Přejít na obsah


Fotka

Prestante opruzovat s "Protahuji GC"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#21 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 8:45

sovidoupe napsal/a:
Brachu, kolik ze mas zalozenych kesi ve kterych Te tak prudi? :o)))


Svych 5, ale dalsich 15 ktery sleduju a bude to asi horsi... do budoucna.
  • 0

#22 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 8:47

no jo, kdyz mas na watchlistu 15 cachi, tak ti tech mailu chodi trochu vic no :) btw. kdybys mel provazany profil na gc.cz s gc.com, bylo by to hned jasnejsi...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#23 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:02

Smogeo napsal/a:
Jak se někdo dovete stresovat i z geocachingu :D

Mimochodem, už máš odlovenou PPM No.3 Eithne?
Ne? Tak honem, honem, HONEM! :D


To neni o stresu, to je o tom vzbudit zajem ostatnich, aby vedelei ze to jde i spravnou cestou ;-).
  • 0

#24 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:06

A ktera cesta je ta spravna urcujes ty.
  • 0
MaFa

#25 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:08

MaFa napsal/a:
A ktera cesta je ta spravna urcujes ty.


Logicky ta ktera ostatni neotravuje ;).
  • 0

#26 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:12

N2by napsal/a:
Lidicky prestante delat takove veci, kdyz to neni nutne. Jen me to otravuje a brzo vam to asi zacnu mazat.
Spravny postup je editovat svuj stary log a pridat tam to GC, to me neotravuje.


založ si na GC extra mail a nemáš co řešit .. případně pak ještě si udělej filtr na NOT FOUND nebo NEED MAINTENANCE které se ti budou přeposílat na mail kam chodíš denně nebo na hlavní mail .. a más po starostech

případně write note si můžeš hodit na spam :))
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#27 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:21

N2by napsal/a:

MaFa napsal/a:
A ktera cesta je ta spravna urcujes ty.


Logicky ta ktera ostatni neotravuje ;).

vidíš to je tvůj problém. koho to otravuje, má na to filtr. Navíc to co píšeš není nijak častej jev, tak se nedělej... Mnohem víc mě vaděj logy typu: loguju se po rozpadlém týmu, dík... A taky sem je nemazal i když bych na to měl právo, protože novej nick v keši těžko bude...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#28 N2by

N2by

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:23

Snow. napsal/a:

N2by napsal/a:

MaFa napsal/a:
A ktera cesta je ta spravna urcujes ty.


Logicky ta ktera ostatni neotravuje ;).

vidíš to je tvůj problém. koho to otravuje, má na to filtr. Navíc to co píšeš není nijak častej jev, tak se nedělej... Mnohem víc mě vaděj logy typu: loguju se po rozpadlém týmu, dík... A taky sem je nemazal i když bych na to měl právo, protože novej nick v keši těžko bude...


To by me vadilo min a neni to tak castej jev O tomhle jsem dostal 1 email s ukazem.
O protahovani uz jsem dostal desitky a rekl bych ze se to zhorsuje. A pritom cesta je ;-).
  • 0

#29 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:35

Jak bylo psáno, dříve to nešlo. Teď to možná de, nevím, ale spousta kačerů to neví a poradit si nenechá. Nic divného. buďto ty keše nesleduj, nebo si udělej filtr, nic jiného ti nepomůže.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#30 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:43

Ja teda bych bejt zakladatelem tohodle vlakna zacal u sebe. A to trochou slusnosti. Ono nadepsat vlakno "prestante opruzovat" neni moc stastnej zacatek pro delani nejaky osvety. Zejmena ne za situace, kdy jde o sdeleni technologickeho postupu ktery IMHO jeste nedavno nesel pouzit (aspon me se to nedarilo, parkrat jsem to zkousel). Kolik tech mailu muze bejt, z 20 kesi na watchlistu? Rekl bych ze asi ne vic nez jeden to tejdne. Coz mi za situace kdy se jedna o maly ktere si dotycny sam necha posilat o vlastni vuli a v kontextu toho kolik dneska chodi po netu opravdovejch spamu prijde smesny. Ano je pravda ze neni dobry generovat zbytecne logy navic. Ale ze by se to muselo hrotit takovouhle formou mi prijde zbytecny
  • 0

#31 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:45

N2by napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Brachu, kolik ze mas zalozenych kesi ve kterych Te tak prudi? :o)))


Svych 5, ale dalsich 15 ktery sleduju a bude to asi horsi... do budoucna.


Šťastný člověk. Já jich mám na watchlistu cca 50 o dvou tuctech vlastních nemluvě... :) Osobně nemám s protahováním problém - nepřijde mi, že by podobných zpráv poslední dobou nějak dramaticky přibývalo - spíš mi vadí ty hromady nicotných TFTC logů, ve kterých si člověk nic zajímavého nepočte. Ale každopádně děkuju za to osvětové nadhození tématu, protože do teďka jsem taky netušil, že už se i trackables dají k logu dodatečně přieditovat.
  • 0

#32 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:45

Me to prislo cca 80x, jednak ma vsechny moje kese a taky mam trochu obsahlejsi watchlist i s archivovanymi. Hromadne jsem to smazal a bylo to. Ale souhlasim s tim delat osvetu, ze to jde delat novym zpusobem, ktery vubec nikoho neobtezuje.
  • 0

#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 9:59

N2by napsal/a:

LudaL napsal/a:
Jo, ale přidat GC při editaci logu funguje až od nějaké aktualizace webu (nevím jaké). Kdysi, cca před rokem, jsem to tak chtěl dělat udělat a nešlo to. Teď jsem náhodou zjistil, že už to funguje. Takže asi spousta lidí o tom neví.


Jo vim o tom, proto jsem se snazil udelat osvetu ;-).


Jenže poslední dobou je to tu samý osvětový pracovníka a hádanice.

Takže Tobě se nelíbí, že Ti chodí maily a proto založíš vlákno na fórech. Zajímavý postup ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:10

N2by napsal/a:

MaFa napsal/a:
A ktera cesta je ta spravna urcujes ty.


Logicky ta ktera ostatni neotravuje ;).


A jak vyřešíš to, že na fórech poslední dobou vzniká spousta vláken, kde nějaký apoštol správného geokešingu ostatním vtlouká do hlavy svoji pravdu ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:10

N2by napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Brachu, kolik ze mas zalozenych kesi ve kterych Te tak prudi? :o)))


Svych 5, ale dalsich 15 ktery sleduju a bude to asi horsi... do budoucna.


no ja teda nevim, ale... 24 nasich, 65 hexenschuss, 24 romixovek ... vytahnu si kalkulacku a mame to 113 kousku - takze se mi zda, ze toho komara kvuli par wn trochu vic prefukujes:) mnooohem horsi je ten "spam found it" :D. kdy uz ty lidi prestanou chodit ... :P

pokud chces delat osvetu, urcite bych do lidi nezacinal sit slovy - prestante me prudit :D
  • 0

#36 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:19

N2by napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Brachu, kolik ze mas zalozenych kesi ve kterych Te tak prudi? :o)))


Svych 5, ale dalsich 15 ktery sleduju a bude to asi horsi... do budoucna.

Z toho jedna earthka, takže co jsi na začátku popisoval jako otravování zas tak hrozné není, o to mi šlo :o)))

Jinak ano souhlasím, že je dobré šířit informace o takovýchto novinkách, ovšem malinko méně konfrontačním tónem prosím :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#37 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:27

Dain a Olik napsal/a:

mnooohem horsi je ten "spam found it" :D. kdy uz ty lidi prestanou chodit ... :P


No ja nevim. Jesli se ti zda ze mas na tech tvejch T5 moc found it, tak to je asi mas moc nizko. Dej to jeste vejs, nez nejvejs :D
  • 0

#38 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:33

Dain a Olik napsal/a:

no ja teda nevim, ale... 24 nasich, 65 hexenschuss, 24 romixovek ... vytahnu si kalkulacku a mame to 113 kousku - takze se mi zda, ze toho komara kvuli par wn trochu vic prefukujes:) mnooohem horsi je ten "spam found it" :D. kdy uz ty lidi prestanou chodit ... :p

pokud chces delat osvetu, urcite bych do lidi nezacinal sit slovy - prestante me prudit :D


On je fakt, že jak teď Opat logoval svůj coin, tak mě ty maily taky trochu míchaly, ale nezakládal bych kvůli tomu diskusi.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#39 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:36

Mně chodí tyhle průtahovky http://destilaty.heu...a-otazka/13196/ ke všem mrtvým keším z bookmark listů, no, je docela pruda odfiltrovat z té záplavy pár skutečných nálezů nějaké vykopávky.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#40 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 10:43

Modrak napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

mnooohem horsi je ten "spam found it" :D. kdy uz ty lidi prestanou chodit ... :P


No ja nevim. Jesli se ti zda ze mas na tech tvejch T5 moc found it, tak to je asi mas moc nizko. Dej to jeste vejs, nez nejvejs:D


to je dobry, tam letos skoro nikdo nebyl:) ale ceska kanada, trebonsko .... tam se snad stoji fronty ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama