možná i MSGC uvedené serie neznaji...?


znají - pánové, kteří zastřešují keške msgc - určitě uvedené série znají - psal tu Pe3cek - stačí se podívat do jeho profilu co má odlovené - má jich odlovených dost :) opravdu dost...takže ví, jak pěkné série jsou a co lidem dalo práce, než vytvořili krabky, které mají spoustu favorite bodů :)
:)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#133 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 17:26

honzak83 napsal/a:

Když jsi takový mravokárce, proč jsi nezamezil např. vzniku kešky např. na Nové Radnici v Ostravě (o té samozřejmě lidé z magistrátu vědí)?


Nikdo za ni nedostal zaplaceno, navíc je tam několikrát ročně vstup zdarma. Nevím co je na ní špatného.
  • 0

#134 BOSOCZ

BOSOCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 18:32

Nemám rád takové výměny názorů ale asi honzak83 nechápeš o co jde. Jde například o to,že když někde najdeš v NP krabku tak je jedna a váháš jestli ji nahlásit nebo ne.Nedávno jsem měl podobné dilema na Malé Fatře.Nikdo ji tam nedal jako součást nějaké velké serie a jako člen ne nyvýznamné skupiny kačerů. Když někdo založí krabku u jiné jako konkurenční,můžeš si nad ním zabrblat,napsat mu nebo mávnout rukou ale je v tomto okamžiku pro tebe jen jedna.Neudělal to člen skupiny zkušených kačerů,kteří by tím dávali vlastně špatný příklad. Nemyslím si, že tady někdo závidí skupině která zastřešuje msgc peníze. Spíše jde o to, že oni jako staří kozáci tak trochu asi šlapou na hranici pravidel, ale hlavně asi za hranicí řekněme nepsaných pravidel. Trošku mi to připadne jako když stojím v obchodě a dívám se na nějaké zboží a někdo si stoupne přede mně a zacloní mi výhled. Dva roky mám vyrobené razítko na Letterbox a až později jsem zjistil že poblíž je finálka multiny.Tak holt razítko leží v šuplíku,proč bych tam dělal další krabku.Pro krabku? Účel dovézt na hezké místo lidi byl splněn. V jednom máš pravdu,celé tohle je vlastně tlachání do větru. Kdo chce, ten v pohodě krabky si odloví a kdo ne,tomu pak určitě vyhoví že tahle hra,je pořád dost svobodná takže jde opravdu o míň než o ........... :D
  • 0

#135 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 7:14

:) on to asi zeměmluv myslel dobře - podpora přes veřejnou správu - reklama - nové krabičky na nových místech - Kraj se bude prezentovat jako podpora turistiky........jenže tady, kde je krabka na každém rohu, se asi nechce vymýšlet zúčastněným, na jaká nová místa lidi přivést... Dá se to pochopit - zapojení jsou do toho zkušení kačeři - a když doteď nenašli houf nových míst, kam dát cache, tak je asi těžko najednou napadnou neobjevená místa - stačí se kouknout do profilů........ buď to bude jen tak obyčejná kaplička, za to je nikdo nepochválí a nebo něco nepřístupného - k tomu zse nemůžou napsat, že je to podpora hromadné turistiky. Dobře se jim taková propagace bude dělat v Polsku, kde gc.com moc krabiček nemá - tam to bude zlatý důl - ale ani v Brně, ani na Ostravsku a ani v Praze tenhle projekt ze strany stávajícího kačerstva moc radosti nepřinese - zajímavá místa jsou obsazena. Leda tak vymýšlet zajímavé schovky - ale už to vidím, jak se tři roky pár lidí stará o 100 zajímavých(=pracných, náročných na údržbu) krabek. Tohle video vidím jako hodně muziky za málo peněz..... vkusné, netrapné, neurážející, naláká - rozhodně kdo gc neznal a tohle zkoukne, tak bude zvědavý...moc pěkné ukázky. Sice cílené na Prahu, ale co už...má to asi logiku
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#136 pe3cek

pe3cek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 10:13

Tady každý plácá něco jen o duplicitě, ale... pokud se podíváte na Štěpána, jaká to je hezká lokalita a je tam jen jedna mysterka. Zdaleka ne každý je schopen tuto mysterku vyluštit a tak bych mohl pokračovat dále. Pokud existuje v rámci projektu předem daná matrice v sérii výhledy na MSK a podobně, tak tu cache nedám doprostřed lesa... ale to by se zase našel nějaký šťoural, co by řekl, že někde v tom lese už přece jedna cache je... Pokud si člověk vezme jakékoli město a jde "lovit, tak má cca co 200 metrů nějakou cache (na popelnici, u patníku, pod parapetem) a taky by mohl namítat, že přeci v tomto městě už je cachí tuny, tak proč tam jsou ty stovky dalších? A říká na to někdo něco? Ne! Podle ohlasů, které dostáváme pomocí jiných kanálů, než tohoto vlákna, které se evidentně specializovalo na tu sortu lidí, pro kterou tato hra není určena, tedy ty co sedí raději u počítače a rýpou, než by vzali kolo, přítele či rodinu a vyrazili si na příjemné místo, tuto hru začalo díky tomuto projektu hrát spousta začínajících cacherů, hodně rodin s dětmi, které baví sbírat razítka a nevadí jim, když se na hezké místo podívají znovu. Vždyť před cachingem, ti co sportovali, tak taky klidně vyšli na Lysou horu i 20x za rok a nevadilo jim to, nebo snad jo? A když jsem včera projížděl kolem Bazal, kde se konal západ posledního v tabulce s FC Slovácko a viděl jsem tu masu policistů, které platíme z našich daní pro úzkou sortu fanoušků, tak se divím, že proti těmto utraceným penězům nevyskakujete...
  • 0

#137 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 10:55

pe3cek napsal/a:
Podle ohlasů, které dostáváme pomocí jiných kanálů, než tohoto vlákna, které se evidentně specializovalo na tu sortu lidí, pro kterou tato hra není určena, tedy ty co sedí raději u počítače a rýpou, než by vzali kolo, přítele či rodinu a vyrazili si na příjemné místo,....


:) myslím si, že doteď proti tobě jako osobě nikdo z diskutujících nic moc neměl, všichni víceméně brblali obecně... - po tomhle příspěvku jsi asi na**al víc lidí, než je zdrávo :) Projdi si profily a keše těch, co tady napsali svůj názor na msgc a neurážej je - právě proto, že mají své kilometry odchozeny, tak napsali co si myslí .......
Štěpána nevím - ale diskuze tady byla o GC1D1ZY - to je podle ohlasů pěkná keš, tak na co druhá? Ta první tam lidi nepřivede? Pokud máš projekt se styčnými lokalitami, tak najdi NOVÉ místo, kam dát krabičku a ne takové, které už kačeři objevili

cituji: taky by mohl namítat, že přeci v tomto městě už je cachí tuny, tak proč tam jsou ty stovky dalších? A říká na to někdo něco? Ne! konec citace
Neříká? :) Říká, stačí si přečíst listingy zmíněných podokapovek- nic pochvalného a časem krabka vyšumí a třeba se i archivuje, když za nic nestojí - pokud je u krásného kostela, tak nikomu nevadí... asi těžko u stejného kostela budou dvě podokapovky - Brno nemůže za to, že má kostel na každých 500 metrech - a většinou krásné kostely :)

A neoháněj se pořád penězma do fotbalu a hokeje... vůbec jsi nepochopil, o čem tady lidi mluví. .....
A na dotaz fotrika ohledně automatického stahování logů do stránek msgc odpovíš?
A na rozpor pravidel na stránkách msgc a v listingách prosím odpovíš?
na msgc, cituji:
Obsah cachí:
Do standardní výbavy schránek pro hru Moravskoslezský geocaching patří tužka, logbook pro zápis nálezu a razítko. Jako součást pokladu můžete narazit také na drobné upomínkové předměty, které si můžete vzít na památku (pokud jich v cachi najdete více, řiďte se pravidly pro fair-play, vezměte si jeden předmět a zbytek nechejte ostatním šťastným nálezcům - konec citace
a v listingách červeně: Také předměty v cachi nejsou k rozebrání bez výměny.
Chudáci rodinky s dětma, mají v tom guláš - co kdybyste aspoń sladili texty ?
Mimochodem- někde jsem četla že razítka v některých krabkách jsou taky rozebraná....bohužel lidi jsou různí, asi se to dalo čekat :(
Ale myslím, že díky rozporu v pokynech si hodně lidí rozmyslí, jestli krásné GC a TB budou dávat do krabiček na Ostravsku
Jinak bych řekla, že tohle vlákno je dost obsáhlé ze všech úhlů :) :) je vidět, že lidem není jedno co se kolem gc děje - šrumec bude, až krajské úřady dostanou nápad se zakládáním obrazců :) :) to bude postřílených kačerů v lesích od myslivců :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#138 pe3cek

pe3cek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 17:25

1. pokud někoho zajímají technické záležitosti, tak není nikde v rozporu parsovat si vlastní příchozí emaily. A jelikož na každý nález chodí notifikace na email, není pro nás nic jednoduššího, než si na vlastním poštovním serveru skriptem procházet vlastní emaily. Tečka. 2. ano na stránkách je to napsáno nejasně, respektive jasně pro ty, co je jim pravidlo jasné.. Bohužel víra v poctivého cachera při psaní těchto podmínek narazila na tvrdou realitu v terénu. Každá cache se pouští s 25 cwg a minimálně 10 předměty. Předpokládali jsme, že si každý vezme pouze jedno originální cwg, tedy během doplňování se někomu může podařit nasbírat 22 unikátních koleček. A předměty bude, jako na každé jiné cachi tradovat. Tvrdá realita: po prvních deseti zapsaných nálezech na jedné ze sérií byla cache naprosto prázdná. Závěr: CWG si opravdu člověk může vzít bez výměny 1ks, ale předměty jsou tradovatelné. Tak je to uvedeno i u každé cache a bude zaneseno i do pravidel na statických stránkách (díky za upozornění, že se tak ještě nestalo). K ničemu jinému se zde již vyjadřovat nebudu. Kdo chce něco řešit, má k tomu transparentní kontakty uvedeny na stránkách hry. Za MSGC.cz Pe3cek
  • 0

#139 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 17:39

Tvrdá realita: po prvních deseti zapsaných nálezech na jedné ze sérií byla cache naprosto prázdná. Závěr: CWG si opravdu člověk může vzít bez výměny 1ks, ale předměty jsou tradovatelné. Tak je to uvedeno i u každé cache a bude zaneseno i do pravidel Ach jo. Proč se tady dává jiné pravidlo - CWG sice není bohužel v pravidlech zaneseno jako že směna kus za kus, ale je bráno jako běžný předmět výměny tudíž by se za něj měla nechat věc adekvátní hodnoty. Ano je to ode mě daleko, ale nevím proč by se noví potencionální kačeři měli učit "jiné pravidlo". Kdo jim pak vysvětlí že je několik krabic kde si můžou vzít jedno jen tak a pak jsou další krabice kde se hraje podle oficiálních pravidel. Bohužel se mi stává celkem běžně že dotuju krabici cwgčkama a během pár návštěv jsou pryč. Štve mě to a nelíbí se mi že se to v podstatě podporuje. Asi už nemá cenu dělat větší krabky než na logbook :-(
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#140 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 17:42

pe3cek napsal/a:
1. pokud někoho zajímají technické záležitosti, tak není nikde v rozporu parsovat si vlastní příchozí emaily. A jelikož na každý nález chodí notifikace na email, není pro nás nic jednoduššího, než si na vlastním poštovním serveru skriptem procházet vlastní emaily. Tečka
Za MSGC.cz
Pe3cek


:) aha- tak tomu už nerozumím vůbec - protože mně e-maily chodily v nezměněné podobě i o tom víkendu, o kterém jsi psal že "gc cosi změnili ve vypisování logů" - mejly mi chodily pořád stejné a ty ses odvolával na změnu čehosi na stránkách gc.com a kvůli tomu neaktualizaci msgc :) ale já jsem jen laik, tak do toho nebudu šťourat, každý si to přebere podle svých technických znalostí

a k druhému bodu - asi vám nikomu není patnáct, abyste nevěděli, že pokud lidem řekneš "odnes si" tak si odnese............... a už to vidím, jak nově registrovaní rozlišují "dotované a nedotované" krabice aby věděli kde si můžou a kde nemůžou vzít cwg jen tak - to je pěkně "divné" pravidlo .......... ale určitě máte připraveno dost "předmětů na výměnu", dost rad a pokynů na všechny ewenty a cwg na celou dobu předpokládaného trvání těch 100 (zatím nějak kolem dvaceti) krabiček

:) Přeji ať se daří - a hlavně at vypadají stejně pěkně a plně i za půl roku, za rok.... za dva :) :)
Třeba jen těch prvních pár bylo zkušebně zdvojených a na další určitě budou nalezena originální místa nejen kolem Ostravy :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama